PDA

Zobacz pełną wersję : Moja prawda?


Uwolniona Mysl
14-07-15, 20:15
Witam, pytanie zadaje w odległe altarońskie czasy
Klika graczy kłóci się ze mną, że święty hełm na altaronie leciał TYLKO I WYŁĄCZNIE z piaskowych hydr, i żadnego innego potwora.
Teraz tak, czy święty hełm leciał z lodowych potworów? Bo jeśli pamięć mnie nie myli, to loociłem te hełmy z lodowców razem z kilkoma innymi graczami collegium.

Noratl
14-07-15, 20:18
święte hełmy leciały z piaskowych hydr, po czym je usunięto...
pamiętam że jak mieli je usunąć to ja, west, catthon i attax poszliśmy o 3 w nocy i siedzieliśmy do ss-a żeby wydropić chociaż jeden

Arkon
14-07-15, 21:17
z lodowych lecą buty, hełmy raczej nie leciały, tylko piaskowe kojarzę.

c770832
14-07-15, 21:34
Swiete helmy lecialy z lodowcow
Zamykam

sebastianix
14-07-15, 21:39
Leciał bodajże z tych lodowych czirliderek.

sokoskiiii
14-07-15, 21:49
Hełm lecial z hydr i bossów był to najdroższy item świety bo najtrudniej bylo go zdobyc bo po tym jak go usuneli z hydr lecial tylko z bossów;d

Uwolniona Mysl
14-07-15, 22:07
z lodowych lecą buty, hełmy raczej nie leciały, tylko piaskowe kojarzę.

Raczej, kierwa, ja się nie pytam co leciało raczej, i co leci teraz, czytać ze zrozumieniem

Bardziej zależy mi tu na wypowiedzi kogoś z administracji, bo tu poszedł zakład o 10 talarów, jak ja expiłem eldoką na lodowych razem z pampeluną i foką, i dropiłem te hełmy, to połowa tych co się tu wypowiada jeszcze z noonem na candii grała, ja dam sobie za to rękę uciąć, że to dropiłem święte zbroje i święte hełmy leciały z lodowych moobów

@Rekerafi, jak ja expiłem na lodowych po stronie collegium, to ty mundurek z harcerstwa zmieniałeś z eski na emkę dopiero :P
Ja już wiem, czemu ludzie ze strony exorit mówią, że to nie leciało, wtedy collegium robiło dominando serwera, więc skąd wy macie wiedzieć co wtedy leciało, może jeszcze starzy gracze z non pvp będą pamiętać te czasy

CySiO
14-07-15, 22:08
Mi się wydaje też, że tylko z piaskowych leciały. I chyba święta zbroja leciała z lodowych o ile się nie myle, albo legi, ale nie hełm.

Kr92
14-07-15, 23:24
Leciał hełm z lodowych.

Tron
15-07-15, 00:39
Z Majkulem ustalaliśmy łup dla lodowych jak skończyliśmy tereny z grafikami dla nich, ale nie pamiętam co leciało na samym początku z nich. Patrząc na pliki gry, które mam z marca 2014 roku mogę jedynie potwierdzić, że nie leciał hełm na pewno od tej daty, ale chodzi ci o wcześniejsze konfiguracje tych potworów.

Przeglądnąłem za to na szybko wszystkie historie edycji z czerwca 2013 roku dla Chillherry, Hrimtura i Ymirsona z... Wikipedii Altaronu. I z tego trzeciego faktycznie leciał kiedyś (http://wiki.altaron.pl/index.php?title=Ymirson&action=historysubmit&diff=114684&oldid=110192) egzemplarz świętego zestawu - ale zbroja.

19960314
15-07-15, 01:11
Z piaskowych leciał hełm, ale usunięto.
Z wodników leciały buty, ale usunięto.
Z Ymirsonów leciały święte zbroje, ale zamieniono je na demoniczne spodnie o ile pamiętam.
A święte hełmy leciały z któregoś tam lodowego.
Pozdrawiam

Jedna jest racja. Twoja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest jego to twoja jest twojsza niż jego. Twoja racja jest naj(?)racniejsza.

Uwolniona Mysl
15-07-15, 14:53
Czy jest szansa na wypowiedzenie się któregoś z MG?
Niestety czasy wstecz w które sięga Tron są według mnie zbyt krótkie, a cała reszta osób która się tutaj wypowiada, i tam expiła i potwierdza ten fakt jest według felczyka niewiarygodna, bo są moimi kolagami...

Altrel
15-07-15, 15:43
Wg plików z dnia 19 lutego 2014 roku nie wypadał święty hełm, starszych plików, sprzed przeniesienia serwerów nie posiadamy. Wg edycji wiki altaron wykonanej przez Panią Slythię dnia 17 lipca 2013 roku również nie wypadał wtedy.

Psimgoth
15-07-15, 15:56
ja pamiętam jak w 2011 roku szabla dao miała 18 albo 19 ataku a teraz ma 16 ;)

Noratl
15-07-15, 16:09
Wg plików z dnia 19 lutego 2014 roku nie wypadał święty hełm, starszych plików, sprzed przeniesienia serwerów nie posiadamy. Wg edycji wiki altaron wykonanej przez Panią Slythię dnia 17 lipca 2013 roku również nie wypadał wtedy.

dziękuje bardzo za rozwiązanie tego konfliktu, eldoka wyskakuj z 10 talarów

Noratl
Neolith

dziękuje

c770832
15-07-15, 16:34
Ladny macie burdel w papierach Panie Altrel ;p

Altrel
15-07-15, 17:19
Ladny macie burdel w papierach Panie Altrel ;p

Przechowuje Pan odpadki przez kilka lat zanim je wyrzuci po to, by tylko zajmowały miejsce?

Noratl
15-07-15, 17:40
Ladny macie burdel w papierach Panie Altrel ;p

proszę nie podważać autorytetu władzy panie prażyna!

ezzak
15-07-15, 18:16
@Altrel

A jak baza danych zniknęła i najmłodsza miała 2 miesiące, to nie dało nauczki :D?

Altrel
15-07-15, 18:25
@Altrel

A jak baza danych zniknęła i najmłodsza miała 2 miesiące, to nie dało nauczki :D?

Dane o które tutaj zapytano znajdowały się w bazie, która istniała przed zmianą serwerowni, po procesie przeniesienia serwerów wszystkie pliki zostały przepisane na inne kodowanie, a tamte były zbędne.

ezzak
15-07-15, 18:35
Okej okej, a ja dalej czekam na jakikolwiek znak życia w moim zgłoszeniu :/