PDA

Zobacz pełną wersję : rycerz


neilran
14-07-15, 22:57
Witam serdecznie, chciałbym sie poradzić gdzie i jak rycerz 60lvl robi 700k/h expa na kościanych smokach. Pozdrawiam cieplutko!!!!1111

neilran
15-07-15, 18:58
Prowokacja taka nieudana, proszę użytkownika Cysio, znawcę i miłośnika gry rycerzem, o udzielenia mi wskazówek.

ezzak
15-07-15, 19:17
prawo dół od Benezjona, jak najszybciej.

na szczęście prośby zostały wysłuchane, w rycerza wymierzono szereg koniecznych osłabień i poprawek :)

neilran
15-07-15, 22:45
Teraz w nocy (altarońskiej) na 125 lvlu z bonusem nocnym wyciągam tam max 600k/h.
162 1h x 49atk, 122 siły.

Przy 142 obrony i bitewnej tarczy + comolefa, 25 mlvl (leczenie) 5 kościanych ciężko wystać.

Jak tak dalej pójdzie to zrookuje ryca i oleje tą gre.

19960314
15-07-15, 22:50
No cóż, chyba czas się zrookować skoro nie wychodzi ci gra rycerzem. Ja na 110 lvlu z mniejszymi skilami, słabszą bronią i tarczą w nocy na bonusie robiłem 795k rekord.
Z tym, że ja jestem staroświecki i używam kostelnara a nie jakiejś comolefy, może to od tego zależy.

neilran
15-07-15, 22:56
Po ile lurujesz? :v
Pewnie Duch - alch 1h?
Przebiegasz przez gównoresp wiarołomców/pokutników, czy jak robisz okrążenia?
Z góry dzięki za odpowiedzi.

PS. kostelnara używałem w ostateczności, niestety wyłącza on comolefe, a ta ma długi cd.

ezzak
15-07-15, 23:05
Como lefa? Jak kościane teraz połowę obrażeń robią ze śmierci, na którą ten czar nie działa. Srebrny naszyjnik + robisz lura, jak dobiegają to kostelnaar i wycinasz :)

neilran
15-07-15, 23:17
Chyba nie grałeś ryckiem, bo jakoś za proste to wszystko w Twojej głowie, poza tym 70% jest od ziemi, comolefa sprawdza sie dobrze. Prosze o nie wypowiadanie sie */**** pseudoznawców.

ezzak
15-07-15, 23:23
Widze nie rozumiesz, ja wiem że sporo jest od ziemii, ale na ziemię masz srebrny naszyjnik, który w czasie lurowania Ci sporo pomaga, a przecież kostelnaar działa na ziemię, tak samo jak i pozostałe żywioły, przed którymi como lefa Cie nie chroni w tym wypadku?

Windykator
15-07-15, 23:27
Na początku tego servera Legkan biegał sobie po Orkach i na 60 lvlu Ezzak stwierdził: Legkan, co Ty odpierniczasz?Masz duchownego rycka, ja zwiada duchownego, chodźmy bić kościane smoki.

Legkan uważał, że to głupi pomysł, ale przygoda! Poszliśmy, początkowo było ciężko, dużo mobów, umiał wyskoczyć pokutnik, zwiedzałem mapę. Ile Ezzaku robiliśmy? I jaki % dmg robiłeś? Pamiętam, że bez Ciebie szło genialnie. Ile kościanych stałem? Konnstelnar + odes rago + hape tawis, rzadko potrzebne było cokolwiek innego. Dobrze,że to znerfione.

Tak, srebrne amulety baaardzo dużo Nam dawały, pamiętasz jak wybraliśmy się bez nich? :D szybki powrót do depo po amulety i z górki.

Btw, to autor tematu kazał mi robić rycerza i upierał się, że wypowiadam się o profesji którą nie gram?

ezzak
15-07-15, 23:40
Robiliśmy więcej niż sam miałeś na orkach, i pieniążki przy tym bo ezzak bił z łuku za darmo prawie :/

Windykator
16-07-15, 01:38
wracajac. gowno-najtem z mosieznym setem i ezzakiem z kompozytem robilismy w shared w dzien na koscianych 550k/h z bonusem na glowe, gdzie rycerzem robilem dmg, a Ezzak udawal ze pomaga.

z samej sakiewki byl profit, a na hunta wyciagalismy po niemniej niz 10t na glowe.

neilran
16-07-15, 05:38
Co do zysku mam podobnie solo pod warunkiem że expie tam w nocy, oraz że akurat mają drop. Zwykle nie mają dropa, i na 90 minutowy wypad mam +2t z sakiewek i jakieś ~6t z itemów. Z sakiewek niezależnie od drop rate jest +.

Spróbuje z tymi amu + gruboskórność (mimo że comolefa daleje mi redukcje na poziomie 40%+ :P)
I tak wole jakoś górskie, mniej biegania, tam te 600k wyciągam bez takiej spiny. Tylko zarobek słabszy (chyba że akurat dropią).

Temat założyłem bo nie wieże że 60-70 lvl rycek kiedykolwiek wyciągał tam solo 700k/h.

sokoskiiii
16-07-15, 09:01
Mastach dał rade, ale to trzeba umić expić.

neilran
16-07-15, 16:50
Chyba Twoja stara.

Yooshi
17-07-15, 22:22
Ja tam jakoś dunem ponad 1kk wyciągałem, co prawda 2h... ale na klate to max 3-4 brałem, czasami przy 3 juz uhy szły...

Jak biegałem na lajcie i zbierałem kase (za starych altaronów, w plecaki nie sakiewki!) to robiłem tam 550kh bez bonusu...

Amuletów nigdy nie brałem, como lefa też odpadała...

Teraz nie wiem jak to będzie wyglądać, ale sądzę, że powinno być podobnie.

neilran
17-07-15, 23:14
Jako że jestem zje.., nie umiem grać rycerzem, wybrałem złą profesje, za bardzo znerfili rycerza, czy sam już nie wiem co, postanowiłem wrócić na licor i zostać licor shooterem xD
#bierewolne #nieotakialtarąwalczyłę
xD

brave12013
18-07-15, 09:06
Człowieku przerosło Cię to i tyle :D a tak serio to miałeś lepsze expy niż ja 150 zwiadkiem na 181 dyście przed resetem więc nie iwem o co chodziło.

inbass
18-07-15, 11:00
Po prostu psychika siadła. Kolega (nie powiem kto) na ts stworzył o nim pieśń na gitarze lecz wstydzi się ją udostępniać.
Ci co słuchali mogą potwierdzić iż jest ona piękna.

brave
18-07-15, 12:13
Jeżeli miałbym strzelać kto, to zgaduję, żę 'Azurze, za przygrywki gitarą na ts oraz za emocje, które nam dostarcza' :D
Broom Holmes

neilran
18-07-15, 13:32
Kolega (nie powiem kto) na ts stworzył o nim pieśń na gitarze lecz wstydzi się ją udostępniać.

Ten żebrak (o bloczenie) który nie pojmował że nie lubie gry w party bo nie mam podzielnej uwagi?

Po prostu psychika siadła.

Tak bo gra przestała mnie bawić, ciągła obserwacja swojego paska hp/mp ryje beret.

inbass
18-07-15, 13:37
Skoro nie lubisz gry w party to nie powinieneś brać woja, zwiad pasowałby tutaj.
Czy ja wiem czy żebrak... Bardziej opisałbym go jako człowieka poczciwego, któremu zależy na losie innych osób.

neilran
18-07-15, 14:10
Tak, to że wybrałem rycka to mój błąd, drugi to to że opuściłem licor.

Co do Twojego przyjaciela to ja powiem tylko, że nie grałbym nigdy z kimś, kto robi sobie podśmiechujki za cudzymi plecami. Co innego robić z kogoś beke, dając możliwość riposty.

inbass
18-07-15, 14:57
Dziwnie to przyjmujesz, nie każdy robi sobie 'podśmiechujki' z innych. Chyba masz złe doświadczenie z gier/spotkań z ludźmi. Jest nas na npvp mało i strata każdego doświadczonego (+wysoki lvl) gracza jest odczuwalna.

neilran
18-07-15, 15:07
Wiem że nie każdy.
Ja nic nie straciłem, może 4 miechy gry ryckiem, ale to nie strata jeśli wyciągne z tego konsekwencje.

Na prośbe Vkyou (~FKC YOU xD)
http://i57.tinypic.com/vd35dw.jpg

PS. ubolewam że nie widać bitewnej tarczy i że sporo itemów wywaliłem do kosza.. Lenistwo xD

Rahilux
19-07-15, 05:56
rażel wejt łejt kurna ŁĘJT!!! chodź na pvp zostań strzelcem plax plax !!!! pograsz ze mną dzikim dzikiem wyspiarzem i psimgothem!!!

neilran
19-07-15, 07:26
Jak MG Altrel zrobi transfer moich postaci na pvp to ok xD