PDA

Zobacz pełną wersję : Tworzenie itemów.


pawello13
13-08-15, 19:47
Witam,

wpadł mi pewien pomysł do głowy.

Wypadają kości i piszczele z Kościanych smoków. Ale wylootować kościstą zbroję 2w a wogóle jakąkolwiek to jest na prawdę ciężko, a kościste tarcze mają zbyt tylko u NPC.

Być może, tak jak smoczy set, fajną opcją byłoby umożliwienie tworzenia itemów? Z kości na przykład , jakiś pereł czy coś. Tak samo np ze skrzydeł nietoperza prochów wampira itd jakiś Wampirzy set na mrok?

Co sądzicie?

Windykator
13-08-15, 19:56
zapomnij, od kilku miesiecy mowie o craftingu itemow :-(

Dather
13-08-15, 20:16
Dla mnie pomysł z craftingiem powinien byc sercem tego "altaronu"

Mnie osobiscie najbardziej przyciąga alchemia i tego typu klimaty.

A jezeli chodzi o wprowadzenie tego w zycie to zapomnij

ADMINISTRACJA JAK NARAZIE ma na celu nerfienie wszystkiego i interesuja ich posty ze bije się za duzo expa na godzinie gdzies tam albo zarabia gdzies tam
Jak napiszesz taki temat to wprowadza go natychmiast. A wszelka idea ku lepszemu g warta bo za łatwo będzie.

pawello13
13-08-15, 20:27
A na ten exp już nie chce mi się narzekać.
Ale czaszek nie zbieram bo nie oplaca sie na refil 10 to 10k a jak nie trace czasu na wycinanie to wiecej ich zabije i z sakiewki sie zwroci te 10k.

Ale spadaja tez te bełty mroku jakies, potem z innych tez jakies innego zywiolu? Po co to jak tego nikt nie zbiera, tak samo kosc, piszczel, stad moj pomysl.

19Fafka06
13-08-15, 20:47
Fajny pomysł :)
Skoro smoczy set można robić ze smoczych itemków
Kościsty można by robić z kościanych itp

brave12013
13-08-15, 21:03
Dla mnie ciekawy pomysł :oczko:

Windykator
13-08-15, 21:17
Poszedłem z ideą troszkę dalej (no dobra, mocno), ale nie opiszę tego tutaj ze względu na to ile zajęłoby to czasu i ogólnie autorstwa do samego pomysłu. Propsujcie ten temat to może w końcu przemówicie komuś do głowy.

piotr1191
14-08-15, 08:57
Pomysł ciekawy, nawet bardzo, w końcu może by ruszyło się coś w handlu jeśli nie w typowych itemkach to chociaż w składnikach do nich. Ogólny pomysł wydaje się ok, w końcu warto byłoby podnosić większość dupereli lecących z przeciwników. Myślę także że byłby to dobry sposób na zarobek dla niskopoziomowych postaci.

Shrime
14-08-15, 10:25
Fakt piszczeli nikt nie zbiera, jedynie twarde kości, więc całkiem miło byłoby takie coś zobaczyć

sokoskiiii
14-08-15, 13:47
Dobry pomysł, ale jeśli juz by tak mogło się stać to trzeba by było usnąć lota kościstych itemów z potworów tak jak to jest ze smoczym setem ;d

pawello13
15-08-15, 15:53
Ale smoczy ma takie dodatki i tak dużo ludzi bije smoki , że nie opłaca się zupełnie robić.

Albo że tak tworzone itemy nie mają wnęk tylko od razu jakiś bonus na przykład?

Boltzer
16-08-15, 01:20
Dobry pomysł, może w końcu koścista zbroja dwuwnękowa byłaby łatwiejsza do zdobycia niż demoniczna/chaosu trzywnekowa.

pawello13
16-08-15, 12:30
Rzadko spada jakakolwiek, a co dopiero mieć to szczęscie i 2w trafić... A co do bitewnych armorów na przykład, czy złotej zbroi , też coś trzeba zrobić bo sprzedawać ją u npc to chyba nie jest główny cel altaronu?:/

paaaprikos96
16-08-15, 22:25
Ech, dopadł mnie ten zaszczyt posiadania 2wn kościstej zbroi przed resetem ;p Ale co było to było.
@top Dobry motyw, aby kościste itemki robić u NPC/tak jak smocze itemki.

Mervakis
21-09-15, 17:44
Legwan noob, mówiłem Ci, że do craftingu na poziomie pr0 potrzebnych jest kilkaset grafik, usunięcie all itemów typu eq/bronie z potworów i zastąpienie ich craftingowymi, a to wywraca wszystko o 180 stopni i zajmuje masę czasu co nie znaczy, że nie jest najlepszą rzeczą jaka mogłaby spotkać Altaron.