PDA

Zobacz pełną wersję : [non-pvp] Szukamy ekipy! Runa pierwotnego ognia!


viviane
16-08-15, 21:43
Witam wszystkich

tak jak w tytule, szukam chętnych osób na wspólne zrobienie zadania na runę pierwotnego ognia. Obok nicku proszę napisać swoją rolę

Planowana data: sobota (22 sierpien) godzina 20.00

Grupa:
- Viviane, 130 zwiad nekro (dps)
-Barbarian 120 wojownik necro 2h (dps)
- Szerywek 100 mag duch ele (heal)
- Hall 80 wojownik duch ele
- Warlock 87 mag duch ele (heal)
-Ninom 100 wojownik duch ele (tank)
-Mortis jak dobije lv

adrianos20
17-08-15, 00:04
22-23 Sierpien, sobota lub niedziela godziny wieczorne

nick Barbarian 121 Rycerz necro 2h

Xerion
17-08-15, 11:15
nick Szerywek 103lv mag duch ele
co do godziny powinienem się dopasować

Polcio
17-08-15, 11:21
Codziennie godziny wieczorne

Hall, 80 lvl Rycerz duch/ele 1h

woody776
17-08-15, 15:27
Warlock, 87 lvl Mag Duch-ele
pon-piąt od 15 do 18 w sob. od 15 do późna i niedziela cały dzień

blacker
17-08-15, 15:27
Nick: Ninom 100lvl rycerz duch-ele
Godziny: w tygodniu od 14:00-18:00
Sobota/niedziela - dostosuje się

Mortis
18-08-15, 04:29
Mortis 50 lvl mag duch/alch do niedzieli dobije 55 lvl

viviane
19-08-15, 16:59
Sobota około 20.00 zbiórka! zapraszam

brave
23-08-15, 00:24
Dream Team na runie Światła :vvvv
http://i.imgur.com/WmWcB9Q.jpg
PINK TEAM OTWIERA <33

btw
serdeczne pozdrowienia dla Barbariana, który trzymając Ignawiusa na klacie wciska follow i 'rushuje' na Ignawiusa, lurując przy okazji 5-6 magów ;)

Xerion
23-08-15, 00:48
Haha Hail Pink Team! Barb naucz się tego że mając w ekipie 2 magow duch spada Ci hp i po chwili wzrasta, A nie niepotrzebnie spamujesz uhy. I na bossach rycek to bloker a nie dmg. Bijac inga luurujesz magow przez co sio padna i Ty tez padniesz.. Gowno mnie obchodzi ze bijesz po milion.. A jak demek na rokicie po magach biegal widziałem że coś chyba nie tak z Tobą w graniu w drużynie :/

2 przemyślenie Szerywek trzyma drużynę, gdy padnie - cala druzyna pada XDD

adrianos20
23-08-15, 17:33
wczoraj mialem 2 promile, dzis mam 4 promile , zabralem z tibi gfb by iganasia odkryc, kupie plecak pierscieni trzezwozsci i zrobilem plecak silych bomb,lecimy na ignasia? ashuhaha solo bez paniki robie,ale dobra zabawa byla ☺

szerywek, nie zadales nawet dmg , skupiales sie na swoim hp, panika. Aliczku, jako jedyny nie patrzac na innych, zadales 60 % obrazen , reszta patrzyla , dzieki.

Xerion
23-08-15, 18:38
Ok dzięki, nie bilem stary bo latales z ingiem jak pojebany. Miales luurnac go na stacka.. A nie latac z nim i luurac magi. Ja spamowalem bala hape tawis, ale Ty chyba nie wiesz że jest taki czar. Luurnac inga pod stacka, tak trudno? Jak mam go bić jak ledwo co Cię widziałem? Zresztą koniec tematu, nie spodziewałem się po Tobie takiego nieogara wszędzie. 4h stracone na czekanie aż dojedziesz, weźmiesz misje itd. I później kolejne godziny na dedzie przez Twoj nieogar. Powiedz kto normalny biega z ingem na follow? No I później na całą drużynę masz sapy. KONIEC TEMATU plax

Marancza
23-08-15, 19:13
Ktoś nagrywał? :D

brave
23-08-15, 20:12
Szeryw mowil do mnie, zebym wlaczyl frapsa (moglem nagrywac, bo Szeryw udostepnil mi ekran na Skypie wiec bylem TRZEŹWYM OBSERWATOREM ), ale pomyslalem "no lel, co moze sie stac". Teraz w sumie żałuje, zaczynajac od tego, ze Barbarian przyszeel po x czasie. Po 2 nikt nie mial klucza, po 3 caly epizod z Barbarianem, ktory przede wszystkim BLOKEREM mial problem wejsc na TSa, byl jedyna osoba bez TSa, zero komunikacji z blokerem, serio? Nie wiem czy ty byles pijany, bardziej mi to wygladalo, jakby Pan był ofiara tego slynnego "mocarza ". Telepales sie tam jakbys padaczke mial, nic do Ciebie nie docieralo, schodziles co chwile na dol i czekales az ktos Cie ropnie wtedy rzeczywiście mogło Ci zlecieć pełno uhów, jak nic nikomu nie powiedziałeś, że schodzisz, nie wspomne o akcji z ignawiusem, gdzie op ma juz zolto hp, a ty postanawiasz, ze klikniesz follow i zaczynasz zanim biec, lurujac 5 magow, serio kurwa? Gdy Cie mocno trzepaly postanowiles, ze spierdalasz stamtad i wszedles na gore, zostawiajac cala ekipe na dole i nic nie mowiac nikomu, a ja tylko obserowalem "xxx opuszcza druzyne, yyyy opuszcza druzyne". Jak zobaczylem jak padasz to nie wiesz nawet jak sie cieszylem, kolejny nieogar. Tak samo jak dawniej Orenishi, ktory 200 wojem zamiast exetowac inga, bil go z Rsgo i ludzie popadali, jednak nie, ty jesteś zdecydowanie gorszy. Idź zrobić Inga solo, ale najpierw zgłoś się do szpitala na badania, niech sprawdzą czy mocarz z Ciebie "wyszedł". Btw czasami sie zastanawiam czy ty masz rozdwojenie jaźni, czy 2 osoby graja, bo raz jestes 'ćwokiem', a raz spoko, niestety czesciej jest to 1, zmieniałem wiele razy zdanie o Tobie, ale teraz już go nie zmienie, jesteś tak nieogarniętym człowiekiem. Teraz tylko czekam na Twoje hate na moją osobe, za przykre słowa w Twoim kierunku, przykre, aczkolwiek prawdziwe. Wybacz, prawda boli.


Zapomniałem o DMG, myslisz, że ty jako jedyny robiłeś dmg? Człowieku, ty tam byłeś do cholery blokerem... oni to kurwa bili, a ty miałeś tam stać.

adrianos20
24-08-15, 13:17
Broom, nie chce mi sie nawet chytać twoich wypociń, ja sie dobrze bawiłem , wystarczy.

brave
24-08-15, 13:32
W sumie i tak by do Ciebie to nie dotarlo.

Kapralski
24-08-15, 14:07
Broom, nie chce mi sie nawet chytać twoich wypociń, ja sie dobrze bawiłem , wystarczy.

rzeczywiście ubaw po sam pas 8 ludzi poniosło straty bo nie ogarniasz

dla niektórych byłeś jedyna nadzieją na klasztor nekro teraz wątpię czy ktokolwiek pójdzie z Tobą na górskie chociażby

i to Ty mi mówiłeś że umie grać chyba w warcaby a nie altarona
i to Ty mi mówiłeś że pokażesz mi jak się expi

#krzaked