PDA

Zobacz pełną wersję : 2 pytania..


zelithan
01-07-11, 21:40
1. Czy na lvlu 34 rycerzem skile 63 w 2h są dobre? PN rozdałem, opłaca się nim jeszcze grać?

2. Czy jak będę wbijał lvle bez statusu szlacheckiego dużo stracę? Biorąc pod uwagę to, że miałem status szlachecki i wykupiłem promocję?

Czekam na odpowiedzi ;) pozdrawiam!

Dark Fury
01-07-11, 22:19
1. Nie ma miernika dobrych skilli. Dla jednego mogą te skille być wspaniałe, a dla innego żałosne. To Ty powinieneś wiedzieć czy jesteś zadowolony z tych umiejętności które posiadasz, czy jednak warto jeszcze trochę doskillować :)


2. Jeśli w ogóle nie zamierzasz kupować statusu szlacheckiego to stracisz dużo. Mówię, tutaj o polowaniach razem z teamem na czarnoksiężnikach czy złotym smoku. Jeśli nie interesują Cię polowania drużynowe to tak na prawdę zaczniesz tracić dopiero od 55 levela, gdy trzeba będzie kupić drugą promocję :). Co do expienia na terenie darmowym to w sumie nie tracisz nic, bo i tak większość siedzi na terenach dla 'facc'. Podsumowując jednym zdaniem : Warto wydać te kilka złotych i cieszyć się z dodatkowych możliwości, zwłaszcza że status szlachecki na prawdę nie kosztuję dużo.


Pozdrawiam.

zelithan
01-07-11, 22:21
Tak, ale jeśli chodzi o 2 pytanie, miałem na myśli czy nie tracę dużo hp/many w porównaniu do postaci posiadających status szlachecki;)

Dark Fury
01-07-11, 22:36
Już to napisałem. Tracisz dopiero od 55 levela. I to dość sporo. Nie znam dokładnej liczby, bo nie patrzę ile mi hp/mp przybywa, ale wiem że jednak warto mieć drugą promocję.

jakup
02-07-11, 09:02
Na pierwszą promocję nie potrzeba statusu szlacheckiego, ten jest wymagany dopiero na drugą promocję.

zelithan
02-07-11, 11:36
Dzięki! ;)