PDA

Zobacz pełną wersję : Działa server??


Farciarz
01-07-11, 22:56
Witam
Mam takie Pytanie działa komuś server bo wywaliło mnie z gry i nie mogę się zalogować :(

Qasolo
01-07-11, 23:03
sorry ale mi też nie chodzi ,a chciałem zrobic nocke !! :(:(:(:(:(:(

66103
01-07-11, 23:24
ciekawe czy będzie działał dziś

Ghall2
01-07-11, 23:36
Bardziej obawiam się śmierci !!! lub cofki bo przecież nie było ss to lipa obyśmy nie cofneli się do Zapisu serwa o 9 bo będzie troche nie ciekawie :D

knight19
02-07-11, 02:04
Ja tak samo miałem nocke robić ale cóż... :d moze włączą ... :d

kaka
02-07-11, 02:25
ullala, dalej nie działa a miał być 50 dzisiaj:(

Dark Fury
02-07-11, 02:41
Najbardziej boli mnie brak profesjonalizmu. Zawiodłem się.

kaka
02-07-11, 02:58
co ty, pełen profesjonalizm 0 lagów czy crashy, nie mowiąc o uptime 24/7 bez żadnych problemów!

Anzark
02-07-11, 03:16
co ty, pełen profesjonalizm 0 lagów czy crashy, nie mowiąc o uptime 24/7 bez żadnych problemów!



"Bez żadnych problemów", co ? hehe. No cóż, raz na jakiś czas można wybaczyć takie offy serwa, ale jeżeli będzie back time to będę pissed off i to bardzo.

siwykon
02-07-11, 03:52
I znowu serwer wyłączony! :confused:

kaka
02-07-11, 03:55
spoko, dzien SS dostaniemy za free, szkoda ze mam juz 58 i na chuj mi te 2 dni, ale rekompensata bedzie zajebista!

maja1414
02-07-11, 07:01
Nie dostaniemy rekompensaty za długo serwer stoi i wiedzą że i tak kilkadziesiąt osób będzie grało nawet bez tych 2 walonych dni SS. Dobrze że dziś nocki nie robilem
Będzie tak jak ostatnio:

2011-06-24 12:29:20 Slythia
Poranny wypadek
Nasz jedyny Strażnik Gry, Kael, przeżył dziś rano dość ciekawą przygodę. Oto fragment jego pamiętnika.

Napisali fajną bajeczkę na głównej i tyle z tego mieliśmy

dedereq
02-07-11, 07:10
spoko, dzien SS dostaniemy za free, szkoda ze mam juz 58 i na chuj mi te 2 dni, ale rekompensata bedzie zajebista!


Tak tak, jasne jasne ;p tak jak Demisoz powiedział - jebną kolejną bajęczkę o czarnej magii, różowych smokach i armii szczurów która spowodowała wypadek w postaci wyłączenia serva... I chuj z tego dostaniesz, bo tacy ludzie, którzy już tu coś osiągneli i tak bedą tu grac

Waski1905
02-07-11, 07:19
Co raz więcej niespodzianek:) frezy lagi i znowu crashe?? syto!

maja1414
02-07-11, 07:26
Jakby im tak odjebać strajk przez pół roku SS nie kupować. Mówie wam nowe respy, nowe klasy, nowe subprofesje i zmiany zwiadowcy by nastąpiły w ciągu tygodnia a nie 6 miesięcy jak oni z takim tempem to robią.

DAWAĆ STRAJK :)

Waski1905
02-07-11, 07:31
Jakby im tak odjebać strajk przez pół roku SS nie kupować. Mówie wam nowe respy, nowe klasy, nowe subprofesje i zmiany zwiadowcy by nastąpiły w ciągu tygodnia a nie 6 miesięcy jak oni z takim tempem to robią.

DAWAĆ STRAJK :)

To nie przejdzie... Bardziej to bedzie wygladało na naturalny sposób co raz mniej osób bedzie grało a co wiąże się z tym THE END ALTARON!

Ja dalej nie mogę zrozumieć tyle server już ma tyle nad nim pracują a żeby sie nie pozbyć takich problemów jak crash/frezy :\

jakup
02-07-11, 07:31
Jakby im tak odjebać strajk przez pół roku SS nie kupować. Mówie wam nowe respy, nowe klasy, nowe subprofesje i zmiany zwiadowcy by nastąpiły w ciągu tygodnia a nie 6 miesięcy jak oni z takim tempem to robią.

DAWAĆ STRAJK :)

Signed :B

Serwer jak zwykle włączą po savie.

ArsEnox
02-07-11, 07:41
uff, ja nie miałem prądu od 22 i nie mogłem grać aż do teraz to dla mnie wyszło na dobre, chyba ze nie wlacza do ssa i bedziemy czekac caly dzien.

ale ten altaron juz schodzi na psy, niedawno lagi, teraz crash, co to jest ? zarabiacie tyle to postarajcie sie o lepszego hosta a nie jakies gowno co non stop pada, czemu w tibi nie ma takich crashy, lagow ? nic tam nie ma raz na rok moze sie zdazy maly crash co naprawia szybko a nie co 2 dni jakis crash, lag -.^

pawel123343
02-07-11, 07:47
uff, ja nie miałem prądu od 22 i nie mogłem grać aż do teraz to dla mnie wyszło na dobre, chyba ze nie wlacza do ssa i bedziemy czekac caly dzien.

ale ten altaron juz schodzi na psy, niedawno lagi, teraz crash, co to jest ? zarabiacie tyle to postarajcie sie o lepszego hosta a nie jakies gowno co non stop pada, czemu w tibi nie ma takich crashy, lagow ? nic tam nie ma raz na rok moze sie zdazy maly crash co naprawia szybko a nie co 2 dni jakis crash, lag -.^


Ziom Tibia ma 10 lat na pewno było na początku tak jak tu

tese
02-07-11, 07:47
Miło, że w ogóle ktoś nas poinformował od wczoraj co się dzieje i czemu się tak dzieje.. Nikt nawet chyba z obsługi nawet nie raczył zajrzeć na forum..

Szkoda słów.

rafko
02-07-11, 07:51
No a ja już się tak napaliłem i tu nie działa :(

Wilo Dazim
02-07-11, 07:53
są jakieś informacje, kiedy server będzie on? i Ciekawe jak i wgl. czy zrekompensują SS , oraz jak mam wygrać licytacje domku. :confused:

ArsEnox
02-07-11, 07:54
to co ze ma 10 lat ? spojrz, nawet na otsach niektórych gdzie gra po 1000 osob nie ma crashy, a stoi tylko pare miesięcy, na poczatku rozumiem lagi, crashe ale ten altaron juz stoi ponad 2 miechy .. i tu nie gra 1000 osob tylko z 200-300 to tymbardziej nie powinno byc..

Artemides
02-07-11, 07:55
Na pewno się starają te błędy i crash'e naprawić. Nie robili tego ALTARONu na darmo.

Lenobian
02-07-11, 07:55
A administracja milczy , 0 odzewu , sprostowania .
Oby tak dalej ...

Waski1905
02-07-11, 07:56
to co ze ma 10 lat ? spojrz, nawet na otsach niektórych gdzie gra po 1000 osob nie ma crashy, a stoi tylko pare miesięcy, na poczatku rozumiem lagi, crashe ale ten altaron juz stoi ponad 2 miechy .. i tu nie gra 1000 osob tylko z 200-300 to tymbardziej nie powinno byc..

Zapomniałeś dodać że prace nad Altaronem były prowadzone wiele lat:)

tese
02-07-11, 07:56
Może oni hostują server jakąś pralką a nie dedykowanym! 8)8)

Slythia
02-07-11, 07:57
Przepraszamy za niedogodności. Postaramy się jak najszybciej znaleźć przyczynę błędu i ją wyeliminować.

Waski1905
02-07-11, 07:58
Przepraszamy za niedogodności. Postaramy się jak najszybciej znaleźć przyczynę błędu i ją wyeliminować.

Dobra Mina do złej gry;)

ArsEnox
02-07-11, 07:58
własnie, pracowali nad tym ponad 4 lata i chuj z tego ?

no ja juz mowilem, kupili hosta za najmniej jak sie dało zeby więcej zarobic i mamy co mamy :)

maja1414
02-07-11, 08:01
Dobra Mina do złej gry;)

Jak politycy :D Ciągle kłamią...

Slythia
02-07-11, 08:01
własnie, pracowali nad tym ponad 4 lata i chuj z tego ?

no ja juz mowilem, kupili hosta za najmniej jak sie dało zeby więcej zarobic i mamy co mamy :)

Widzę, że wiesz więcej ode mnie, gratuluję.

tese
02-07-11, 08:02
Ciekawe jak długo jeszcze dadzą radę iść po najmniejszej linii oporu, w końcu ludzie zaczną mieć dość tego typu sytuacji i przestaną grać, a przy tym im zmniejszą się dochody.. Muszą chyba sobie przemyśleć, czy nie lepiej byłoby raz a porządnie zainwestować i poprawić na raz wszystkie błędy, by server był jak najbardziej stabilny..

michur147
02-07-11, 08:04
Tutaj możesz mieć rację, ale zależy to też od jakiej firmy został zakupiony host. Dziwne, ponieważ acc maker działa .

Slythia
02-07-11, 08:04
Błędy nie zawsze są z winy serwera. Najczęściej spowodowane są przez błąd skryptu albo człowieka. Chyba ani razu do tej pory nie zawiódł serwer. Teraz - nie wiem co się stało.

Wilo Dazim
02-07-11, 08:05
Przepraszamy za niedogodności. Postaramy się jak najszybciej znaleźć przyczynę błędu i ją wyeliminować.

Wyluzujcie się też, wiadomo że się staracie i chwała wam za to, niektóre dzieci nie potrafiły by stworzyć własnego ots,a ale kłapać dziobem jest łatwo, ja uważam ze crash na Altaronie co jakiś czas będą się zdarzały jak na RL ( rzadziej lub częściej, ale będą ).


Choć faktem jest ze mogło by być tego mniej itp.:B

Trzymam kciuki, pomagałem kiedys na dedyku, i wiem jak CIĘŻKO go utrzymać, i jak ludzie wgl. nie doceniają a tylko krytykują.

Mądra rada Playerzy z Altaronu : sami poświęccie tyle czasu i pomysłowości a potem słuchajcie tylko słów krytyki? ;)

CHCECIE? ja wiem ze nie

i nie chodzi o to by teraz podlizać sie GM czy cos?

ale zastanówcie sie czy ja nie mam trochę racji ?

Wilo :p

tese
02-07-11, 08:08
Slythia ale czy nie uważasz, że zbyt często zdarzają się jakiekolwiek błędy i server musi być off? Tak jak wcześniej już ktoś pisał, pomimo ogromnej liczby osób on-line na RL, servery są mega stabilne, a jeżeli Wy przygotowywaliście TEN server jakiś długi okres czasu (ktoś pisał 4lata) to raczej takie błędy nie powinny mieć zajścia?

Waski1905
02-07-11, 08:08
Wyluzujcie się też, wiadomo że się staracie i chwała wam za to, niektóre dzieci nie potrafiły by stworzyć własnego ots,a ale kłapać dziobem jest łatwo, ja uważam ze crash na Altaronie co jakiś czas będą się zdarzały jak na RL ( rzadziej lub częściej, ale będą ).


Choć faktem jest ze mogło by być tego mniej itp.:B

Trzymam kciuki, pomagałem kiedys na dedyku, i wiem jak CIĘŻKO go utrzymać, i jak ludzie wgl. nie doceniają a tylko krytykują.

Mądra rada Playerzy z Altaronu : sami poświęccie tyle czasu i pomysłowości a potem słuchajcie tylko słów krytyki? ;)

CHCECIE? ja wiem ze nie

i nie chodzi o to by teraz podlizać sie GM czy cos?

ale zastanówcie sie czy ja nie mam trochę racji ?

Wilo :p

Chłopie idziesz do sklepu płacisz za towar to go chcesz mieć całego bez skazy...
Z tego co ty napisałeś to wchodzenie w odbyt dobrze znasz.

tese
02-07-11, 08:10
Wyluzujcie się też, wiadomo że się staracie i chwała wam za to, niektóre dzieci nie potrafiły by stworzyć własnego ots,a ale kłapać dziobem jest łatwo, ja uważam ze crash na Altaronie co jakiś czas będą się zdarzały jak na RL ( rzadziej lub częściej, ale będą ).


Choć faktem jest ze mogło by być tego mniej itp.:B

Trzymam kciuki, pomagałem kiedys na dedyku, i wiem jak CIĘŻKO go utrzymać, i jak ludzie wgl. nie doceniają a tylko krytykują.

Mądra rada Playerzy z Altaronu : sami poświęccie tyle czasu i pomysłowości a potem słuchajcie tylko słów krytyki? ;)

CHCECIE? ja wiem ze nie

i nie chodzi o to by teraz podlizać sie GM czy cos?

ale zastanówcie sie czy ja nie mam trochę racji ?

Wilo :p


I co myślisz, że coś dostaniesz za "ładne słówka"?
Niektórzy już po prostu mają dosyć tego typu sytuacji i nie mają ochoty by chwalić obsługę za tak częste błędy...

Slythia
02-07-11, 08:10
Slythia ale czy nie uważasz, że zbyt często zdarzają się jakiekolwiek błędy i server musi być off? Tak jak wcześniej już ktoś pisał, pomimo ogromnej liczby osób on-line na RL, servery są mega stabilne, a jeżeli Wy przygotowywaliście TEN server jakiś długi okres czasu (ktoś pisał 4lata) to raczej takie błędy nie powinny mieć zajścia?

RL... średnio raz na tydzień jest cofka. Złe porównanie.

Staramy się wyeliminować wszystkie błędy, naprawdę nie wiem, co teraz się stało.

michur147
02-07-11, 08:10
Wyluzujcie się też, wiadomo że się staracie i chwała wam za to, niektóre dzieci nie potrafiły by stworzyć własnego ots,a ale kłapać dziobem jest łatwo, ja uważam ze crash na Altaronie co jakiś czas będą się zdarzały jak na RL ( rzadziej lub częściej, ale będą ).


Choć faktem jest ze mogło by być tego mniej itp.:B

Trzymam kciuki, pomagałem kiedys na dedyku, i wiem jak CIĘŻKO go utrzymać, i jak ludzie wgl. nie doceniają a tylko krytykują.

Mądra rada Playerzy z Altaronu : sami poświęccie tyle czasu i pomysłowości a potem słuchajcie tylko słów krytyki? ;)

CHCECIE? ja wiem ze nie

i nie chodzi o to by teraz podlizać sie GM czy cos?

ale zastanówcie sie czy ja nie mam trochę racji ?

Wilo :p

Spoko, ale 'status szlachecki" wciąż leci, nie zapominaj o tym .

Wilo Dazim
02-07-11, 08:11
Chłopie idziesz do sklepu płacisz za towar to go chcesz mieć całego bez skazy...
Z tego co ty napisałeś to wchodzenie w odbyt dobrze znasz.



ta? a zapłaciłeś za DARMOWEGO ALTARONA? 8)

a za SS? hmm to juz twój wybór



Z tego co ty napisałeś to wchodzenie w odbyt dobrze znasz. JA NIGDY NIKOMU NIE WCHODZĘ W DUPĘ, ZAPAMIĘTAJ;)

tese
02-07-11, 08:11
Slythio to chyba gramy na innej RL Tibii 8)8)8)

Gowno
02-07-11, 08:12
Czy ktoś wie co dokładnie się zepsuło ??

tese
02-07-11, 08:12
JA NIGDY NIKOMU NIE WCHODZĘ W DUPĘ, ZAPAMIĘTAJ;)

Twój pierwszy post, własnie tak zabrzmiał ;)

ArsEnox
02-07-11, 08:13
nie wiem jakiego macie hosta, nie wiem więcej od Ciebie ale z tych lagów, freezów, crashy mozna wywnioskować ze nie macie dobrego hosta. Piszesz ze to nie z winy hosta i ze nie wiesz co sie stało, ale serva juz nie ma od ok. 10h no to nie mozecie jakos tego naprawic ? jak non stop beda crashe to stąd ludzie pójdą na otsy bo na otsach tylu crashy nie ma -.-

Kre Donau
02-07-11, 08:14
mam nadzieje ze i tym razem tez będzie cofka :)
nie chodzi tu o doświadczenie bo to jest najmniej ważne
jeżeli mówisz ze to błąd człowieka a nie serva to nie chce nikogo oskarżać ale może wczoraj nowy SG za dużo się bawił :P

Slythia
02-07-11, 08:14
Slythio to chyba gramy na innej RL Tibii 8)8)8)
Widzę po newsach na hunted ilość błędów na rl, a już zwłaszcza po update. Nie są idealni.

Serwer za chwilę powinien ruszyć.

SG nie ma możliwości tak popsuć serwera.

Od 10h? Serwer padł około 4, jest 9...

maja1414
02-07-11, 08:14
No dobra panowie nie macie co tutaj siedzieć i płakać.
Slythia powiedziała: Nie wie co się stało.
Wniosek???!!!
Serw będzie pewnie jutro :D

xahiv
02-07-11, 08:15
Slythia ale czy nie uważasz, że zbyt często zdarzają się jakiekolwiek błędy i server musi być off? Tak jak wcześniej już ktoś pisał, pomimo ogromnej liczby osób on-line na RL, servery są mega stabilne, a jeżeli Wy przygotowywaliście TEN server jakiś długi okres czasu (ktoś pisał 4lata) to raczej takie błędy nie powinny mieć zajścia?

Nie porównuj Cipsoftu, którego budżet jest kilkanaście, kilkadziesiąt razy większy z tą firmą. Altaron się rozwija, błędy się zdarzają, nigdy nie da się wszystkich wyłapać już podczas tworzenia projektu. Ważne, że naprawiają na bieżąco. Warto poczekać aż naprawią, a te kilka godzin przerwy nikogo nie zbawi, przynajmniej ludzie odpoczną od kompa trochę.
Chcieliście odpowiedź tych z góry, to Slythia wam powiedziała, że nie wiedzą do końca co jest przyczyną i starają się ją znaleźć i naprawić.
Więc skoro odpowiedź macie, to przestańcie płakać i grzecznie czekajcie. Jesteście tak ograniczeni, że skoro altaron nie działa, to nie potraficie znaleźć sobie zajęcia?

dedereq
02-07-11, 08:15
Dobra, nie czas na warczenie - trzeba czekać aż server zostanie włączony. Pytanie do SLythii lub do kogokolwiek z Administracji - za ILE zostanie włączony serwer... tylkobez bajerów

Wilo Dazim
02-07-11, 08:15
może i tak ale tak być nie miało, nie proszę o nic nikogo, gram sobie z kumplem, i sami dajemy rade wiec nie liczę na żadne granty od gm <lol2> , poza tym i tak wiadomo ze tak owych od gm nie ma, ale jeśli uważasz ze naprawdę wchodzę w dupę, to wiedz ze nie :) ja nie z tych ludzi :p

tese
02-07-11, 08:16
Teraz i tak już nic nie zrobimy, pracują nad tym i miejmy nadzieję, że szybko dojdą do tego co poszło nie tak. Slythia sama napisała, że serv ani razu (podobno) nie padł, a zawsze to była wina czegoś innego, może i racja, ale wydaję mi się, że przydałoby się by raz a dobrze zrobić to, a nie co chwile crashe etc. Teraz zostaje nam tylko czekać.. Miejmy nadzieję, że obsługa sobie to wszystko przemyśli :)

Nil Loth
02-07-11, 08:16
Lepiej się zalogujcie a nie pieprzycie.

Slythia
02-07-11, 08:17
Serwer już działa.

tese
02-07-11, 08:18
Kurde spodobała mi się taka polemika na forum, wyłączcie! może ktoś coś ciekawego jeszcze napisze! 8)

ArsEnox
02-07-11, 08:19
to dziwne że ten temat został zalozony o 24, więc musiał troche wczesniej pasc.

ok, temat juz zamknijcie bo spam bedzie duzy a server dziala!

michur147
02-07-11, 08:20
Serwer już działa! .

Slythia
02-07-11, 08:20
A to przepraszam, moja pomyłka.