PDA

Zobacz pełną wersję : resp , runy udogodnienie


Trixis
29-08-15, 18:24
Witam .
1. Proponuje dodanie nowego respawnu z c
CZempionami i magami/oświeconymi , by kapałanki i piromanci nie przeszkadzały w blokowaaniu tego respa dla miejszych poziomów tak jak jest zrobione to z legionistami i hrimturami .

2. Proponuje by przy robieniu runek nie trzeba było brać ich do łapy .
3. Proponuje zrobić zrzutę hajsu dla Zao
Co myślicie?

19960314
29-08-15, 18:29
http://static.giantbomb.com/uploads/original/17/179016/2570640-5353427362-thumb.gif

pawello13
29-08-15, 18:49
i zeby te zlewki nie byly zmieszane z mansami, szukanie tego wybieranie jest nudne,

i mam jeszcze jeden pomysl ktory wpadl mi jak zamulilem ze nie mam plecaków ze soba kupilem 400 manasow i byly na ziemi, skoro tak realnie chcecie robic altaron to plecak jak lezy wyglada tak ze mozna go otworzyc, i wrzucac z ziemi prosto do niego... przeszlo by to ?

Trixis
29-08-15, 19:01
i zeby te zlewki nie byly zmieszane z mansami, szukanie tego wybieranie jest nudne,

i mam jeszcze jeden pomysl ktory wpadl mi jak zamulilem ze nie mam plecaków ze soba kupilem 400 manasow i byly na ziemi, skoro tak realnie chcecie robic altaron to plecak jak lezy wyglada tak ze mozna go otworzyc, i wrzucac z ziemi prosto do niego... przeszlo by to ?

Powoli , to nadaje sie na osobny temat .

aleksy5885
29-08-15, 21:27
i zeby te zlewki nie byly zmieszane z mansami, szukanie tego wybieranie jest nudne,

i mam jeszcze jeden pomysl ktory wpadl mi jak zamulilem ze nie mam plecaków ze soba kupilem 400 manasow i byly na ziemi, skoro tak realnie chcecie robic altaron to plecak jak lezy wyglada tak ze mozna go otworzyc, i wrzucac z ziemi prosto do niego... przeszlo by to ?

To się naucz tak by ich tam nie bylo, to nie jest trudne :)

Pasztet
29-08-15, 21:30
Witam .
2. Proponuje by przy robieniu runek nie trzeba było brać ich do łapy .


Popieram.. robienie runek.i tak zajmuje kupe czasu..

Windykator
29-08-15, 22:17
ja za zrzutą dla Trannitisa, Zao sobie poradzi.

Ogniste, spoko, podzielić na piętra jakoś.

Runy - nie wypowiem się, bo ciężko powiedzieć.

Noratl
29-08-15, 22:21
jeżeli nie będzie potrzeby przekładania kamieni runicznych to produkcja będzie wyglądała w ten sposób:
mag prosi o pomoc drugą osobą która będzie go manasowała (blokując klawisz) i sam również blokuje klawisz z inkantacją czaru, w ten sposób mam robienie runek na full afk.

aczkolwiek popieram :)

Dather
29-08-15, 23:45
jeżeli nie będzie potrzeby przekładania kamieni runicznych to produkcja będzie wyglądała w ten sposób:
mag prosi o pomoc drugą osobą która będzie go manasowała (blokując klawisz) i sam również blokuje klawisz z inkantacją czaru, w ten sposób mam robienie runek na full afk.

aczkolwiek popieram :)

Uwielbiam tego typu myślenie. full afk .... człowieku A to miksy się nie kończą ?
I Co to za argument prosi o pomoc kogos innego a ta inna osoba niema ochoty Cie manasowac i co ? gówno z misternego planu podboju altarona

Pewnie że robienie run mogło by być mniej czasochłonne bo za duzo czasu zżera
Ps. wątpię aby admini zainteresowali się płaczem altarończyków.

Noratl
30-08-15, 00:01
Uwielbiam tego typu myślenie. full afk .... człowieku A to miksy się nie kończą ?
I Co to za argument prosi o pomoc kogos innego a ta inna osoba niema ochoty Cie manasowac i co ? gówno z misternego planu podboju altarona

Pewnie że robienie run mogło by być mniej czasochłonne bo za duzo czasu zżera
Ps. wątpię aby admini zainteresowali się płaczem altarończyków.

biorę na siebie 4 multi manasów i na co kilkadziesiąt minut przekładam kolejne... porównaj sobie tą możliwość i to jak aktualnie to wygląda. ja poświęciłem sporo godzin na manasowanie innych, ze względu na opłacalność i wygodę.

Dather
30-08-15, 09:15
biorę na siebie 4 multi manasów i na co kilkadziesiąt minut przekładam kolejne... porównaj sobie tą możliwość i to jak aktualnie to wygląda. ja poświęciłem sporo godzin na manasowanie innych, ze względu na opłacalność i wygodę.

Ja mowie o serwie non pvp. Tam niema takich klocek ze ktoś manasuje mase godzin innych...

Ps. 4 multi to nadal nie jest full afk. bo to sie kończy.
Ps. Nie każdy ma 100 lvl i gra wojownikiem .
Ps. Nie każdy jest no lifem.

szymongal
30-08-15, 12:20
Do tego nie trzeba być nolifem albo mieć 100 wojownika. Chodzi o sam fakt że możesz robić runy nawet nie siedząc przy komputerze, nie mówie o full afku, ale o podchodzeniu do komputera raz na 15 minut, a osoba manasująca tylko wymienia manasy co jakiś czas, też bez konieczności siedzenia i trzymania hotkeya.

Pasztet
30-08-15, 14:31
Pociski dla maga są kluczowym elementem expa.. taki rycerz idzie skilować na full afk blokując guzik na jedzeniu.. poświęcając noce na skilowaniu i resztę gry tylko expi :). Myślę, że aspekt robienia run jest wymagający przemyśleń.. zbyt dużo czasu traci się na robienie run..

PS. Argument, że magowi mogą expić czarami, bądź pociskami kupionymi w sklepie jest słaby :)

Mervakis
30-08-15, 17:55
2. Proponuje by przy robieniu runek nie trzeba było brać ich do łapy .



System run najprawdopodobniej cały wymienimy na własny za jakiś czas, jak skończymy go pisać będą otwarte testy, także cierpliwości trochę. :v