PDA

Zobacz pełną wersję : Domek.


Darkmagican
03-07-11, 13:24
Witam! Wczoraj, kupiłem domek, posiadałem normalnie Status Szlachcica - dzisiaj, około godziny 2 w nocy, położyłem się spać w łóżku, gdy ponownie zalogowałem się o godzinie 12:30, okazało się że domek nie jest mój, nie mogłem otwierać drzwi ani nic z tych rzeczy, wkrurzyłem się myślałem że to bug, ale po dłuższym czasie sprawdziłem swoją postać na stronie, okazało się że nie mam już żadnego zamieszkania. Oczywiście, w Banku leżało ponad 10k - w dodatku, nie przyszedł mi żaden list abym zapłacił czynsz, dlatego proszę o zwrot mojego domu - wydałem na niego 4k, wiem że to nie dużo - ale jednak udało mi się coś wylicytować, proszę o szybką odpowiedz. Regards _/

PS.
W depo było miejsce, także napewno nie było problemu z dostarczeniem Listu.

Darkmagican
07-07-11, 15:25
Widzę, polowe ekipy odpowiedziało na mój temat.

bartg
07-07-11, 16:30
Witaj. Czy możesz napisać kiedy kupowałeś Status Szlachecki i do kiedy go miałeś? Właśnie spojrzałem w kod i nie mogę znaleźć błędu. Może ktoś niepowołany wystawił aukcję sprzedażową z twoim domkiem? Czy tylko ty masz dostęp do konta?

Darkmagican
07-07-11, 16:37
Tak, do konta mam tylko ja dostęp. Jeżeli chodzi o status szlachecki, kupiłem go w ten sam dzień przed kupnem domku, domek był mój na sto procent, posiadałem go nawet w przeglądzie postaci jako adres zamieszkania.

bartg
07-07-11, 19:20
W takim razie nadal szukam błędu w kodzie. Czy satysfakcjonuje cię abym oddał ci te 4k i 1 dzień Statusu Szlacheckiego gratis? Nic więcej nie mogę zrobić jak powiedzieć, przepraszam :)

Darkmagican
08-07-11, 06:34
DObrze, jeżeli oddasz pieniądze zapomne całkowicie o sprawie;P

Nick: Erpek