PDA

Zobacz pełną wersję : Domki !


Anzark
03-07-11, 17:10
Hej


No tak, tak długo niby robiliście ten cały system domków/rezydencji, a tu proszę, bugi ...

Wczoraj, a raczej jeszcze przed SS, domek na kościelnej, nr **, był w grze WOLNY ! Ale na stronie był jako wynajęty i nie dało się licytować, a teraz jest już sprzedany ...


I nie powiem, żebym tylko ja miał podobne problemy ...

@Down

Jak chłopcze nie masz nic mądrego/ciekawego do napisania to nie spamuj : )


Edit@

Zresztą, już ktoś mi napisał czemu tak jest, więc Temat można zamknąć, chyba że ktoś ma inne problemy z domkiem to niech tutaj pisze ~~

Nil Loth
03-07-11, 17:30
aha, popłaczmy.. bo nikt o tym nie wie :o

bartg
03-07-11, 22:10
Domek trafia ponownie na aukcję dopiero po jednym dniu od jego straty. Dlatego w grze był wolny.

Co do utraty domku jeśli płacisz czynsz. Wystarczy że ci się Status Szlachecki skończy i tracisz z automatu

Darkmagican
04-07-11, 09:34
Witam! PrzedWczoraj, kupiłem domek, posiadałem normalnie Status Szlachcica - wczoraj, około godziny 2 w nocy, położyłem się spać w łóżku, gdy ponownie zalogowałem się o godzinie 12:30, okazało się że domek nie jest mój, nie mogłem otwierać drzwi ani nic z tych rzeczy, wkrurzyłem się myślałem że to bug, ale po dłuższym czasie sprawdziłem swoją postać na stronie, okazało się że nie mam już żadnego zamieszkania. Oczywiście, w Banku leżało ponad 10k - w dodatku, nie przyszedł mi żaden list abym zapłacił czynsz, dlatego proszę o zwrot mojego domu - wydałem na niego 4k, wiem że to nie dużo - ale jednak udało mi się coś wylicytować, proszę o szybką odpowiedz. Regards _/

PS.
W depo było miejsce, także napewno nie było problemu z dostarczeniem Listu.

siwyus
04-07-11, 11:10
@up
Nawet jeśli dostałbyś list to i tak masz 7 dni na zapłatę.