PDA

Zobacz pełną wersję : Ormo polityk


pawello13
15-09-15, 16:59
https://soundcloud.com/dakashii/voicechatter-2015-04-30-22-59-19

ORMO I JEGO ZESZMACENIE SIĘ :D

Dawno bardzo dawno już miałem dość słuchania Michale Twojego pierdo.. Najmądrzejszy, najważniejszy GURURURU. Nie w bankach a w polityce zacznij robić. BEZ POZDROWIEŃ!

Obles
15-09-15, 17:18
No łał, to teraz będziemy śmiać się z ludzi, którzy umieją dobrze konstruować swoje wypowiedzi i przyduszać rozmówce do ściany?
Gdyby każdy próbował wprowadzić do rozgrywki choć trochę ładu i składu jak Michał, Gra byłaby o wiele fajniejsza i klimatyczna.

Zeszmaceniem się jest upublicznianie na forum ogólnym prywatnych rozmów z vc i pingowanie drużyny przeciwnej.

Peace.

Hardyzz Skilzz
15-09-15, 17:24
03:40 minuta. Ormo proszę Cię...Ty pokazałeś jakie ja mam do Ciebie zaufanie i pare innych osób wychodząc na akcje z żydami gdzie pare dni wcześniej mówiłeś mi zupełnie co innego. Twoje postępowanie i zmienianie stron jest poniżające dla Ciebie, tyle z mojej strony.

CySiO
15-09-15, 17:43
Powiem tak, zmieniasz stronę chuj tam (o ile masz dobry powód). Ale jak sprzedajesz info to już gruba przesada.

Wicher
15-09-15, 17:55
Oj tam w grach tego typu od zawsze byl backstabbing i spying :P Potraktujcie to tak: Rodzinka Ś dała stronie Exorit szanse na poprawę życia w RL. Idzcie wziac lepszy kredyt, zmienic prace i mieszkanie, pouczyc sie, aby dostac lepsze oceny, czy tez potrenować sporty, aby byc mistrzem świata. A jak! Trzeba patrzeć przez różowe okulary! Świat w kolorach tęczy! Tak jak na prawdziwych lewaków przystało! :D

Tisaya
15-09-15, 18:11
03:40 minuta. Ormo proszę Cię...Ty pokazałeś jakie ja mam do Ciebie zaufanie i pare innych osób wychodząc na akcje z żydami gdzie pare dni wcześniej mówiłeś mi zupełnie co innego. Twoje postępowanie i zmienianie stron jest poniżające dla Ciebie, tyle z mojej strony.

Trzeba było pomyśleć zanim zrobiłeś coś tak głupiego, jak usuwanie nam kont! ! ! !


Żenujące. Pozdrawiam !

Trixis
15-09-15, 18:39
1.Czy Morgian wykonał zadanie ?
2.W jakim celu wstawiasz takie coś na forum ? Kompletny idiotyzm .

kasko43
15-09-15, 18:58
Morgian szuka piosenki (http://forum.gazeta.pl/forum/w,14,34679743,,prosze_o_pomoc_program_wybacz_mi_.h tml?v=2)

Uwolniona Mysl
15-09-15, 19:15
Zachowujecie się, jak by to była pierwsza zmiana teamu na tym serwie :D
BTW, ORMO, ZAPOMNIAŁEŚ O CZYMŚ!

Tisaya
15-09-15, 21:49
Sory ale jako że siedziałyście na vc gildi walczącej i nie brałyście udziału w walce, to byłyście tak na nim potrzebne jak dziwce majtki :)

Więc nie rozumiem tych smuteczków:( Skoro byliście świadomi konsekwencji, to teraz weźcie to na klatę. :) (no, chyba, że nie byliście:D)

19960314
15-09-15, 21:52
#Morgian :uśmiech9::uśmiech9:

sokon12
15-09-15, 22:27
....................

sokoskiiii
15-09-15, 22:29
Sprzedajne ku..y do wora,
A wór do jeziora.
Ormo na Prezydenta!

Mastach
15-09-15, 23:04
I tak nieaktualne,Wujas od razu 12 minuty klamie

// ja udostepnilem to ludzia tylko z vc :)

ezzak
16-09-15, 07:26
sprzedał to sprzedał na chuj drążyć temat

CySiO
16-09-15, 08:00
Tisaya, jako, że u nas nie byliście wstanie walczyć, ani jedno z was i po usunięciu kont od razu przyjęli was do Collegium, przy czym zaczęliście z miejsca walczyć, to tylko pokazuje, że było to przygotowane o wiele wcześniej. I albo czekaliście aż sami was wypierdolimy, albo chcieliście dalej sprzedawać info. A po co nam na vc ludzie, którzy spy'ują dla wrogów??

leavemealone!
16-09-15, 08:08
ehh... żal wam dupsko ściska :|
Byliście wszyscy tacy pewni wygranej i tego, że już nikt was stąd nie wypierdoli. Za brak szacunku, szacunkiem się nie płaci. Z tego co wiem, to serwer straciliście kiedy mnie nie było w kraju o.O
Powiedziałem wam, że w momencie kiedy ktoś z was zrobi coś przeciw Tis, to będziecie mieć kilku wrogów więcej. Możecie to nazywać jak chcecie. Uprzedziłem was i słowa dotrzymałem. Siedźcie sobie w tym swoim bagienku i bawcie się dobrze. Co do nagrania, to dobrze się wtedy ubawiłem :D

ezzak
16-09-15, 08:11
Czekam na wypowiedź Portalaka aka Casuala :D

Tisaya
16-09-15, 08:34
Czekam na wypowiedź Portalaka aka Casuala :D
A po czo jego wypowiedź? Wniesie tyle, ile Twoja:P Albo i mniej...

Boltzer
16-09-15, 15:20
Ypkis, chciałbym się dowiedzieć co wnosi to nagranie do czegokolwiek. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź dzięki której dowiem się na co zmarnowalem 21 minut egzystencji moich uszu.

kaos
16-09-15, 16:04
http://s2.redefine.pl/dcs/o2/redefine/redb/4e/4ec999b21a31d1e9b8737239f89e86c8.jpg

CySiO
16-09-15, 16:09
No tak na non pvp nie ma takich problemów. :)

Tisaya
16-09-15, 17:37
Tutaj też nie widzę problemu, jedynie usilne próbowanie wywołania sensacji i gó*no-burzy na forum. Samo nagrywanie VC jest według mnie chamskie, a co dopiero udostępnianie tego gdziekolwiek.

Pozdrawiam,
Julia- sprzedajna .... :-)

kompromis
16-09-15, 17:49
Z ormem wszystko wyjasnilem w swoim czasie. Z tisaya Te pogadalim (jednostronnie) na VC na temat literek w depo.

Jedyne kurestwo to zmiana teamu, wspolne expy a na VC lecenie w chuja, ze wszystko po staremu. Polecialo jedno ip trzech osob. Mam nadzieje ze pierdolenie o domkach z kart nie jest uwzgledniane w protokole.

leavemealone!
16-09-15, 18:01
Rozwin kwestie tego ip, proszę :-)

kompromis
16-09-15, 18:08
Co w rodzinie to nie zginie. Jedno i drugie w literkach takie dojrzałe, ambitne, najlepsze w chuj. Jedno odezwać się obawia (ratuje to ze po paru minutach wyjaśniliśmy z przeprosinami), z 2gim obustronne przeprosiny po podobnej sytuacji. Po alko jednak prawda wychodzi, wiesniak, cwaniak i tyle.

Twoja matka pije z kalozy pod zakaźnym - ormo do sacreda 2015

Wspolni znajomi -znajomymi, ale jak juz podejmujesz decyzje ze expicie z żydami to sie wypierdol z teamu, a nie po cichu grasz na 2 fronty. Tyle w temacie i kurwcie sie dalej. Mogłem to skomentować z początków serwera cytatem.

Ja wiem - tisaya.

Sam miałeś w exo niewiele lepsza renomę niż morgian. Jednemu i 2giemu próbowałem pomoc jak mogłem w odbudowie waszych domków. Nie morgian pierdolnal w karty.

toxic2002
16-09-15, 18:10
Srałem nie spiewałem
btw najebany bylem prosze to usunoć :uśmiech3:
(ormo na kapie ryje mózggg)

Dzięki ormo że jestem na vc
Nigdy sie nie zeszmaciłem nigdy ;>

heh, aż musiałem odpisać
to tak najpierw byłeś w exorit później doszedłeś do collegium i to dlatego że runa ognia z Ciebie spadła a ty chciałeś ją odzyskać ;D potem poszedłeś do Exorit i cały czas pisałeś że chcesz wrócić do collegium, wywalają Cię z każdego teamu jak już jesteś nie potrzebny a jak przyjdzie co do czego to wracasz jak piesek i znów dostajesz kopa w dupę, okradłeś bardzo dużo graczy domki, pacce itp, a jak piszesz z graczami to albo im liżesz dupę albo wyzywasz jak jakieś 12 letnie dziecko z brazylijskich slamsów
Szmata w twoich słowach to powinien być komplement dla Ciebie bo to do czego ty doszedłeś na altaronie nie da się opisać słowami.

Trixis
16-09-15, 18:16
@ up . Dobrze poleciałeś Zało .

Gołym okiem było widać to , jak morgian jest traktowany . Był w exorit tylko dlatego ,ze wyexpil knajta ze sprzedanych paców i mogl pomagac w biciu bosow czy tez blokowaniu jakimś 80 lvli .

kompromis
16-09-15, 18:32
Nikogo za darmo w dupe sie nie kopie. Morgian nie jest wyjątkiem ale w przeciwieństwie do orma ma dalej wjazd z mojej strony.

Podzielcie sie vc rec orma z casulem!

Tutaj też nie widzę problemu, jedynie usilne próbowanie wywołania sensacji i gó*no-burzy na forum. Samo nagrywanie VC jest według mnie chamskie, a co dopiero udostępnianie tego gdziekolwiek.

Pozdrawiam,
Julia- sprzedajna .... :-)

http://i.imgur.com/10Y6K7N.png

Proszę.

Yooshi
16-09-15, 18:36
"problemy pvp"
@edit
Prowadzący z zawodu jest psychologiem?
@edit
szustek
<lubie to>

Tisaya
16-09-15, 18:41
No niestety, niektórzy nie potrafią zacisnąć zębów i pogodzić się z tym, że zmiany teamów były, są i będą częścią serverów PVP. To jest gra, nie trzeba się przywiązywać do ludzi, a później trzymać się ich nawet, jeśli wyzywają Cię od dziwek. :|
Sorry, koledzy, ale już sam fakt, że tak nas traktowaliście powinien być wystarczającym usprawiedliwieniem chęci grania z ludźmi, którzy szacunek kobiecie potrafią okazać. Czasami trzeba od chamstwa i prostactwa odpocząć.
Ochłońcie!! !! !

Masterglocker
16-09-15, 19:10
Ja również się wypowiem, gwander, zły, fardon, eldoka, Dark shooter i kilka osób podobnie do nich zmieniało stronę, ale w tych przypadkach zmiana następowała z silniejszego do słabszego teamu, do takich ludzi nie tracę szacunku. Sami oceńcie tą sytuację.

kompromis
16-09-15, 19:33
Takie pierdolenie. U nas w team nie bylo tisay. Byl ormo. Tisaya miała wjazd ze względu na brata i expila po cichu żeby iść do coll. Zamykam.

CySiO
16-09-15, 19:55
Tisaya powiem Ci tak była taka akcja, że chyba Lucan chciał expić na zamku, gdzie wy expiłyście i nie uczestniczyłyście w wojnie i mówił, żebyście wyszli (nie wnikajmy jak), zabiliśmy was. Potem pogadanka z Ormem doszło do tego, że mamy was nie ruszać, później dostałyście vc. Jakiś czas siedzieliście (bo Ormo też) na vc i nie chcieliście walczyć. Na vc już nikt nie chciał was trzymać no bo po co?? Żebyście mogli sobie porozmawiać, to macie tsa altoronu. No i wkońcu was wyjebaliśmy i nagle pobiegliście sobie na vc Collegium, gdzie jednak MOGLIŚCIE walczyć, bo u nas nie mogliście. Więc moim zdaniem nie było u nas winy, to że 2-3 osoby z teamu wyzywali was to ich sprawa, uczyć ich zachowania nie będę. Ale jak już mieliście plan odejść to było odejść od razu po obelgach i gdy wam coś nie pasowało, a nie sprzedawć info do przeciwników. Teraz byście mieli inną reputację. Osobiście nic nie miałem do was, jedynie to, żeby was wyrzucić z vc, bo po co macie siedzieć jak nie walczycie. Teraz opinie zmieniłem :).

kompromis
16-09-15, 20:02
Brechta roku... Xd ormo wyjebal gavrosze bo są od coll xd

ezzak
16-09-15, 20:18
Adam Rokosz proszę o uszanowanie zasady Piłeś - nie pisz :d

kompromis
16-09-15, 20:24
Wary gam :d to tylko groshe to nawet nie czuć ze piles. Dawaj Ezzak tez mi numer na priv bo tez mi zaginal.

Tisaya
16-09-15, 20:34
Drogi Rekerafi, otóż wyjaśnię Ci teraz parę kwestii. Zacznijmy od początku.

Grać tutaj zaczęłam ze względu na Sadystę i Orma, nikogo więcej. Później okazało się jeszcze, że gra z Wami Dede, którego również darzyłam sympatią.

Nie miałam w planach mieszać się do żadnej wojny z prostej przyczyny- mianowicie- ani Was, ani Collegium nie trawiłam. Ani tutaj, ani tam nie czułam się częścią teamu. To, że nie walczyłam nie było uzasadnione wyexpieniem się po "cichu", a następnie popsuciu Wam krwi dochodząc do Collegium.

Nie miałam również zamiaru słuchać się u Was kogokolwiek, a już na pewno nie kogoś pokroju Piotrka. Zaczęłabym walczyć jedynie w momencie, gdy commanderowałby albo Ormo, albo Sadysta.

Ponieważ żaden z nich nie miał możliwości siedziałam z Wami na vc jedynie po to, żeby z nimi pobiegać i się pobawić, czyt. poexpić, pochodzić na jakieś hunty. Walczyłam tutaj w każdej wojnie i być może miałam ochotę odpocząć.

Kolejna rzecz- wspomnieliście, że expiłam z "żydami", (jak to zwykliście nazywać drużynę przeciwną, czego kompletnie nie rozumiem i rani to moje uczucia religijne) tak, expiłam. Tak samo, jak i expiłam z Wami nie widziałam przeszkody, aby iść gdzieś z nimi. Z jedną maleńką różnicą- z Wami siedziałam na vc, więc z nimi vc nie dzieliłam, bo to by było nie w porządku.

Teraz czas na Mervakisa- naprawdę chcesz żebym zrobiła to ponownie? Wszelkie Twoje brudy wyciągać na forum? Zresztą to inna sprawa, ponieważ ja wrzuciłam to dla wglądu poprzedniej kadry- Slythii, Trava i Prakta, aby im pokazać, jak święty jesteś.
Z tym, że to troszkę nieaktualne, nie sądzisz? Tak jakby patrzymy kilka lat wstecz:/

kompromis
16-09-15, 20:37
Ty marku to widzę ladny diabel jesteś. Zrywam znajomość....

Marancza
16-09-15, 20:44
A co tutaj się wyprawia?!

Mervakis
16-09-15, 20:51
Teraz czas na Mervakisa- naprawdę chcesz żebym zrobiła to ponownie? Wszelkie Twoje brudy wyciągać na forum? Zresztą to inna sprawa, ponieważ ja wrzuciłam to dla wglądu poprzedniej kadry- Slythii, Trava i Prakta, aby im pokazać, jak święty jesteś.

Skoro wywołujesz mnie do tablicy to zadam ci 3 pytanka, na które jeśli masz ochotę odpowiedz:

1. Czy zaprzeczysz, że rozmowy, które wklejałaś były zlepkiem wypowiedzi, a nie przedstawiały konwersacji krok po kroku i od jej początku?
2. Czy zaprzeczysz, że wkleiłaś je na forum ogólne bez zgody rozmówcy już po tym jak wkleiłaś je na forum zamkniętym do wglądu MG, więc o jakim wglądzie dla kadry mówimy?
3. Jaką odpowiedź otrzymałaś po tym, gdy przesłałem screeny autentycznych rozmów z archiwum MGom?

Jeżeli nie masz ochoty to postawmy tu kropkę.

kompromis
16-09-15, 20:53
Jak powiedzial ezzak 'jebac te blachary'.
Dobrze Mareczku.

Tisaya
16-09-15, 20:55
Skoro wywołujesz mnie do tablicy to zadam ci 3 pytanka, na które jeśli masz ochotę odpowiedz:

1. Czy zaprzeczysz, że rozmowy, które wklejałaś były zlepkiem wypowiedzi, a nie przedstawiały konwersacji krok po kroku i od jej początku?
2. Czy zaprzeczysz, że wkleiłaś je na forum ogólne bez zgody rozmówcy już po tym jak wkleiłaś je na forum zamkniętym do wglądu MG, więc o jakim wglądzie dla kadry mówimy?
3. Jaką odpowiedź otrzymałaś po tym, gdy przesłałem screeny autentycznych rozmów z archiwum MGom?

Jeżeli nie masz ochoty to postawmy tu kropkę.

Tzn. dla mnie generalnie temat jest skończony jakieś 3 lata temu, ziafff.

kompromis
16-09-15, 20:59
Proszę bardzo ulomy. Tu macie kolejna hipokrytke.

Tisaya
16-09-15, 20:59
Proszę bardzo ulomy. Tu macie kolejna hipokrytke.

Hipokrytkę?:)
@edit
Co miałam napisać, to napisałam. Żegnam!

Mervakis
16-09-15, 21:01
Ogólnie śmieszny temat, chyba każdy z każdym w jednym "teamie" już walczył, ale dalej wszyscy się kochają/nienawidzą w zależności z kim w danym momencie siedzą. To tylko gra.

PS. Legwan Ty też nie wkleiłeś całości ;< moralna... to co innego niż normalna i odnosi się do wykonywania sytuacji, którą się neguje.

Idę stad :v

kompromis
16-09-15, 21:04
Dokladnie. Sporo osób mylnie używa tego terminu. Tutaj po raz kolejny podaje przykład poprawnego użycia tego terminu.

Marku. Nim wkleilem potwierdzilem zgodność na to co wklejam. Jezeli cos sie nie zmieściło na ekranie lumi to wiedzielismy obydwoje. Próbowałem ująć jak najwięcej.

hojrak12
16-09-15, 21:42
Nie wiem już jaki jest wątek tego tematu, ale tyle już było roszad teamów - średnio co kilka miesięcy, że aż dziwi mnie czemu was tak to oburzyło. Jedne są z lepszą przyczyną, inne z gorszą, a trzecie bez.

Kiedyś w teamie byłem nawet z Agrim, Eldoką i Fasolem, a Blood commanderował. To były dopiero czasy, dobra atmosfera, można było pogadać i pośmiać się. Nie masa tworzy team, a zgranie, więź i kurwa szanowanie innych, i to nie jest żadna obrona zaznaczam, tylko co wam przeszkadzało, ze jego siostry siedzą na naszym vc, a nie walczą. Bo co, jak nie mamy waszej "masy" to co już boicie się wyjść i szukacie pomocy u osób, które wiadomo było, że nie walczą od początku. Mi też sie zdarzało, że akurat nie mogłem wyjść na akcje, bo zaraz musiałem spadać czy coś, i ormo raz nie przyszedł to od razu największe kozaki z teamu czyt. Bastek przejadą mu po całej rodzinie, bo nie przyszedł, jego siostry też i przegraliśmy - ja osobiście bym się wkurwił. Ale na wojnie trzeba używać mózgu, a przynajmniej sie starać. Przegrana akcja to przegrana akcja, powodów zacznijcie szukać najpierw u siebie, bo osoby z tzw. "skillem" i jajami to na palcach jednej ręki, a małe pieski zawsze najgłośniej szczekają. A wyzywanie od trejdów i zerowców sobie darujcie przynajmniej do czasu, aż coś pokażecie, czyli pewnie nigdy.

Ebzdyberybecjusz
16-09-15, 22:00
Ty obrońcą za pięć groszy ... Fakt nie powinienem Cisnąć tak jak to zrobiłem ale nerwy zrobiły swoje niestety mogę tylko i wyłącznie teraz tego żałować i nic na to już nie poradzę bo powiedziałem to co powiedizałem .... Nie pamiętasz jakie ty miałeś zachowanie w stosunku co do Orma i jego siostry za czasów New Ery ?? Przypomnij sobie :) I co cisłeś po nich jak ich na vc nie było ?

hojrak12
16-09-15, 22:05
Oj miałem sprzeczki z nim, ale raczej bardziej osobiste, akcje na elfach itp itd, ty wtedy jeszcze nie wiedziałeś o co chodzi w tej grze.

Ebzdyberybecjusz
16-09-15, 22:07
Sprzeczki ? teraz tak to nazywasz ? :O Przecież nie wiem do tej pory o co chodzi , ty jesteś moim mentorem od Ciebie sie uczę ale chociaż tyle że gram bez bota i nie móiwie że nie gram jak mi usuwaja postać po czym zakłądam nowe hahaha :)

hojrak12
16-09-15, 22:19
Bardzo dobry argument, gratuluję. Twój poziom ironii - mistrzostwo. Ale cieszę się, że przynajmniej okazałeś skruchę w poście wyżej. Jeśli poczułeś sie urażony moim postem, to chyba był też o tobie. Nie będę dalej odpowiadał na twoje posty, bo niczego nie wnoszą.

Ebzdyberybecjusz
16-09-15, 22:38
Nie ma sensu się tutaj napinać do siebie , skończmy tą głupią rozmowę i tyle .

kompromis
16-09-15, 22:38
Co tu sie dzieje xd będą 3 teamy? Przejebane ale i pozytywne. Altaron ma łączyc nie dzielić!

makmej
17-09-15, 08:36
Gwander, dorastasz bo gadasz coraz madrzej!! Jestem z Ciebie dumny

Uwolniona Mysl
17-09-15, 09:47
Fasol nie pucuj się do mojego ziomka Grzesia bo będziesz w bagażniku las zwiedzać ;d Julka jeszcze jedna zmiana teamu i mnie dogonisz :d

szymongal
17-09-15, 11:31
Wygląda na to, że za dużo Altaronów. Przyda się odpoczynek :P

Ser
17-09-15, 21:23
Moda na sukces 2 się tworzy. Każdy z każdym.

Noratl
17-09-15, 21:57
pragnę przypomnieć kurdeje i sadolowi że piotrek poświęcał czas na to żeby was wyexpić, chodził z wami bez shared na piaskowe i wam bloczył, żebyście wbili w krótkim czasie jakieś przyzwoite poziomy... nie jest wam głupio?

Total
17-09-15, 22:13
Przeszkadza mi pewien fakt w waszej dyskusji, mianowicie używacie nazw/pseudonimów całych teamow, a winne są jak zwykle jednostki.
Generalnie temat ciekawy.

Pzdr
Tuz Pik

leavemealone!
17-09-15, 22:39
rzeczywiście... wbili 70 lvle :D to bardzo przyzwoicie

Boltzer
18-09-15, 22:15
@Ormo
Wykorzystales chwilę słabości naszej gildii po to aby znów starać się być kimś. Zalozyles gildie z pompatyczna nazwa i chcesz stawiać na swoim. Miesiąc temu spuscilbys łeb, jak to robiłeś od początku serwera. Nie dziwię się, że się zbuntowales jak połowa gildii wycierala buty twoja rodzina, ale może czas założyć ze nie jest się pepkiem świata. Ten post nie miał na celu urazenia kogokolwiek, tylko stwierdzenie faktów. Jeżeli ten post Cię urazil tzn. ze spędzasz zbyt dużo czasu z Eldoka.

leavemealone!
18-09-15, 23:01
Trochę źle to pojmujesz, RMC. Nigdy nie spuszczałem głowy. Jak mi coś nie pasowało to zawsze reagowałem. Od początku serwera? Masz na myśli ten okres po resecie, prawda? :) Niewiele się odzywałem, ponieważ niewiele łączyło mnie z większością ludzi z tej gildii. Z dawnej ekipy pozostała garstka i dobrze o tym wiesz. Wiele razy postanowiłem przemilczeć pewne sprawy. W pewnym momencie zaczęły puszczać nam nerwy i postanowiliśmy podjąć pewne decyzje. W zasadzie zachowanie poszczególnych jednostek(jak zwykle) wpłynęło na obecną sytuację ;)
Jeśli tego nie rozumiesz to, spędzasz zbyt dużo czasu z bastkiem ;)

ezzak
18-09-15, 23:24
przyszli, sapali się do każdego w teamie, jak im odpowiedzieli ogniem to sprzedali i "mądrują" na forum.

Boltzer
18-09-15, 23:40
Pięknie zaznaczyles. Zaczely wam puszczać nerwy, bo tobie nie mogły gdyz byłeś sam. Ewentualnie twoje reakcje polegały na usunięciu Sobie konta. Odpowiedz na ten post i skończmy dyskusję, bo oczekiwać od Ciebie przyznania się do błędu w sprawach kluczowych, to jak wierzyc w reptilian i New World Order.

leavemealone!
19-09-15, 01:38
Rafał, w swoim poście popełniłeś błąd logiczny :<
Skoro według Ciebie pisząc nam miałem na myśli tylko siebie(bo byłem sam), to dlaczego nie odszedłem sam? Nie chce mi się powtarzać po raz kolejny tego samego. Zawsze wydawało mi się, że Twoja zdolność pojmowania jest na nieco wyższym poziomie. Wnioskuję, że albo masz chwilę słabości albo ujawniły się u Ciebie objawy schizofrenii. Problem z rozróżnieniem kilku osób od jednej to poważna sprawa. Chociaż w sumie... "ja lubię siebie, siebie lubi mnie, mnie lubi ja" - schizofrenicy nie mają tak źle.
Pozdrawiam, Ormo

sadysta
21-09-15, 23:18
Widzę, że koniec pierdolenia i placzu, walka sie zaczela. Wkrotce wracam :))

https://youtu.be/uRzbAwFFfYo

Uwolniona Mysl
23-09-15, 13:47
Widzę, że koniec pierdolenia i placzu, walka sie zaczela. Wkrotce wracam :))

https://youtu.be/uRzbAwFFfYo

Nie wracaj, zawiodłem się na tobie sadol, całą ekipą przeprowadzaliśmy zbiórki na twoją nogę, bober cię woził na ukrainę za darmo, a ty się tak odpłacasz, nieładnie tomek... nieładnie tomek