PDA

Zobacz pełną wersję : Altaron upada


makmej
27-09-15, 17:27
Witam serdecznie wszystkich graczy i administracje.
Jak dobrze wiemy Altaron się prawie w ogóle nie rozwija, updaty polegają na "balansie" profesji, czyli na dobrą sprawę "a raz damy temu więcej, a raz temu". Ewentualnie zboostujemy postać którą gra admin ( np jak Slythia to robiła ). Do Altaronu nie przybywają kolejni gracze, smerfy ani trolle pokroju Navaroga i Alora. Co tu dużo powiedzieć!? Altaron UPADA!
Panowie, kto by z was nie chciał znowu zobaczyć jakiegoś rekordu liczby osób online na Altaronie, jak to miało miejsce 4 lata temu, tuż po starcie serwera? Wtedy administracje było stać chociaż na reklame na tibia.pl, a teraz? Jedynie gracze o to się troszczą. Gadanie, że nie można zrobić reklamy nie przemawia do mnie. Dla chcącego nic trudnego!
Tak więc pamiętajcie,
ALTARON UPADA !!!!

Trixis
27-09-15, 17:44
No jak ma nie upadac jak większość łatek związanych jest z naprawą bugów , balansem czy mechaniką . Podstawą do tego jest właśnie dodawanie nowych terenow , przedmiotów czy potworów (ale nie takich kolorowanych) . Czasem nie wyszystko sie da no ale ... Ja na ich miejscu podał bym sztame Navarogowi , o ten to potrafi grafike odpierdolic . Co do balansu , to nie da się zrobić raz a dobrze ? Wybral bym zupelnie inna profesje gdybym miał cofnąć się w czasie wybral bym inne subprofesje .

Przyklad z niedawna . A:"Czy alchemia nie powinna rosnąć szybciej , chyba jest cos nie tak???"
B: "Wszystko jest tak jak powinno być , nie bedzie to zmieniane "
za miesiac jest łatka a to zmieniaja o 180 stopni , smieszne ...

Altrel
27-09-15, 17:55
Nie zauważają Państwo podstawowej kwestii, żeby coś można było budować musi to mieć solidne fundamenty, żeby zbudować coś wartego uwagi konieczne było/jest wymienienie bardzo wielu mechanizmów, by wszystko współgrało w momencie przejścia na OTClienta, na tym skupiają się osoby, które zajmują się kwestiami technicznymi, pomijając fakt, że projekt bez wykonania tych czynności 5 lat temu nie powinien w ogóle startować. Chciałbym również przypomnieć, że Gracze, którzy wtedy zaczęli przygodę z Altaronem zniechęcili się bardzo szybko z powodu bardzo słabej stabilności serwera, crashów i wielu poważnych błędów, których przez ponad 3 lata nikt nie naprawiał. Jeżeli komuś nie podoba się gra, nie musi w nią grać, na rozwijanie gry przyjdzie czas, gdy zakończone zostaną kwestie mające priorytet z punktu widzenia przyszłości projektu.

Mefisto63
27-09-15, 17:58
lepiej się połączyć i expić pograć RPG , zaproszę paru ziomeczków z vestii.
Brak Wojen , Jedna Fajna Gildia Która Bierze Każdego Za Mała zaliczkę na VC tylko i wyłącznie po to by móc spokojnie i przyjemnie expić jak pety z Candii.

kantex
27-09-15, 18:32
Spejson co Ty płaczesz człowieczku. To rzecz normalna jest że pobierają ludzie opłaty za komunikatory bo nikt wiecznie nie będzie wszystkiego sponsorować wszystkiego. Prosty przykład dla ciebie kup każdemu statu z własnej kieszeni to odczujesz ten sam ból dupy i nie pierdol tu o jakiś wnioskach bo twoje żalenie się nikogo to nie interesuje, że jesteś skąpy człowiek i żyjesz jak sęp żywiąc się ich majątkiem i na ich koszt sugerujesz , że zle robią.

kacpinio1
27-09-15, 18:33
Nie zauważają Państwo podstawowej kwestii, żeby coś można było budować musi to mieć solidne fundamenty.

To zróbcie wkoncu te fundamenty ;/


"Do Altaronu nie przybywają kolejni gracze, smerfy ani trolle pokroju Navaroga i Alora. Co tu dużo powiedzieć!?"
Nwm czy dobrze zrozumiałem ale nazywasz mnie smerfem ? Wypraszam sobie ! :D


I zgadzam sie Altaron upada.

Mefisto63
27-09-15, 18:35
Nie wiem z kim rozmawiam ? pet z no pvp ? to Ty ?
Można Brać opłate rozumiem ale równoważną z cenna vc ? Czy Nie ?

Po drugie o czy ty do mnie mówisz ? Wiesz co oznacza Sęp? Gościu ty chyba jesteś vestii

Altrel
27-09-15, 18:56
To zróbcie wkoncu te fundamenty ;/

Gdyby istniała złota rybka spełniająca życzenia to byśmy zrobili to w sekundę. Jako, że nie istnieje, to zbudowanie tych fundamentów zajmuje dużo czasu. Myślę, że nie ma potrzeby wpisywania do Changeloga codziennie tworzonych/modyfikowanych systemów, które Graczom niewiele by mówiły. Z tych, które zostały wykonane w ciągu tygodnia i są zrozumiałe mógłbym wyróżnić: zakończenie prac nad częścią rozwojową run w nowym systemie run i wymiana zakresów obrażeń/efektów ze względu na poziom rozwoju w każdej z nich, napisanie od nowa całego systemu akcji z podziałem na grupy, by definiować na poziomie grup opóźnienia i móc niwelować je w obrębie pewnych grup (np. likwidować opóźnienia między grupą mikstura/runa). Wprowadzenie dodatkowego definiowania przedmiotów na podstawie posiadanych suffixów i grup kategorii w obrębie tego samego item id, będącego podstawą dla utrzymywania uzyskiwanych bonusów w przedmiotach stackowalnych. Przepisanie systemów pozyskiwania przedmiotów na modele tabelaryczne w celu dodania nowych funkcjonalności jako ekwiwalentu poświęcanego czasu. Itp. Mapperzy i graficy również ciągle pracują i dodają pewne typy legowisk/grafik zgodnie z sugestiami.

kurki
27-09-15, 19:07
dobrze im dojebales altrel, jebac hejterow :)

makmej
27-09-15, 19:17
Nie wiem czy pan sobie zdaje sprawe, ale ALTARON na którym gramy istnieje już ponad 4 lata, a jeszcze wcześniej były prowadzone prace nad nim. Najzwyczajniej w świecie, prace są prowadzone w ślimaczym tempie. Dodaliście kupe fajnych rzeczy, odróżniliście Altaron od Tibi całkiem sporo, ale może najzwyczajniej w świecie czas poszukać jakiegoś porządnego INWESTORA który weźmie w ręce Altaron? Jeździć na targi gier typu PGA, i przedstawić swój pomysł na grę? Może Valve by się zainteresowało i zainwestowało pieniądze w wasz projekt? Panowie... Bez kasy to tu nic nie zdziałacie, i my gracze będziemy czekać kolejne parę lat na nową grę, i większą ilość graczy, a przypomnę wam, że stajemy się coraz starsi tak samo jak i wy.

Graata
27-09-15, 19:21
JEBAĆ!!!! dobrze im pocisnąłeś smokens


A spejsi sępi tylko wtedy jak odkurzy.

Altrel
27-09-15, 19:22
@Makmej

Przykro mi, ale mogę z Panem dyskutować tylko i wyłącznie na temat zmian/tempa Altaronu od lutego ubiegłego roku, a właściwie od czerwca, gdy został wprowadzony zakres zmian przygotowany jeszcze przez poprzednią Administrację (uwzględniając najgorsze z nich - rozciągnięcie umiejętności do 250, itp.), nie będziemy się tłumaczyć z tempa prowadzenia prac przez pierwsze trzy lata, gdyż najzwyczajniej w świecie nie byliśmy wtedy w niego zaangażowani i nie mieliśmy na to wpływu.

Mefisto63
27-09-15, 19:28
JEBAĆ!!!! dobrze im pocisnąłeś smokens


A spejsi sępi tylko wtedy jak odkurzy.



Dziecko Neo się wypowiedziało , co gra tylko 5H dzienne W tym 4h w dp ? No skill ? z no pvp zadowolony ze może expić bo nabrali masówki jak na vestii.

Ale przyjdzie czas ze będziesz kopany a w wtedy będziesz obgryzał paznokcie u nogi zrookujesz chara i zrobisz zwiadka no name'ie z altaronu.

kacpinio1
27-09-15, 19:31
No altaron się rozwija (w dobrym kierunku)ale zbyt powoli i rozumiem że to z powodu braku pieniędzy. Tak jak mówi fasol trzeba znaleźć sponsora,przezwyciężyć problemy prawne z zrobieniem reklamy (bo podobno coś polskie prawo utrudnia)zrobić reklamę zacznie więcej osób grać,będzie więcej hajsu za pacce,zatrudnić więcej osób i będzie fajnie. Według mnie balans jest git tylko zmienić to robienie run (ale widzę że jakieś zmiany w systemie run mają być) i rozwijać mapy itp :)

Graata
27-09-15, 19:59
Spejsi tego chara wyexpiłem, gdy ty się bałeś nawet dzienną zrobić. I nawet jak jakimś cudem przejmiecie jeszcze kiedyś serwer to jeśli będę jeszcze wtedy w to grał to i tak będę expił kiedy chciał tak jak to było do tej pory. Ale co ty możesz wiedzieć, jak ty przecież pobiegłeś odrazu na OTS'y grać, gdy gang ''przejął'' serwer.

Jeśli mowa o graniu to pochwal się ile sam siedzisz przed komputerem, nie zapomnij o tym, że wiemy, że Twoja mama musi chodzić za ciebie do sklepu :). Potwierdzone info.

Co do paznokci u nóg to zabrakło Ci już ich, że zaczynasz płakać na forum?

No skill? No pvp? Mówi to ktoś kto full defa nie potrafił utrzymać i dał się pushnąc jak parcel ostatnio? A na Vesti nigdy nie gralem.

To by było na tyle Spejsi, mam nadzieje, że od słów przejdziesz do czynów i zobaczymy się na jakiejś opence, a jak nie to przynajmniej będziesz odkurzał depo jak do tej pory :D

Na koniec dodam, że nawet lubię twoją nienawiść do mnie, która zaczeła się od tego, że nie chciałem Ci przerabiać więcej pereł za twoje zachowanie. Szkoda tylko, że okazujesz ją po przez wypisywanie bzdur o mnie i innych.

Pa.

Altrel
27-09-15, 20:01
Tak jak mówi fasol trzeba znaleźć sponsora,przezwyciężyć problemy prawne z zrobieniem reklamy (bo podobno coś polskie prawo utrudnia)

Akurat polskie prawo sensu stricte niczego nie utrudnia, chodzi tutaj o licencję aktualnego klienta, który został udostępniony kilka lat temu przez CipSoft, która to licencja zakazuje reklamowania projektów, które go używają jako autorskich, dlatego też Altaron w obecnej fazie ma status projektu edukacyjnego, który ma inne uwarunkowania niż projekty komercyjne.

Mefisto63
27-09-15, 20:25
Czaicie co zrozpaczone dziecko pisze ? Chłopie to ty byleś pośmiewiskiem na vc , gdy my się biliśmy ty łowiłeś rybki / skillowaleś lub expiles i wiecznie miałeś wymówki co ja zrobie 50 rycerzem stary myslisz ze ktos w te twoje bajeczki uwierzy ? jestes nikim .. ty sie nadajesz to tarcia chrzanu na darashii ? jedyne co masz to lvl i skille bo jestes no lifem.

" Jeśli mowa o graniu to pochwal się ile sam siedzisz przed komputerem, nie zapomnij o tym, że wiemy, że Twoja mama musi chodzić za ciebie do sklepu :). Potwierdzone info. " to swiadczy kim ty jestes , potwierdzone info ? stary to slabego masz tego informatora bo wciska ci takie kity a dziecko altaronu takie jak ty w wierzy.

Gosc co dojebal " wiemy ze twoja mama " to juz szczyt granic... co za afere to dziecko tibii kręci... hahah szok.

kacpinio1
27-09-15, 20:32
I zrobilli gowno burzę z porządnego tematu :/

Alltel bo średnio zrozumiałem to altaron będzie kiedyś mógł mieć reklame czy już zawsze pozostanie projektem edukacyjnym i reklama będzie niemozliwa ?

Altrel
27-09-15, 20:34
Będzie mógł mieć reklamę w momencie wymiany klienta gry.

Mefisto63
27-09-15, 20:35
"Ale co ty możesz wiedzieć, jak ty przecież pobiegłeś odrazu na OTS'y grać, gdy gang ''przejął'' serwer."

Ja pobiegłem na ots ? Ja bylem jeden z nielicznych który miali beke z tych co poszli na ots Uru itp i dlatego mialem komenty na vc dla beki ze gram na ots. Następne kłamstwo kręcenie afery ci nie wychodzi Altarończuku.

19960314
27-09-15, 21:13
Altaron upada regularnie, co rok około jeżeli się nie mylę D:

Ja chętnie kupie altaron. Daje 10000 zł, czy taka kwota satysfakcjonuje administracje?

Mefisto63
27-09-15, 21:14
http://imgur.com/a/v3v4j
Ja pisze tylko i wyłącznie fakty , nie to co ty .;] zakłamany altarończyku

kompromis
27-09-15, 21:24
Czaicie co zrozpaczone dziecko pisze ? Chłopie to ty byleś pośmiewiskiem na vc , gdy my się biliśmy ty łowiłeś rybki / skillowaleś lub expiles i wiecznie miałeś wymówki co ja zrobie 50 rycerzem stary myslisz ze ktos w te twoje bajeczki uwierzy ? jestes nikim .. ty sie nadajesz to tarcia chrzanu na darashii ? jedyne co masz to lvl i skille bo jestes no lifem.

" Jeśli mowa o graniu to pochwal się ile sam siedzisz przed komputerem, nie zapomnij o tym, że wiemy, że Twoja mama musi chodzić za ciebie do sklepu :). Potwierdzone info. " to swiadczy kim ty jestes , potwierdzone info ? stary to slabego masz tego informatora bo wciska ci takie kity a dziecko altaronu takie jak ty w wierzy.

Gosc co dojebal " wiemy ze twoja mama " to juz szczyt granic... co za afere to dziecko tibii kręci... hahah szok.

Daj spokój, z nim nie wygrasz. Rucha matki, siedzi z xx mbp całymi dniami na expie (potwierdzone), każdy po cichu ma bekę. Jak juz na wysepce w towarzystwie ziomycha z nim pisałem to nagle udawal gościa na poziomie.

Dajcie im popisac o tych kwestiach administracyjnych, bo temat interesuje każdego chyba, a ciężko o taka aktywność wypowiedzi altrela.

Altaron upada regularnie, co rok około jeżeli się nie mylę D:

Ja chętnie kupie altaron. Daje 10000 zł, czy taka kwota satysfakcjonuje administracje?

Bug na złotówki? xD

Mefisto63
27-09-15, 21:32
Ta wiem ze z gościem szkoda dyskutować ale staram się wyjaśniać parę kwestii

Altrel
27-09-15, 21:47
Altaron upada regularnie, co rok około jeżeli się nie mylę D:

Ja chętnie kupie altaron. Daje 10000 zł, czy taka kwota satysfakcjonuje administracje?

Za podaną kwotę nie byłby Pan w stanie wykupić nawet grafik używanych aktualnie w Altaronie.

19960314
27-09-15, 22:06
Rzeczywiście, outfit zielarza i ilośc pracy w niego włożonej są bezcenne.

makmej
27-09-15, 23:27
Trannitis, pisz do Sz. P. Jakuba Boskiego o sprzedaż altaronu, z tymi tu to raczej się nie dogadamy. Zresztą zastanawia mnie jak można wgl się nie interesować swoim projektem. Toż to smutne... Jak się za coś bierze gość i finansuje to, to powinien w to zainwestować jakąś sume kasy żeby to prosperowało jak najszybciej. Bo takie coś to tylko straty przynosi.

Graata
27-09-15, 23:44
http://imgur.com/a/v3v4j
Ja pisze tylko i wyłącznie fakty , nie to co ty .;] zakłamany altarończyku

Ta wiem ze z gościem szkoda dyskutować ale staram się wyjaśniać parę kwestii

Ty to jesteś!


Noo to teraz wszystko jasne, robisz z siebie nie wiadomo kogo w nowym teamie :). Tak czy siak szybko się na tobie poznają, odkurzaczu :D.

Co do screena to przypomnij mi kiedy zaprzeczyłem temu, że łowiłem rybki na akcji. Co do akcji, nie mogłem na nich być jak mnie nie było, ale teraz mogę i jestem na każdej. Coś spejsi słabe argumenty masz. Lepiej nam powiedz czemu nie siedziałeś z nami na kanale w ogóle, czego się wstydziłeś?

Co do tego infa to uwierzyliśmy bo potwierdził je twój ziomeczek z rl :c


A raszbek tak cwaniaczył, tak kozaczył, a padł 2 razy i nie ma po nim śladu. Co się stało, raszbeku, jaką masz wymówkę tym razem?

ezzak
27-09-15, 23:47
Ty sie o Adama nie martw

Mefisto63
28-09-15, 07:00
HHAHAAHA " Nie mogłem na nich być bo mnie nie było " HAHAAHAH szkoda tylko ze cały czas lvl szedł w górę i odpowiadałeś na nasze pytania " kiedy dobiegniesz " , zresztą nie wiem kogo ty okłamujesz ? siebie ? Przecież każdy wie i każdy to słyszał takie kity możesz łobuzowi wkręcać.

Czemu nie siedziałem Na kanale ? bardzo łatwe pytanie na które już udzieliłem ci odpowiedzi ?
O czym ja mam z tobą rozmawiać za czasów gdy " myślałem " ze team jest czegoś warty zawsze siedziałem na kanale , wiec dalej kłamiesz.

Co do Twojego Informatora " Walo " jeżeli to On ci tak powiedział , przemilczę to i zapamiętam bo dobra Aferę zajebał chyba tylko dlatego ze koleguje się z tobą.

Co do Odkurzacza ? to już nawet nie jest śmieszne chłopie płaczesz że brałem suple z woiny z ciał I co ? Nie bylem jedynym który tak robił ? Nie Nilu ? Fasol ?..?;d ale co typeczek nic nie powie na was bo poleci z teamu bo jest nikim i pójdzie na no pvp donosić fiolki dexterowi na wodniki. Po 2 robiłem więcej niż ty na tej wojnie ty byleś tam żeby zrobisz sztuczna masę tym 50 rycerzem z Candii.

kacpinio1
28-09-15, 07:40
A co twojego odkurzania się przyczepie
Masz rację nie tylko ty tak robisz, ale ty to robisz w swój sposób gdy wszyscy biegną ty się.zatrzymujesz i czekasz te 10 sekund i zostajesz z tyłu i tylko zbierasz ciałka a powinieneś stać w pierwszej linii a stoisz tam tylko wtedy gdy dedy są czyste :)a niedawno na akcji gdy jeszcze byłeś z nami gdy ktoś padł i ją z powodów lagow nie nadążając stanąłem przy zwłokach to rzuciles walla na zwłoki i zacząłes mnie bić. A i dodam że zbierasz swoich a potem nawet nie chcesz tego im odac tylko z tego co słyszałem sprzedajesz im ich własne eq za 2x większą cenę niż jest warte(tak słyszałem) :)

kompromis
28-09-15, 10:12
Luffy gownie :D placze bo mi 4 lble spadly i retired. Ja jebie, napisal to typ który wie ze lvl tutaj to prostota, po prostu idiota.

Graata
28-09-15, 12:01
HHAHAAHA " Nie mogłem na nich być bo mnie nie było " HAHAAHAH szkoda tylko ze cały czas lvl szedł w górę i odpowiadałeś na nasze pytania " kiedy dobiegniesz "

Po 2 robiłem więcej niż ty na tej wojnie ty byleś tam żeby zrobisz sztuczna masę tym 50 rycerzem z Candii.

Zaprzeczasz sam sobie. Po drugie skillowałem full afk ok. 2 miesiące i nie żałuje bo było warto. Może dla ciebie byłby sens być przy kompie, gdy grzało po 40 stopni i patrzeć jak Ci postać trenuje, ale dla mnie nie. Po trzecie zapytaj swoich nowych ziomeczków bo zabili mnie ze 200 razy właśnie na full afk.

Co do kanału udzieliłeś tym razem trochę innej odpowiedzi niż ostatnio. W dodatku wymyślasz bajeczki pod publikę i obrażasz. Oj spejsi, spejsi.

Kończę tą dyskusję bo nie bez powodu mi mówią, że nie warto z tobą dyskutować. Także bye i powodzenia tam w nowym teamie :).

Raszbek nie mówie o lvlach, tylko o tym, że bardzo dziwny zbieg okoliczności, że jesteś retired od tamtej akcji, na której spadł Ci set na rsie. Co do lvl to i tak byś nie wbił nawet 150, ale może się myle, jak tak to pokaż :).

kompromis
28-09-15, 12:11
Potem wyszedłem na on juz bez rs. Padlem 3x przez te 1,5h walk i jak została podjęta decyzja ze tym skladem nie wygramy - dalej loga na gargulcach przy neo. W ten piatek wróciłem do neo. Jeszcze powalczymy, nie martw sie.

Co do Full afk - randomowe godziny wpadalem w środku nocy - 10 min ruchania mi matki na pw i śmiechy, ze niedorwe cie afk. Kilka nocy z rzędu. Smoki neo - noobchar padal, luffy nie afkowal.

Wysepka z ziomuchem - telefony co 10 min 'luffy wstawaj'. Gratuluje zycia w 40 stopniowy upal - ja w takie dni chronie sie przed żarem z nieba. Nawet navarog ma więcej w glowie niż ty, nawet naciąga faktów nie umiesz bo wychodzą same głupoty i zaprzeczenia logice.

Gratuluje wyników, zazdroszczę postaci.
Pozdrawiam.

Mefisto63
28-09-15, 12:39
A co twojego odkurzania się przyczepie
Masz rację nie tylko ty tak robisz, ale ty to robisz w swój sposób gdy wszyscy biegną ty się.zatrzymujesz i czekasz te 10 sekund i zostajesz z tyłu i tylko zbierasz ciałka a powinieneś stać w pierwszej linii a stoisz tam tylko wtedy gdy dedy są czyste :)a niedawno na akcji gdy jeszcze byłeś z nami gdy ktoś padł i ją z powodów lagow nie nadążając stanąłem przy zwłokach to rzuciles walla na zwłoki i zacząłes mnie bić. A i dodam że zbierasz swoich a potem nawet nie chcesz tego im odac tylko z tego co słyszałem sprzedajesz im ich własne eq za 2x większą cenę niż jest warte(tak słyszałem) :)

Chłopie ty nie mów mi gdzie ja mam stać , bo ty nie masz pojęcia o pvp.
Co do jakiegoś MW na ciało i przepychania cie zeby "ukraść " lot to jest jakiś żart ??
Dark Kręcił Cama ? Znajdź ten moment gdzie to robiłem , bo ja sobie tego nie mogę przypomnieć .
Po Drugie Słyszałeś ze sprzedaje itemki ?? Wiesz co ja słyszałem na twój temat ? Ale nie pisze tego jeżeli nie mam potwierdzenia wiec skończ pisać takie rzeczy tylko daj Nicki Tych typów co im sprzedawałem ??? Bo Dalej mnie pamieć zawodzi.
Zajmij sie tworzeniem rysunków dla dzieci bo to ci wychodzi chociaż beka jest z Ciebie.

kacpinio1
28-09-15, 12:43
Nawet navarog ma więcej w glowie

Mogę wiedzieć na jakich podstawach mnie obrazasz ? Skąd mass o mnie
Takie informacje ? :)

Graata
28-09-15, 12:45
Raszbek, ale ty zacząłeś wpadać pod koniec mojego skillowania ;/. Tak, wtedy nabiłem Ci rs'a i 3-4 dni pózniej już zacząłem farmić górskie. W środku nocy nie ma 40 stopniowych upałów również... A Ziomuch do mnie nie dzwonił, czemu wyssałeś to z palca?

Oboje wymyślacie bajeczki pod publikę, aż się zastanawiam czy cały team u was tak ma?

Albo dobra przyznam się. Przez te w sumie łącznie jakieś 80 dni, tak naprawdę skilowałem 24/7 będąc przy kompie. Uznałem, że nie ma sensu blokować hotkeya skoro i tak wytrzymam te 1920 godzin bez snu XD


Chłopie ty nie mów mi gdzie ja mam stać , bo ty nie masz pojęcia o pvp.
Co do jakiegoś MW na ciało i przepychania cie zeby "ukraść " lot to jest jakiś żart ??
Dark Kręcił Cama ? Znajdź ten moment gdzie to robiłem , bo ja sobie tego nie mogę przypomnieć .


Dark kręcił wojne, a nie Ciebie odkurzającego ciała. Nie bez powodu wszyscy Cię nazywają odkurzaczem więc miej chociaż odrobinę rozsądku i nie zaprzeczaj nawet.

Mefisto63
28-09-15, 12:53
@Luffy.
Wysłałem Ci zdjęcie z którego jasno wynika ze byleś na vc i się nie biłeś rozumiesz ??? Co do Pogody na dworze ? i co ze Było Cieplutko jak ty cale wakacje expiles haahah o czym ty piszesz ? czas podciągnąć żaluzję do góry.
Bo mamy Wrzesień.

@Albo dobra przyznam się. Przez te w sumie łącznie jakieś 80 dni, tak naprawdę skilowałem 24/7 będąc przy kompie. Uznałem, że nie ma sensu blokować hotkeya skoro i tak wytrzymam te 1920 godzin bez snu XD.

My to wiemy kolego , tylko sam siebie okłamujesz .
Bajeczki ?? Może trudno ci się do tego przyznać . Sama prawda ;]

Na Temat o locie już opisałem , skończ.

kompromis
28-09-15, 13:02
Navarog. Nie obrazam cie, jesteś młodszy i masz nieco mniej w glowie., nie ukrywajmy. Informacje o tobie z luźnych rozmów z ludźmi od ciebie z teamu. Co do luffego - nic nie wysysam z palca. Tak pisal-tak mowie. Jakos mam większe zaufanie do niego niż do falszywca ktorym ty jesteś. Altaron!

Trixis
28-09-15, 13:06
Hahaha , fajnie się czyta . Dawać dalej:dziecko::dziecko:

Graata
28-09-15, 13:27
@Luffy.
Wysłałem Ci zdjęcie z którego jasno wynika ze byleś na vc i się nie biłeś rozumiesz ??? Co do Pogody na dworze ? i co ze Było Cieplutko jak ty cale wakacje expiles haahah o czym ty piszesz ? czas podciągnąć żaluzję do góry.
Bo mamy Wrzesień.



Z tego zdjęcia wynika tylko tyle, że masz spory ból dupy o to, że na jednej akcji łowiłem rybki. Bo drugiej takiej sytuacji nie było :). W sumie nie dziwie Ci się, że się tego czepiasz jak nie masz niczego innego i będziesz wałkował w kółko to samo przez 20 stron. Nie mogłem expić całe wakacje bo jeszcze wtedy skilowałem ;/ Ale co ty możesz wiedzieć, jak ze strachu przed gangiem poleciałeś na otsy grać i w lola. Logałeś tylko po to żeby naciągać ludzi i okradać, czyż nie? :) Nawet bana za to dostałeś i codziennie pisałeś mi jacy to admini są zli :(

Mefisto63
28-09-15, 13:44
Poszedłem na lola , bo u mnie w przeciwieństwie do ciebie istnieją inne gry niż altaron.

oczywaszki
28-09-15, 15:37
Czytam te tematy i tak źle to chyba jeszcze nie było...
Altaron serio upada...

https://media.giphy.com/media/12XMGIWtrHBl5e/giphy.gif

...Niezmiennie od 4 lat

Smoczy Pogromca
28-09-15, 16:14
Nie wiem oco chodzi, ale mi się to nie podoba.

Droga Administracjo a kiedy planujecie zmienić silnik?

Mefisto63
28-09-15, 16:16
ciśnij go alor

Obles
28-09-15, 16:16
Navarog wtedy co mnie zabiłes to było już po akcji i ty zaczoles mnie bić po czym zaczolem ja cię bic az padlem z powodu braku manasow , nastepnie po dedzie wziąłem 5bp manasow i 300 beltow i zaczolem cię bic nastepnie wy mnie zabiliscie bez szansy wytłumaczenia się, więc tu nie zmyslaj że ja cię zaczolem bić.

Za jakim czołem?

kurki
28-09-15, 16:28
konflikt zazegnany

Altrel
28-09-15, 17:21
Widzę, że dalej Państwo nie rozumieją, że priorytetem są zmiany, które zniosą wszystkie ograniczenia obecnego klienta i bariery prawne, a dopiero potem będzie się można skupić na rozwoju gry, zmiany te są niezauważalne dla Graczy, a zajmują większość czasu. Nie widzę również przeciwwskazań, by złożyli Państwo ofertę odkupienia Altaronu od Pana Bosala, stwierdziłem jedynie, że zaproponowana kwota nie jest wystarczająca nawet, by wykupić ponad 11 tysięcy spritów aktualnie wykorzystywanych w grze.

Noratl
28-09-15, 17:26
Poszedłem na lola , bo u mnie w przeciwieństwie do ciebie istnieją inne gry niż altaron.

hahaha pocisk życia. wać pan wstydu oszczędź xD

Boltzer
28-09-15, 17:29
@Altrel
Proszę tylko o szczerą odpowiedź na jedno bardzo ważne pytanie. Czy Altaron w obecnej formie, można nazwać wersją beta? Jeżeli tak to nie jesteśmy przypadkiem traktowani jako króliki doświadczalne?

Altrel
28-09-15, 17:37
Odpisałem na to poniekąd wcześniej - Altaron przed wykonaniem wszystkich prac, którymi aktualnie się zajmujemy nie powinien być 5 lat temu uruchamiany, gdyż konieczność zajmowania się bieżącymi sprawami serwera, dodawaniem systemów, rozwijaniem mapy, itp. a do tego dostosowywaniem ich wszystkich do OTClienta sprawia, że zamiast wprowadzić coś raz a porządnie, trzeba jedną rzecz pisać na kilka sposobów równolegle i marnować w ten sposób bardzo dużo czasu. Nie nazwałbym jednak stanu aktualnego wersją beta ponieważ pomiędzy etapami rozwoju następować będą płynne przejścia nieprzewidujące żadnych resetów do stanu zerowego, a jak wiemy wersje testowe cechują się zerowaniem stanu gry przy ich zakańczaniu. Aktualnie stosowany jest model Scrumowy, który zakłada wytwarzanie pewnych wartości dodanych w comiesięcznych cyklach, co czasem pokrywać się będzie z łatkami (stąd poprzednie następowały co około miesiąc).

Mefisto63
28-09-15, 17:47
@Luffy Logałeś tylko po to żeby naciągać ludzi i okradać, czyż nie? :) Nawet bana za to dostałeś i codziennie pisałeś mi jacy to admini są zli :(

Jeden nick który oszukałem oraz dowód .. dalej kłamiesz dzieciaczku neo.
Te Informacje również masz od informatora ?
Pisałem ci jacy admini są zli ? Czemu ? Co Niby mi zrobili ??

szymongal
28-09-15, 17:52
@Spejson @Alor @Navagor
Ludzie! Altrel zrobił sie rozmowny, a inni chcą poczytać co tam się będzie dalej działo z Altaronem, a wy tutaj rozgrywacie jakąś gówno burze. Zluzujcie troche, albo dogadajcie się na priv.

Mefisto63
28-09-15, 18:03
Jakby pisał te bajeczki na priv odp , bym mu na priv , odp dla sprostowania.

Bajceps
28-09-15, 18:26
Nie widzę również przeciwwskazań, by złożyli Państwo ofertę odkupienia Altaronu od Pana Bosala, stwierdziłem jedynie, że zaproponowana kwota nie jest wystarczająca nawet, by wykupić ponad 11 tysięcy spritów aktualnie wykorzystywanych w grze.

A po ile te altarony sprzedajecie? Może się skuszę. :D

Altrel
28-09-15, 18:40
Administracja nie jest właścicielem projektu, tak więc nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Znając jednak wartość grafik, a także orientując się ile warte są skrypty oraz programy pomocnicze, możemy stwierdzić, że odpowiedź zwrotna odnośnie ceny przewyższyłaby zakładany początkowo budżet, natomiast samo zakupienie projektu bez tych programów, które nie są jego integralną częścią (nie zostałyby sprzedane w ramach nabycia projektu) uniemożliwiłoby ewentualnemu nabywcy rozwijanie czegokolwiek dopóki nie stworzyłby ku temu własnych programów. Pojawia się tu też kwestia własności intelektualnej dobrowolnie udostępnionej, którą w chwili zmiany właściciela projektu zapewne część współtwórców by wycofała, a co za tym idzie wiele systemów przestałoby działać.

Marancza
28-09-15, 20:08
A po ile te altarony sprzedajecie? Może się skuszę. :D

Nie skusisz.

Ditos
29-09-15, 09:01
Admini mogliby chociaz jakies eventy robic zeby bardziej zmotywowac tych co juz graja jesli nie chce im sie szukac nowych graczy...

Uiop
29-09-15, 09:08
Zauważyłem, że Altaron upada głównie wg graczy z serwera pvp. Na non pvp ludzie tak nie marudzą i lepiej się zachowują. Wstydźcie się

Ditos
29-09-15, 11:48
Coś w tym jest.


















NOT.

oczywaszki
29-09-15, 13:34
Admini mogliby chociaz jakies eventy robic zeby bardziej zmotywowac tych co juz graja jesli nie chce im sie szukac nowych graczy...

Eventy napisane już są, były. Wystarczy tylko cordy itemów pozmieniać, może coś zmienić w rzeczach, które by trzeba było szukać. Ale wiesz co kiedyś usłyszałam gdy przypomniałam o eventach? "To napisz event co gdzie ma być i wprowadzimy"... Napisz... Czemu gracze mają tworzyć tę grę, bo administracji się nie chce? Nie chce się, bo im za to nie płacą, robią to hobbistycznie. To czemu gracze mają to robić? Z drugiej strony, czemu jak ktoś wykazuje chęci, to zostaje olewany... Taki to wielki błąd Altaronu, póki tego nie zmienią (podejścia na PROFESJONALNE) to wszystko będzie ciągle takie samo.

ALTARON POTRZEBUJE PRACOWNIKÓW.

Dather
29-09-15, 14:21
Eventy napisane już są, były. Wystarczy tylko cordy itemów pozmieniać, może coś zmienić w rzeczach, które by trzeba było szukać. Ale wiesz co kiedyś usłyszałam gdy przypomniałam o eventach? "To napisz event co gdzie ma być i wprowadzimy"... Napisz... Czemu gracze mają tworzyć tę grę, bo administracji się nie chce? Nie chce się, bo im za to nie płacą, robią to hobbistycznie. To czemu gracze mają to robić? Z drugiej strony, czemu jak ktoś wykazuje chęci, to zostaje olewany... Taki to wielki błąd Altaronu, póki tego nie zmienią (podejścia na PROFESJONALNE) to wszystko będzie ciągle takie samo.

ALTARON POTRZEBUJE PRACOWNIKÓW.

też o tym pisałem Pracowników i rozdziału na 2 projekty i przydałby się jakiś projekcik mini War Altaron.
Bijące się ze sobą 2 miasta gdzie startuje się od tam któregoś lvla i zdobywa doswiadczenie za zabijanie graczy. po dedzie pojawiamy sie od nowa i tak w kółko kiedys był taki ots wiecznie full graczy zabawa przednia
Mógłbym opisać dokładniej o co chodzi jakby administracja chciała.

Nie jest to zbytnio skomplikowane a naprawdę mnóstwo osób w to grało.
Ale co ja tam wiem.
Czekamy na łatkę pozdr.

Dla mnie altaron idzie ku lepszemu oby tak dalej.

Mervakis
29-09-15, 14:23
Kto Ci kazał coś pisać? Administracja cały czas coś robi, że nie to czego chcecie jest rzeczą naturalną skoro są inne priorytety. Widzisz sens w pisaniu teraz czegoś tydzień po 8 godzin, a potem jak się zrobi finalnie system znowu przepisywaniu tego 5 dni bo połowę rzeczy trzeba wymieniać? Chyba lepiej najpierw skończyć rzeczy ważne niż potem przez pół roku nic nie dodać bo będzie trzeba przepisać wszystko co było dodawane w międzyczasie.

Mervakis
29-09-15, 15:12
Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem.

Mervakis
29-09-15, 16:34
Jaś i Piotruś postanowili wybudować domy nieopodal oceanu.

Jaś nie potrafił planować i robił wszystko jak najmniejszym wysiłkiem. Piotruś natomiast analizował wszystkie czynniki zewnętrzne. Jaś postanowił wybudować swój dom 10m nad poziomem oceanu, by mieć do niego blisko, Piotruś natomiast wziął pod uwagę fakt, że poziom oceanu z roku na rok podnosił się o 5m. Dom Jasia został wybudowany szybko, lecz po 2 latach poziom oceanu podniósł się o tyle, że musiał wybudować nowy dom poświęcając na to dodatkowy czas i 2x więcej materiałów, nie biorąc pod uwagę tego co się wydarzyło wybrał znów miejsce 10m wyżej. Piotruś natomiast od razu wybudował dom na szczycie wzniesienia, zajęło mu to co prawda więcej czasu, ale nie musi powtarzać tej czynności co 2 lata jak Jaś, który nie potrafi myśleć przyszłościowo, tak więc zaoszczędził i czas i środki.

Administracja jest tym "Piotrusiem" i nie zgadza się z planem "Jasia". A teraz "Piotrusie" idą dalej nic nie robić żeby to nic szybciej skończyć.

Noratl
29-09-15, 17:15
Ty kurw głupi jesteś czy głupiego udajesz ?

Ten altaron jest nudny jak skurwysyn ! po 2 miesiącach gry 99 % questów i misji done wszystkie respy zwiedzone !

w tym 1 % są pewnie całe zbrojenia i klasztor. pomijając fakt że misje z miksturami robi się dłużej niż większość pozostałych misji.

Pamela
29-09-15, 20:14
dokładnie tak ale tak czy siak nie widziałem ani 1 nowej misje za czas grania tutaj

Oj nie przesadzaj. Choćby na czerwone zawieszki jest dość swieza...

MaciejB
30-09-15, 00:27
Altaron upada tylko na PVP:owca: .. weźcie się wszyscy @zrookujcie@ :cygaro:!
zacznijcie od nowa przygodę .... :koń: może tego wam potrzeba :):tańczy:


hhihih Pzdr:uśmiech2: