PDA

Zobacz pełną wersję : [pvp] Co dalej? - paymenty


ezzak
27-09-15, 18:08
Niech będzie, Daylight ma serwer na własność, z wiadomych przyczyn nie można poexpić, pozbierać pieniążków, wojna przegrana, można jedynie się pobić od czasu do czasu do momentu zrookowania charów, więc co z tymi paymentami, idziemy na układ, że kto chce, wypłaca się, expi do następnej wojny i jego char do momentu wzięcia udziału w jakiejś akcji przeciwko gildii rządzącej jest nietykany, bo przecież nie ma co mówić o zażegnaniu konfliktu. Oczekuję na wypowiedź kogoś bardziej słownego niż Łobuz.

toxic2002
27-09-15, 19:47
Każdy jest świadom tego że i tak będzie wojna przecież po to się tu gra, na pewno nie każdy będzie mógł się wypłacić i nie wiadomo czy wgl będzie taka możliwość.

Mefisto63
27-09-15, 19:49
biorąc dodatkowe 10 osób uswiadoilscie wszystkim jaki jest wasz cel dalszej gry

poiuyt321
27-09-15, 20:51
biorąc dodatkowe 10 osób uswiadoilscie wszystkim jaki jest wasz cel dalszej gry

Ktoś chyba ma ból dupy i to ostry :D

Mefisto63
27-09-15, 21:09
O kurde ale pocisk , jakbym miał "ból dupy" zapłaciłbym za to śmieszne vc i by było RPG granie bo miałem taka okazje więc po prostu zamilcz...

kompromis
27-09-15, 21:18
Chyba sie dogadamy ;-)

kantex
27-09-15, 21:33
Witajcie Żołnierze :D Moc Energia, napinka na serwerze się nie zmienia
https://www.youtube.com/watch?v=1viCM0H1LuE&feature=youtu.be

poiuyt321
27-09-15, 21:36
O kurde ale pocisk , jakbym miał "ból dupy" zapłaciłbym za to śmieszne vc i by było RPG granie bo miałem taka okazje więc po prostu zamilcz...

Śmieszny jesteś ;p

kompromis
27-09-15, 21:39
Śmieszny jesteś ;p

Gadasz o bólu dupy a gardło nie boli?

CySiO
28-09-15, 08:15
Myślę, że Ezzak zadał pytanie, gdyż wiemy jak kończyły się próby robienia noobcharów przez nas, 55 lvl były zabijane przez 200, więc możemy być zaniepokojeni tym, że nie dacie nam się expić normalnymi charami. Chyba, że serio myślicie o zażegnaniu konfliktu.

Kr92
28-09-15, 08:44
Sprawa paymentów jest możliwa ale wymaga chęci i wewnętrznego regulaminy, żeby Wasze pieniądze nie poszły na darmo i wypłacenie było respektowane przez każdą jednostkę od nas bez wyjątku.
Sprawa wysokości kwoty jest zależna od osoby oraz podprofesji tej osoby (wysokość potencjalnego zagrożenia).
W każdym bądź razie rozmowy można prowadzić, może coś z tego wyniknie, spiny jak wyżej tylko przyklepią porażkę i pogrążą osoby biorące w tym udział.

Obles
28-09-15, 08:55
Odsyłam do mojego postu sprzed dwóch tygodni: https://forum.altaron.pl/showpost.php?p=136247&postcount=35

Nie jestem jednostką decyzyjną i napiszę jedynie jak ja bym to widział:

Traktat Wrześniowy

I. Gracz z drużyny przegranej ma możliwość wykupienia wolności konta (rozumie się przez to wszystkie postacie znajdujące się na nim) za stawkę podaną przez przeciwników. Gracz zobowiązany jest o podanie nicków wszystkich postaci, które posiadają co najmniej 50 poziom na danym koncie.
II. Wolność uzyskuje dopiero po spłaceniu całej kwoty. Nie dozwolona jest sytuacja, w której przed pełnym uregulowaniem sumy gracz może zdobywać majątek (expić).
III. Wszelkie objawy agresji wobec gracza spłaconego (oprócz obrony własnej) są nieuzasadnione i powinny być rozwiązywane na drodze dyplomacji.
IV. Strona wygrana nie posiada pierwszeństwa do respowisk.
V. Strona wygrana posiada pierwszeństwo do zabijania bossów.
VI. Na serwerze obowiązuje wolny rynek.
VII. Stan pokoju zostaje zerwany w momencie stałej agresji jednej strony do drugiej.

kacpinio1
28-09-15, 09:12
Strona wygrana nie posiada pierwszeństwa do expowisk ? Czyli jeśli ktoś z.nich mi wbijee na exp przedemna nie mogę go wygonic ? Powinno być tak jak z neutralami gildia walczaca/rządząca ma prawo wywalic kogoś z expa a jak nie.chce wyjść to zabić :) Może jestem w błędzie ale uważam że tak powinno być :)

hejhop
28-09-15, 10:19
chodzi o spokój, a nie twój exp

Mastach
28-09-15, 14:22
I tak rozmawiacie o czyms, co i tak nie ma miejsca. Watpie, zeby ktokolwiek chciałby oddać serwer bez jakiejkolwiek walki, po prostu przestana ludzie grac :]

mario
03-10-15, 08:02
Informacyjnie. Gracz ,,Ypkis'' wypłacił się i jest graczem neutralnym.

sokoskiiii
03-10-15, 12:18
^^Najs, a na akcje wychodzi bez supli jełop;/