PDA

Zobacz pełną wersję : Licor PVP


Rahilux
28-09-15, 15:48
Witajcie ludzie i ludziuwny, chciałbym zrzeszyć wszystkich graczy zjednoczonych wysp Licoru do gry na serwerze PVP... dobra teraz tak na luzie.

Szukam osób chętnych które by pomogły odbudować stary Wesoły Archipelag, najlepiej żeby to były osoby z mainami by nie wywalać pieniędzy tylko na licorzyk :D Jakby się wbiło we trzech 20 lvle można by już ją zrobić. Jedyne czego bym chciał to żeby logować się raz na jakiś czas by pobić bossy lub posiedzieć w wspólnym gronie w karczmie czy napierdzielać młodego smoka aż do utraty tchu :o

To jak jest ktoś chętny? bo ja płacze soł bardzo ;-;


P.S proszę żeby każdy moderator kasował komentarze typu spalić licor lub po co to komu... ja szukam chętnych więc nie zainteresowanych wolałbym stąd wykluczyć ;)

Z poważaniem Keksyljusz aka Tefendy ;)

Rahilux
30-09-15, 20:12
Refresh... nie no chłopcy, dziewczęta! Może niektórzy z was się znudzili Licorem bo mówią że nie ma questów! Ale warto też porobić coś dla samego kochaw (tak przekupuje XDD) Ale też zapowiadam że jeśli ktoś chciałby pomóc mi w zloceniu Szczerbca, oczywiście ja drogę utoruje a wy weźmiecie ;) (trzeba mieć minimum 2 lvl) Za to zapłace 4-5t w zależności ile mi zostało :D