PDA

Zobacz pełną wersję : Powrót


boczekse
10-10-15, 11:36
Witam, z powodu chęci zabicia czasu pomyślałem, że powrót do Altaron po 2-3 latach nie będzie złym pomysłem, ale czy się opłaca? Chciałbym usłyszeć opinie od was, graczy, jak wygląda sytuacja z serwerem, ile osób online, czy Altaron się raczej stacza czy idzie w dobrym kierunku? Chodzi mi głównie o serwer n-PvP, ale równie dobrze można pomyśleć o PvP jeżeli sytuacja wygląda tam lepiej, pozdrawiam.

inbass
10-10-15, 12:23
Na npvp przychodzi dużo nowy graczy lecz znikają równie szybko... Może dlatego, że nie potrafią się odnaleźć w grze. Zazwyczaj online są te same osoby w tych samych godzinach. Z tego co widzę to altaron zmierza w dobrym kierunku (mam nadzieję). Od resetu gra jest ulepszana systematycznie (obecna łatka ma coś wnieść do rpg). Jeżeli masz jakiś starych znajomych, którzy graja, to będzie ci łatwiej wrócić :)

boczekse
10-10-15, 15:46
Czyli może jednak warto spróbować. Wątpie raczej, że ktoś gra ze starej ekipy, ale to chyba nie ma znaczenia.

Nathes
10-10-15, 16:45
Ja osobiście powróciłem dzisiaj i polecam pvp bo tam chociaż ktoś pogrywa :)

mikeleplacido
20-10-15, 23:36
Osobiście uważam, że warto powrócić do gry, szczególnie jeśli chcesz grać na npvp. Obecnie praktycznie nie ma godziny kiedy na serwerze nie ma chociaż kilku osób online, a graczy cały czas przybywa. Od dłuższego czasu trwają prace nad OTClientem, część opcji i udogodnień jakie mają być wprowadzone opisano w aktualnościach. Administracja cały czas pracuje nad ulepszaniem serwera, poprawą jakości i komfortu gry, ulepszaniem balansu i ciągłym uatrakcyjnianiem rozgrywki, także śmiało mogę powiedzieć, że projekt staje się coraz lepszy i zachęcić do gry.
Pozdrawiam,
mikeleplacido