PDA

Zobacz pełną wersję : Znalazłem botera


Dr.Joint
05-07-11, 14:02
Znalazłem kolesia który na 100 % jest na bocie. Nie odpisuje jak go zablokowałem to łaził w kółko. Co zrobić żeby dostał bana?

Jego nick: Pukz

Na wszelki wypadek zrobiłem kilka screenów na których co kilka minut piszę do niego i się pytam czy używa bota (łącznie 4 screeny na jakieś 8 min. oraz 5 uwieczniający całą "rozmowę") i on nadal chodzi w kółko po jaskini , w której go blokłem ,i oczywiście nie odpisuje.
Na prośbę administracji mogę je wrzucić na forum.

peonq999
05-07-11, 14:06
Znalazłem kolesia który na 100 % jest na bocie. Nie odpisuje jak go zablokowałem to łaził w kółko. Co zrobić żeby dostał bana?

Jego nick: Pukz

Na wszelki wypadek zrobiłem kilka screenów na których co kilka minut piszę do niego i się pytam czy używa bota (łącznie 4 screeny na jakieś 8 min. oraz 5 uwieczniający całą "rozmowę") i on nadal chodzi w kółko po jaskini , w której go blokłem ,i oczywiście nie odpisuje.
Na prośbę administracji mogę je wrzucić na forum.

Dobra typie, napoczatku chciales itemy odemnie wiec nie mialem zamiaru sie yebac z Toba, nie bede Ci odpisywal.

665275866
05-07-11, 14:07
ctrl+r w grze

Dr.Joint
05-07-11, 14:29
Chciałbym zaznaczyć,iż nigdy nikogo nie prosiłem o itemy (chyba można to sprawdzić w logach czatu czy jakoś tak) ,a po za tym mam screena na którym bardzo uczciwy pan pukz
próbuje ze mnie zrobić botera ignorując mnie i pytaniu czy jestem na bocie. Czy gdyby był uczciwy robił by takie rzeczy?

razadihan
05-07-11, 21:08
Chciałbym zaznaczyć,iż nigdy nikogo nie prosiłem o itemy (chyba można to sprawdzić w logach czatu czy jakoś tak) ,a po za tym mam screena na którym bardzo uczciwy pan pukz
próbuje ze mnie zrobić botera ignorując mnie i pytaniu czy jestem na bocie. Czy gdyby był uczciwy robił by takie rzeczy?

Tak! Z cala pewnoscia ktos bedzie sprawdzal logi czatu, bo ktos ci nie odpisal. Idz poexp, a nie glupoty na forum wypisujesz. Tez bym ci nie odpisal, jakbys lazil za mna, blokowal i wypisywal glupoty.

towdas23
06-07-11, 00:59
:confused:

Obles
06-07-11, 01:03
Dziękuje za zgłoszenie. Okazało się, że masz racje a Pukz ma odpoczynek na kilkanaście dni.