PDA

Zobacz pełną wersję : Caveki


9106796
05-07-11, 23:16
Piszę tego posta do Noon'a i całego Planu B. Chodzi o to,ze caveki wymyslil sobie tą całą sytuacje z tym biciem tutaj was i podbijaniem servera bo wytlumaczcie mi jak w 6-7 ludzi mamy ogarnac tu server,bez sensu :) Rozumiem caveki,ze chcesz im pokazac jak grasz ale nie na tym rzecz polega zeby pisac takie rzeczy majac 20 lvl tutaj i chcac porywac sie na gildie ktora rzadzi dlatego uspokoj sie,opanuj to nie rl world tutaj nie pokazesz im swojego pvp.
I prosiłbym aby gildia Plan B dała spokoj ludziom ode mnie z gildii ktorzy nic nie zrobili poza cavekim,takze dziekuje i mysle,ze Noon dasz juz spokoj :P

Luop
05-07-11, 23:21
Jak mówiłem Ci na prv w Altaronie skoro to wybryk jednostki to jednostka będzie za to odpowiadać. Jesteście wolni i nie będzie was nikt bić. Miłej gry na Altaronie.

9106796
05-07-11, 23:27
Ok w takim razie jeszcze raz dzięki ;) Miło,że się dogadaliśmy.

dedereq
06-07-11, 09:19
JA nie rozumiem waszych problemów ludzie. Szczególnie twojego Caveki. Wyobraź sobie, że Plan B rządzi od początku. Maja w swojej ekipie wielu graczy, z wysokimi levelami. Czy uważasz, że na 20 levelu stanowisz dla nich jakiekolwiek zagrożenie? Dobij ten 60, zbierz ludzi. Ogranijcie PVP, potrenujcie trapy na lisach czy robakach (robaki polecam, bo szybciej biegają rpawie jak na hape odes) i dopiero z porządnym teamem zaczynaj wojnę. Tyle w temacie

PS. nie liże dupy planowi b. takie mam zdanie i tyle
Pozdrawiam
DedereQ :)

Luop
07-07-11, 19:25
Kyrva, to teraz noon rządzi Planem B że wszyscy mu się do lachy podkładają? Co z Waskim, Mervakisem, ludzmi ktorzy byli tu od poczatku? a Ty nie mogles tego w grze zalatwic tylko musiales specjalnie temat na forum zakladac?

Omg gosciu nie grasz nie wiesz nie odzywaj sie bo jestes zalosny .....

Wicked
07-07-11, 20:35
Zamykam. Trochę bezsensowny temat i prosiłbym takie rzeczy uzgadniać w grze.