PDA

Zobacz pełną wersję : Ulepszenie animacji postaci


swirek
27-10-15, 18:33
Moja propozycja opiera się na tym by wprowadzić trochę więcej ruchu postaci do gry. Chodzi o to by np aby postać podczas rzucania jakiegoś czaru ruszała np rękoma. Powiedzmy rycerz podczas obrony zasłaniał się tarczą a podczas ataku używał broni tak aby wszystko tak + - było widać. U zwiadowcy można by było zrobić że gdy nałoży na eq kusze albo łuk to mogło to być widoczne i podczas ataku mógłby coś tam robić z ta bronią. Mag mógłby powiedzmy...machać różdżką. Myślę że jest to do zrobienia i nie wymaga dużo czasu a daje większą frajdę powiedzmy na expie i gra by nie była aż tak mozolna :uśmiech:
Reszta to już kwestia wyobraźni. Animację nie jest aż tak trudno zrobić a na pewno przyciągnęło by to więcej osób. Pozdrawiam

Kapralski
27-10-15, 19:05
wyobraziłem sobie rycerza machającego tarczą i bronią stojąc tyłem do przeciwnika

inbass
27-10-15, 19:26
Mnie osobiście takie animacje by odpychały od tej gry. Lubię ten brak animacji.

Windykator
27-10-15, 19:26
Miliardy grafik...

Rahilux
27-10-15, 19:51
Wprost się nie mogę doczekać aż będę machać czekanem we wszystkie strony świata, albo będę rzucać czar (np. Kula Ognia) która swobodnie przez mnie przeleci nie wyrządzając szkód w moim ciele po czym zmieni w popiół potworka. Fantastycznie :P

Arkon
27-10-15, 21:11
nie na te grafiki, trza byłoby pozmieniać... wszystko wręcz :v

także elo. :v

cewix
28-10-15, 16:42
ah ten zwiadowca wystrzeliwujące strzały ze swoich pleców

Ditos
28-10-15, 20:09
Moja propozycja opiera się na tym by wprowadzić trochę więcej ruchu postaci do gry. Chodzi o to by np aby postać podczas rzucania jakiegoś czaru ruszała np rękoma. Powiedzmy rycerz podczas obrony zasłaniał się tarczą a podczas ataku używał broni tak aby wszystko tak + - było widać. U zwiadowcy można by było zrobić że gdy nałoży na eq kusze albo łuk to mogło to być widoczne i podczas ataku mógłby coś tam robić z ta bronią. Mag mógłby powiedzmy...machać różdżką. Myślę że jest to do zrobienia i nie wymaga dużo czasu a daje większą frajdę powiedzmy na expie i gra by nie była aż tak mozolna :uśmiech:
Reszta to już kwestia wyobraźni. Animację nie jest aż tak trudno zrobić a na pewno przyciągnęło by to więcej osób. Pozdrawiam

Może jeszcze frytki ? XD

Nie no super pomysł jestem za!!

Obles
28-10-15, 20:35
Ilość grafik, jaka byłaby potrzebna sprawia, że pomysł jest niestety nie możliwy do zrealizowania na obecną chwilę.

Poza tym, by miało to ręce i nogi, to i potwory powinny mieć też takie animacje...
Cóż, zostańmy przy grze wyobraźni :oczko:.

19960314
28-10-15, 20:51
Może jeszcze frytki ? XD

Nie no super pomysł jestem za!!

Hehe.

Pomysł sam w sobie nie jest zły, ale zadania na taką ilośc grafik nie podjęli by się nawet graficy cipsoftu :x