PDA

Zobacz pełną wersję : Pvp


Graata
04-11-15, 00:31
Jo,

JA tutaj będę Was edukował, nonpefaupekuf, hertagonuf i neutrali. Jako, że jest pózno to zaczne od neutrali. A jutro, oczywiście, jak mi się będzie chciało, bo mój czas jest cenny, a na pewno nie warty marnowania go na ludzi z trzech wyżej wymienionych typów to postaram się wyjaśnić jeden z dwóch pozostałych typów.

Neutral, co w Waszym mniemaniu to oznacza? Wyobrażam to sobie... No, no Może frytki do tego?

Powiem wam czym jest neutral. Niczym. Dosłownie. Nie jest warty tego posta. Powinno się to wytępić zanim złoży jaja. W moim słowniku nie ma nawet takiego słowa. Ale znam jego definicje. Neutral to osoba, która ma hunted za nic. Co to jest nic? np. stanie w dp lub nie stanie w dp, itepe.

Neutral... hymm, w Waszym mniemaniu to osoba, która nie bierze udziału w wojnie. Hymm... I po co nam taka osoba na serwerze PVP? Żeby grało więcej ludzi? tj zamiast 10 to 11 ? HAHAHAHA, HAHAHAHA, nie no przy dobrych obrotach to może nawet 12...

Nie podobają się zasady? Nie podoba się nasza władza? A no ta, zamiast ją zdobyć i wprowadzić własne zasady to łatwiej zwiać na nonpefaupe, suabiaki. Mało tego, na forum jesteście tak cwani, a w rzeczywistości jesteście po prostu tchórzami i to jest niepodważalny argument. Mylę się? To kom biczys, show us.


To byłem ja, Lufi
człowiek widmo,
znudzony ekspem,
niszcze tekstem,
na przykład neutrali,
żeby się nas bali,
i widząc nas uciekali.
A także Hertagon,
żeby wiedzieli co to zgon,
aż czuć na forum jęków i płaczu woń,
bo oni już wiedzą,
i dawno na npvp siedzą,
że nie mają po co wracać,
bo im będziemy levele skracać,
Nonpefaupeki mówią zaś,
jacy to my niedobrzy,
jacy to my źli,
aż mi się qwa w oczach ogień tli,
Zapraszamy na Arene
tam zatanczycie dla nas Macarene,
już pewnie macie treme,
zrobimy z Was ofermę.


JOJOJO, ide spac

Mervakis
04-11-15, 00:42
Czytając twoje posty stwierdzam, że tu już nawet psychiatra nie pomoże. :|

Graata
04-11-15, 01:00
Czytając twoje posty stwierdzam, że jesteś osobą, która myśli, że jest mądrzejsza niż wszyscy. Mało tego, jesteś typem chorego introwertyka do tego zamiast wiedze pochłaniasz hipokryzję jak wode gąbka. Siedzisz przed komputerem nawet więcej niż ja, różnica jest taka, że spędzasz ten czas w samotności. A samo to, pokazuje nam jakim człowiekiem jesteś. Trudno się z tobą dogadać, masz chore ambicje związane z Altaronem, odrzucasz wiele mądrych rad nie przemyślając ich bo jesteś pewnym siebie ignorantem.
(jbc to jest zbiór opisów Ciebie kilku osób, które utkwiły w mej pamięci).

Ponadto twoja ocena Nas uległa mocno zmianie odrazu po tym jak zabiliśmy jednego Hertagona. Faworyzacja? Oj, nie ładnie.

A więc komu tu już nawet psychiatra nie pomoże ? :|

Catthon
04-11-15, 01:02
Zarejestrowany: Kwi 2015
Chyba nawet ja stoczyłem więcej bitew i odrobiłem więcej lvli w Altaronie niż ty :uśmiech6: Ale mogę się mylić, może jesteś czyimś kolejnym wcieleniem.

Neutrale wg prawidłowej definicji to właśnie ta strona, która nie ma hunta.
To walczący mają hunta, od tej drugiej strony. Płacą paymenty, odrabiają lvle expiąc po nocach i tworzą ukryte postacie. I okej, to nawet klimatyczne.
Do tego jednak pewna część z nich zdradza się czasem wzajemnie i wyzywa od żydów starych znajomych, niszczy i bezrozumnie sieje chaos, nic przy tym nie tworząc i o nic nie dbając. A to już powoduje, że ja od takich konfliktów stronię.

Tak czy siak, to semantyka.
Fajne rymy :oczko:

Mervakis
04-11-15, 01:24
Czytając twoje posty stwierdzam, że jesteś osobą, która myśli, że jest mądrzejsza niż wszyscy. Mało tego, jesteś typem chorego introwertyka do tego zamiast wiedze pochłaniasz hipokryzję jak wode gąbka. Siedzisz przed komputerem nawet więcej niż ja, różnica jest taka, że spędzasz ten czas w samotności. A samo to, pokazuje nam jakim człowiekiem jesteś. Trudno się z tobą dogadać, masz chore ambicje związane z Altaronem, odrzucasz wiele mądrych rad nie przemyślając ich bo jesteś pewnym siebie ignorantem.
(jbc to jest zbiór opisów Ciebie kilku osób, które utkwiły w mej pamięci).

Ponadto twoja ocena Nas uległa mocno zmianie odrazu po tym jak zabiliśmy jednego Hertagona. Faworyzacja? Oj, nie ładnie.

A więc komu tu już nawet psychiatra nie pomoże ? :|

1. Swój światopogląd warto budować na własnych doświadczeniach, a nie opiniach innych osób, które miały wielki ból dupy, że nie broniłem ich przed deletami, które dostały za złamanie regulaminu. Normalne osoby rozumieją swój błąd i przyjmują go na klatę.
2. Skąd możesz wiedzieć ile czasu spędzam przy komputerze? W samotności? Jeżeli dla Ciebie gadanie przez vc/ts różni się od pisania to gratulacje, nie spędzasz czasu w samotności... Pochłanianie wiedzy... Ile książek przeczytałeś? W ilu poważnych dyskusjach w świecie rzeczywistym brałeś udział? Różnica między Nami jest taka, że ja siedzę z osobami, które lubię i darzymy się wzajemnym szacunkiem, Ty przez rok udawałeś kolegę osób, których nie znosisz, co czyni Cię człowiekiem fałszywym i obłudnym. Ja nie mam problemów z mówieniem ludziom wprost co o Nich myślę, zapewne o tym również wiesz. Co dla Ciebie znaczy dogadać się? Bo jeżeli ktoś mi pisze żebym mu załatwił zdjęcie/skrócenie bana to naturalnym jest, że otrzyma odpowiedź - spadaj na bambus. Żeby ktoś się ze mną dogadał musi mieć klarowne argumenty i wie o tym masa osób, z którymi na co dzień rozmawiam opracowując różne zmiany.
3. To nie ja mam chore ambicje, to Ty wybrałeś nie tę grę, cała Administracja ma jasno określoną wizję, która nijak Ci się nie spodoba.
4. Oba teamy są dla mnie fałszywym syfem o czym pisałem wielokrotnie, nie zmieniałem swojego nastawienia, gdyby było inaczej siedziałbym z jedną ze stron na vc bo dla Twojej wiadomości lubię walczyć, ALE gdy jest po co lub przeciwko czemu walczyć. Obie strony doskonale wiedziały, że w momencie, gdyby ktoś mnie zaatakował walczył przeciwko Nim, nie będąc jednocześnie z ich przeciwnikami.
5. Wiesz czemu jest Ci potrzebny psychiatra? Zatraciłeś granicę pomiędzy grą, a życiem realnym, dla Ciebie pingowanie innych, obrażanie ich oraz ich rodzin jest rzeczą naturalną. To są zachowania patologiczne, które powinny być rugowane.
6. Na teksty wielu osób, które ostatnimi czasy się wypowiadają, że non pvp nie ma prawa głosu również mam odpowiedź:

100% współtwórców oraz osób tworzących Altaron gra na serwerze non pvp, gdzie gra więcej osób niż na serwerze pvp. Tak więc odpowiedzcie sobie sami kto przytoczonym powyżej tekstem odbiera sobie prawo głosu.

Ditos
04-11-15, 02:12
A ci dalej maja bol dupy bo biedny i uciemiezony hertagon okazal sie strasznym slabiakiem i poszedl na nonpefalpe i biedne collegium jest samotne jak widac...

Mervakis
04-11-15, 02:17
A ci dalej maja bol dupy bo biedny i uciemiezony hertagon okazal sie strasznym slabiakiem i poszedl na nonpefalpe i biedne collegium jest samotne jak widac...

Kolego! Jutro musimy przeprowadzić poważną rozmowę na temat transformacji ustrojowej serwera pvp po 2013 roku, bo szargasz imię bardzo poczciwej gildii jaką było Collegium. :D

Windykator
04-11-15, 04:26
Same dobre rady :D

c770832
04-11-15, 05:38
Luffy jeżeli to, co piszesz to nie beczka to wiedz, że jestes debilem wiekszym niż Morgian,Casual i Loboz po scaleniu i bardzo współczuje twojej rodzinie, chyba że to beczka wtedy nie współczuje, ale obawiam się, że współczuje ;/

Windykator
04-11-15, 07:20
Fardon, tak nakreciles, ze wątpię, by zrozumiał :D

Obles
04-11-15, 07:47
Skończ pan, wstydu oszczędź.
Innymi słowy - wypierdalaj z Altaronu, proszę.

Maciek
04-11-15, 08:34
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_oeamnVLVPaIUVGqp2M1pcRsx2fdtReTk.gif

Uiop
04-11-15, 08:47
Skończ pan, wstydu oszczędź.
Innymi słowy - wypierdalaj z Altaronu, proszę.

Ja się świetnie bawię, warto wchodzić na forum od czasu do czasu.

Mefisto63
04-11-15, 09:01
Czytając twoje posty stwierdzam, że jesteś osobą, która myśli, że jest mądrzejsza niż wszyscy. Mało tego, jesteś typem chorego introwertyka do tego zamiast wiedze pochłaniasz hipokryzję jak wode gąbka. Siedzisz przed komputerem nawet więcej niż ja, różnica jest taka, że spędzasz ten czas w samotności. A samo to, pokazuje nam jakim człowiekiem jesteś. Trudno się z tobą dogadać, masz chore ambicje związane z Altaronem, odrzucasz wiele mądrych rad nie przemyślając ich bo jesteś pewnym siebie ignorantem.
(jbc to jest zbiór opisów Ciebie kilku osób, które utkwiły w mej pamięci).

Ponadto twoja ocena Nas uległa mocno zmianie odrazu po tym jak zabiliśmy jednego Hertagona. Faworyzacja? Oj, nie ładnie.

A więc komu tu już nawet psychiatra nie pomoże ? :|

Polecam Sznur / Pętelka/ Piwnica / RIP

To ty Tutaj jesteś nic nie warty.
Chłopaczek wyzywa neutrali , a sam przez pierwsze 4 miechy łowił ryby na bekalelu i skillował { Wielki Zawodniki PvP] z Altaronu. hahaah
Teraz sie ujawnił kiedy nikt nie gra i zamierza walczyć na empty servie.

Zapraszamy Na 7.4 pokażesz co potrafisz

oczywaszki
04-11-15, 09:08
Ahahah Selbo mistrz :D

Co ja czytam na tym forum....O nie, Luffy przejął serwer i chce sprowokować wszystkich do walki:( Strach się bać.
Ide grać w simsy, tam jest lepszy klimat niż na pvp :S

kacpinio1
04-11-15, 09:09
Ładne rymy :D

A co do hertagonu sie zgodze sa ta zasrane cieniasy padli raz i uciekli na non-pvp zamiast pokombinowac i cos zdziałać przeciwko swoim"nowym wrogom".
Opowiem wam historie :) gdy przed resetem bylem sobie neutralem ktory tej gry wogule nie znal i powoli sobie expilem dobilem 80 lvl no i zaczeli mnie huncic exority i collegium mowili mi ze jestem "zagrozeniem". Nie mialem po co wychodzic z dp bo odrazu ktos po mnie wpadal wiec sie zdenerwowalem i zaczalem planowac bunt przeciwko wladcom tego serwera, zbieralem ludzi, w 2tyg wyexpilem ponad 20 noob charow(po 30-60lvl) , moja armia skladala sie z wszystkich ludzi przeciwnym temu serwerow,byly wsrod nas osoby ktore nalezaly kiedys do gildi walczacych i to oni mieli nas doprowadzic do zwycięstwa. Gdy zebralo sie juz 30 osob i mieliamy sie zaczac nawalac nastapil reset :( pomimo ciezkiej sytuacji nie ucieklem na non pvp chociaz wiele osob mnie do tego namawialo. Wiec moze niech hertagon tez cos pokombinuje i nas wyj***e z tego serwera :) czekam z niecierpliwością :)

Mefisto63
04-11-15, 09:15
Siema Malarz . A może To ty zbierz swoja armie i podbij jak że majestatyczny niczym chuj wie co server ? Luffiego ? HAAHAHAHAHAHAAHAHAH

oczywaszki
04-11-15, 09:20
Taka mała rada ode mnie, tak, od tego nie ogara w pvp...
Żeby walczyć, trzeba mieć o co. O jakieś wartości, o dobrę imię itd. Swoim zachowaniem, pokazujecie, że nie ma o co walczyć. Zazwyczaj gra się dla ludzi, po to, by ludzie, którzy spędzają z Toba czas, dalej go spędzali, bo przecież to Twoje ziomki.
Nie ma po co walczyć o ludzi, bo większość poszła na non-pvp, nie ma o co walczyć o dobrę imię, bo wszyscy się z was śmieją, nie ma po co walczyć o serwer, bo tylko wy zostaliście i nowych graczy nie będzie.
Podsumuję, wasz plan jest chory. Wygraliście w gildi, która już nie istnieje. Kilka z gildii Podziemny krąg to nobki, które pozostawione na pastwę serwera uciekły by po pierwszej desce do kąta. Chore ambicje, które były ograniczane i tłumione przez kilka trzeźwo myślących osób spowodowały, że niczym nastolatki chcecie uciec spod tyrani rodzica. I teraz jak psy spuszczone ze smyczy niszczycie wszystko, co wam stanie na drodze.
Nawoływanie neutrali do wojny, memy, posty.... Śmiechu warte, to pokazuje jak bardzo jesteście na dole, bo głośno krzyczycie by was usłyszano. Najbardziej współczuje administracji, bo to im zabieracie graczy. Ich pozbawiacie przychodu. I powiem to, choć niechętnie - dobrze, że jest drugi serwer. Bo to jest jakaś alternatywa dla tych zagubionych owieczek.
A Altaron grą jest super, tylko ludzie k...

kacpinio1
04-11-15, 09:27
Beata jak to nie ma o co walczyc ?
A moze o to zebyscie mogli wyjsc z dp ? Moze o to zebyscie mogli sb poexpic ? Moze o to zebyscie mogli grac rpg ?
I jesli polowa z nas odejdzie po pierwszej desce to zabijcie te osoby bedziecie miec o polowe wrogow mniej (taka rada od navaroga )

Windykator
04-11-15, 09:54
Kurwa, nawet z Casualem mógłbym wspolpracowac byle tym gowna pokazac gdzie ich miejsce... Kolejne tortugi co walczyly przez klamek wojny a po wojnie gwiazdorza :D za 2 tyg wracam.

Navarog ma nowego chara czy chce walczyć 80lvlem?

Ditos
04-11-15, 09:55
Ahahah Selbo mistrz :D

Co ja czytam na tym forum....O nie, Luffy przejął serwer i chce sprowokować wszystkich do walki:( Strach się bać.
Ide grać w simsy, tam jest lepszy klimat niż na pvp :S

I lepsze pvp :D

Graata
04-11-15, 10:22
OK, ok, starczy tego tam ; o. Jedna osoba nawet odnalazła mój cel w tym co napisałem, gz.
Mervakis ty tam się uspokój bo nawet mi się nie chce tego czytać.

Kontynuujmy.

Ten temat ma dwa cele a jeden z nich to wyjaśnić wam co nie co. Nie jestem liderem, jestem tylko znudzonym lufim, który ma w Was tak mocno wyjebane ;]

Hertagon. W ich mniemaniu są gildią, która pomaga nowym na wiele sposobów. Dlatego myślą, że gospodarka na serwerze bez nich nie istnieje, ogólnie, że cały serwer PVP bez nich nie istnieje. Do tego myślą, że mają prawa, PRAWA, XD, do expów, bossów, pisania czego im się podoba o 2 walczących gildiach i nie brania konsekwencji za to. I wiele, wiele innych. Wybaczcie jest to dla mnie absurd, nie będę tego kontynuował.

No, myślą sobie wiele, wkońcu są głupi, a teraz troche zmądrzeli to cwaniakują ; P

Powiem Wam jak Hertagon wygląda NASZYM zdaniem.

Hertagon - jest to zbiór neutrali (jeśli nie wiesz co to, czyt. 1 post). Nie mają prawa do niczego, byli tolerowani ze względu na szacunek do kilku osób, którzy już nie grają. Są słabi, nie potrafią walczyć, a jedyne co potrafią, to szantażować, że nie bedą grali.
Wożą się jakby nikt ich nie mógł ruszyć i robią co chcą, od zabijania po cichu bossów do zabijania niewinnych graczy, którzy ich np. ubili na afk(Dla Nas ten gracz jest niewinny, bo gówno nas obchodzi, że Was zabił). Mają o sobie wysokie mniemanie, które sięga zenitu.

Nie ukrywam, że z niektórymi osobami Hertagonu się dogadywałem i nadal twierdze, że są spoko, ale mimo wszystko są neutralami, a takich ludzi nie chcemy na serwerze, na którym trwa wojna.

Tak samo podczas III wojny światowej gówno kogoś bedzię obchodziło, że jest niezdolny do walki. Albo walczy, albo siema, kumacie to porównanie?


Dziękuje wszystkim za posty, co prawda wszystkiego nie przeczytałem, ale dziękuje, za to, że m.in ożywiają mój temat.

Dziękuje Legkanowi, że się odezwał ponieważ w raz Ziomuchem martwimy się często o niego, że mógł sobie zrobić jakąś krzywdę, ze względu na to, że padł na rsie i od tej pory zaczął rzadziej logować, ehh dziwne.

Catthon
04-11-15, 10:51
bajzel, bluzgi, wyzwiska, lamenty

Wziąłeś sobie nas na celownik, a my od was nic nie chcemy.
Stwierdziliśmy, że pvp zeszło na psy, więc zabraliśmy zabawki i zmieniliśmy piaskownicę na taką na strzeżonym osiedlu, gdzie jest po prostu mniej patologii. Nie tworzymy żaltematów, nie robimy o to gównoburzy, gramy jak lubimy.
To ty szczekasz zza ogrodzenia nie wiadomo czemu. Skończ z atakowaniem nas na forum, bo jest to wbrew regulaminowi i zaczniemy to zwalczać.

Podsumowując:
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_KSSwlDgeEZrrAxRtj2U9aN54yfW5oO5q.jpg

PS: Szkoda starych znajomych z pvp, pewnie jednak jeszcze razem pogramy.

szymongal
04-11-15, 10:54
Wożą się jakby nikt ich nie mógł ruszyć i robią co chcą, od zabijania po cichu bossów do zabijania niewinnych graczy, którzy ich np. ubili na afk(Dla Nas ten gracz jest niewinny, bo gówno nas obchodzi, że Was zabił). Mają o sobie wysokie mniemanie, które sięga zenitu.

Wszystko jasne. Cały światopogląd w jednym zdaniu
:<>

Windykator
04-11-15, 10:55
Nie ma sprawy luffy.
Padając darlem ryja jak beata krzyczała o altaronie gdzies tam, na trzeźwo tego nie wytrzymalem i poszedłem na wódkę zaś ciuchy moje mokre byly od moczu wymieszanego z łzami. Następnego dnia na vc glosno mówiłem ze nie będę grał aż mi nie zniknie rs, ale ta bajka na dlugo nie wystarczyla. Im bliżej końca rs tym większy niepokój odczowalem aż w końcu wpadłem na genialny pomysł. Jak to mówią geniusz tkwi w prostocie wiec oglosilem ze jadę za granice. Wyciągnąłem z szuflady kartę sim lebary sprzed 2 lat żeby przedzwonić do paru osób z vc by każdy mi uwierzył. Tak na prawdę pracuje jako ciec w budkach na budowie. Czesc :)

Graata
04-11-15, 11:35
Stwierdziliście, że pvp zeszło na psy odrazu po tym jak zabiliśmy jednego z Was. Hehe
Dlatego gracie na npvp. Ja Was nie atakuje na forum, odpowiadam jedynie na Wasze mniemanie o sobie, które pokazaliście m.in w temacie ''By grało się, lepiej'' czy jakoś tak.
Nie, nie obrałem sobie Was na celowniku, bo nie wiem czy zauważyłeś, ale ten temat nie dotyczy tylko Was.

Ujme to tak. Problem się załatawia, a nie ucieka od niego ;)


A sam temat w sobie jest tak jakby ostrzeżeniem dla tych trzech typów ludzi, żeby trzymali się daleko od tego serwera, chyba, że im odpowiadają takie warunki. Jeśli nie, to mają 2 wyjścia: uciec od problemu i zacząć grac na npvp jak Wy, albo pokazać nam kto tu rządzi - bo takich ludzi nam potrzeba na PVP, żeby tętnił on wojną, a nie śmierdział jakimiś wyimaginowanymi pojęciami.

Windykator
04-11-15, 12:01
Masz racje. Powinniśmy wziac pod uwagę ze jesteś ograniczony nie mieszać ci w glowie zbyt duza ilością wiedzy i zasad.

Autor zrobil nas na spryt, przekazał wiadomość, sugeruje przypiąć temat żeby byl widoczny i każdy nowy gracz wiedział o zasadach luffego.

Zamknie to ktos?

Trixis
04-11-15, 12:05
Taka mała rada ode mnie, tak, od tego nie ogara w pvp...
Żeby walczyć, trzeba mieć o co. O jakieś wartości, o dobrę imię itd. Swoim zachowaniem, pokazujecie, że nie ma o co walczyć. Zazwyczaj gra się dla ludzi, po to, by ludzie, którzy spędzają z Toba czas, dalej go spędzali, bo przecież to Twoje ziomki.
Nie ma po co walczyć o ludzi, bo większość poszła na non-pvp, nie ma o co walczyć o dobrę imię, bo wszyscy się z was śmieją, nie ma po co walczyć o serwer, bo tylko wy zostaliście i nowych graczy nie będzie.
Podsumuję, wasz plan jest chory. Wygraliście w gildi, która już nie istnieje. Kilka z gildii Podziemny krąg to nobki, które pozostawione na pastwę serwera uciekły by po pierwszej desce do kąta. Chore ambicje, które były ograniczane i tłumione przez kilka trzeźwo myślących osób spowodowały, że niczym nastolatki chcecie uciec spod tyrani rodzica. I teraz jak psy spuszczone ze smyczy niszczycie wszystko, co wam stanie na drodze.
Nawoływanie neutrali do wojny, memy, posty.... Śmiechu warte, to pokazuje jak bardzo jesteście na dole, bo głośno krzyczycie by was usłyszano. Najbardziej współczuje administracji, bo to im zabieracie graczy. Ich pozbawiacie przychodu. I powiem to, choć niechętnie - dobrze, że jest drugi serwer. Bo to jest jakaś alternatywa dla tych zagubionych owieczek.
A Altaron grą jest super, tylko ludzie k...
Tak beata , tak jest . To jest gra , my możemy robić w tej grze wszystko co nie łamie regulamiu . Nie pisz ,że krąg to jakieś noby czy coś bo oni chociaż honory mają . Jak w gildi , której jest/było 40 osób nie pasowało im kilka osób m.in. Ty , to po co mają tam siedzieć ? By budować altaron czy jaki chuj? Moim zdaniem tak jak jest teraz jest spoko . A to ,że ludzie grając na pvp ładne kilka lat odchodzą bo ? Bo? My nic złego nikomu nie robimy , grać może każdy , pod pewnymi warunkami . Jak ty chciałaś budować altaron 1 gildią , w której kilka osób uważa się za pempki i nawzajem sie nie lubią to jak ty chcesz budować altaron . Nic w tej grze do nikogo nie mam bo to gra . Na piwko mogę iść z każdym mają do niego szacunek nieważne kim jest i jak sie zachowuje w grze kapisz? W grze staje sie chujem , robie co chce i nie wyznaje ;jakotakich zasad typu "neutral na pvp " . Kapicie to? Jak ktoś chce więcej info to bd dziś na ts altaronu , o 20

Graata
04-11-15, 12:05
Masz racje. Powinniśmy wziac pod uwagę ze jesteś ograniczony nie mieszać ci w glowie zbyt duza ilością wiedzy i zasad.



E no myslalem, że jesteś nieco bardziej mądrzejszy ; / Właśnie ludzie, którzy mają zasady są ograniczeni, ziomeczku. To zasady ograniczają ludzi, a nie odwrotnie, oemdżi, nie spamuj mi tu bo to mój najfajniejszy temat :]


Oki, czas na ostatni typ, moim zdaniem najciekawszy i jednoczesne zakończenie mojego udzielania się w tym temacie.

Ostatnim typem są właśnie nonpefaupeki. W przeciwieństwie do dwóch poprzednich typów, są oni ludzmi mądrzejszymi. Odrazu wiedzieli, że PVP nie jest dla nich, wiedzieli, gdzie jest ich miejsce. Przyznam, że bardzo bardzo dawno temu, przed dinozaurami, również byłem nonpefaupekiem. Z czasem jednak pojąłem, że tak naprawdę wbijanie lvl, pomnażanie swojego majątku i ulepszanie swojej postaci do perfekcji nie ma tak naprawdę wyższego celu. O tym za chwilę.

Kim są dla Nas, nonpefaupeki? M.in powodem do śmiechu. Ciężko ich zrozumieć naprawdę, wbijają dwusetne, a nawet trzysetne poziomy, ulepszając swoje postacie do perfekcji i po co? Żeby walczyć z tymi samymi potworkami, pozbawionymi własnej swiadomości, tj. komputerem? Opcja wyboru non-pvp dla ludzi z PVP jest jak opcja: single player.
Przez swój brak wiedzy chcą Nam wpoić, że jednak NPVP jest lepszą opcją, a tak na prawdę wielu z nich nigdy nic nie osiągneło na serwerze PVP, nie było w żadnym teamie, może walczyło, ale krótko bo nie wiedzieli jak. Głównie takie osoby to jednostki, które wbijają na otsy popekować z randomami i dla nich tak wygląda wojna.

Nie mylcie nonpefaupeków z graczami RPG, bo prawdziwemu nonpefaupekowi zależy tylko na spokojnym expieniu.

Wolimy grać na pustym serwerze niż walczyć z takimi ludzmi. Dlatego, jeśli jesteś jednym z trzech typów, nie wybieraj serwera PVP ! Oszczędz nam tego zachodu, żeby Cię stąd wykurzyć tak jak zrobiliśmy to z Hertagonem(co było bułką z masłem, haha).

Kr92
04-11-15, 12:22
Tak beata , tak jest . To jest gra , my możemy robić w tej grze wszystko co nie łamie regulamiu . Nie pisz ,że krąg to jakieś noby czy coś bo oni chociaż honory mają . Jak w gildi , której jest/było 40 osób nie pasowało im kilka osób m.in. Ty , to po co mają tam siedzieć ? By budować altaron czy jaki chuj? Moim zdaniem tak jak jest teraz jest spoko . A to ,że ludzie grając na pvp ładne kilka lat odchodzą bo ? Bo? My nic złego nikomu nie robimy , grać może każdy , pod pewnymi warunkami . Jak ty chciałaś budować altaron 1 gildią , w której kilka osób uważa się za pempki i nawzajem sie nie lubią to jak ty chcesz budować altaron . Nic w tej grze do nikogo nie mam bo to gra . Na piwko mogę iść z każdym mają do niego szacunek nieważne kim jest i jak sie zachowuje w grze kapisz? W grze staje sie chujem , robie co chce i nie wyznaje ;jakotakich zasad typu "neutral na pvp " . Kapicie to? Jak ktoś chce więcej info to bd dziś na ts altaronu , o 20

Tak jak ktoś mądry u nas powiedział, nie chodzi o fakt przejścia/założenia swojego teamu, ale o styl w jakim się to robi, tego nie skomentuję.

Pod jakimi warunkami mogę grać?
Bo przecież to tylko gra, a ja chcę grać, przecież jak napisałeś nic w tej grze do nikogo nie masz?

Graata
04-11-15, 12:47
Bo nie mamy. Ale za bajzel, który zrobiłeś nie będziesz traktowany ulgowo tak jak inni. Oczywiście warunków jest sporo, m.in podział suppli, talarów, które są również po części nasze. Ponadto, okradłeś Keavire, a ostatnio doszły nas słuchy, że nie tylko jego. Więc tu też jest problem, zwrot ich rzeczy to jest oczywiste, ale co dalej? To tylko moje warunki, a wiedz, że każdy od nas ma do ciebie o coś żal więc będą to na tyle duże warunki, że i tak odmówisz.
O jeszcze bym chciał żebyście powalczyli z nami trochę, a nie jak zwykle, panikowali...

Trixis
04-11-15, 12:48
Tak jak ktoś mądry u nas powiedział, nie chodzi o fakt przejścia/założenia swojego teamu, ale o styl w jakim się to robi, tego nie skomentuję.

Pod jakimi warunkami mogę grać?
Bo przecież to tylko gra, a ja chcę grać, przecież jak napisałeś nic w tej grze do nikogo nie masz?


Poprawnie się , nie mam nic do nikogo prywatnie , po za grą . W grze wszystko się zmienia o 180 . Nie pisałeś do mnie na priv ,że chcesz grać .To ja miałem pisać pierwszy? Mi na niczym nie zależy.
W jakim stylu miałem odejść? Coś wam zrobiłem? Chcieliście całusa na dowidzenia czy jak?
Naisałem na forum ,że odchodze i temat wyczerpany .

Kr92
04-11-15, 13:22
Poprawnie się , nie mam nic do nikogo prywatnie , po za grą . W grze wszystko się zmienia o 180 . Nie pisałeś do mnie na priv ,że chcesz grać .To ja miałem pisać pierwszy? Mi na niczym nie zależy.
W jakim stylu miałem odejść? Coś wam zrobiłem? Chcieliście całusa na dowidzenia czy jak?
Naisałem na forum ,że odchodze i temat wyczerpany .

Cieszę się, że sprostowałeś wypowiedź, jeszcze ktoś by źle zrozumiał.
Moralności uczyć nie będę, to zadanie rodziców.
Zresztą nie uzyskałem odpowiedzi na pytanie, dalej nie znam warunków swojej gry.

Graata
04-11-15, 13:25
3) Przegrana gildia:
a) Osoby będące w przeciwnym teamie, które mają dość walki mogą "zacząć od nowa" jako gracze neutralni.
Natomiast zważywszy na ostatnie wydarzenia (wykradanie ip, pingowanie, hackowanie i rokowanie przeciwnego teamu) niektóre osoby będą mogły zrobić to tylko na specjalnych warunkach
(zrookowanie głównej postaci + zwrot części bądź całości majątku).
Wynika to z faktu, że wielu ludzi buntuje się przeciwko wypłaceniu się tychże osób w to zangażowanych, a zdecydowaliśmy, że chcemy dać możliwość gry każdemu.


Twoje warunki, i jak ci się podobają?

kaos
04-11-15, 13:28
Kim są dla Nas, nonpefaupeki? M.in powodem do śmiechu. Ciężko ich zrozumieć naprawdę, wbijają dwusetne, a nawet trzysetne poziomy, ulepszając swoje postacie do perfekcji i po co? Żeby walczyć z tymi samymi potworkami, pozbawionymi własnej swiadomości, tj. komputerem? Opcja wyboru non-pvp dla ludzi z PVP jest jak opcja: single player.
Przez swój brak wiedzy chcą Nam wpoić, że jednak NPVP jest lepszą opcją, a tak na prawdę wielu z nich nigdy nic nie osiągneło na serwerze PVP, nie było w żadnym teamie, może walczyło, ale krótko bo nie wiedzieli jak. Głównie takie osoby to jednostki, które wbijają na otsy popekować z randomami i dla nich tak wygląda wojna.

Nie mylcie nonpefaupeków z graczami RPG, bo prawdziwemu nonpefaupekowi zależy tylko na spokojnym expieniu.


http://www.reactiongifs.com/r/mtbu.gif

Kr92
04-11-15, 13:35
@ Luffy

Wybacz, ale nie jesteś osobą wiarygodną oraz decyzyjną, dlatego czekam dalej...

Trixis
04-11-15, 13:39
(zrookowanie głównej postaci + zwrot części bądź całości majątku).
Wynika to z faktu, że wielu ludzi buntuje się przeciwko wypłaceniu się tychże osób w to zangażowanych, a zdecydowaliśmy, że chcemy dać możliwość gry każdemu.
Sprecyzuje . Ekhem ekhem myśle ,ze 400talarow + cofniecie sie do 170 poziomu bedzie wystarczającą karooooooo

Mefisto63
04-11-15, 13:47
Trudne Sprawy się przy tym kryją. Polecam nowy Serial Dokumentalno - Psychiatryczny Altaron.pl

Kr92
04-11-15, 13:54
O kurczę,
Sprecyzuję punkt to którego się odwołujesz bo wkońcu ja to pisałem, dotyczy on osób które: wykradały ip, pingowały, hackowały i rookowały, niestety mnie to nie dotyczy.

Natomiast nasyciłeś moją ciekawość "Czy faktycznie każdy może tutaj grać", jednak jesteście honorowi...
Kara całkiem całkiem jak na karę za bycie człowiekiem.
Ja niestety o 20 nie będe na tsie altarońskim ale jakby ktoś chciał się umówić ze mną na audiencję to tylko przez pw do Beaty.

Trixis
04-11-15, 14:03
Ja się do niego nie odwołuje , teraz jest to punkt krągu , który dotyczy tylko Artezona . Bez tego pingowały, hackowały i rookowały

kacpinio1
04-11-15, 14:08
Moze nie pingowaly,hackowaly i rokowaly ale okradaly keavire :)

Kr92
04-11-15, 14:10
W mojej opinii nie tylko odwołujesz ale i stosujesz i wprowadzasz w życie.
W sumie to miło, że znalazł się naśladowca który chce pozwolić grać wszystkim.
Zabija, Boguducha winne osoby które zostały na dawnym vc i to z dawnymi przeciwnikami, a cytuję.
My nic złego nikomu nie robimy , grać może każdy , pod pewnymi warunkami
czyt. każdy oprócz osób które zostały w starej gildi bo nie lubią zmian, dawni przeciwnicy niech sobie grają, dobra logika :)

Keavira, ziomeczku okradł Cie ktoś?
Navarog kolejny wiarygodny.

Trixis
04-11-15, 14:12
z Daylight może expić każdy , chyba nie jesteś w tej gildi ? Kogo zabiłem z mojego starego klanu ? Chyba nikogo , nie liczac konrada ktory ojebal domek alorowi. Floryste ,ktory mial skula

Mefisto63
04-11-15, 14:18
Siema , a Ja mam jakaś kare ? Czy coś ? Bo Widzę na nobeczu jestem zabijany ? Hym ?
I strasznie cierpię z tego powodu ?

Catthon
04-11-15, 14:19
Proponuję zamknąć albo lepiej usunąć temat, ponieważ wznieca gównoburze i nie ma żadnej zawartości merytorycznej.

Wyrosuaw
04-11-15, 14:25
gównoburza poziom expert, jakim to trzeba być tłukiem zeby robić taką antyreklamę serwerowi pvp.. zamknijcie ten temat, tamci niech se szaleją na pvp, w końcu im się znudzi że nie mają z kim grać i pójdą w cholerę i wróci wszystko do normy :oczko:

Windykator
04-11-15, 14:27
nie zamykajcie, chce wiedzieć jak to się potoczy dalej i jakie podziały powstaną.

Graata
04-11-15, 14:31
@Catthon,

to nie dział z propozycjami tylko z dyskusjami, ten pierwszy masz troche niżej. Tam możesz przedstawiać innym swoje propozycje.

Kr92
04-11-15, 14:32
Podział jest prosty, czytaj ze zrozumieniem, wszyscy są wolni.

Artezon no i chyba Beata (bo to jego dziewczyna) muszą płacić ale też są wolni, jedynie powód jest nie znany, ale to chyba ambicje...

Trixis
04-11-15, 15:04
Ambicje to miales ty . Powiem wiecej , miales takie ambicje ,ze wiekszosc nie chce juz z tobą grać . Ambicje raczej zostaw dla siebie . Beata nie ma hunta za to ,ze jest twoją dziewczyną lol

Czorny3303
04-11-15, 15:19
O kurczę,
Sprecyzuję punkt to którego się odwołujesz bo wkońcu ja to pisałem, dotyczy on osób które: wykradały ip, pingowały, hackowały i rookowały, niestety mnie to nie dotyczy.

Natomiast nasyciłeś moją ciekawość "Czy faktycznie każdy może tutaj grać", jednak jesteście honorowi...
Kara całkiem całkiem jak na karę za bycie człowiekiem.
Ja niestety o 20 nie będe na tsie altarońskim ale jakby ktoś chciał się umówić ze mną na audiencję to tylko przez pw do Beaty.


Bycie człowiekiem? Ty? Może jeszcze honorowym?! I może ugodowym? I może nie tyran?! HaHa!

Zrokować go do zera, nie 170tego! O!

mario
04-11-15, 15:54
Ponadto, okradłeś Keavire, a ostatnio doszły nas słuchy, że nie tylko jego.

Moze nie pingowaly,hackowaly i rokowaly ale okradaly keavire :)

Co do tego teraz ja się wypowiem. Może jeszcze nie każdy słyszał o tym, ale już odzyskałem swoje utracone rzeczy. I zostałem przeproszony za wszystko. Odnośnie tego, wątek możemy uznać za zamknięty.

insp. do spr. Bezpieczeństwa Altaronu Keavira Aman.

kacpinio1
04-11-15, 17:25
To co ze oddal i przeprosil ale posunal sie do takiego kroku :)

Windykator
04-11-15, 19:10
Krystian, mam nadzieje, ze olda oddasz ich przynależność, a nowych... I tych krzykaczy... Dobra, bo free jeszcze stracę i co będzie.

19960314
04-11-15, 20:51
O.o
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_GW2rdafRdZ9rUjesD0HGGXDkBnrqJoPY.jpg

oczywaszki
04-11-15, 22:46
OMG co ja czytam...

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_BmSopDSxi11ig4uUIZhUoWSYnIqorpvw.jpg

Kagrenak
04-11-15, 23:49
Takiego braku życia po za pixelami nigdy nie widziałem. Droga administracjo wnioskuje o podwyższenie ceny SS i banowanie tej spierdoliny umysłowej. Od banowanie odbywało by się po odbyciu konsultacji z psychiatrą który opłacany byłby właśnie z tej podwyżki...
Przepraszam za język ale nie da się tego inaczej nazwać.

http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/35928-co-ja-kurwa-czytam.png

Graata
05-11-15, 10:22
Łohohoho, Hertagon banda neutrali płacz level 10000. Dokładnie taki sam płacz był do mnie na PW od Was, gdy ktoś Was zabił. Jedni grozili, że jak tak dalej będzie to odejdą, a drudzy, że do nas dołączą i wpierdolą gangowi :D A jeszcze był jeden wyjątek, że przestanie grać, ale coś mu uzależnienie nie pozwala chyba.

oczywaszki
05-11-15, 11:00
Wasza nieudolna próba znienawidzenia przez serwer robi się tak żałosna, że aż śmieszna. Chcecie, by was znienawidzono, by ludzie się oburzyli, by zechcieli walczyć, wytępić was i pokazać gdzie wasze miejsce. Zamiast tego się z was śmieją i pokazują, że wasze miejsce jest wszędzie, byle nie przed komputerem. Ale wy dalej swoje xD
Sposób na głupotę? Unikać jej i właśnie taki wywołaliście efekt ;)

Shrime
05-11-15, 14:47
tl;dr,
Ujme to tak. Problem się załatawia, a nie ucieka od niego ;)

Dziwne, bo myślę że HertagoN obecnie nie ma żadnego problemu na Npvp. A skoro nie mamy tam żadnego problemu to chyba go rozwiązaliśmy, czyż nie?

Yooshi
05-11-15, 14:58
http://s.redefine.pl/dcs/o2/redefine/redb/cf/cf346a2830e5216ff2891d2463042275.jpg

Trixis
05-11-15, 15:14
Wasza nieudolna próba znienawidzenia przez serwer robi się tak żałosna, że aż śmieszna. Chcecie, by was znienawidzono, by ludzie się oburzyli, by zechcieli walczyć, wytępić was i pokazać gdzie wasze miejsce. Zamiast tego się z was śmieją i pokazują, że wasze miejsce jest wszędzie, byle nie przed komputerem. Ale wy dalej swoje xD
Sposób na głupotę? Unikać jej i właśnie taki wywołaliście efekt ;)
Mówi to osoba , która spędza równie tyle czasu przy kompie co inni . Chce grać rpg , chronila jakis tam neutrali a kto nie był w klanie hertagon to naganiała ludzi by go zabili ^^ . M.in. przez tą osobe rozpadł się team 40 osobowy ale to sie nie liczy , ona nie ma winy tylko kręgi ;/;/ ojojo uwazaj ,bo jeszcze nam przemowisz by było jak ty chcesz:uśmiech8:

oczywaszki
05-11-15, 21:41
Nudzą już mnie te wasze wymysły, wymyślcie coś nowego.

Carla widzę, że na Twoje niskie ego nawet tatuaż nie pomogł :) Biedna bezbronna Beatka, ciśnijmy ją, może się załamie xD

Trixis
08-11-15, 23:23
Nudzą już mnie te wasze wymysły, wymyślcie coś nowego.

Carla widzę, że na Twoje niskie ego nawet tatuaż nie pomogł :) Biedna bezbronna Beatka, ciśnijmy ją, może się załamie xD

. Nie licz na to , ze wygra za Ciebie 40 osob wojne tak jak to było do tej pory . Pokaż ,że jesteś kimś i nie płacz juz , że jesteśmy grupą ludzi która chce się wyżyć bo to też juz sie robi nudne . Tak narzekaliście ,ze jest w altaronie nudno , nie ma co robić . Dajemy szanse na to by wkońcu coś się działo . Jak ma się coś zmienić przy stanie 2 dominujących gildii na serwerze ? Ma być tak jak zawsze ? Jedni grają 2 miesiące , odechciewa im sie i enemy gildia wraca na empty serwer ?? My swoje zrobiliśmy , czekamy teraz na was aż łaskawe zaczniecie grać i dotrze do was wkońcu fakt , że juz nigdy nie bedzie tak jak kiedyś . Popatrzcie na to z innej strony , co by było gdyby 3 czy nawet teraz 4 gildie zaczęły normalnie grać . Ale nie po co , lepiej pisać jaki to Exoreniuss jest zły , zbuntował ludzi i w ogóle teraz wszystko jest bleee , rozwala ten serwer od środka itp itp itp . Sranie w banie . Teraz może być lepiej , ale po co grać jak ma się w teamie 10-15 osob , przeciez musi nas być czterdziestu !!!!!!! Piszesz o moim ego , a nie popatrzysz na siebie , i nie zastanowisz sie na chwile , czemu ludzie nie chcą grać w starym teamie . Gołym okiem bylo widać ,ze nie jest dobrze . Wszystko było pod kluczem u Artezona , vc było Twoje i Artezona robiliście sobie co chcieliście np. akcja ze spejsonem gdzie chyba tylko wy chcieliscie go wyjebac . Talary które były od Ypkisa leżały bezsensownie i nikt nic z nimi nie robił tylko były kupowane z nich "suple wojenne hahaha) . Poczujcie wkońcu coś nowego w tym altaronie . Nie dziwie się wam ,ze tak cieżko do czegoś przywyknąć jak robiło się to kilka lat nie zastanawiając się jak bedzie dobrze dla wszystkich . Warto się też zastanowić ,czemu tak dużo osób się na was wypieło . Wszyscy oni są tacy blee i wogóle nie mają zastad itp itp ? Chyba problem nie tkwił ani nie tkwi w tych osobach co odeszli , raczej w kim innym .
Pozdrawiam i chill troche , warto na niektóre rzeczy spojrzeć troche z innej strony

Shakyo
09-11-15, 02:09
Jak czytam te posty to coraz bardziej jestem skłonny powiedzieć: SPALIĆ PVP a nie Licor. Przepraszam was bardzo, ale na tym forum jest więcej problemu pvp, niż ogólnych problemów obu serverów. Najlepszym rozwiązaniem było by.... hmmm
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
usunięcie pvp i to by zakończyło owe spory.

Obles
09-11-15, 06:23
. Nie licz na to , ze wygra za Ciebie 40 osob wojne tak jak to było do tej pory . Pokaż ,że jesteś kimś i nie płacz juz , że jesteśmy grupą ludzi która chce się wyżyć bo to też juz sie robi nudne . Tak narzekaliście ,ze jest w altaronie nudno , nie ma co robić . Dajemy szanse na to by wkońcu coś się działo . Jak ma się coś zmienić przy stanie 2 dominujących gildii na serwerze ? Ma być tak jak zawsze ? Jedni grają 2 miesiące , odechciewa im sie i enemy gildia wraca na empty serwer ?? My swoje zrobiliśmy , czekamy teraz na was aż łaskawe zaczniecie grać i dotrze do was wkońcu fakt , że juz nigdy nie bedzie tak jak kiedyś . Popatrzcie na to z innej strony , co by było gdyby 3 czy nawet teraz 4 gildie zaczęły normalnie grać . Ale nie po co , lepiej pisać jaki to Exoreniuss jest zły , zbuntował ludzi i w ogóle teraz wszystko jest bleee , rozwala ten serwer od środka itp itp itp . Sranie w banie . Teraz może być lepiej , ale po co grać jak ma się w teamie 10-15 osob , przeciez musi nas być czterdziestu !!!!!!! Piszesz o moim ego , a nie popatrzysz na siebie , i nie zastanowisz sie na chwile , czemu ludzie nie chcą grać w starym teamie . Gołym okiem bylo widać ,ze nie jest dobrze . Wszystko było pod kluczem u Artezona , vc było Twoje i Artezona robiliście sobie co chcieliście np. akcja ze spejsonem gdzie chyba tylko wy chcieliscie go wyjebac . Talary które były od Ypkisa leżały bezsensownie i nikt nic z nimi nie robił tylko były kupowane z nich "suple wojenne hahaha) . Poczujcie wkońcu coś nowego w tym altaronie . Nie dziwie się wam ,ze tak cieżko do czegoś przywyknąć jak robiło się to kilka lat nie zastanawiając się jak bedzie dobrze dla wszystkich . Warto się też zastanowić ,czemu tak dużo osób się na was wypieło . Wszyscy oni są tacy blee i wogóle nie mają zastad itp itp ? Chyba problem nie tkwił ani nie tkwi w tych osobach co odeszli , raczej w kim innym .
Pozdrawiam i chill troche , warto na niektóre rzeczy spojrzeć troche z innej strony

To już powoli zaczyna przypominać chorobę - bez obrazy, piszę co myślę.
Wybacz, gram tutaj dłużej niż Ty i z całym przekonaniem sądzę, że ten "wielki przewrót" czy jak to nazwać, nie jest niczym świeżym i nowym, co sprawiłoby, że serwer pvp będzie miał się lepiej. Tu nie chodzi o to, jakie będziecie robić roszady, podziały i sprzeczki między sobą. Tutaj chodzi jedynie o ilość graczy. Dzielcie się nawet na 10 drużyn po 5 osób, koniec końców i tak stworzą się dwie drużyny ~25 osobowe jak zawsze, bo na obecne realia Altarońskie taka liczba jest optymalna i w zupełności wystarczająca do wygrania każdej wojny.
Myślę, że dopisywanie jakiejś szerszej ideologi do tego co zrobiliście jest na siłę.
Nie chcę wyciągać brudów, bo nie o to chodzi, ale sianie propagandy w tym stylu i wciskanie jakiego to dobra się nie chcę dla serwera w momencie, gdy działania przynoszą efekt odwrotny od zamierzonego, jest przynajmniej śmieszne.
Wystarczy spojrzeć obiektywnie na to co się dzieje w ostatnimi czasy, to suche fakty - ogromna część serwera pvp przenosi się na npvp (tak, tłumaczycie to tak jak wam wygodnie - strachem i brakiem sił do walki, prawda niestety jest taka, że nikt nie będzie męczył się niepotrzebnie na wyjałowionym serwerze, gdzie hipokryzja i obłuda jest na porządku dziennym, skoro może grać na npvp, gdzie przywitają go z otwartymi rękoma). Druga sprawa - zauważcie jak aktywność ludzi co zostali na pvp spadła, Alos nawet odszedł.
Nie wiem co jeszcze musi się wydarzyć, żebyście zrozumieli, że wasze działania są destruktywne, cóż... traktujcie dalej Altaron jak war-ots a niedługo zostanie tylko n-pvp - to mogę zapewnić.

Dather
09-11-15, 07:49
Jak czytam te posty to coraz bardziej jestem skłonny powiedzieć: SPALIĆ PVP a nie Licor. Przepraszam was bardzo, ale na tym forum jest więcej problemu pvp, niż ogólnych problemów obu serverów. Najlepszym rozwiązaniem było by.... hmmm
.
..
.
.
usunięcie pvp i to by zakończyło owe spory.


MÓWIŁEM O TYM DAWNO ŻE PVP TO DNOi 2 METRY MUŁU.

MÓWIŁEM ADMINISTRACJI ŻE PRZEZ NICH MAMY ZJEBANE GRANIE, ALE NIE! ;/ TRZEBA CIĄGNĄC ZA SOBĄ TO ŚMIERDZĄCE GÓWNO.
ZMIANA LECZENIA Z PARALIŻU TAK UTRUDNIŁA ROZGRYWKĘ I PO CO ? BO PVP!!!
I setki innych powodów których nie chce mi się wymieniać mozna isc do tematu Non pvp i pvp.

Trixis
09-11-15, 08:14
Jasne wbijesz 150 poziom zwiedzisz każdy resp po kilkanaście razy i tyle cie tu zobaczymy bo nie będziesz miał co robić

Mod Forum
09-11-15, 08:18
Zamykam ten temat w związku z tym, że wyczerpał potencjał merytoryczny i co zostało, to widać.