PDA

Zobacz pełną wersję : - dla administracji


Trixis
06-11-15, 20:18
Fajnie to tak wprowadzać łatke bez jakiego kolwiek uprzedzenia ? Co jeżeli ktoś nie miał zrobionych uhow , pociskow itp ? Wcale o tym nie pomyśleliście .
Duzy - dla administracji za robienie ludzi w ch*ja . Nie wiem kto podejmował decyzje wprowadzenia tej łatki ale chyba tego jak zawsze nie przemyślał i się pośpieszył . Bugi bugi bugi , misje źle opisane , npc zbugowanie
Bez pozdrowień

Altrel
06-11-15, 20:20
Dlatego nie było uprzedzenia, by ktoś nie wykorzystał tej wiedzy i nie narobił run na rok z wyprzedzeniem, a przejście na nowy system było płynne. Gdyby system został opisany wcześniej każdy narobiłby miliony run większego leczenia, by nie tracić potem many.

Altrel
06-11-15, 20:23
Zapewne dlatego, że wybrańcy zostali oszukani, że runy znikną, by nie wykorzystali wiedzy i nie narobili ich sobie na zapas. Zdajemy sobie sprawę, że istnieje grupa osób, która wykorzystuje posiadaną wiedzę w takowych celach.

Trixis
06-11-15, 20:24
A jak mają iść po te runy większego leczenia bez uhów?

Obles
06-11-15, 20:25
Może w końcu Wy stąd znikniecie :).

mikeleplacido
06-11-15, 20:26
A jak mają iść po te runy większego leczenia bez uhów?
Z miksturami wyzdrowienia np.

Altrel
06-11-15, 20:26
Muszą użyć głowy.

Panie Morgian, nikt nie każe Panu grać.

Trixis
06-11-15, 20:27
Report powinien lecieć na @Obles za takie pisanie bzdetów . Tak samo jak pisanie o cheragonie ,że są słabi . Za to riporty leciały :-o

Altrel
06-11-15, 20:31
Jak mam kurwa zabić proroka necro skoro on jest na klasztorze duchownych ? seriuosly ?

Na stronie nie ma podanego z czego wypadają nowe runy. Są to dane dotyczących starych run.

Trixis
06-11-15, 20:34
Na stronie nie ma podanego z czego wypadają nowe runy. Są to dane dotyczących starych run.
To są jakieś tajne dane czy co? Podajcie z czego lecą i załatwione . Ja w szukaniu tych run rpg nie widze bo za chwile będzie tego i tak pełnoo . Chodzi o to , w jaki sposób admini podchodzą z tym do ludzi. Wybrańcy pewnie wiedzą z czego to dropi itp , tak samo wiedzą o wszystkich misjach

oczywaszki
06-11-15, 20:39
Carla ochłoń trochę. Przeczytaj jeszcze raz newsa, wywnioskuj z czego to leci. Drogą dedukcji można szybko na to wpaść. Ale co Ty się będziesz baby słuchał....

Altrel
06-11-15, 20:46
Panie altrel nikt nie karze panu piastować tego stanowiska gdyby w altaronie liczyła sie opinia ludzi dawno byś poleciał człowieczku.

Panie Morgian, najlepszą 'karą' dla mnie jest czytanie Pana postów. Chyba, że chodziło Panu o słowo 'każe'.

Runy są dostępne z potworów z grup zgodnych z ich żywiołem. Tak więc wszelkie święte i leczące runy są dostępne z Mnichów, Inkwizycji i Klasztoru.

Trixis
06-11-15, 20:55
Carla ochłoń trochę. Przeczytaj jeszcze raz newsa, wywnioskuj z czego to leci. Drogą dedukcji można szybko na to wpaść. Ale co Ty się będziesz baby słuchał....


Weź nie pisz ,że mam ochłonąć . Chciałem sie dowiedzieć kilku kwestii i to zrobiłem . Jakoś mi sie nie pali . Moim zdaniem takie sprawy jak (z czego leci uh ) nie są jasne . Na wiki pisze ,że leci z proroka więc się zdziwiłem i zapytałem . Ciekawe co Ty byś sobie pomyślała jak byś nic nie wiedziała , no ale wiesz bo miałaś jako taki wgląd na beta serwer

oczywaszki
06-11-15, 20:56
Ciekawe, bo nie mam wstępu ani wglądu na zamknięte forum, bo nie mam nawet wybrańca. ;) I nie wiem z czego leci uh, ale się moge domyślić, że przecież nie z Tyrana :)

Trixis
06-11-15, 21:00
Ale dojebałaś , wszyscy wiedzą ,ze Artezon ma do tego wgląd a Ty z nim mieszkasz . Kogo chcesz oszukać , masz mnie za debila czy jak ?

Mefisto63
06-11-15, 21:05
Trudne Sprawy*

Trixis
06-11-15, 21:08
Dzieki za odp . Można zamykać , wszystko jasne

Altrel
06-11-15, 21:11
Tak jak zawsze pełna lista przedmiotów będzie podana na stronie do 3 dni po aktualizacji, najprędzej jutro po wgraniu drobnych poprawek związanych z nazwami ładunku światła czy też komunikatów, przy zdobywaniu magicznych proszków.

oczywaszki
06-11-15, 21:13
Ale dojebałaś , wszyscy wiedzą ,ze Artezon ma do tego wgląd a Ty z nim mieszkasz . Kogo chcesz oszukać , masz mnie za debila czy jak ?

Czekaj, czekaj.... To pytanie retoryczne? ;>

Trixis
06-11-15, 21:18
Czekaj czekaj , czy jesteś blondynką?
Też chyba pytanie retoryczne o czym świadczą Twoje posty

Yooshi
06-11-15, 21:21
Dlaczego ludzie boją się tego, co jest nowe?

Maru123
06-11-15, 22:03
Doskonała łatka !!! 800 Pnów w obrone by miec 50 % como lefy i 250t na set bo po co mi od obrony skoro starcza ta swietna tarcza zywiołów!!!!!! i........ g*wno !!!!!!

datherbaza
06-11-15, 22:17
Maru.. włączył Ci sie syndrom bólu dupy :(