PDA

Zobacz pełną wersję : Poprawienie uhow


kacpinio1
09-11-15, 12:24
Witam. W zwiazku z ostatnia łatka wielu graczy narzeka na leczenie uhami. Ciezko jest expic takim ryckiem rzucac czary i miec w kazdym momencie mane na uha (szczegolnie jak sie nie jest alchemikiem). Moja propozycja jest taka:
-zaleznie od jakosci runy mozemy wlać do runy odpowiednia ilosc many (gdy uzywamy uha bierze nam mane z uha)
-maly uh max many na 100 uzyc
-sredni uh max many na 200 uzyc
-mistrzowski uh max many 300 uzyc

"Widzisz mistrzowskiego uhjego moc magiczna jest wystarczajaca na 300 uzyc

Exp wygladalby tak przed refilem napelniamy uha idziemy expic w srodku refila koncza nam sie ladunki w uhu to poswiecamy mikstury i napelniamy uha.

Duzym problemem sa takze potwory wysysajace mane np taki demon wyskoczy nam 2demony wyssa cala mane i sie nie wyleczymy (wiem mamy brazowe amulety).

Moja propozycja dotyczy tylko uhow bo reszta jest wporzadku. Wartosci sa do zmiany i sa tylko przykladowe. Mozna tez dodac jakoes prochy ktore pozwalaja nam wlac mane do uha. Mam nadzieje ze wszystko dobrze wyjasnilem sorki za bledy pisze z tf :) Prosze o opinie :)

Catthon
09-11-15, 12:43
Duzym problemem sa takze potwory wysysajace mane np taki demon wyskoczy nam 2demony wyssa cala mane i sie nie wyleczymy (wiem mamy brazowe amulety).


Myślę, że celem było leczenie się miksturami i wzmocnienie (znaczne) wagi maga duchownego.

kacpinio1
09-11-15, 12:49
Hmm czy ja expiac moim lucznikiem na demonach mam brac z sb siohera ? Rycerze nie moga juz expic solo ?

nevonsky
09-11-15, 12:50
nie, jak chcecie nob otsa to idzcie ze spejsonem na vestie

kacpinio1
09-11-15, 13:10
Smok krytykujesz ten pomysl ten pomysl ale ty jestes alchemikiem oraz od latki expisz na slabszych potworach gdzie uch ci sie rzadko przydaje tzw profany,kosciane a z 4profany na hape tawisie wystoisz ? a np taki gumizelka nie jest alchemikiem i expi na wodnikach gdzie uha uzywa co chwile a chwila nie uwagi/braku many konczy sie smiercia :)

nevonsky
09-11-15, 13:19
jak to od latki tam expie, to gdzie ja wczesniej niby expilem?

Catthon
09-11-15, 13:37
Wystawanie 4 profanów na hape tawisie to jest jedna z rzeczy, które są celem tych zmian - nie powinno to mieć miejsca.

kacpinio1
09-11-15, 13:52
Expiles ale takze latales ze mna bagiene a poki co (od latki )nie latales na nic mocniejszego :)

Wystawanie 4 profanów na hape tawisie to jest jedna z rzeczy, które są celem tych zmian - nie powinno to mieć miejsca.

Nie rozumiem
Przeciez on nadal bedzie tak stal :) jego ta latka zbytnio nie dotyczyla oprocz zmianny uhow ktorych on nie uzywa na 4 profanach bo leczy sie hape tawisem :)

nevonsky
09-11-15, 14:19
i co z tego ze wystoje te 4 profany, skoro nadal robie polowe tego expa/h co inne profki na moim poziomie

kacpinio1
09-11-15, 14:22
Smok ale ty calkiem szedles z tematu. Mowimy o tym ze gdybys expil na bardziej wymagajacych potworach to z tym uchem bylo by ci ciezko a poki co tego nie widzisz bo expisz na potworach na ktorych rzadko uzywasz uha :) mowimy tu o uhah a nie o tym ile expa rb na profanach :)

nevonsky
09-11-15, 14:30
a ty mi caly czas mowisz o bardziej wymagajacych potworach, co to za jedne? kurolaki?

kacpinio1
09-11-15, 14:50
No w twoim przypadku nie ma bardziej wymagajacych potworkow do expa solo bo ty mozesz expic tylko kosciane/profany ale taki duch ele ma juz do wyboru jakies ciezsze potwory do expa solo

Nie mozesz patrzec na ten temat tylko pod sb bo ty sb solo z takimi uhami dasz rade ale niektore profesje nie :)

Shrime
09-11-15, 15:17
to niech expią z sioherami.
Zauważ że on zaznaczył że robi 1/2 waszego k/h.
To wy też robcie tylko połowe swojego expa solo i okaże się że też potraficie wystać 4 profany! Najmocniejsze potwory powinny być dla expienia w grupie, a nie solowania ich tak że resp nie wyrabia...

Yooshi
09-11-15, 15:18
Proponuję poprawić iha, bo leczenie 240 za 130 many (chyba) to śmiech na sali.

CySiO
09-11-15, 15:32
Zmiany z runami wprowadzone zostały po to, by nie nosić na expa tysięcy run za 20 capa. Jedynym rozwiązaniem jest zmniejszenie many za uha+jego osłabienie, by było to równoważne. Wątpię, by ktokolwiek na to poszedł. Jeżeli nie masz many na uhy to zacznij biegać z miksturami na hp. Zawsze jest jakaś alternatywa.

Walles
09-11-15, 15:40
Proponuję poprawić iha, bo leczenie 240 za 130 many (chyba) to śmiech na sali.

Który masz magiczny?

Yooshi
09-11-15, 17:37
Który masz magiczny?
Wojownik duchowny 15 m lvl.

Walles
09-11-15, 17:43
To rzeczywiście kicha bo ja 11 magiczny i lecze się tylko o 30 mniej i poziom postaci sporo mniejszy mam.

damian1591
09-11-15, 17:50
To fakt... z tymi uhami to porażka totalna. Idź ktoś np. na upiory to brak słów.

gumizelka
09-11-15, 18:52
Dokladnie porazka stoje sobie 2 szkwaly 2 wodniki i nawet czarow nie uzywalem i padlem bo co? Bo braklo mi many-.- omijam juz ta como lefe ktora znerfili nic altaron upada fajnie sie gralo z wami chlopaki ;)

szymongal
09-11-15, 19:08
Jakiś czas temu, była gruba dyskusja, że grupowe hunty to marzenie, bo rycek(nawet 1h duch alch) może solo robić 1kk, więc po co ma biegać w party? Teraz jest problem, bo rycek nie może expić solo, a 170 zwiadek nie może bić solo demonów. Fakt faktem, na pvp nie ma raczej kolejek do bycia siocherem, ale kilku duchownych jednak jest, wg. mnie to nie jest takie złe, może też ktoś zacznie grać magiem duch-alch; tani sio i bardzo potrzebny po upie. Ew zrealizować pomysł Tiza o jakieś rozsądne wartości

mario
10-11-15, 16:51
Też bym postulował o zmniejszenie many za użycie run. Najlepiej by bolo tak jeśli runa ma więcej % wbitego tym mniej potrzeba na jej używanie. Tak żeby na max wyskilowaniu użycie danej runy kosztowało by np. O połowę mniej niż dotychczas :p

Altrel
10-11-15, 16:53
Jeżeli miałoby wymagać o połowę mniej many to i leczenie byłoby o połowę mniejsze. To jaki efekt otrzymamy zależy od Naszego poziomu magicznego oraz ilości użytej many.

mario
10-11-15, 17:00
To trochę głupie.. Z czasem runa powinna stawać się lepsza pod względem dmg/leczenia i spalać mniej.. To jak będę miał SD z którego uderze za 2.5k albo i więcej z najlepszego SD ofc to zabierze mi z 500 many zamiast 300 tak jak teraz mniej więcej zabiera? To nie ma rąk i nóg.. Coś jest lepsze to i droższe odrazu?..

gumizelka
11-11-15, 09:09
Co do rycka ktory nie moze expic solo rycek zawsze byl postacia ktora ma zabijac solo masowe ilosci potworow a teraz ja bedac duchem ele lecze sie za uha po 1000-1100 a kolega nekromanta leczy sie po 900 to nie ma sensu -.-
Uprzedzam ze kolega tez jest ryckiem :>

Stros
11-11-15, 11:19
@ keavira
Opłacalnym jest zabijanie silnijszych potworów szybciej nawet większym kosztem many.


Generalnie w tym temacie przedstawiciele wszystkich klas wyrażają niezadowolenie. Z czego zwiadowcy w najmniejszym stopniu objęci zostali zmianami (nie mam pojęcia dlaczego akurat zwiady miały by narzekać).
Magowie muszą teraz poświęcić sporo czasu na wymaksowanie średnich run, albo zdobyć mistrzowskie - i będą expić tak jak kiedyś.
Rycerze przed upem byli OP. Jeśli ktoś nie przewidział znerfienia tej klasy to współczuję bystrości. Zmiana miała zmniejszyć exp rate i samodzielność ryców. TO JEST ZAMIERZONE.

nevonsky
11-11-15, 11:34
Zmiana miała zmniejszyć exp rate i samodzielność ryców. TO JEST ZAMIERZONE.

mam takie odczucie, ze jestem teraz bardziej samodzielny niz przed "nerfem".
nie musze nikogo prosic o zrobie paru uhow, a i expa robie tyle samo.
jedyna wada, ze wiecej manasow trzeba bedzie zaczac nosic na akcje(jezeli jakies beda kiedys), co znacznie spowolni ryckow, ktorzy i tak sa juz powolni :/

gumizelka
11-11-15, 13:07
a ja przed nerfem moglem stac 8 mobow a teraz 4 mnie zabijaja bo nie mam many dlatego nie gram w to wiecej poblokam wam bossy tylko chlopaki i tyle na tym sie moja kariera zakonczyla ;)

Ditos
11-11-15, 17:12
a ja przed nerfem moglem stac 8 mobow a teraz 4 mnie zabijaja bo nie mam many dlatego nie gram w to wiecej poblokam wam bossy tylko chlopaki i tyle na tym sie moja kariera zakonczyla ;)

Oj to musisz szukac nowego otsa gdzie wystoisz 8 mobów nawet silniejszych!


GOOD LUCK!








































































NOT.

cewix
11-11-15, 22:52
"A bo ja stałem 8 gargantuanów, teraz nawet 4 nie wystoje, chłopaki nie gram w tę grę :(( smuteczek"

beta2468
12-11-15, 00:11
Mi się nowy uh podoba, taki mały tapen dla woja :D Poza tym plus, że nie musi kupować u innych bądź sam ich robić. Owszem, lecze się początkowo po 1000, ale wiem, że to zaprocentuje i kiedyś będę leczyć się lepiej, niż ze starego uha, czyli o wiele więcej niż te 1200-1300.

Mefisto63
12-11-15, 06:28
Mi również nowy uh się podoba , jest rewelacyjny tylko za dużo leczy proponuje osłabić o jakieś 20%.
[ Bo Jak kiedyś będą akcje]

kacpinio1
12-11-15, 07:32
Jak dla mnie moga leczyc one nawet mniej tylko zeby nie zabieraly mi many !!!! Nie jestem przyzwyczajony do tego by zawsze miec mane na full rzadko kiedy pelrzekracza ona 200 przez co ostatnio czesto padam w ostatnim czasie :/

Catthon
12-11-15, 08:41
To zainwestuj w mikstury maga, może zrób sobie alchemikiem lepsze.
I przyzwyczaj się do posiadania większej ilości many.

Mefisto63
12-11-15, 10:55
Proszę o cofkę łatki bo Pan Navarog nie jest przyzwyczajony aby to uh zabierał mu manę.

kacpinio1
12-11-15, 12:13
Spejson nie chodzi o zadna cofke -.- . Np wczoraj bylem na wrl dorwalo mnie 4 warlocki brazowy amulet sie skonczyl mana wyssana i spie expienie na mobach wysysajacych mane lucznikiem to porazka szczegolnie jesli skonczy sie amulet :) Nie chodzi mi o cofke latki tylko o lekkie ulatwienie :) Przed latka nie padalem prawie wcale na expie teraz na cokolwiek ide konczy sie zgonem :) i prosze nie mowic zebym expil na potach wyzdrowienia bo sa one dla elementalisty jeszcze bardziej nieoplacalne :)

Bylbym nawet zadowolony jakby sie dalo wlać do uha many na 5 uzyc byloby to ulatwienie na expie a w pvp ta ilosc nic by nie zmieniala :)

beta2468
12-11-15, 13:56
Jest problematyczne z tą maną, owszem. Ale czy naprawdę chcemy żeby tu było banalnie łatwo? Wysiłek wkładany w rozwijanie postaci daje później satysfakcję, że masz lepszą postać od innych... Czekaj....
Niie! ...
Chyba mi się porypało.
Zapomniałam... że...! ... wam chodzi tylko o zabijanie się nawzajem, o jakich przyjemnościach z gry my tu mówimy...

Niemniej jednak runy mogłyby zabierać mniej many.

nevonsky
12-11-15, 17:14
Spejson nie chodzi o zadna cofke -.- . Np wczoraj bylem na wrl dorwalo mnie 4 warlocki brazowy amulet sie skonczyl mana wyssana i spie expienie na mobach wysysajacych mane lucznikiem to porazka szczegolnie jesli skonczy sie amulet :) Nie chodzi mi o cofke latki tylko o lekkie ulatwienie :) Przed latka nie padalem prawie wcale na expie teraz na cokolwiek ide konczy sie zgonem :) i prosze nie mowic zebym expil na potach wyzdrowienia bo sa one dla elementalisty jeszcze bardziej nieoplacalne :)

Bylbym nawet zadowolony jakby sie dalo wlać do uha many na 5 uzyc byloby to ulatwienie na expie a w pvp ta ilosc nic by nie zmieniala :)

moze nauczysz sie grac wkoncu?

sokoskiiii
12-11-15, 18:06
Navarog na wrle na twoim lvlu nie potrzebne Ci uhy bierzesz 10 mikstur wyzdrowiciela i to wystarczy

Mefisto63
12-11-15, 18:38
a ty wal puce żeby móc expic.

kacpinio1
12-11-15, 19:11
moze nauczysz sie grac wkoncu?


może łaskawie zamkniesz mor*e !? Wypowiadaj się z sensem albo wcale -.-

Ogólnie to przedstawiłem swoje argumenty widzę że większość osób jest przeciw :) Mówi sie trudno i gramy dalej :)

gumizelka
13-11-15, 16:27
nie stałem ani 8 ani 2 gargów po co wastować?
I żaden smuteczek po prostu lecimy dalej z tematem ;))

a tak na dodatek nudzi mnie kręcenie takim lvl expa co kreciłem na 100 lvlu wiec chyba rozumiesz...
Czym postać ma lepszy lvl powinna być lepsza a nie słabsza -.-