PDA

Zobacz pełną wersję : Walka Dystansowa


LandOcs
13-11-15, 01:35
Jestem zdezorientowany, zawiedziony a także wydaje mi się to bardzo dziwne.
Grając zwiadowcą doświadczyłem to samemu, ale również w rozmowie z innymi graczami. Doszedłem do wniosku, że jest to postać, w której nie ćwiczy się jej głównego atrybutu. Jak dla mnie jest to nielogiczne.... Mag ma możliwość ćwiczenia swojego mlv, kupić mikstury many/jedzenie stanąć przed depozytem czy sklepem i ćwiczyć mlv. Rycerz bierze słabą broń o bardzo małym ataku oraz tarczę, ćwiczy od razu oba swoje atrybuty na słabych potworach. I przechodzimy do zwiadowcy... Profesja, która nie ma jak ćwiczyć swojego atrybutu, kupić strzały zwykłe i iść na słabe potwory (mija się to z celem zupełnie)? Pójść zbierać kamyki? Przecież mag i rycerz mogą zakupić wszystko co im potrzebne w sklepie.
Rozumiem że walka dystansowa rośnie szybko, miałoby to rekompensować braki w ćwiczeniu tego atrybutu, ale nie wydaje mi się to niezbalansowane z innymi postaciami. Altaron w moim odczuciu ma być logiczny, czy osoba, która nigdy nie trenowała będzie dobrze strzelać z łuku? Nauczy się tego od razu w ferworze walki? Najpierw ćwiczenia....
Ja osobiście jestem osobą, która lubi najpierw mocno wytrenować postać i później iść zdobywać doświadczenie, dlatego czuję się ograniczony przez taką kolej rzeczy.
Czy zespół zarządzający grą zastanawiał się kiedyś nad wprowadzeniem czegoś na podobę strzał treningowych, które miałyby bardzo mało ataku, ograniczając przy tym trochę szybkość zdobywania doświadczenia w walce dystansowej?

Altrel
13-11-15, 01:40
Dlatego też zwiadowcy mogą używać włóczni, a także posiadają czar, którym mogą je tworzyć http://altaron.pl/spell/tworzenie_wloczni.

LandOcs
13-11-15, 01:53
Włócznia 15 atk
Scyzoryk 6 atk
Kułak 9 atk
Z tym że o kijek czy nożyk bardzo łatwo i oba mają po 5 atk.
Powiedzmy sobie szczerze że te 10 atk robi dużą różnicę w ćwiczeniu...

Lexor
13-11-15, 02:18
Mag może łatwym i szybkim sposobem trenować na siłę mlvl (mikstury) lecz musi na to sporo wydać, Wojownik tanim kosztem i prostym sposobem może trenować praktycznie gdziekolwiek, ale to bardzo długa droga.. Zwiadowca trenuje szybciej i praktycznie za darmo, lecz musi pozbierać kamyki (nie jest to jakieś wybitnie trudne, wręcz przyjemne) i rownież może cwiczyć z wygodną tak jak Wojownik, w dodatku szybciej. Moim zdaniem to wszystko się jakoś uzupełnia.. ;)

Windykator
13-11-15, 02:27
Natchnienie miałby niezły ubaw.

mikeleplacido
13-11-15, 08:03
Są sposoby skillowania zwiadowcą 9x szybciej z użyciem strzał, z pomocą których można nabijać dodatkowo lvl.

Dather
13-11-15, 08:30
Aha dobre.
Nie dość że dystans G daje temat poruszany wielokrotnie to jeszcze nie można go skilować.

Poproszę o strzały treningowe albo jakaś proce na kamyki wymyślcie cos zeby mozna było władować te strzały do kołczanu czy pociski i przez ta godzinę zeby poskilował bo tak to przejeb.

A w ogole to niech mi tu nikt nie pierd o wojowniku ze dlugo mu leci AHA
2 tygodnie na nockach i masz 140 skile.

Ja biłem juz te 2 tygodnie non stop moby bo mam 91lv i mam 118 skill
WIEC NIE PIERD GLUPOT. Zadlugo i za monotonnie to leci.

Są sposoby skillowania zwiadowcą 9x szybciej z użyciem strzał, z pomocą których można nabijać dodatkowo lvl.

Z rix kpiro pewnie ? troszkę to kosztuję.

jakie to jest irytujace ze rix kpiro zabiera tyle many... bije się z tego TAK beznadziejnie ze łoo Jakby to było o połowę tańsze to moze był by sens..

saju1991
13-11-15, 09:27
Aha dobre.
Nie dość że dystans G daje temat poruszany wielokrotnie to jeszcze nie można go skilować.

Poproszę o strzały treningowe albo jakaś proce na kamyki wymyślcie cos zeby mozna było władować te strzały do kołczanu czy pociski i przez ta godzinę zeby poskilował bo tak to przejeb.

A w ogole to niech mi tu nikt nie pierd o wojowniku ze dlugo mu leci AHA
2 tygodnie na nockach i masz 140 skile.

Ja biłem juz te 2 tygodnie non stop moby bo mam 91 i mam 118
WIEC NIE PIERD GLUPOT. Zadlugo i za monotonnie to leci.



Z rix kpiro pewnie ? troszkę to kosztuję.

jakie to jest irytujace ze rix kpiro zabiera tyle many... bije się z tego TAK beznadziejnie ze łoo Jakby to było o połowę tańsze to moze był by sens..

To po co grasz zwiadowca? skoro jest taki chujowy?
zawsze trzeba pocisnąć administracji ze nic nie robi...
Kosztuje, widzę ze wszystko co kosztuje jest blee...
przypominam ze teraz można z kamyków w dual, skill leci dość szybko, ale tak no trzeba zmarnować czas na zbiór kamyków, dodajmy do sklepu. A kuzwa zapomniałem trzeba wydać $$ to niech kosztują 1 mdz.!

LandOcs
13-11-15, 10:00
Są sposoby skillowania zwiadowcą 9x szybciej z użyciem strzał, z pomocą których można nabijać dodatkowo lvl.
Myślałem że to jasne że chodzi o skillowanie bez zdobywania doświadczenia, właśnie w tym cały ból. Moim zdaniem trening powinien polegać na tym że dopracowujesz swoją umiejętność bez zdobywania expa, knight tak ma, mag też.
Z tymi kamykami niby spoko, ale to tak jakby powiedzieć: No wiecie mag nie musi kupować potów do treningu mlv, przecież może sobie wyloocić z potworów....

Dather
13-11-15, 10:19
To po co grasz zwiadowca? skoro jest taki chujowy?
zawsze trzeba pocisnąć administracji ze nic nie robi...
Kosztuje, widzę ze wszystko co kosztuje jest blee...
przypominam ze teraz można z kamyków w dual, skill leci dość szybko, ale tak no trzeba zmarnować czas na zbiór kamyków, dodajmy do sklepu. A kuzwa zapomniałem trzeba wydać $$ to niech kosztują 1 mdz.!

No rozumiem ze wg ciebie to niech ludzie nie pisza na forum bo to płacz wg ciebie tylko.

A temat jest założony bo zwiad jako jedyna profesja nie może skilować jak inne. Jakby włócznie można włozyć do kolczanu to jeszcze jako Tako.
Knight idzie kupuje chlebki i bierze bron i wszystko.
Zwiad takiej możliwosci niema nawet jak masz kamyki to nie możesz ich włozyc do kołczanu O to mi chodzi.

NO TO NIECH ZROBIĄ SZANSE NA ZNISZCZENIE KAMIENIA 5% I NIEMA TEMATU.

Catthon
13-11-15, 10:31
Zwiadowi na expie dystans leci jak burza. Nie ma sensu spędzać lat na treningu.

Dather
13-11-15, 10:50
4 h expa z odes kpiro wczoraj nie wpadl nawet 1 skil a mam tylko 118 "burza" dobre dobre to sa dziesiatki godzin treningu który i tak g daje. -.-
5000 bełtów poszło. A dopiero jak mowie mam 118 dyst ( 5tys poszlo i nie WBILEM TEGO) to niewiem na 130 trzeba wyjebac z 18000 ? i ty mowisz ze to jest burza ? 18 tys strzał ? Bełtów ? GRUBO
Można by to policzyć nawet ;)
5000 tur powiedzmy na 3h expa czyli 18000 sec ? srednio 3 sec wychodzi 1 szczała. To na 10 k szczał trzeba 5h ciagłego bicia ŁOOOOOOOPANIE
z innej Beczki JAKIE SĄ SZANSE LUB WZÓR NA WYLICZENIE ZEPSUCIA
Włóczni
Kamienia
Plus JAKA JEST SZANSA TRAFIENIA
TO sobie przynajmniej policze na sucho Czy się oplaca trenic i zbierac te KAMYKI.

Xerion
13-11-15, 11:15
Przepraszam, ale jak mag może skillac mlv szybko i bez straty dużej kasy teraz?

Yooshi
13-11-15, 11:22
4 h expa z odes kpiro wczoraj nie wpadl nawet 1 skil a mam tylko 118 "burza" dobre dobre to sa dziesiatki godzin treningu który i tak g daje. -.-
5000 bełtów poszło. A dopiero jak mowie mam 118 dyst ( 5tys poszlo i nie WBILEM TEGO) to niewiem na 130 trzeba wyjebac z 18000 ? i ty mowisz ze to jest burza ? 18 tys strzał ? Bełtów ? GRUBO
Można by to policzyć nawet ;)
5000 tur powiedzmy na 3h expa czyli 18000 sec ? srednio 3 sec wychodzi 1 szczała. To na 10 k szczał trzeba 5h ciagłego bicia ŁOOOOOOOPANIE
z innej Beczki JAKIE SĄ SZANSE LUB WZÓR NA WYLICZENIE ZEPSUCIA
Włóczni
Kamienia
Plus JAKA JEST SZANSA TRAFIENIA
TO sobie przynajmniej policze na sucho Czy się oplaca trenic i zbierac te KAMYKI.


Ja ludzi nie rozumiem.
Stoisz i bijesz z broni - źle bo za długo.
Nie stoisz, tylko expisz skill wlatuje -źle
O co wam chodzi?
Wytłumaczy mi ktoś?

Catthon
13-11-15, 12:07
4 h expa z odes kpiro wczoraj nie wpadl nawet 1 skil a mam tylko 118 "burza" dobre dobre to sa dziesiatki godzin treningu który i tak g daje. -.-
5000 bełtów poszło. A dopiero jak mowie mam 118 dyst ( 5tys poszlo i nie WBILEM TEGO) to niewiem na 130 trzeba wyjebac z 18000 ? i ty mowisz ze to jest burza ? 18 tys strzał ? Bełtów ? GRUBO
Można by to policzyć nawet ;)
5000 tur powiedzmy na 3h expa czyli 18000 sec ? srednio 3 sec wychodzi 1 szczała. To na 10 k szczał trzeba 5h ciagłego bicia ŁOOOOOOOPANIE
z innej Beczki JAKIE SĄ SZANSE LUB WZÓR NA WYLICZENIE ZEPSUCIA
Włóczni
Kamienia
Plus JAKA JEST SZANSA TRAFIENIA
TO sobie przynajmniej policze na sucho Czy się oplaca trenic i zbierac te KAMYKI.

Jiraaiya rycerzem wbijał ostatnio skilla 17 godzin, klepiąc jakiegoś zielonego kurdupla.
Wolisz w ten sposób niż na respa?

saju1991
13-11-15, 12:14
No rozumiem ze wg ciebie to niech ludzie nie pisza na forum bo to płacz wg ciebie tylko.

A temat jest założony bo zwiad jako jedyna profesja nie może skilować jak inne. Jakby włócznie można włozyć do kolczanu to jeszcze jako Tako.
Knight idzie kupuje chlebki i bierze bron i wszystko.
Zwiad takiej możliwosci niema nawet jak masz kamyki to nie możesz ich włozyc do kołczanu O to mi chodzi.

NO TO NIECH ZROBIĄ SZANSE NA ZNISZCZENIE KAMIENIA 5% I NIEMA TEMATU.

Bo jeszcze nie widziałem anni jednego posta w którym byś chwalił, tylko narzekasz. Nie napisałem ze płaczesz, tylko dlaczego grasz zwiadem skoro takie masz waste, idź na woja, poskillujesz 2 tyg w nocy i graj !!!

Zwiad - skilluje na expie, bądź włóczniami, kamieniami ;)
Woj - traci masę czasu na skillowanie (siła, tarcza, broń, zrekę nie wspominając o alchemiku. Oczywiście tez może nie skillowac tylko iść expić, ale na pewno wolniej mu to wejdzie.)
Mag - waste masy kasy na poty (gdyż teraz nie da się robić run), a stojąc pod dp i wciskanie 1 hota to na 40 mlv będzie trwało z 2-3h ; )

19960314
13-11-15, 12:20
Trochę dziwna sprawa, że w altaronie zawsze dążyło się do ograniczenia/wyeliminowani skillowania, a wyszło na to, że teraz aby grać swoją postacią musimy spędzić dziesiątki godzin na treningu.

Dather
13-11-15, 12:35
Dobrzy jesteście. Temat co innego wy swoje pląsy.

Jak można to poproszę szanse na zniszczenie
Kamienia, Włóczni Rozumiem ze to jest zalezne od skila?

Ps. Piszesz ze skilla wbijał 17h nie zabrakło napisac jakiego ?
Bo ja odpisze ze wbijam 55h.
Gowno argumenty graj inna postacią Co Ty tu chcesz wnieść takim postem. Bo jeszcze jakbys cos rozjasnił hejterze to może i było by to do przełkniecia a Tak ?
Nic nie wnosisz do dyskusji.

A i lepsze 17h ? o k**wa raptem 2 nocki na wpierdalaniu chlebów ALEZ SIĘ WYSILI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! NO JAP!!!
TEMATU NIE ZAKŁADA SIE PO TO BY WCHODZILI NA NIEGO LUDZIE KTÓRZY PISZĄ NIE PŁACZ!!!!
Ale co ja tam wiem.

Ja ludzi nie rozumiem.
Stoisz i bijesz z broni - źle bo za długo.
Nie stoisz, tylko expisz skill wlatuje -źle
O co wam chodzi?
Wytłumaczy mi ktoś?

"Byc Dunem"
nie każdy patrzy kategoriami czarne i białe, (zle, dobrze)

Catthon
13-11-15, 12:47
Dobrzy jesteście. Temat co innego wy swoje pląsy.

Jak można to poproszę szanse na zniszczenie
Kamienia, Włóczni Rozumiem ze to jest zalezne od skila?

Ps. Piszesz ze skilla wbijał 17h nie zabrakło napisac jakiego ?
Bo ja odpisze ze wbijam 55h.
Gowno argumenty graj inna postacią Co Ty tu chcesz wnieść takim postem. Bo jeszcze jakbys cos rozjasnił hejterze to może i było by to do przełkniecia a Tak ?
Nic nie wnosisz do dyskusji.

A i lepsze 17h ? o k**wa raptem 2 nocki na wpierdalaniu chlebów ALEZ SIĘ WYSILI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!! NO JAP!!!
TEMATU NIE ZAKŁADA SIE PO TO BY WCHODZILI NA NIEGO LUDZIE KTÓRZY PISZĄ NIE PŁACZ!!!!
Ale co ja tam wiem.



"Byc Dunem"
nie każdy patrzy kategoriami czarne i białe, (zle, dobrze)

Wyluzuj, bo strasznie wyżywasz się w każdym poście zamiast prowadzić normalną dyskusję. Więcej wykrzykników wcale nie dodaje powagi, a od pisania caps lockiem nie wyglądasz na mądrzejszego.

Wbijał chyba 110 skilla rycerzem. Nie jestem pewien czy 1 czy 2h, ale to bez znaczenia. Moim skromnym zdaniem, a w sumie mam doświadczenia w grze zwiadowcą, akurat trening dystansu sprawia najmniej problemów. Większym kłopotem jest zręczność i siła, zwłaszcza w przypadku tego pierwszego, jeżeli nie ma się góry talarów.

LandOcs
13-11-15, 12:56
Zwiad skilluje na expie, równie dobrze można powiedzieć że rycerz i mag skillują na expie. Rycerz nie bije z miecza i nie broni się tarczą? Robi to. Mag nie używa czarów/run? Używa. Moim zdaniem jest to ograniczenie gracza, bo nie zdobędziesz skilla, bez wbijania levela. Mag i rycerz mogą kupić potrzebne do tego rzeczy w mieście, a zwiad czemu nie? Napiszcie mi ze mogę kupić belty/strzaly/wlocznie ale to są bronie do EXPIENIA, nie da się nimi skillowac. Kamyki w sklepie byłyby za dobre bo jednocześnie obronę możnaby było skillowac na zwiadach a to przesada, ale strzały do treningu głównego atrybutu? I tak będzie to sporo kosztowało tak na prawde

Dather
13-11-15, 14:52
Wyżywam się dobre sobie. Raczej pytam, zostaje zaatakowany, wyzwany i na koniec podsumowany(kiedy odpowiadam na pląsy) zobacz klejność postów.
Ja na moim rycu 110 skile mam i ma 44 lvl nie gram nim bo nie lubie ryca i skile rycem zapierdalaja ze głowa mała.
Moim zdaniem a Ryc to teraz ma kiepsko z expem nie skilami ale co ja tam wiem.

i nic sie nie dowiedziałem na pytania które zadaje.

Mervakis
13-11-15, 15:23
Włócznia 15 atk
Scyzoryk 6 atk
Kułak 9 atk
Z tym że o kijek czy nożyk bardzo łatwo i oba mają po 5 atk.
Powiedzmy sobie szczerze że te 10 atk robi dużą różnicę w ćwiczeniu...

15-15*0,3=11,5 więc niewiele więcej niż kułak (redukcja 0,7 na 1 kratce od targeta). Problemem może być jedynie pomijanie tarczy mobka, ale gdyby nie była pomijana to obrażenia w późniejszej fazie gry by spadły.

mikeleplacido
13-11-15, 15:27
Aha dobre.
Z rix kpiro pewnie ? troszkę to kosztuję.

Nie z rix właśnie. Trzeba być kreatywnym, system istnieje od dawna.

LandOcs
13-11-15, 16:41
15-15*0,3=11,5 więc niewiele więcej niż kułak (redukcja 0,7 na 1 kratce od targeta). Problemem może być jedynie pomijanie tarczy mobka, ale gdyby nie była pomijana to obrażenia w późniejszej fazie gry by spadły.
Bardzo trafna uwaga. Nie dość że mamy z tej broni więcej ataku to pomijamy jeszcze tarczę mobków. Także myślę że na początku może i da się tym skillować, ale potem? Ryc zdobędzie kijek raz i może go używać w nieskończoność.
Nie z rix właśnie. Trzeba być kreatywnym, system istnieje od dawna.
Nadmieniłem już wcześniej że chodzi o trening umiejętności praktycznie bez zdobywania expa, co jest możliwe dla innych profesji.
Próbowałem nawet pójść za radą Altrel'a i skillować włóczniami, ale proszę was nietrafianie co 3 czy 4 uderzenie, hity 20-40 dmg, a jeszcze co jakiś czas wejdzie krytyk (tak miałem ustawione full def). Moim zdaniem nie można nazwać tego skillowaniem?

Dather
17-11-15, 14:47
Szansa zepsucia kamienia oraz włóczni o to jest pytanie! ??

Noratl
17-11-15, 16:46
pragnę zaznaczyć że czas poświęcony na skilowanie jest nie adekwatny, jeżeli zaczniecie płacić za prąd to się przekonacie, wojownik na 130 skilu potrzebuje około 100h na skil, zwiadowca z łuku około 6? na 137 liczyłem że około 8h wbijałem dysta. co nie zmienia faktu że zmiana przeliczników dmg wpłynęła na skilowanie z łuku, zabijając je. nie wiem jak jest teraz z kamieniami i włóczniami.

Shrime
17-11-15, 20:13
Skillowałem z Natchnieniem z łuku przed zmianami, myśle że po zmianach dalej można łatwo skillować,przynajmniej na PVP. Problemów z hajsem nie miałem, a wtedy miałem może 60 lvl?
Poza tym, zwiadowi skill leci szybko po rozpoczęciu expa z kpiro, bo ilość hitów które zadajesz na godzinę jest większa/równa ilości strzał z łuku +0.2.
Na non-pvp sprawa jest troszkę trudniejsza, ale tam nie trzeba robić ogromnych skilli, które powiedzmy sobie szczerze są robione tylko pod PVP.
Btw. rixowanie nie zawsze jest aż tak kosztowne. Ale no niektórzy dalej uważają, że tylko manasy odnawiają mane :)

Yooshi
18-11-15, 10:00
Dodać im kamienie w sklepie i zrobić tak by skill dysta leciał jak 2h.

Catthon
18-11-15, 10:12
Dodać im kamienie w sklepie i zrobić tak by skill dysta leciał jak 2h.

Ukrócić czasy skillowania wszystkim profesjom oprócz maga, bo są zdecydowanie zbyt długie.

Dla masochistów są już misje dzienne.
Ponownie zaznaczam, że dla mnie gra inną profesją niż magiem jest już bezsensowna ze względu na konieczny czas treningu, co miały zastąpić przecież pny.

paaaprikos96
18-11-15, 10:20
Ukrócić czasy skillowania wszystkim profesjom oprócz maga, bo są zdecydowanie zbyt długie.

Dla masochistów są już misje dzienne.
Ponownie zaznaczam, że dla mnie gra inną profesją niż magiem jest już bezsensowna ze względu na konieczny czas treningu, co miały zastąpić przecież pny.

I dlatego według mnie należałoby znieść skillowanie ręczne i wprowadzić tylko na pny.

Stros
18-11-15, 11:05
Po to macie PNy.
Zwidek w przeciwieństwie do maga może exić bez rozdania PN w główny atrybut. Zwiady też nie muszą exić run.

Yooshi
18-11-15, 12:47
Irytuje mnie mówienie "wojownik lepiej skiluje" dodać im te kamienie do sklepu, niech skill leci tyle co 2h.
Dyst niech leci tyle co 2h.
Dodać możliwość skillowania zręczności dla Łucznika poprzez 2 bronie, niech leci tak jak siła u woja.
Łucznik będzie wtedy skillował jak woj, zobaczymy czy będzie lepiej.

LandOcs
19-11-15, 16:10
Wie ktoś może jaka jest szansa na złamanie się włóczni i co ile czasu ona atakuje?

Mervakis
19-11-15, 16:15
Siedem procent jak kamyki, atakuje co... tyle co miecze, 2 sekundy?

LandOcs
19-11-15, 16:17
Dzięki, o to mi chodziło :)

LandOcs
23-11-15, 22:52
Wiecie co, tak mówimy tu, że rycerz tak strasznie dużo skilluje, zwiad ma łatwiej i szybciej. Jestem ciekaw suchych faktów. Czy moglibyście podać ilość tries załóżmy z 114 na 115 walki dystansowej, 2h i 1h? Bo narazie to tak na prawdę jedni mogą mówić jedno a inny co inego

Noratl
24-11-15, 06:10
Wiecie co, tak mówimy tu, że rycerz tak strasznie dużo skilluje, zwiad ma łatwiej i szybciej. Jestem ciekaw suchych faktów. Czy moglibyście podać ilość tries załóżmy z 114 na 115 walki dystansowej, 2h i 1h? Bo narazie to tak na prawdę jedni mogą mówić jedno a inny co inego

nie wiem ile to jest tries, ale jak skilowałem sobie for fun palka, to z łuku około dwie godziny szedł skil na 114 dyście, gdzie wojownikiem będzie to około 15h

Walles
24-11-15, 06:38
Wiecie co, tak mówimy tu, że rycerz tak strasznie dużo skilluje, zwiad ma łatwiej i szybciej. Jestem ciekaw suchych faktów. Czy moglibyście podać ilość tries załóżmy z 114 na 115 walki dystansowej, 2h i 1h? Bo narazie to tak na prawdę jedni mogą mówić jedno a inny co inego

114 Dystansowej i 114 2h i/lub 114 1h to całkowicie inna bajka więc co chcesz porównać (chyba sam tries).

Stawiam, że 114 dysta leci jak 90+ 2h.. a 1h nie mam pojęcia nigdy tego nie skilowałem

LandOcs
24-11-15, 12:27
Według mnie to tries powinno być punktem wyjściowym, a potem można podebatować, że łucznik ma większą prędkość ataku z łuku, albo ze rycerz może uderzać parę mobow na raz. Jak przeczytacie dokładnie mój poprzedni post to właśnie chciałem porównać ilość tries. Także prosiłbym administrację o wstawienie przykładowych prawdziwych wartości, czy podanie wzoru żebyśmy sami mogli sobie obliczyć

luckystrike
24-11-15, 13:41
alb podzielic lucznikowi walke dystansowa na łuki i kusze (jak 1h i 2h u rycow) i niech tez spedzaja setki godzin na treningu, bo taki jest cel calej tej rozmowy tak?

Asayer
25-11-15, 18:35
Nie rozumiem po kij te łzy na forum. Każda profa jest inna i to dotyczy nie tylko nazwy. Zwiad ma taką specyfikę a nie inną i trenuje tak a nie inaczej. Jak Ci się nie podoba skillowanie zwiada to graj inną profą albo wyjdź na dwór. Zwiad to nie wojownik i dobrze, że zdobywa skille w inny sposób o ile system jest zbalansowany. Zakładasz tematy na forum bo Ci się nie chce kamieni zbierać. WOW. Może jeszcze afk training zaproponuj tak jak jest na globalu.