PDA

Zobacz pełną wersję : Mounty


Sasdrah
28-11-15, 10:36
Witam! Pomysł kontrowersyjny ale może trochę dać nam więcej czasu na zdobywanie doświadczenia i wykonywanie misji.

WIERZCHOWCE!!!!

Które nie działają gdy mamy odpalone PVP lub jakiś gracz nas zaatakował.
To znaczy ,,zaznaczył" nie musi nam zadać obrażeń.

Można też rozważyć opcje że gdy potwory zadały nam obrażenia to również zrzuca nas z wierzchowca. Oczywiście najlepiej obrażenia w procentach. Przykładowo 25% dla wojowników, 15% dla zwiadowców i 5% dla magów.

Catthon
28-11-15, 10:43
Genialne w swej prostocie. Proponowane 200 razy.
Nigdy nie zdobyło przychylnej opinii administracji. Można wyszukać i przekleić odpowiedzi.

Sasdrah
28-11-15, 10:59
Fajnie by było mieć jakiś szybki środek transportu :D Który nie wpływa na PVP i PVE

Catthon
28-11-15, 11:01
Pierścień prędkości, mikstura energetyczna, duży udźwig, wyższy poziom, czar i chyba jakaś ryba.
Mało? Na 70 poziomie już naprawdę fajnie się biega na samych czarach, utrzymując odpowiednią ilość udźwigu.

carlcoxxx
28-11-15, 12:14
http://generator.memy.pl/ajax/generImg.php?insbox1=Mounty%3F+Daruj+sobie%21&insbox2=&insbox3=31363&fin=1

paaaprikos96
28-11-15, 13:11
Pierścień prędkości, mikstura energetyczna, duży udźwig, wyższy poziom, czar i chyba jakaś ryba.
Mało? Na 70 poziomie już naprawdę fajnie się biega na samych czarach, utrzymując odpowiednią ilość udźwigu.

+karawany/smoczy jeźdźcy
Nie dla mountów.

cewix
28-11-15, 13:35
Nie znajdziesz przychylności od ludzi w takim pomyśle, czemu? Bez większego powodu, po prostu sie nie podoba i chuj, poza tym mounty są w tibii którą zjebano (chociaż mounty nie były złym pomysłem :) )

paaaprikos96
28-11-15, 13:41
Nie znajdziesz przychylności od ludzi w takim pomyśle, czemu? Bez większego powodu, po prostu sie nie podoba i chuj, poza tym mounty są w tibii którą zjebano (chociaż mounty nie były złym pomysłem :) )

No nie wiem, czy jazda na na jakimś mechanicznym motorku-popiardułce kupionym na tibia markecie za jakieś 30zł "nie było złym pomysłem".

http://images.tibia.pl/static/uniwheel.gif

Arkon
28-11-15, 15:56
propozycja się pojawiała wiele razy, w archiwum, lub gdzieś zakopane tematy znajdziesz, poczytasz i zobaczysz, że juz były podobne propozycje - osobiście jestem tylko za dodaniem koni, by karawany lepiej się prezentowały, a gracz mógł mieć swojego.

Rahilux
28-11-15, 17:39
Można by zrobić system taki Metinowy (tak metinowy :P) że są różne rodzaje koni...

1. 20+ Zwykły Koń +10speeda, brak bicia z niego.
2. 40+ Koń Wyścigowy +15speeda, brak bicia z niego.
3. 40+ Koń Tragarz +10speeda, +200 udźwigu
4. 70+ Koń Militarny +20speeda, możliwość bicia z niego :)

Tragarza i wyscigowego sam wymyslilem :v ale wiem że jest dużo więcej, można by też dodać Konia Obronnego który dodaje +20/30defa :)

Rahilux
28-11-15, 21:52
Czy ja pisalem cos o kamieniach? I po co odrazu tak wulgarnie
Gimbus reload... Pisalem wyżej że system metinowy, to jeszcze tak Ci się spodobało że to podkreślasz.