PDA

Zobacz pełną wersję : Grudki


Uhh
01-12-15, 21:33
Proponuję aby grudki szlamu spadały przynajmniej 1000 razy częściej z bagienów lub dropiły ze zwykłych szlamów. Bagienów trzeba długo szukać, a jak już się je znajdzie to te gówno grudki w ogóle nie lecą. Dodam że expienie na bagienach jest nie opłacalne.:zły3:

paaaprikos96
01-12-15, 21:38
Co do bagnów masz nieco racji, za dużo many zabierają i mało loota. Ale co do grudek to nie. Wystarczy raz się przejść na monstra (30-40 sztuk na refil).

Uhh
01-12-15, 21:41
Co do bagnów masz nieco racji, za dużo many zabierają i mało loota. Ale co do grudek to nie. Wystarczy raz się przejść na monstra (30-40 sztuk na refil).

35 lvlem mam iść na monstra? <klask><klask>

paaaprikos96
01-12-15, 21:45
35 lvlem chcesz loocić niezliczone ilości grudek i robić profity jak na profanach? <klask> <klask>

Uhh
01-12-15, 21:57
35 lvlem chcesz loocić niezliczone ilości grudek i robić profity jak na profanach? <klask> <klask>

Nigdzie nie napisałem o niezliczonych ilościach grudek. Mogłem napisać żeby zwiększyli o 100000000, to i tak by nic nie zmieniło x*0=0. Przez ponad dwie godziny expienia nie wyleciało mi ani jedno gówno.
Moim zdaniem przez godzinę expienia powinno lecieć conajmniej 10 grudek.

PS Dodam że na krasnalach zarobie więcej, nabiję więcej lvla i nie zmarnuje ani jednej potki więc puknij się w głowę

paaaprikos96
01-12-15, 22:41
Dlatego napisałem, że przyznaję Ci rację w tym, że Bagnowie są jak dla mnie do przemyślenia. Ale loot grudek szlamu nie powinien zostać drastycznie zwiększony. Duże zwiększenie lootowania grudek spowodowałoby to, że z Bagnów leciałoby pewnie tyle, ile leci z monstrów abitańskich, a do tego dopuścić nie możemy (nie znam dokładnych wartości lootowania itemów, ale z pewnością nie jest to 0, mogłeś trafić na dzień ze słabym lootem, więc nie narzekaj zawczasu).
Idź na oficery 35 lvlem i nie zużyj ani jednego pota. Powodzenia życzę ^^

poiuyt321
01-12-15, 22:55
Za łatwy hajs by był na bagnach.
Na refil na monstrum w moim wykonaniu 30-60grudek. Ale to z 2h 2.5 nawet roboty.

Uhh
01-12-15, 23:27
Na krasnalach(na krasnalach nie na oficerach kutwa!) zawsze robie około 5k/h .Nie tracę potek. Mogę expić nieskończenie długo. Nie daleko miasta. 0 ryzyko padnięcia.

Na bagietach dla kontrastu:
Potki idą fhui. Około 1-2k/h zysku. Bardzo daleko od neo. Exp/h podobny jak na krasnalach.


Expienie na krasnalach jest dużo bardziej opłacalne, nawet gdyby z bagiet leciało średnio 5-6 grudek na godzinę, to i tak byłby to exp mniej opłacalny. Musi być w końcu jakiś łatwiejszy sposób dla mniejszych lvli na pozyskanie grudek szlamu. Przecież to jakiś nieśmieszny żart i jeszcze kogoś dupa boli że zjebane expowisko miałoby być trochę mniej zjebane:zły4:

mikeleplacido
02-12-15, 00:04
Co do opłacalności chodzenia na bagnów muszę się zgodzić. Wysysanie many i - moim zdaniem - nieproporcjonalna ilość punktów doświadczenia w stosunku do zadawanych przez nie obrażeń sprawia, że dochodzenie na ich resp to tracenie czasu. Proponowałbym zmniejszenie wysysania many z często dochodzącego do ~50 do maksymalnie 10-20 punktów many. Nie pamiętam też czy jest możliwość skórowania bagnów, jeśli nie, to proponowałbym ją dodać (oczywiście małe prawdopodobieństwo pozyskania grudki) albo zwiększyć szansę na wyloocenie grudek nawet 2-3 razy.

paaaprikos96
02-12-15, 00:30
Musi być w końcu jakiś łatwiejszy sposób dla mniejszych lvli na pozyskanie grudek szlamu. Przecież to jakiś nieśmieszny żart i jeszcze kogoś dupa boli że zjebane expowisko miałoby być trochę mniej zjebane:zły4:

Po 1. Czy to mniejszy lvl to zlooci, czy to większy lvl to zlooci, i tak i tak to idzie na sprzedaż (1k/each w stacji). Także argument "niskie lvle też chciałyby to mieć" jest emm spójrzmy prawdzie w oczy, słabowaty.

Po 2. Nie mam 'bólu dupy', jak już 3 raz wspominam: zgadzam sięz Tobą w sprawie sytuacji Bagnów, ale nie w sprawie grudek szlamu. Też jestem za modyfikacja respa, aby był lepszy, ale nie za zwiększeniem ilości looconych grudek szlamu. Zrozumiano? ;d

Uhh
02-12-15, 14:58
"Nie zmieniamy bo nie i jusz! "
Do pewnej misji potrzebne są 3 te grudki, gdyby leciały trochę częściej z bagiet to dałoby to możliwość mniejszym lvlom na zdobycie ich. Napisałem że zwiększenie prawdopodobieństwa na wypadnięcie, nie załamało by gospodarki i żaden 20 lvl by nie dorobił się na tym kroci. Są LEPSZE EXPOWISKA. Czego ty kurwa nie rozumiesz? Nie podałeś żadnego sensownego argumentu dlaczego ilość wypadających grudek ma pozostać taka jaka jest.

paaaprikos96
02-12-15, 15:21
Proponuję aby grudki szlamu spadały przynajmniej 1000 razy częściej z bagienów

gdyby leciały trochę częściej z bagiet to dałoby to możliwość mniejszym lvlom na zdobycie ich

Najpierw się zdecyduj, czy chcesz lekkiego zwiększenia dropa czy 1000-krotnego.

Ale loot grudek szlamu nie powinien zostać drastycznie zwiększony. Duże zwiększenie lootowania grudek spowodowałoby to, że z Bagnów leciałoby pewnie tyle, ile leci z monstrów abitańskich, a do tego dopuścić nie możemy

Nie podałem takeigo argumentu, ponieważ ciągle odnoszę się do tego, że nie jestem za drastycznym zwiększeniem loota grudek.
Jeżeli dalej nie czaisz tak prostej bazy, to pozostaje mi tylko współczuć Tobie i życzyć powodzenia w dalszej walce z wiatrakami.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Uhh
02-12-15, 15:34
Też nie jestem za drastycznym zwiększeniem loota, chcę żeby po prostu leciały. Przynajmniej z 5 na godzinę expienia.

Marancza
02-12-15, 22:29
to takie drogie? ja myslalem ze nic nie warte i wywalalem, a ze 100 bym uzbieral xd