PDA

Zobacz pełną wersję : [dyskusja] Dominando


Trixis
03-12-15, 13:39
Witam , jak już wszyscy wiedzą Podziemny Krąg jest full dominando .
Paymenty nie będą przesadzone więc możecie smiało pisać
Payment wynosi POZIOM POSTACI x2 czyli 200 lvl płaci 400 t .Możecie je wysyłać na nick Carla/Neolith . Kasa się nie zmarnuje bo będą to talary na zapłacenie grafikowi za nasz pomnik , który już niedługo stanie na najwyższym szczycie Neolithu

/Wasz dominator Podziemny Krąg

Tisaya
03-12-15, 14:33
Już wiem skąd te wszystkie bajki o Artezonie...

kantex
03-12-15, 14:55
to nie są bajki lecz cała prawda jaki Artezon całe życie jest dla innych skąpy był i jest i nikt tego nie powie że tak nie jest! Nie jedna osoba to potwierdzi i powie w prost nawet.

Trixis
03-12-15, 15:10
Czemu mi tu o arczim gadacie ? :-D

gumizelka
03-12-15, 15:40
Kiedy akcja??? Bo mnie rece świerzbią

LukaszNiesforny
03-12-15, 15:54
Czy payment dotyczy tez niezależnych osób?
Jest możliwość rozłożenia płatności w ratach 0%?

Trixis
03-12-15, 16:17
Czy payment dotyczy tez niezależnych osób?
Jest możliwość rozłożenia płatności w ratach 0%?


Narazie dotycz jedynie gildi walczących

Walles
03-12-15, 19:56
to nie są bajki lecz cała prawda jaki Artezon całe życie jest dla innych skąpy był i jest i nikt tego nie powie że tak nie jest! Nie jedna osoba to potwierdzi i powie w prost nawet.

artezon zawsze był w porządku, nie wiem co teraz mu odjebało ale to pewnie przez to, że masowo przyjmuje byle kogo do teamu i mu robią w głowie pierdolnik. Po tym teamie który teraz stworzył jak dla mnie zjebał całe 3-4 lata swojego dowodzenia w Altaronie.


argument, że chce powalczyć jest tak samo dobry jak to, że morgian już nie kradnie więc dlaczego nazywam go złodziejem.

Support
03-12-15, 21:40
bo jestes głupi nawet z tranitisem sie dogadałem i oddałem mu co miałem cennego:uśmiech3:

Walles
03-12-15, 21:45
Raczej wyruchał cie w pupala jak każdy normalny człowiek by zrobił i skorzystał z twojej naiwności że będziesz mieć spokój, ile to razy mi płaciłeś bym przestał cie gnębić, przestalem? <zgiń marnie please>

Chodź zagrać w 4story.pl i coś ukradnij, tam nawet GM ma zasady i skończysz kariere szybciej niż zarejestrowałeś konto, tu każdy ma wyjebane bo połowa tłumaczy to tym, że to tylko gra ale skoro w grze zasad nie mają to w realu mają?


PS. wrzuć nowe foto z bicepsem chudszym od piszczela, będzie ciekawszy temat niż to jak bardzo lubie twoją marną osóbkę. Więcej robalu nie odpiszę, skończyłem z tobą gadki od czasu co na policje żeś chciał dzwonić bohaterze.

poiuyt321
03-12-15, 23:07
Widać że Carli i tym całym petom strzeliło już do łba i to porządnie.

Tisaya
03-12-15, 23:11
Widać że Carli i tym całym petom strzeliło już do łba i to porządnie.

I tak nie dorównają Portalakowi.

@topic
dominando krag!

poiuyt321
03-12-15, 23:13
@Tisaya
Może i nie dorównają ale moim zdaniem są i tak pierdolnięci :v

oczywaszki
03-12-15, 23:25
artezon zawsze był w porządku, nie wiem co teraz mu odjebało ale to pewnie przez to, że masowo przyjmuje byle kogo do teamu i mu robią w głowie pierdolnik. Po tym teamie który teraz stworzył jak dla mnie zjebał całe 3-4 lata swojego dowodzenia w Altaronie.


argument, że chce powalczyć jest tak samo dobry jak to, że morgian już nie kradnie więc dlaczego nazywam go złodziejem.

Pozwolę sobie to wyjaśnić, bo mam pomału dość.
Jeśli ktoś chce hejtować, niech tego w ogóle nie czyta.

Cała szopka jest inicjatywą Podziemnego Kręgu. Artezon był i jest zawsze taki sam, talarów nie szczędzi dla uczciwych. Prawda jest taka, że po resecie Selbo nawoływał do powrotu Collegium. Powstał temat, otwarty dla wszystkich graczy, stąd ta 'trejdówa' u Collegium na vc. (My z Artezonem graliśmy wtedy w tibie i zastanawialiśmy się czy wrócić na Altaron). Stąd u nas takie osoby jak np. Konrad, który na poczatku siedział na osobnym kanale i każdy się zastanawiał skąd ci ludzie się wzięli. Selbo w pewnym momencie zawinął się i zostawił nas z tym całym bajzlem, za który poniekąd był odpowiedzialny robiąc konta na vc wszystkim, którzy chcieli.
Uciekło stare collegium... Selbo, Colens, Lai, Nill...(przy okazji gh przemineło) Został tylko Artezon, Uru...

Cały ten burdel trzeba było ogarnąć, a nie było komu. Każdy komentował, lecz nikt nie chciał podjąć inicjatywy. Artezon jedyne czego się podjął, to ogarnięcia nowego vc po nieprzyjemnościach z Fardonemi pingowaniem.

Carla sobie ubzdurał, że skoro Artezon ma admina i ogarnął GH (bo tylko on miał cały czas Status Szlachecki) to już będzie rządził Collegium. Niestety kilka osób podpięło to pod chęć tyrani... Widzieliśmy, że na vc robi się nowa drużyna, szczerze mówiąc mieliśmy to gdzieś, nawet lepiej bo nie wszystkich dało się tolerować. "Niech historia pisze się sama" - to nam przyświecało, nam czyli tej piątce 'starszyzny', która wiedziała co się szykuje, ale miała to gdzieś.
Podziemny krąg za plecami knuł,a my mieliśmy nadzieje, że ci, którzy zostali na kanale na jednym vc, są naszymi ziomkami do końca. Niestety, tutaj też byliśmy w błędzie, odeszli wbijając nóż w plecy, siedziąc z nami na kanale i bijąc poszczególne osoby. Konta zostały wyrzucone, niektórzy sami odeszli....

I tutaj moje uznienie dla Konrada, ziomek chylę przed Tobą czoło, że okazałeś się najuczciwszy, a tak naprawdę mało się znaliśmy.

Ot w skrócie cała historia. Teraz Carla będzie pisał jak to było 'naprawdę', bo przecież to wszystko nasza wina. Powiem tak- mów sobie co chcesz. Każda historia ma dwie strony, to jest nasza wersja, jeśli masz choć trochę szacunku, powininieś to uwzględnić. Jeśli nie, zamilcz, bo nie dla Ciebie ten post pisany.

Pozdrawiam

begar321
03-12-15, 23:47
Pozwolę sobie to wyjaśnić, bo mam pomału dość.
Jeśli ktoś chce hejtować, niech tego w ogóle nie czyta.

Cała szopka jest inicjatywą Podziemnego Kręgu. Artezon był i jest zawsze taki sam, talarów nie szczędzi dla uczciwych. Prawda jest taka, że po resecie Selbo nawoływał do powrotu Collegium. Powstał temat, otwarty dla wszystkich graczy, stąd ta 'trejdówa' u Collegium na vc. (My z Artezonem graliśmy wtedy w tibie i zastanawialiśmy się czy wrócić na Altaron). Stąd u nas takie osoby jak np. Konrad, który na poczatku siedział na osobnym kanale i każdy się zastanawiał skąd ci ludzie się wzięli. Selbo w pewnym momencie zawinął się i zostawił nas z tym całym bajzlem, za który poniekąd był odpowiedzialny robiąc konta na vc wszystkim, którzy chcieli.
Uciekło stare collegium... Selbo, Colens, Lai, Nill...(przy okazji gh przemineło) Został tylko Artezon, Uru...

Cały ten burdel trzeba było ogarnąć, a nie było komu. Każdy komentował, lecz nikt nie chciał podjąć inicjatywy. Artezon jedyne czego się podjął, to ogarnięcia nowego vc po nieprzyjemnościach z Fardonemi pingowaniem.

Carla sobie ubzdurał, że skoro Artezon ma admina to już będzie rządził Collegium i ogarnął GH bo tylko on miał cały czas Status Szlachecki. Niestety kilka osób podpięło to pod chęć tyrani... Widzieliśmy, że na vc robi się nowa drużyna, szczerze mówiąc mieliśmy to gdzieś, nawet lepiej bo nie wszystkich dało się tolerować. "Niech historia pisze się sama" - to nam przyświecało, nam czyli tej piątce 'starszyzny', która wiedziała co się szykuje, ale miała to gdzieś.
Podziemny krąg za plecami knuł,a my mieliśmy nadzieje, że ci, którzy zostali na kanale na jednym vc, są naszymi ziomkami do końca. Niestety, tutaj też byliśmy w błędzie, odeszli wbijając nóż w plecy, siedziąc z nami na kanale i bijąc poszczególne osoby. Konta zostały wyrzucone, niektórzy sami odeszli....

I tutaj moje uznienie dla Konrada, ziomek chylę przed Tobą czoło, że okazałeś się najuczciwszy, a tak naprawdę mało się znaliśmy.

Ot w skrócie cała historia. Teraz Carla będzie pisał jak to było 'naprawdę', bo przecież to wszystko nasza wina. Powiem tak- mów sobie co chcesz. Każda historia ma dwie strony, to jest nasza wersja, jeśli masz choć trochę szacunku, powininieś to uwzględnić. Jeśli nie, zamilcz, bo nie dla Ciebie ten post pisany.

Pozdrawiam

HAHAHAHAHAHAHAHAHA , nie podobało mi się właśnie to,że uważaliście się za kogoś kto ma "wiecej do powiedzenia" niż inni typu Konrad etc. etc. A tak naprawde byliście wszystkim równi ale do was to nie dochodziło najwyraźniej .
Nie podobało mi się wiec pisze swoją historie. Tak naprawde robiliście sobie co chcieliście . Oto sobie Spejsona wyjebaliście o to to o to to itp. itp. Weź Beatka już nie pisz jak było kiedyś a ja jest teraz bo ja to doskonale wiem . Kiedyś był Selbo , Trianos , Siemanos , Buhajek , Furja ,Artezon , Uru i było dobrze , bo wiadomo kto był liderem spośród tych osób . Gdy pewne osoby przestały grać (i tutaj moje zdanie , ja tak myśle) nie zapracował sobie na to by pełnić taką rolę jaką pełnił po naszym odejściu . Ja nie chciałem się tam kłócić bo od początku chciałem tam lidowac akcje itp itp ale sie poprostu nie dało bo zawsze ktoś sie wpierdalał itp itp . Wieć prosze przestań . Wam odjebało jak Luffy przelicytowal Arcziego o np buty chaosu 3w. OOGROMNIE SIE WKURWIL a ty go straszylas ,ze na dniach straci konto na vc . Artezon dojebał z akcją z Ziomuchem , Ziomuch kupił perły od Smoka a Artezon do niego "że nie będzie mu dawał ałry" . Te sytuacje mnie dobiły i kompletnie straciłem szacunek .
@Zuzza
Pamietaj ,że to ja starałem się o twoje konto na vc i koniec końcem się udało.
Artezon wtedy mówił ,że jesteś "małoletnią" "głupią" i wiele wiele innych .
Więc nie pisz mi kto tu jest zjebany etc etc . Z ciebie to wszyscy mięli , mają i zawsze będą mieli BEKE bo jesteś poprostu ......


I takie tam na koniec by jeszcze bardziej mnie znienawidzić
Ale dziś dostaliście przekope na kobarta . Full dominando .
Strach paraliżuje ręce

poiuyt321
03-12-15, 23:57
@Zuzza
Pamietaj ,że to ja starałem się o twoje konto na vc i koniec końcem się udało.
Artezon wtedy mówił ,że jesteś "małoletnią" "głupią" i wiele wiele innych .
Więc nie pisz mi kto tu jest zjebany etc etc . Z ciebie to wszyscy mięli , mają i zawsze będą mieli BEKE bo jesteś poprostu ......



Gościu ja mam wyjebane na to co było kiedyś tami chuj mnie to obchodzi że mają beke.
Gram bo lubie i pisze co myślę.

Btw. Nie wypominaj mi o tym że Ty mnie do Day wciągnołeś bo to na 100% nie byłeś Ty.
Ja wiem lepiej kto to zrobił :)

Graata
04-12-15, 00:01
Jakby było tak pięknie jak to beatka napisałaś to by żadnego rozłamu nie było. Sama nie tak dawno nazwałaś nas dzieciakami, którzy chcą uciec spod tyranii ''rodzica''. Sory, że się nie daliśmy się podporządkować m.in tobie, która np. teraz nie pomaga swoim nowym koleżkom w wojnie. Wiedz, że tym razem nie wrócisz na przejęty serwer, bo nigdy go nie przejmiecie. Więc lepiej zamiast pisać te fałszywe posty, zacznij pomagać swoim nowym koleżkom.

Uważam błędne koło, które kręciło się przez 4 lata na Altaronie, za zatrzymane.

Tisaya
04-12-15, 00:14
Wam się wydaje, że taka sytuacja ma miejsce po raz pierwszy. Otóż- mylicie się. Rozłamy były, są i będą. A takich gównoburz na forum to sobie poszukajcie, jest co czytać i powspominać.

Walles
04-12-15, 00:28
Beatko ja rozumiem wszystko co napisałaś bo sam znam te historie i doskonale wiem jak było mimo, że nie grałem dłuższy czas.. Beatko co to za teksty

Artezon jedyne czego się podjął, to ogarnięcia nowego vc po nieprzyjemnościach z Fardonemi pingowaniem.


a my mieliśmy nadzieje, że ci, którzy zostali na kanale na jednym vc, są naszymi ziomkami do końca. Niestety, tutaj też byliśmy w błędzie, odeszli wbijając nóż w plecy, siedziąc z nami na kanale i bijąc poszczególne osoby. Konta zostały wyrzucone, niektórzy sami odeszli....


Wiele razy na kimś się zawiedliśmy/cie za czasów prawdziwego Collegium a nie tych śmiesznych tworów z wyżej zaznaczonym gostkiem który nigdy według mnie nie powinien postawić nogi w tym teamie i za każdym razem wybaczacie bo jesteście tacy wszyscy dobroduszni byle pograć, ile teraz to potrwa? za miesiąc może dwa a nawet osiem znów będzie jakaś jazda i znów teamy się podzielą i nagle ktoś kim teraz gardzisz będzie razem z Tobą na VC i będziecie grać jakby nigdy nic.. Wszystko się zgadza Uru, Ty, Arczi zawsze pomogliście ile mogliście a czasami ponad potrzebę sam się o tym poznałem bo akurat mi to pomagaliście całą moją grę tak w sumie, jak nie tony talarów to jakieś kozackie itemy ale zawsze mogłem na was liczyć. Dlatego skąd teraz pomysł u was by brać każdego byle by wygrać złote majtki? czy Arczi już nie pamięta jak exorit rządziło i okrutnie mordowało wszystkich a jakoś daliśmy radę i Arczi poprowadził do przejęcia serwera? teraz rozumiem by się nie udalo mimo, że tamtego czasu Arczi miał 100+ level i się po nocach wyexpiał a teraz ma wszystko co potrzeba.

No nic to takie moje przemyślenie i w chuj smutne jest to, że taka osoba jak Arczi może zrobić coś takiego.. Fajnie jakby sam się do tego odniósł i jednocześnie bym miał relacje z pierwszej ręki.. ale pewnie tego nie zrobi bo nie jest osobą która daje się sprowokować.

PS. Mówisz o zawodzie na xxxx graczu a w teamie macie ludzi którzy nawet nie wiedzą co to team i za jakiś czas będziesz musiała powtórzyć swój post bo zawiedziesz się ponownie, warte to? widocznie macie inne cele w tej grze :płacze:

mario
04-12-15, 00:44
Btw. Nie wypominaj mi o tym że Ty mnie do Day wciągnołeś bo to na 100% nie byłeś Ty.
Ja wiem lepiej kto to zrobił :)
Czyzbym to był ja?

Czorny3303
04-12-15, 05:10
To się nie dziwię, że mają wkurw na Ciebie...



Widać że Carli i tym całym petom strzeliło już do łba i to porządnie.

Chciałem coś napisać, ale to:

03 gru 22:03 142 Pokonany przez Fanboy, Atena, Gumizelka

Mówi samo za siebie ;D

gumizelka
04-12-15, 07:02
Pozwolę sobie to wyjaśnić, bo mam pomału dość.
Jeśli ktoś chce hejtować, niech tego w ogóle nie czyta.

Cała szopka jest inicjatywą Podziemnego Kręgu. Artezon był i jest zawsze taki sam, talarów nie szczędzi dla uczciwych. Prawda jest taka, że po resecie Selbo nawoływał do powrotu Collegium. Powstał temat, otwarty dla wszystkich graczy, stąd ta 'trejdówa' u Collegium na vc. (My z Artezonem graliśmy wtedy w tibie i zastanawialiśmy się czy wrócić na Altaron). Stąd u nas takie osoby jak np. Konrad, który na poczatku siedział na osobnym kanale i każdy się zastanawiał skąd ci ludzie się wzięli. Selbo w pewnym momencie zawinął się i zostawił nas z tym całym bajzlem, za który poniekąd był odpowiedzialny robiąc konta na vc wszystkim, którzy chcieli.
Uciekło stare collegium... Selbo, Colens, Lai, Nill...(przy okazji gh przemineło) Został tylko Artezon, Uru...

Cały ten burdel trzeba było ogarnąć, a nie było komu. Każdy komentował, lecz nikt nie chciał podjąć inicjatywy. Artezon jedyne czego się podjął, to ogarnięcia nowego vc po nieprzyjemnościach z Fardonemi pingowaniem.

Carla sobie ubzdurał, że skoro Artezon ma admina i ogarnął GH (bo tylko on miał cały czas Status Szlachecki) to już będzie rządził Collegium. Niestety kilka osób podpięło to pod chęć tyrani... Widzieliśmy, że na vc robi się nowa drużyna, szczerze mówiąc mieliśmy to gdzieś, nawet lepiej bo nie wszystkich dało się tolerować. "Niech historia pisze się sama" - to nam przyświecało, nam czyli tej piątce 'starszyzny', która wiedziała co się szykuje, ale miała to gdzieś.
Podziemny krąg za plecami knuł,a my mieliśmy nadzieje, że ci, którzy zostali na kanale na jednym vc, są naszymi ziomkami do końca. Niestety, tutaj też byliśmy w błędzie, odeszli wbijając nóż w plecy, siedziąc z nami na kanale i bijąc poszczególne osoby. Konta zostały wyrzucone, niektórzy sami odeszli....

I tutaj moje uznienie dla Konrada, ziomek chylę przed Tobą czoło, że okazałeś się najuczciwszy, a tak naprawdę mało się znaliśmy.

Ot w skrócie cała historia. Teraz Carla będzie pisał jak to było 'naprawdę', bo przecież to wszystko nasza wina. Powiem tak- mów sobie co chcesz. Każda historia ma dwie strony, to jest nasza wersja, jeśli masz choć trochę szacunku, powininieś to uwzględnić. Jeśli nie, zamilcz, bo nie dla Ciebie ten post pisany.

Pozdrawiam



wiec beata powiedz mi nigdy nie bylem dla was uczciwy? to czemu artezon szczędził mi talarów gdy dostałem bana?? uwierz mi że gdyby wtedy pozyczyl mi te je*ame 30 talarow to dzis jestem u was w gildii ;))

I dodam ze zawsze byłem do was wporzadku fakt faktem czasem mowilem rozne glupie rzeczy ( dość często nie powiem ze nie ) ale jak by nei bylo nigdy nie mialem nic do ukrycia az do pewnego momentu...

corkarypto
04-12-15, 08:08
A ja proponuje zrobić taki event "mikolajkowe oro" i tak juz nikomu na tym Altaronie nie zależy. Nawalamy sie od jutra do niedzieli przez cale dwa dni. Zapraszam wszystkich do udzialu nie tylko strony walczace

poiuyt321
04-12-15, 08:55
Czyzbym to był ja?

Sam dobrze wiesz :)

+ @Mustafa
Weź Ty człowieku już sie nie odzywaj... Potrafisz tylko wkurwiać ludzi.

c770832
04-12-15, 09:50
@ Kausual
Idz stawiać swoje nogi na non pvp, bo tam twoje miejsce. Dla mnie i dla wielu ludzi jestes czlowiekiem pokroju morgiana albo nawet gorzej i nie mam pojecia jak takie osoby jak Selbo czy Kolenz mogly/moga darzyc cie jakimkolwiek szacunkiem. Nie wypowiadaj sie w tematach o ktorych nie masz pojecia bo nikogo twoje zale nie obchodza, a Arcziemu wchodzisz juz tak gleboko ze zaraz wyjdziesz mu przez usta gosciu...

Walles
04-12-15, 09:58
A ja za to nie wiem jak ktoś mógł trzymać ciebie w teamie tylko dlatego, że płacisz lub ogarniasz VC parobku :)

no ale z jednej strony idiotów się wykorzystuje więc dobrze robili.

edit*
bardzo się ciesze, że masz tu tylu przyjaciół.

LukaszNiesforny
04-12-15, 10:00
Gownoburza <3
Aż sie popcorn zaczął kończyć :p

c770832
04-12-15, 10:09
2 lata trzymali mnie w teamie, 2 lata okradali i wykorzystywali, 2 lata musialem placic im za vc, okrutne kolegiumy ;/ Nie mam ochoty na rozmowe z kims kto grozi, ze przyjedzie i cie polamie tylko dlatego, ze nawyzywali cie w grze. Moim zdaniem jestes troche uposledzony, nie wiem jak to z toba jest do konca, ale cos musi byc na rzeczy. Baw sie dobrze na non pvp i luruj tam potworki przeciwnikom z calej sily ;D pozdro600

Trixis
04-12-15, 10:48
Prosze się nie wyzywać . Dominator jest jeden , Spejson?

Graata
04-12-15, 12:39
i tak juz nikomu na tym Altaronie nie zależy.

Oh, seriously?

Artezon
04 gru 01:01 240 Pokonany przez Bagienna Hydra, Bagienna Hydra, Bagienna Hydra

Wysterylizowany:
Ostatnie wylogowanie z gry 2015-12-04 04:39
04 gru 00:58 220 Pokonany przez Bagienna Hydra, Bagienna Hydra, Bagienna Hydra


Te koxy mi lurneły bagienne na których same popadały :c

Tisaya
04-12-15, 12:43
Rzeczywiście, bardzo na loorze padliśmy. Bardzo. A jeszcze wczoraj wydawalo mi sie, ze na 4 bagiennych przy gorynyczy ;/

kantex
04-12-15, 13:40
Pierdolicie bajki Beata z Artezonem i skończcie nawijać kto dla kogo jest kim bo to nikogo nie interesuje. Ludziom nie spodobało się pomysł że wzięliście ludzi do siebie typu Ormo i Julka i jeszcze tam parę osób i od tego się zaczęło. Miejcie chodź tyle odwagi by się do tego przyznać a nie mydlicie ludziom oczy, że to nie wasza wina bo jest wasza z tego powodu, że sami zrobiliście burdel o to tym sposobem. Ludzie między sobą po cichu gadali co myślą na ten temat bo nikt nie chciał ryja odezwać bo nikt nie chciał słuchać tego co ma do powiedzenia wam i szczerzę przyznam nie dziwie się im że mieli na was wyjebane że odeszli. Przytoczę pewnej osoby słowa gdy próbował ktoś tu coś ogarnąć by osoby pewne mogły się wypłacić aby sobie grali niż poszli z serwera w pizdu to tylko gadaliście żeby się nie wpierdalał bo ma gówno do gadania, o to ten sposób bo wiedzieliście lepiej od niego, a teraz co zapchlone szczury jak czujecie się z tą myślą Uru, Beatka i Arczi szczęki opadły że was wiara opuściła i przygarnęliście resztę całego teamu do siebie bo sami nie ogarnęli byście bo nie macie na tyle poziomu i oleju w głowie by prowadzić dalsze działania bez grupy bo jesteście za słabi na taka myśl że chowacie się bo wam strach nie pozwala by wyjść nawet w 5 osób.

A tu ze specjalna dedykacją dla tych co są warci poświecenia walki a nie płakania.
Carla
Fasol pozdro ziomus
Walo
Alor
Gumizelka chodz czasem trudny z niego młodzieniec bo jest narwany gdy koks z butów go wyrywa do białego rana ;p
Keviara spoko ziomeczek chodź jego system w pvp zawsze gdzie chował sie po krzakach ;p niczym przyczajony jak partyzantka do odparcia ataku tak sobie latał ;p
Dark poprawny rozrywający chłopak młody for fun zawszę dobry :D :P
Ziomuch narwany nad siłami nie opanowany ]
Hantal spoko gość tylko gdy się nie wkurwi ;p emocje wtedy dają mu się we znaki że pali po Altaronie papcie ;p

Tisaya
04-12-15, 14:12
Pierdolicie bajki Beata z Artezonem i skończcie nawijać kto dla kogo jest kim bo to nikogo nie interesuje. Ludziom nie spodobało się pomysł że wzięliście ludzi do siebie typu Ormo i Julka i jeszcze tam parę osób i od tego się zaczęło. Miejcie chodź tyle odwagi by się do tego przyznać a nie mydlicie ludziom oczy, że to nie wasza wina bo jest wasza z tego powodu, że sami zrobiliście burdel o to tym sposobem. Ludzie między sobą po cichu gadali co myślą na ten temat bo nikt nie chciał ryja odezwać bo nikt nie chciał słuchać tego co ma do powiedzenia wam i szczerzę przyznam nie dziwie się im że mieli na was wyjebane że odeszli. Przytoczę pewnej osoby słowa gdy próbował ktoś tu coś ogarnąć by osoby pewne mogły się wypłacić aby sobie grali niż poszli z serwera w pizdu to tylko gadaliście żeby się nie wpierdalał bo ma gówno do gadania, o to ten sposób bo wiedzieliście lepiej od niego, a teraz co zapchlone szczury jak czujecie się z tą myślą Uru, Beatka i Arczi szczęki opadły że was wiara opuściła i przygarnęliście resztę całego teamu do siebie bo sami nie ogarnęli byście bo nie macie na tyle poziomu i oleju w głowie by prowadzić dalsze działania bez grupy bo jesteście za słabi na taka myśl że chowacie się bo wam strach nie pozwala by wyjść nawet w 5 osób.

A tu ze specjalna dedykacją dla tych co są warci poświecenia walki a nie płakania.
Carla
Fasol pozdro ziomus
Walo
Alor
Gumizelka chodz czasem trudny z niego młodzieniec bo jest narwany gdy koks z butów go wyrywa do białego rana ;p
Keviara spoko ziomeczek chodź jego system w pvp zawsze gdzie chował sie po krzakach ;p niczym przyczajony jak partyzantka do odparcia ataku tak sobie latał ;p
Dark poprawny rozrywający chłopak młody for fun zawszę dobry :D :P
Ziomuch narwany nad siłami nie opanowany ]
Hantal spoko gość tylko gdy się nie wkurwi ;p emocje wtedy dają mu się we znaki że pali po Altaronie papcie ;p

A kim ty w ogóle jesteś, człowieczku?:O Bajeczki to pisze Carla dominejtor- dzieciak. Nie mogliscie przelknac tego, ze Artezon jest od Was lepszy pod kazdym wzgledem.
Ostatni moj post, pozdrowionka dla Beaty i Artezona, którzy są warci więcej niż cały Wasz team razem wzięty, o czym (szczęśliwie) miałam okazję przekonać się osobiście.

Ditos
04-12-15, 14:17
PVP ciągnie altaron na dno ja bym całkiem usunął ten server xD BAGNO.

Trixis
04-12-15, 14:30
A kim ty w ogóle jesteś, człowieczku?:O Bajeczki to pisze Carla dominejtor- dzieciak. Nie mogliscie przelknac tego, ze Artezon jest od Was lepszy pod kazdym wzgledem.
Ostatni moj post, pozdrowionka dla Beaty i Artezona, którzy są warci więcej niż cały Wasz team razem wzięty, o czym (szczęśliwie) miałam okazję przekonać się osobiście.

A kim ty jesteś . Ja wiem , uciekałaś przed gangiem bo cie od szmat wyzywali , przyszłaś do nas i teraz zaś wróciłaś do tego co było wtedy . Tylko teraz jest inaczej bo przylizałaś temu komu trzeba i happy jaki to carla jest zły i bajki pisze :-D . To nie bajki tylko to co arczi opanował do perfekcji - manipulacja . Ale co ja tam wiem , przecie ja same bajki pisze i zabijam wszystko co nie w kręgu.
Nie wspomne juz o tym , że nie miałaś internetu jak zmieniłaś team haha


Zabijajcie bosy i niech arczi wszystko 3w kupi . Bo jak nie to nie masz konta!
Szkoda ,że tem śmietnik który tam jest jest za naszą kase , stfu


@Chop chop to nie temat dla nonów wiec sie nie udzielaj jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia 0

mario
04-12-15, 14:47
Keviara spoko ziomeczek chodź jego system w pvp zawsze gdzie chował sie po krzakach ;p niczym przyczajony jak partyzantka do odparcia ataku tak sobie latał ;p

Mój system pvp dopasowuje się do komputera i internetu na którym przyjdzie mi walczyć ; )

Mastach
04-12-15, 15:42
#Carla

Uczciwie mowiac, to na pewno nikt z graczy którzy, że tak powiem "doszli", nie będą dawać sobą szantażować.

Czorny3303
04-12-15, 18:27
Sam dobrze wiesz :)

+ @Mustafa
Weź Ty człowieku już sie nie odzywaj... Potrafisz tylko wkurwiać ludzi.

Żeby ciebie wkurwić, nawet nie muszę specjalnie pomyśleć...

19960314
05-12-15, 01:33
http://i64.tinypic.com/av4xfk.png

hejhop
06-12-15, 20:34
@topic
"Historię piszą zwycięzcy", a swoja wersje bedzie mial każdy.
@Beata
Dzieki za ciepłe słowa.

Trixis
08-12-15, 17:20
Zrobicie w końcu gildie i będziemy sie napierdalać ? Czy wróciliście po to by expić tak jak to jest przez 4 lata altaronu ?
Koło się zatoczyło zrobiła się was masa i rozjebaliście nas ekonomicznie (na fragi) co nie zmienia faktu ,że jesteście lepsi czy coś . Ta sytuacja jest jedną z tych , które pokazują jaka słaba jest ta gra . Gildia lepsza musi zaprzestać walczyć bo jakaś masówka która nie potrafi się bić , oddają fragi noob charą .
Jak bedziecie się chcieli pobić to wysyłać war moda , miłego expienia . Cześć

Noratl
08-12-15, 17:21
Zrobicie w końcu gildie i będziemy sie napierdalać ? Czy wróciliście po to by expić tak jak to jest przez 4 lata altaronu ?
Koło się zatoczyło zrobiła się was masa i rozjebaliście nas ekonomicznie (na fragi) co nie zmienia faktu ,że jesteście lepsi czy coś . Ta sytuacja jest jedną z tych , które pokazują jaka słaba jest ta gra . Gildia lepsza musi zaprzestać walczyć bo jakaś masówka która nie potrafi się bić , oddają fragi noob charą .
Jak bedziecie się chcieli pobić to wysyłać war moda , miłego expienia . Cześć

zawsze możecie poczekać aż będą spiny i team przeciwny się podzieli xD

Trixis
08-12-15, 17:30
ale ja nie chce tutaj grać , nie zależy mi na tym . Chcę się tylko bić a to jest nie możliwe :D

leavemealone!
08-12-15, 17:39
Nie chcesz grac, to nie graj. Elo ;)

Trixis
08-12-15, 17:51
No cześć , tylko za miesiąc mi nie mów ,że wygrałeś wojne czy coś bo ja nie będę taki naiwny by wracać tutaj jak wbijecie 300 poziomy i będziecie płakać o brak przeciwników :)

Tisaya
08-12-15, 17:59
Wygraliśmy jedną akcją. Dominando Kwadrat!

Mastach
08-12-15, 18:11
Mowiac wbijecie lvle, macie na mysli utrate waszej jedynej przewagi ?

Trixis
08-12-15, 18:14
Chuj ,ze jej ne wygraliście bo we fragach było po równo . No ale nie dziwnie się , żę nie zauważyłaś jak masz tyle ku***ów obok siebie :D
Poprostu nie mamy fragów a wy boicie się o war moda bo po co się pobić jak trzeba expić !!! GOGOGO 300 LVL i potem retired

Mowiac wbijecie lvle, macie na mysli utrate waszej jedynej przewagi ?

Uważasz , że wygrywamy bo mamy duże lvle a wy nie macie tak ?
Belial 236
Artezon 244
Lucanka 247
Spejson 205
Beata 222
Ormowiec 191
Ale nieee wy jesteście biedaki i nie macie poziomów hahahha
Jesteście grosi i tyle w temacie ziomek , masa masa brak k****

Tisaya
08-12-15, 18:21
Ahhh, ten dominator:) Śmisznie wyszło. Cały tydzień w sobie kumulowałeś uczucia, aż tu buuuum! 100 memów na forum, 1000 postów na forum.
Może warto odwiedzić psychologa? Czasami rozmowa pomaga.

begar321
08-12-15, 18:24
jakoś od tygodnia siedziałem cicho bo nie miałem tutaj nic do gadania , wszyscy jesteście na moje wyjaśnieni , gdyż nie akceptowaliście war moda jednocześnie pokazując to ,ze jesteście dzieciakami altaronu bo tylko na poziomie wam zależy. Mi nie i dlatego tutaj nie gram jeśli mam zabijać wszystko co się rusza na fragi to niedługo nie będę mógł was bić bo jesteście tak badzo słabi ,ze nie stawiacie oporu (fakt zabiliście nas na rekinach bo po drodze padl smok ja i keavira) gratulacje . Nie chce mi się cisnąć ci po raz xx , zakończ już te swoje mądrości bo jesteś taka mądra ,że ojeju

leavemealone!
08-12-15, 18:25
Elementem zabawy jest widok frustracji przeciwnika :) Pokazujecie swoja frusracje na kazdym kroku. Bawi nas to i nie zamierzamy robic nic po waszej mysli. Nie bedziemy sie bic na waszych zasadach. Mozesz pisac na forum do woli, a my nadal bedziemy miec to gdzies, bo nikt nie traktuje was powaznie(zapracowaliscie na to. Brawo!) Jak nam sje znudzi gra, to nie bedziemy plakac na forum tak jak wy. Zajmiemy sie czym innym. Jak nam ochota wroci to wrocimy. Jesli nadal bedziecie tu grac, to znow z was zakpimy. I tak dlugo jak nam sie bedzie chcialo bedziemy ten cykl powtarzac. Milego wieczoru.

PS. Nie przezywaj tak bo ci jelito wyjdzie :)

leavemealone!
08-12-15, 18:33
To zabawne. Jakos nigdy nie mialem na celu osiagniecia czegokolwiek w grze. Zawsze gralem for fun. Podziel sie z nami swoimi zyciowymi osiagnieciami. Udalo Ci sie skonczyc gimnazjum i co dalej?

paaaprikos96
08-12-15, 18:38
Wszem wobec, tę sentencję możemy dziś oprawić w ramkę, Exoreniusie:
http://i.imgur.com/VMwpFxH.png
https://forum.altaron.pl/showthread.php?p=121489#post121489
Tyle ode mnie :uśmiech:

begar321
08-12-15, 18:46
To zabawne. Jakos nigdy nie mialem na celu osiagniecia czegokolwiek w grze. Zawsze gralem for fun. Podziel sie z nami swoimi zyciowymi osiagnieciami. Udalo Ci sie skonczyc gimnazjum i co dalej?

Zakończyłem już z tobą dyskusje , nie ten poziom

leavemealone!
08-12-15, 18:53
Zakończyłem już z tobą dyskusje , nie ten poziom

Zdecydowanie nie ten :)

Mastach
08-12-15, 18:55
Carla powiedz mi, jak to możliwe, ze masówa nie przeszkadzala po drugiej strony barykady ?

Hipokryta.

Obles
08-12-15, 18:57
Jaja jajami, ale nie do kolan.
Zamykam tą karuzele błazenady.
Zakładanie kolejnych tematów gówno-twórczych nagradzane będzie notatkami na forum.