PDA

Zobacz pełną wersję : Reset, reset, ciągle reset.


Wymiatacz788
09-12-15, 19:45
Chciałem wykorzystać forum dla wybrańców ale uważam, że w temacie powinien wypowiedzieć się każdy lub go przeczytać.
Od kilku dni, dzień w dzień na czacie głównym widzę te chore wypowiedzi typu "jutro reset", "Nie rób tego czy tamtego bo reset". Jestem pewny, że super to wpływa na poczucie innych graczy. Dołącza ktoś do gry i nagle widzi reset reset. Mnie samego dotknął poprzedni reset i jeżeli będzie kolejny to nie mam zamiaru tu dłużej spędzać czasu. Radzę przemyśleć swoje wypowiedzi.
Pozdrawiam.

Arkon
09-12-15, 19:53
Resetów nie przewidujemy, wszystkie dane się zapisują w chmurze codziennie :).

carlcoxxx
09-12-15, 20:13
Nikt normalny nie mówi nic o resecie. A to, że trolle trollują to nic nowego :uśmiech6:

inbass
09-12-15, 20:17
Ja bym z chęcią wrócił po resecie - a nawet go wyczekuje :D
Osobiście myślę, ze resetu obecnie (oraz później) nie będzie. Jednak jeśli będzie jakiś większy update, który namiesza w systemie - dmg, wzory itp, reset będzie konieczny.

makmej
09-12-15, 20:59
Info od Boga, reset będzie w 2017 roku 29.02

Catthon
09-12-15, 22:25
Przyjąłem. Głupia zabawa z nudów.

lordps
14-12-15, 14:39
Reset by się przydał, ale pnów. Wystarczy zrobić kilka błędów i postać jest do wyrzutu nie można nic cofnąć, trzeba robić nową postać i marnować bardzo dużo czasu, żeby sobie przetestować różne buildy. Istone zmiany mechaniki już były w wakacje i najbardziej namieszały w życiu wojowników i zwiadowców. Mechanika przyrostu obrażeń została zmieniona z funkcji kwadratowej na liniową co znacznie osłabiło przyrost obrażeń, do tego według mnie znacznie wzrosła amplituda obrażeń kiedyś nie wchodziły hity po 40-50 na przykładowo setnym poziomie umiejętności walki bronią jednoręczną, a teraz takie obrażenia są na przemian z obrażeniami po 100-200. Wielu graczy skarżyło się również na zmniejszenie wartości obrażeń krytycznych o jakieś 300-500 dmg. Według mnie przydała by się taka opcja z jakimś limitem raz na miesiąc, albo częściej i odpłatnie. Serwer mógłby dodatkowo zarobić i bardziej się rozwijać, a to by się przydało bo wielu graczy się skarży na nudę i lagi.