PDA

Zobacz pełną wersję : Więcej slotów na postacie dla ss


lordps
14-12-15, 15:32
Jako że lubię grać i bawić się w altaronie na różne sposoby tylko jedna rzecz mnie ogranicza. Jest to dziesięć slotów na postacie. Z tego co wiem wprowadzono to ograniczenie ze względu na trolujących toksycznych graczy, którzy przez tworzenie ogromnej ilości postaci zaśmiecali serwer. Jak wiadomo taki gracz zapewne nie kupi statusu szlacheckiego, bo nie zależy mu na normalnym graniu tylko na chwilowej zabawie. Tak więc myślę, że jeśli ktoś kupuję status szlachecki to można mu na tyle zaufać, żeby zwiększyć mu ilość slotów np do dwudziestu, trzydziestu.

Jestem ciekaw co sądzą o tym inni gracze i czy taka opcja mogłaby być wprowadzona.

paaaprikos96
14-12-15, 15:40
Pomysł w dobrą stronę. Można też uwzględnić czas założenia konta, powiedzmy, konto istniejące do roku czasu miałoby 10 slotów, konto 2-letnie miałoby 15slotów, a konta starsze 20 slotów.

LukaszNiesforny
14-12-15, 15:53
Mi to nie jest potrzebne, ale czemu nie :)

Rahilux
14-12-15, 16:10
ja bym dodał oświetlenie na ss które by działało na dx 9, i specjalna ikonka plecaka obok hp która ma 10 slotów, byłby to najzwyczajnieszy bag który może wziąć wszystko, itemy nie wypadają z niego po dedzie, ale nie można wsadzać żadnego plecaka tam :v

Catthon
14-12-15, 16:15
ja bym dodał oświetlenie na ss które by działało na dx 9, i specjalna ikonka plecaka obok hp która ma 10 slotów, byłby to najzwyczajnieszy bag który może wziąć wszystko, itemy nie wypadają z niego po dedzie, ale nie można wsadzać żadnego plecaka tam :v

I jeszcze szybsze odnawianie many, więcej exp/h i, powiedzmy, 30% większy dmg za dodatkową opłatą.

I osiodłaną kurę do jeżdżenia po mapie za dychę.

Ditos
14-12-15, 16:35
A ja tam bym chcial mieć wiekszy limit postaci xD

Rahilux
14-12-15, 18:15
Catthon, to nie tak... Przewracasz to na jak najgorszą strone... nie koniecznie chce te bp ale oswietlenie calej planszy by sie przydalo :P

Catthon
14-12-15, 18:43
Catthon, to nie tak... Przewracasz to na jak najgorszą strone... nie koniecznie chce te bp ale oswietlenie calej planszy by sie przydalo :P

Z oświetlenia całej planszy specjalnie się wycofaliśmy. 'Klimat'. Hoxe eamo serio rozwiązuje wszystkie problemy w tym temacie.