PDA

Zobacz pełną wersję : Update... info dla ciekawych


Xevred
12-07-11, 11:18
Witam.
Piszę tego posta głównie z dwóch powodów. Przede wszystkim dlatego, że coraz częściej słyszę w świecie altaronu wątpliwości czy ten update, o którym niegdyś mówiło się z nutką podniecenia (Co w nim będzie? Może nowe rzeczy dodadzą? Muszą poprawić balans! Myślę że powinni dać nowe bronie dla łucznika, nowe tereny, questy i etc...) w ogóle powstanie. 2 sprawa, żeby zaspokoić choć w najmniejszym stopniu ciekawość jednych i frustrację drugich.

Co do update. Z tego co się dowiedziałem prace nie stoją, wręcz przeciwnie, "cisną" do przodu. Jestem pewny, że update będzie i zbliża się do nas wielkimi krokami. Wystarczy tylko czekać co nasza administracja nam ciekawego zaserwuje, a zapewne będzie się grało jeszcze ciekawiej niż obecnie!
Pozdrawiam i życzę miłej gry!

maja1414
12-07-11, 11:26
Założę się że to będzie "Zimowy update" hahaha :D

Tron
12-07-11, 11:30
To fajnie. To że "cisną" do przodu to wiem, ale jakie to źródła ci powiedziały, że naszym oczom pojawi się aktualizacja 20 lipca? Fajnie że próbujesz podnieść morale. Proponuję wszystkim zacisnąć zęby i czekać na pierwsze oficjalne zapowiedzi.

PS. Mnie też zżera ciekawość! :D Ale chyba domyślam się co w tym update będzie, ale zachowam to dla siebie ;)

@down: Dobre! :D

Pawlo182
12-07-11, 13:29
Był poranny wypadek, była poranna walka, to może czas na poranny update? :P

Drakonno
12-07-11, 14:07
Muszę potwierdzić, że i w gronie moich znajomych są podobne wiadomości. Cała ekipa się wzięła ostro do pracy.

Teraz już przypuszczam:
Będzie pewnie skupiony na łuczniku, który niestety ubolewa. Myślę, że dla większej części niskopoziomowych graczy też coś dodadzą, a wyżsi poziomem mogą dostać jakiegoś małego potworka. Ale to tylko moje przypusczenia. Raczej łucznik i ciut balansu więcej.

blanko2222
12-07-11, 14:30
imo pojawiają się nowe potworki i jakieś nowe lokacje otworzą no i fabuła , skoro to jest rpg powinien być jakiś główny wątek ,a ja takiego nie widze ,właściwie jest jakaś fabuła?

@down drobiazg :)

Obles
12-07-11, 14:58
Haha czy jest fabuła? Nie, nie ma.... haha chłopie poprawiłeś mi humor na ten dzień, dzięki! Co do aktualizacji - :rolleyes:.

tomakeo
12-07-11, 15:23
Wg mnie to powinni dodać coś takiego jak Rashid. Mam pełno śmieci w dp, których niestety nie przedam u NPC, a ludzie tego nie kupują.

Mervakis
12-07-11, 15:24
Nooo rashid, blue djin, green djin i blackbeart.
yyy to chyba nie jest tibia :) poczekajcie na inne rozwiązania.

makmej
12-07-11, 15:27
Fabuła? Oczywiście że jest! Zły klan Plan B przejął władzę w Altaronie i wszyscy boją się mu przeciwstawić , a waszym zadaniem jest obalenie tej tyrani! Oto fabuła...

Angelene
12-07-11, 15:29
imo pojawiają się nowe potworki i jakieś nowe lokacje otworzą no i fabuła , skoro to jest rpg powinien być jakiś główny wątek ,a ja takiego nie widze ,właściwie jest jakaś fabuła?

Jeśli rozmawiamy czysto teoretycznie, to główną fabułą jest walka z Abitańczykami w celu bronienia Altaronu, czyż nie? Więc coś jest, ale to jednak nie jest typowe rpg, więc nie wymagaj rzeczy niemożliwych :). A ta walka się cały czas przetacza, tu quest na 50 piszczeli Abitańczyków, tam ubij ich 300...

A jeśli chodzi o update, to byłoby super, jakby były nowe miejsca na expa, jest cała masa różnych zablokowanych przejść, które można otworzyć :rolleyes:. No i questy, na 52 lvlu już chyba nie bardzo mam jakie robić, bo albo już zrobione, albo za trudne (ale tych jest dużo mniej).

Mogliby też poprawić subprofesje, szczególnie co one dają rycerzowi? W zasadzie nic przydatnego. A co do innych profesji to nie wiem, nie gram.

tomakeo
12-07-11, 15:30
Nooo rashid, blue djin, green djin i blackbeart.
yyy to chyba nie jest tibia :) poczekajcie na inne rozwiązania.

Nie napisałem, że ma być NPC który się nazywa Rashid. Po prostu chodzi mi o kupca, który skupował by takie np. królewkie buty, których każdy ma po 6 par w dp i nic z tym nie może zrobić. :)

Xevred
12-07-11, 20:34
Co do 20 lipca bo ktoś wspomniał, to nic nie pisałem że wtedy będzie aktualizacja. Wydaje mi się tylko, że w okolicach właśnie tej daty dostaniemy jakiekolwiek informacje dotyczące update'u. Może kolejna zapowiedź, która uchyli nam rąbka tajemnicy co administracja nam szykuje a może coś innego. Nie wiem to tylko moje przypuszczenia:)

Co do samych nowości jestem przekonany, że administratorzy poza dodaniem nowych terenów jak i pewnie wielu ciekawych questów poprawią balans profesji i zrobią coś z łucznikiem. Może nowe bronie? Mile widziane, choć łucznikiem nie gram:)

Mówicie o różnych npc typu rashid... Zgodzę się bo gospodarka upadła...;/ Kiedyś jak chciałem kupić chociażby jakieś zwoje to było multum ofert! Teraz gdy chciałem kupić najgorsze do broni i opancerzenia czekałem... i czekałem.. a jak widziałem że ktoś ma i spytałem czy by mi nie sprzedał to usłyszałem, że trzyma dla sibie do domku albo coś innego..;/ Jest wiele rzeczy na handlu na które niema popytu... a popyt jast na rzeczy których niema... Niezła ironia prawda?

Odnośnie pytania o fabułę, to tak jak napisała to "Angelene", głównym wątkiem Altaronu jest walka z Abitańczykami. Oczywiście nie zapominajmy o mieście, które jest pod kontrolą nieumarłych! Tak mówię tu o Raindarze. Noo.. i zostaje oczywiście nierozwiązana jak dotychczas, przez nikogo, zagadka Katakumb:) Mamy jeszcze sporo do zrobienia panie i panowie! Także podczas gdy update się tworzy my odkrywajmy kolejne tajemnice świata Altaronu, rozmawiajmy z różnymi osobami które spotkamy po drodze, a nóż będą oni mieli dla nas jakieś zadanie bądź ciekawostkę do opowiedzenia z ich życia czy też życia całego Altaronu.

malpaa
12-07-11, 21:21
imo pojawiają się nowe potworki i jakieś nowe lokacje otworzą no i fabuła , skoro to jest rpg powinien być jakiś główny wątek ,a ja takiego nie widze ,właściwie jest jakaś fabuła?





Na to ja się nie wypowiem nawet....8)8)

blanko2222
12-07-11, 21:30
Na to ja się nie wypowiem nawet....8)8)

to usuń posta - co do twojej aluzji -.-

Drakonno
12-07-11, 21:36
Fabuła jest i to bardzo obfita, tylko nie czytacie książek w bibliotekach Archipelagu i samego Altaronu.

Obles
13-07-11, 00:09
Po za tym nie czytacie to co macie napisane w dzienniku, zadań oraz po prostu nie rozmawiacie z NPC. Popytajcie ich o historię, wojnę, altaron a sami zobaczycie, że z każdym NPC można porozmawiać kilka dobrych minut i każdy ma Wam coś ciekawego, często pomagającego w wykonaniu zadania i śmiesznego do powiedzenia.

Kosiek
13-07-11, 07:51
Nie mylmy wątku historycznego Altaronu z fabułą. :F http://pl.wikipedia.org/wiki/Fabuła
Przypominam, że historie NPC nie są fabułą, ponieważ się zdarzyły, a główny bohater, czyli gracz, nie ma żadnego wpływu na przyszły ciąg wydarzeń w trakcie rozwijania postaci.
Altaron celuje w wojnę z barbarzyńcami jako główny wątek fabularny i tego powinniśmy żądać od administracji - rozwijania przede wszystkim wątku wojny, bo na razie w Altarońskim RPG są tylko dwie ostatnie litery.

Co do zapowiedzi, powtarzacie stare pasztety krążące w eterze, tak naprawdę nic nie wiecie, poza tym, że intensywne prace trwają, ale to jest przecież oczywiste. Na łucznika płacze były od początku, a nowe tereny i miejsca polowań to Wasze pobożne życzenia, przyzwyczajenie z Tibii...

CySiO
14-07-11, 08:05
Powinny być najazdy abitańców, wtedy odczujemy wojnę!!!
Na upka czekam niecierpliwie :P

pepsi80
14-07-11, 10:47
Super by było gdyby dodali serwer non-pvp po updacie.

siwyus
14-07-11, 11:14
Powinni poprawić Elementaliste. Jedynie chyba magowi jest ona przydatna bo ma UE... Woj?? 1 czar, który wgl się nie przydaje. Łucznik z tego co wiem też ma tylko 1 czar, takie tam krzaczki, które też się nie przydają ...

Może ktoś o tym pisał, nie wiem nie czytałem tematu od początku.

Poza tym niby jest wojna a ja ostatni raz byłem na abitańczykach jak chciałem bitewne nogawice. Nic się tej wojny nie odczuwa.

19kazu94
14-07-11, 11:30
Hmmm z wojem to prawda :) ale słyszałem, że elementalista przydaje się łucznikowi :) a czy to prawda to nie wiem :)