PDA

Zobacz pełną wersję : [wprowadzone] Tibia.net.pl i inne strony


Zuchos
11-10-10, 16:38
Czy moze administracja serwera znalazła pare min i zainteresowała się reklamą serwera, poniewaz nikt prawie nie wie ze cos takiego jak altaron istnieje , albo ze jeszcze funkcjonuje. Proponuje więc aby administracja zrobiła prezentacje Altarona oraz zamiescila informacje na portalach tibijskich i systematycznie zaglądała tam , aby zamieścić nowe informacje/odpowiadać na pytania graczy/potencjalnych graczy.Bo nie widzę sensu aby projekt istniał bez graczy i na odwrót. Cóż z tego , że bedzie super dopracowany itp , skoro nie będzie graczy? Ja nie widzę w tym sensu. Powinniście równie dużo poświęcić czasu reklamie(no niezupełnie ;] ) co na skrypty , questy etc. Takie jest moje zdanie ; )

Trav
11-10-10, 17:04
W chwili obecnej nie ma po co. Kiedy Altaron będzie oferować sobą coś więcej, niż publicznie oferuje obecnie, to wtedy można pomyśleć o szerszej promocji projektu.

Tavir
12-10-10, 16:44
Dokładnie ;/
Teraz nie ma nawet czym zachęcić do gry, bo Archipelag nie jest przystosowany do dłuższego grania, co więcej nie ma nawet pvp co również zniechęca graczy. Wiele nowych ludzi, których spotkałem w altaronie i wytłumaczyłem na czym polega i o co chodzi zraziło się tym, ale od większości usłyszałem, że będą grać kiedy już się skończy test serwer także możemy być dobrej myśli :)