PDA

Zobacz pełną wersję : Zachowanie na non-pvp


damian1591
10-01-16, 10:54
Chcesz się sprawdzić na pvp ? Bardzo chętnie. Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że sam Wasz Boss stwierdził, że ma gildie nieogarów, a do ludzi co ogarniają niestety się nie zaliczasz, a jest ich aż 3 w sumie to już 2 w Waszych bananach. może zaprzeczysz teraz ? Jak mnie przepraszałeś i sam mówiłeś, że to idioci, że same nooby itd ?


@Up zgadzam się i w tym właśnie rzecz, bo przecież co nas obchodzi serwer pvp ? Nie jest to żadnym wytłumaczeniem "Bo na pvp...", a co z npvp w takim razie ? Popieram opcje włączania skulla przy tym czarze.

I Proszę o usunięcie głupich komentarzy użytkownika kieltas, ponieważ sieje chałe i zaśmieca temat. Z góry dziękuje :)

Mefisto63
10-01-16, 11:23
hahahaha :D :D :D :D beka to forum

inbass
10-01-16, 12:11
O kur, dobra śmiechawa z rana.
Fajnie interpretujesz moje swoja, szkoda, że źle je rozumiesz.
Po pierwsze, przeproszenia dotyczyły się Twojej kradzieży 40t za pacca więc nie myl sytuacji. Idiotą nazywałem gracza, który nigdy nie był w mojej gildii oraz graczy, których już nie ma u nas.
Po drugie, określenie "ale nieogary" źle zinterpretowałeś, jak zawsze po swojemu i na swoją korzyść. Dotyczyło się to mwalli na mostku nad respem szeloby. Rozchodziło mi się o to, że nie zrobili tego co im powiedziałem na ts.
Po trzecie, sytuacja na bossie - uhowanie bossa, super skill pvp.
Po czwarte, codzienne lurowanie (ropowanie na afk) mobów w Twoim wykonaniu. Mi by było szkoda czasu.
Dalej nie będę pisał bo szkoda mi czasu.

Co do tematu, tak jak napisali gracze pvp, jest to debuff. Faktem jest to, że można to wykorzystać na npvp. Skoro Ty lurujesz innym moby, możesz je spokojnie stać na klacie, potem mwallować "przeciwnika" na npvp to dlaczego taki mag nekro nie może się bronić i rzucić Ci aurę?
Ktoś chce ode mnie aurę, jestem w innym pt i muszę czekać abym mógł wyjść z pt, dojść do innego i rzucić aurę zamiast zrobić to w 0,5sec? Nie, dzięki.

damian1591
10-01-16, 14:50
Jak ktoś chce ode mnie caina to muszę czekać, aż wyjdę z pt i dojdę do drugiego zamiast zrobić to w 0,5sec. I przestań teraz się wybielać, że nie mówiłeś, że większość cba to nieogary, że Całka ledwo amulety nadąża zmieniać, od tego też umywasz ręce?
Powiedzmy sobie szczerze... za bossa byś jaja pumeksem ogolił i tyle.
Co Ty GADASZ to dotyczyło 40t jak nie tylko za to przepraszałeś.

Trixis
10-01-16, 15:30
Widze to non to ładna patola a z pvp się śmieli :-D

carlcoxxx
10-01-16, 15:34
@up

Właśnie nie patola, pojedyńcze przypadki kliniczne :uśmiech:

Reinkarnator
10-01-16, 16:17
Widzę, że wyzywanie rodem z podstawówki dalej masz w bani, więc nie ma sensu nawet z tobą dyskutować. Tak jak w tej anegdocie o grze w szachy z gołębiem: nie ważne jak dobre ruchy zrobię, gołąb rozrzuci pionki, nasra na środku i będzie się cieszył z wygranej.

Co do aury jak dla mnie wszystko w niej jest w porządku, nic nie trzeba zmieniać, poza tym łatwo ją zrzucić

inbass
10-01-16, 16:57
I przestań teraz się wybielać, że nie mówiłeś, że większość cba to nieogary, że Całka ledwo amulety nadąża zmieniać, od tego też umywasz ręce?

Nie dość, że trzeba Ci poty kupować (bo klepiesz biede na npvp) to jeszcze okulary, no no. Mówisz o wyklętej? Śmieliśmy się w głos z tego co robicie. Jakieś mierne blokowanie wyjścia z bossa + uhowanie (spokojnie przebijaliśmy się przez heala). Szczerze to chciałem Wam dać tego bossa ale nawet nie daliście Całce i Tytanowemu wyjść więc :uśmiech: Do tego jakieś szczeniackie pisanie typu "hau hua/do nogi/zwolnili się ze smyczy".
Lewdo co nadążał zmieniać amulety? Byłeś u niego w domu i mu na ręce patrzyłeś? :uśmiech7:
Co do pisania 'nieogary', już się wyraziłem. Przeczytaj uważnie jeszcze raz a jak nie zrozumiesz to polecam wrócić do podstawówki bo tam człowiek uczy się czytania ze zrozumieniem. Raz usłyszałeś to słowo i będziesz je stosował w każdej możliwej sytuacji, pokazuje to tylko jaki jesteś bezsilny i żałosny.

Powiedzmy sobie szczerze... za bossa byś jaja pumeksem ogolił i tyle.

Bardziej pasuje mi to do Twojego zachowania :uśmiech4: Mnie bossy czy itemy nie interesują. Gdyby mnie to interesowało już dawno bym miał 2 sety 3w. Ty zacząłeś przeszkadzać nam więc teraz licz na powolny rewanżyk.

Co Ty pierdolisz, że to dotyczyło 40t jak nie tylko za to przepraszałeś.
Tylko i wyłącznie 40t, za co przeprosiłem - jako lider. Dokładnie tyczyło się pomówienia i oskarżenia, nic więcej.... Czuję, że zaraz wymyślisz jakąś sytuacje, gdzie Cię na kolanach przepraszałem. Ogarnij.
Piszesz w taki pyszny sposób, że aż mi się Ciebie szkoda robi.

Tak jak widać, patologia na npvp gorsza niż na pvp. Tylko i wyłącznie przez 1 osobę, którą jest autor tego tematu... ehh, aż szkoda mi pisać dalej.
Ode mnie tyle :uśmiech:

Co do tematu, nie wiem czy administracja zamierza coś z tym zrobić ale moim zdaniem temat jest wyczerpany. Lepiej to zamknąć bo autor zacznie wszystkich obrażać, a nie tylko Tytanowego Janusza.

damian1591
10-01-16, 17:33
A za demon arma nie przepraszałeś niby ?:>
Co do czytania ze zrozumieniem to jednak Ty pierw 3 razy prześledź tekst, bo piszesz głupoty typu "Byłeś u niego w domu i mu na ręce patrzyłeś?" :)

ezzak
10-01-16, 18:09
wojna na non-pvp, beka roku.

Czlowiek
10-01-16, 18:12
Może zacznijmy od początku opowieść o historii Damianka.

Wielu graczy którzy wybrali profesje rycerza byli zmuszeni do ciągłego skillowania, dzień po dniu podnosili swoje umiejętności, lecz niejednemu z nich, ich „amerykański sen” prysł jak bańka mydlana. Co jakiś czas przychodził gracz Skur – który zatruwał im krew, blokował ich na małym smoku, ustawiając gracza naprzeciwko moba. Kończyło się to oczywiście omdleniem i odrabianianiem levela. Przy czym gracz martwił się kiedy ten człowiek znowu przyjdzie.

Pamietam jeszcze jedną sytuacje, dość nietuzinkową, gdyż jeden z graczy poprosił Vangurado o kupienie pacca, dał mu 40t i kasa znikła. Co się stało z kasą, tego nie wiem, nie podejrzewam nikogo, ale mam pewne domysły.
Vangurado, chciałbym, żebyś przytoczył wszystkim graczom obecnym teraz na forum jak razem ze swoim kolegą blokowałeś wyjście z upiorów Borubarowi, a same moby leczyłeś UHami. Czy to było fair play? Odpowiedzcie szanowni forumowicze.

Na chwile obecną mogę pokazać 3 zdania na forum, którymi obraziłeś innych graczy, a przy tym samym złamałeś jeden z punktów regulaminu III.3 ( zaznaczając, że forum również jest wypowiedzią publiczna, co więcej jest to odpowiedź dostępna dla szerszego grona odbiorców co nie powinno podlegać dyskusji co do obowiązywania tego punktu)

Na początku mojej wypowiedzi wspomniałem gracza o nicku „skur”, więc słuchajcie moi mili forumowicze. Kiedy gracz Skur jeszcze grał zaczął odwalać różne nieprzyjemne akcje (takie jaka z tajemniczym zniknięciem kasy, zabijanie graczy na smoku, obrażanie i oczywiście najnowsza zabawa vanguardo czyli lurowanie mobów na respie oraz otwieranie wszystkich drzwi w leśnej kniei - a może ktoś padnie, nie? itp.) Kiedy zauważył, że jest szykanowany przez innych postanowił stworzyć swoją druga postać, mianowicie rycerza. Co w związku z tym, jedną postacią jeszcze grał, a drugą skillował. Zgodnie z punktem IV.4. zabronione jest: korzystanie przez jedną osobę w tym samym momencie z więcej niż jednego konta.
Problem był zgłaszany niejednokrotnie, jednakże Vangurdo dalej śmieje się wam w twarz droga administracjo, gdyż wie że i tak mu nic nie zrobicie.

Dobra! Do meritum. Przez 6 ostatnich miesięcy są same problemy z Vangurado (Skurem), zatruwał ludziom krew jak to było tylko Możliwe. uprzykrzał graczom grę jak tylko się dało, a teraz, gdy ktoś na niego rzucił aure – płacz.


Czy tego graca powinniśmy brać poważnie? Odpowiedz pozostawiam wam ;) PJONA:uśmiech2:

Temat do zamknięcia i proponuje zacząć ignorować gracza Vangurado(Skur)

Catthon
10-01-16, 18:33
Jako, że posty mocno odbiegły od tematu, przeniosłem je w nowe miejsce.
Tu możecie kontynuować dyskusje zachowując jednak pewne standardy kultury.

Pozdrawiam.

inbass
10-01-16, 18:50
Jak pvp spamuje to nic się nie dzieje, npvp napisze 2x na poł roku - wielka heca.
Przeniesienie oraz zmiana nazwy tematu jest równie żałosna jak autor tematu.
Proponuje zamknąć to bo działa to jak antyreklama.
Nie pozdrawiam.

Dather
10-01-16, 19:02
Widze to non to ładna patola a z pvp się śmieli :-D

Skad te wnioski ? Vanguardo to postac chyba o najgorszej reputacji jaką znałem przebił warlorda.

A pvp nie porównuj do npvp.
Po za garstką cfaniaków wieszkość to ludzie normalni. W każdej gildi znajdzie się jakis gamoń.

Ps. Chyba napisałeś tego posta by sobie podbudować ego bo innego celu nie widzę. Tym bardziej że inbas napisał prolog o nim.

Ps.2 No tak przecież to żarty ;] To i ja sobie pożartuję Nie martw się na pvp zawsze znajdzei się więcej patoli i w mocniejszym wydaniu ;];];] :-D
(ubaw po łokcie)

Catthon
10-01-16, 20:24
Posty przeniosłem, bo temat założony przez Vanguardo dotyczył rozwiązań w grze, a ten dotyczy zachowania na non pvp i wyszedł przypadkiem. Nie skasowałem ich jako offtopu, a jedynie przeniosłem obok, rozdzielając jedno od drugiego. I serio, pvp czy non pvp nie ma tu znaczenia.