PDA

Zobacz pełną wersję : Prawdziwa propozycja


Mastach
14-01-16, 22:34
Oczywiscie poprzedni temat zalozony byl w formie zartu, z prowadzenia obecnej polityki wobec serwera.

Dobra a tak na serio, poswiecilem na ta gre duzo czasu, wiec moja propozycja brzmi nastepujaco: Czy chcecie zmienic to, aby ta gra tworzona byla nie tylko przez graczy ale rowniez przez administracje (ich pomysly, wizje). Tu trzeba zmienic cos, zeby to naprawic. Jak widac, tworzenie serwerow przez samych graczy nie dziala. (podobnie jak w polityce, gdzie wladza przewaznie wybierana jest przez idiotow, bo jest ich wiecej) ;;;nie mialem na celu nikogo obrazic;;

...Opierałem się tutaj na tym, o czym mówił Pan Altrel.

carlcoxxx
14-01-16, 23:01
Administracja powinna tworzyć grę od początku do końca wg własnej wizji a zdanie graczy brać pod uwagę tylko w wypadku drobnych zmian. Mam wrażenie, że ankiety jak ta ostatnia są tylko pretekstem do obwiniania graczy za brak(?) balansu miedzy profesjami. Skoro Altaron ma być grą rpg a zachęty do team huntów nie ma za grosz, każdy klepie solo lepsze expy jak w teamie, respy w większości nie wyrabiają...:zły3: Jest wizja rozwoju gry to trzeba się jej twardo trzymać. I tak mało ludzi tu gra, nie ma reklamy itp. Ustawić balans jaki by on nie był, rozbudować mapkę, własny klient i wtedy reset i jazda z finalnym projektem. Kto będzie chciał to będzie grał, skończy się płacz i wymuszanie kolejnych zmian w tabelkach itp..