PDA

Zobacz pełną wersję : Testy


Trixis
17-01-16, 18:36
Jak kazali to kazali.
W tym poście piszcie kto by chciał poświęcić godziny na testowanie mechanik gry tak , by stały się dla wszystkich odpowiednie

Chętny ja , 3 lata spędzone w altaronie . Wiele godzin poświęconych grze .
180 wojownik i 180 mag wyexpioni / jestem obiektywny i chcę by z altarona coś jeszcze było
:offtopic::offtopic:

makmej
17-01-16, 18:38
Dobra, jak to Marek napisał w tym temacie proszę, aby wpisywały się osoby które są chętne do próby balansowania Altaronu.
Proponuję również przeprowadzić burzę mózgów na TSie Altaronu w któryś dzień. Pierwsze co, należy określić co i jak mamy zmienić + ewentualne nowości.

Pozdrawiam Fasol

makmej
17-01-16, 18:40
O widzę że w tym samym momencie napisaliśmy ten sam temat xD

Ebzdyberybecjusz
17-01-16, 18:54
Ja również się podpisuje bo 3 lata gram w tą gre i z miłą chęcia pomoge :)

inbass
17-01-16, 18:56
Mogę pomóc w pve, jeżeli będzie potrzeba to w pvp :)

nevonsky
17-01-16, 19:12
pomyslu na balans nie mam, ale chetnie pomoge w testach

maikel94
17-01-16, 19:14
Ja też jestem za, i mogę pomóc.

Poza tym mam mała listę co jest w grze do poprawy (wg mnie)
1. Zarobki
W tej grze za szybko się zarabia, Nie dziwne, że ludzi było stać na robienie run na manasach w depo skoro 20lvl może zarobić 4 talary na krasnalach z diamentów. Jak dla mnie w tej grze za łatwo się zarabia, biorąc pod uwagę ilość ludzi i różnorodność przedmiotów (MAŁĄ) wszystko oddaje się do NPC. nikt tego nie kupuje bo 20 mag to sobie na mnichach sam ogarnie seta, bo ma tyle kasy zeby wbić 40-50mlvl na poziomie 20-tym.
2. Runy
Chcieliście utrzymać klimat dobrego MMORPG to oddajcie stary system run, gdzie bierzesz Maga Duch by robić dla jakiegoś Rycerza Uhy. Na npvp większość sra już tymi ładunkami i obszarowymi runami. Każdy już z nimi lata, jeszcze z 2 miesiące i będą się po depo walać, totalny bezsens. Ale aby to dało efekt, musicie przeczytać punkt 1.

3. BALANS
Największa bolączka altaronu.. Mag nekro > reszta świata. Jaki sens marnować czas na grę na pvp skoro za X poziomów i tak Mag Nekro podbiega, rzuca nutki a Ty wracasz na expa odrabiać poziom. Po nowej aktualizacji (run) mag duch moze sobie za przeproszeniem ssać i czasem kogoś uleczyć. Przesadziliście z ryckiem 2h. który też ma duży dmg, ale to jeszcze jestem w stanie zrozumieć bo miota potężnymi toporami/mieczami. Rycek 1h mógłby jakiś % więcej mieć dmg. Obecnie gram Zwiadowcą i jak dla mnie na poziomie 30-50 jest naprawdę postacią "szybko expiącą". Szybko strzela i to dość mocno, a kosztuje mnie to tylko... wzmocnione strzały. Mag to samo, wbić trochę mlvl i dać PNy i latasz bijesz 4 razy mocnejsze potowry niż taki rycek 1h który jest ułomny trochę w tej grze.

Reasumując, w Altaronie za szybko zarabiamy. Gra (dla mnie) straciła klimat kiedy nie mogę robić run i sprzedawać ich innym graczom. Dobijające jest to, że magowie nekro mają taki dmg. Zróbcie coś z tym, bo serwer pada. Mam nadzieję, że ktoś przeczyta moje wypociny i weźmie sobie do serca.

8741531
17-01-16, 19:28
Również jestem chętny poświęcić czas na testy

Mastach
17-01-16, 19:30
Rowniez za, <jeszcze troche i stuknie 5 latek :D

kantex
17-01-16, 19:36
Zgłaszam się na testowanie również

corkarypto
17-01-16, 19:41
Też mogę co potestować, w miarę możliwości.

inbass
17-01-16, 19:51
Ja bym proponował usunąć możliwość kupowania klejnotów u jakuba.
Gdyby był reset to system run (obecny) sprawdziłby się idealnie, jeżeli będzie taka potrzeba to napiszę dlaczego tak uważam.
Wina szybkiego zarobku (nie będę pisał już tego więcej) spoczywa na alchemiku, który ma za duży bonus od potów - usunąć podstawowy bonus od potów, dać coś innego w zamian.

makozul
17-01-16, 19:55
jak bedziemy sie kopac po kaskach na tych testach to chetnie wbije :D :D :D

c770832
17-01-16, 20:34
Piti ty sie nadajesz, ale do tarcia chrzanu pod ankardyjskim depozytem.

sokoskiiii
17-01-16, 20:57
Ja też jestem za, i mogę pomóc.

Poza tym mam mała listę co jest w grze do poprawy (wg mnie)
1. Zarobki
W tej grze za szybko się zarabia, Nie dziwne, że ludzi było stać na robienie run na manasach w depo skoro 20lvl może zarobić 4 talary na krasnalach z diamentów. Jak dla mnie w tej grze za łatwo się zarabia, biorąc pod uwagę ilość ludzi i różnorodność przedmiotów (MAŁĄ) wszystko oddaje się do NPC. nikt tego nie kupuje bo 20 mag to sobie na mnichach sam ogarnie seta, bo ma tyle kasy zeby wbić 40-50mlvl na poziomie 20-tym.
2. Runy
Chcieliście utrzymać klimat dobrego MMORPG to oddajcie stary system run, gdzie bierzesz Maga Duch by robić dla jakiegoś Rycerza Uhy. Na npvp większość sra już tymi ładunkami i obszarowymi runami. Każdy już z nimi lata, jeszcze z 2 miesiące i będą się po depo walać, totalny bezsens. Ale aby to dało efekt, musicie przeczytać punkt 1.

3. BALANS
Największa bolączka altaronu.. Mag nekro > reszta świata. Jaki sens marnować czas na grę na pvp skoro za X poziomów i tak Mag Nekro podbiega, rzuca nutki a Ty wracasz na expa odrabiać poziom. Po nowej aktualizacji (run) mag duch moze sobie za przeproszeniem ssać i czasem kogoś uleczyć. Przesadziliście z ryckiem 2h. który też ma duży dmg, ale to jeszcze jestem w stanie zrozumieć bo miota potężnymi toporami/mieczami. Rycek 1h mógłby jakiś % więcej mieć dmg. Obecnie gram Zwiadowcą i jak dla mnie na poziomie 30-50 jest naprawdę postacią "szybko expiącą". Szybko strzela i to dość mocno, a kosztuje mnie to tylko... wzmocnione strzały. Mag to samo, wbić trochę mlvl i dać PNy i latasz bijesz 4 razy mocnejsze potowry niż taki rycek 1h który jest ułomny trochę w tej grze.

Reasumując, w Altaronie za szybko zarabiamy. Gra (dla mnie) straciła klimat kiedy nie mogę robić run i sprzedawać ich innym graczom. Dobijające jest to, że magowie nekro mają taki dmg. Zróbcie coś z tym, bo serwer pada. Mam nadzieję, że ktoś przeczyta moje wypociny i weźmie sobie do serca.

Zarobki- za łatwo się zarabia poprzez za duże dmg. A to zmienimy.

Pomogę.

Rayo
17-01-16, 21:16
Również chętnie pomogę.

Kennis
17-01-16, 22:53
Ja bym proponował usunąć możliwość kupowania klejnotów u jakuba.
Gdyby był reset to system run (obecny) sprawdziłby się idealnie, jeżeli będzie taka potrzeba to napiszę dlaczego tak uważam.
Wina szybkiego zarobku (nie będę pisał już tego więcej) spoczywa na alchemiku, który ma za duży bonus od potów - usunąć podstawowy bonus od potów, dać coś innego w zamian.

Usunąć bonus i dodać ze plastry miodu i skrzydła można kupować w sklepie

leavemealone!
17-01-16, 23:18
w miarę możliwości pomogę :)

Shakyo
18-01-16, 01:39
Do zwiadowcy nekro-alcha mogę pomóc na npvp.

Taco
18-01-16, 07:43
z przyjemnością pomogę.

Boltzer
18-01-16, 07:53
Chętnie pomogę w testach i merytorycznie.

kacpinio1
18-01-16, 07:55
Jesli administracja da nam tak mozliwosc (w co watpie) jestem chetny :) i zalozcie temat niech kazdy wypisuje swoje pomysly,rady a nie tu robia spam :)

szymongal
18-01-16, 08:18
Zarobki za dużo sie zarabia przez za duży dmg ale to zmienimy :uśmiech4:jeblem goście wbili 300lvl zarobili plecaki talarów i teraz chca grę utrudniać,chyba ze mówimy tu o zmianach i resecie innaczej tego nie widzę.
"Potrzebujemy pieniędzy na wojne, ale za łatwo sie zarabia, więc postoje w dp i poczekam na balans".
Reset to trudna, decyzja zwłaszcza, ze miało go wgle nie być, a juz jeden mial miejsce.
Po drugim ludzie zaczęli by traktować Altaron jak otsika, wbijasz 100 lvl, przegrasz wojne to idziesz na innego i czekasz na nową edycje.
Ktoś ma wolny miesiąc, to wbije 200 lvl, zeby potem w razie wojny za miesiąc lub dwa, było sie czym bić, a nie zeby zastać puste konto.
Reset ma zwoje zalety, ale bez przesady.

CySiO
18-01-16, 09:16
Dopisuję się do testów.

oczywaszki
18-01-16, 10:04
Już widzę te grono testerów, które niczym rozwścieczony tłum staruszek rzucający się na karpia w Lidlu, ochoczo testuje nowe pvp. Max 2 dni. Przy czym wszyscy będą "testowali", nikt nie wyciągnie wniosków i nie przeanalizuje odpowiedniego balansu. Testów było i jest milion. Otwarty test serwer też był i niestety, aktywność i zapał wygasł po 3 dniach, a administracja nastawiona na to, że ktokolwiek zgłosi jakiś sensowny pomysł, patrzyła jak się naparzają pod depo i krzyczą :

Eeeee.. Merv! Daj Borute, hehehehe

Po co testować skoro nawet teraz nie potraficie nic konkretnego zaproponować? KONKRETY!!! A nie, oo ja potestuje bo sd za mocny. O ile za mocny?! Jak to powinno wyglądać? Macie arene, tam możecie postestować, a jeśli chcecie naprawdę coś zrobić, to zaproponujcie KONKRET, wtedy to z pewnościa będzie testowane na test serwerze.

Kr92
18-01-16, 10:29
Już widzę ten balans zrobiony przez navaroga i łobuza.
Robicie wielki szum i zamieszanie jakby ten wasz śmieszny balans miał przyciągnąć tutaj tłumy ludzi, co z tego, że coś zmienicie, dalej nie będą napływać tu nowi gracze, a tylko wkurzeni ciągłymi zmianami starzy odchodzić.
Kolega z hertagonu dobrze to ujął w innym temacie. Było dominando i zabijanie 10lvl to jakoś się nie przejmowaliście, że nie będą grać tu ludzie, wręcz przeciwnie, dążyliście do tego żeby nie grali. Kiedy jednak wielki lider z tygrysem na ręku się nie spełnił i został zwalony z tronu to teraz próbuje grać tego dobrego który chce jak najlepiej dla altaronu, proszę was...
Płaczą przeciętniaki którzy nawet w grze nie potrafią nic osiągnąć, a winę zwalają na tych którzy potrafili się wybić oraz wadliwy system. Każdy miał równe szanse, dalej może te szanse wyrównać robiąc czy to dobry zestaw, czy to odpowiednią postać.
Przed resetem grałem jedną z najgorszych postaci, a radziłem sobie zarówno w pvp jak i pvm i nie płakałem jaka to moja postać słaba i swoim 100 necro biję więcej niż 270~ duchownym.
Te zmiany w balansie zmienią to, że przez 2 tygodnie pobijemy się, a później przegrana strona wymyśli kolejny powód przez który "altaron to gówno", a w międzyczasie odejdzie kolejnych kilku którzy wkurzą się tym syfem.

Ratunkiem dla servera nie jest przejmowanie się płaczkami którzy dawno powinni skończyć w to grać (bo przecież tutaj wszystko jest takie słabe),a wypuścić w końcu obiecany dawno temu otClient pomijając nawet tłumaczenie go (na tą chwilę) i dzięki temu utorować sobie drogę do normalnego reklamowania gry nie przejmując się prawami autorskimi.
Nie rozumiem dlaczego administracja ulega presji ludzi którzy w całej grze więcej złego niż dobrego tu wnieśli, niech w końcu spełnią swoje obietnice i zostawią tą grę, bo przecież jest taka chujowa ;|

carlcoxxx
18-01-16, 11:09
Ratunkiem dla servera nie jest przejmowanie się płaczkami którzy dawno powinni skończyć w to grać (bo przecież tutaj wszystko jest takie słabe),a wypuścić w końcu obiecany dawno temu otClient pomijając nawet tłumaczenie go (na tą chwilę) i dzięki temu utorować sobie drogę do normalnego reklamowania gry nie przejmując się prawami autorskimi.
Nie rozumiem dlaczego administracja ulega presji ludzi którzy w całej grze więcej złego niż dobrego tu wnieśli, niech w końcu spełnią swoje obietnice i zostawią tą grę, bo przecież jest taka chujowa ;|

Zgadzam się w 100% :oczko:

corkarypto
18-01-16, 11:44
Czyli w skrocie " jest chujowo ale stabilnie" nie robmy nic. Ok, zrozumialem

Trixis
18-01-16, 12:18
Już widzę ten balans zrobiony przez navaroga i łobuza.
Robicie wielki szum i zamieszanie jakby ten wasz śmieszny balans miał przyciągnąć tutaj tłumy ludzi, co z tego, że coś zmienicie, dalej nie będą napływać tu nowi gracze, a tylko wkurzeni ciągłymi zmianami starzy odchodzić.
Kolega z hertagonu dobrze to ujął w innym temacie. Było dominando i zabijanie 10lvl to jakoś się nie przejmowaliście, że nie będą grać tu ludzie, wręcz przeciwnie, dążyliście do tego żeby nie grali. Kiedy jednak wielki lider z tygrysem na ręku się nie spełnił i został zwalony z tronu to teraz próbuje grać tego dobrego który chce jak najlepiej dla altaronu, proszę was...
Płaczą przeciętniaki którzy nawet w grze nie potrafią nic osiągnąć, a winę zwalają na tych którzy potrafili się wybić oraz wadliwy system. Każdy miał równe szanse, dalej może te szanse wyrównać robiąc czy to dobry zestaw, czy to odpowiednią postać.
Przed resetem grałem jedną z najgorszych postaci, a radziłem sobie zarówno w pvp jak i pvm i nie płakałem jaka to moja postać słaba i swoim 100 necro biję więcej niż 270~ duchownym.
Te zmiany w balansie zmienią to, że przez 2 tygodnie pobijemy się, a później przegrana strona wymyśli kolejny powód przez który "altaron to gówno", a w międzyczasie odejdzie kolejnych kilku którzy wkurzą się tym syfem.

Ratunkiem dla servera nie jest przejmowanie się płaczkami którzy dawno powinni skończyć w to grać (bo przecież tutaj wszystko jest takie słabe),a wypuścić w końcu obiecany dawno temu otClient pomijając nawet tłumaczenie go (na tą chwilę) i dzięki temu utorować sobie drogę do normalnego reklamowania gry nie przejmując się prawami autorskimi.
Nie rozumiem dlaczego administracja ulega presji ludzi którzy w całej grze więcej złego niż dobrego tu wnieśli, niech w końcu spełnią swoje obietnice i zostawią tą grę, bo przecież jest taka chujowa ;|
Jeśli uważasz, że będzie grało tutaj dużo ludzi którzy wbiją 100lvl a ty ich solo zabijesz to pozdrawiam . Razem z Beatką tylko chuj wie o co bronicie tego serwera to lepiej jak byście powiedzieli dlaczego nic nie powinno być zmieniane. A jak chcesz mieć tygryska i być "na tronie" to pierw sobie na to zapracuj ,bo już raz na tronie chciałeś stanąć to większość osób się wypieła bo taką osobę mieć na tronie to pozamiatand

Mervakis
18-01-16, 13:42
Tam gdzieś nisko na forum powinno się coś pojawić. Logowanie w normalnym kliencie, przy charze dopisek.

Xerion
18-01-16, 14:18
Szeryw npvp także chętnie wspomoże tą cała akcje.

robak12
18-01-16, 14:49
Dodajcie mnie na test serwer

Mefisto63
18-01-16, 14:54
Podpisuje się.

abyzou
18-01-16, 14:55
Zgłaszam sie na testy. Top1 Altaronu, 3 lata stażu.

szymongal
18-01-16, 15:26
Też chętnie pomoge na test serwie w miare możliwości

Kennis
18-01-16, 16:00
wszyscy chcecie pomoc a nikt nie napisal co zmienic. Odrazu piszcie co jest do poprawy i na co to poprawić a nie ja moge pomoc w testach ja tez moge ja tez moge a nie wiem jak...
Tak mogą pomagać 20 lvl wiekszość co sie zgłosiła ma lvl ponad 200 wieć postarajcie sie troche:)

kieltas
18-01-16, 16:08
Wita chciał bym się zgłosić do testów

ezzak
18-01-16, 16:16
Udostępnijcie testa, oraz jakąś listę rzeczy, co potrzeba sprawdzić zwiadowcą.

Catthon
18-01-16, 16:16
wszyscy chcecie pomoc a nikt nie napisal co zmienic. Odrazu piszcie co jest do poprawy i na co to poprawić a nie ja moge pomoc w testach ja tez moge ja tez moge a nie wiem jak...
Tak mogą pomagać 20 lvl wiekszość co sie zgłosiła ma lvl ponad 200 wieć postarajcie sie troche:)

Kennis, najbardziej odczuwalny jest właśnie brak aktywnych, doświadczonych testerów nowych rozwiązań. Propozycji zmian jest aż za wiele.

Noratl
18-01-16, 16:21
również chce się dołączyć do testów

ezzak
18-01-16, 16:58
Idzie ten dostęp do testa dostać, czy już dość testujących jest ?

Reinkarnator
18-01-16, 17:05
także bym poprosił o dostęp do testa

mario
18-01-16, 18:06
Jeśli jest jeszcze potrzebny mag nekro alch z starzem 5 letnim juz prawie i wbitym 232 przed i po 188 lvl to polecam swoja osobę. Pozdrawiam.

c770832
18-01-16, 20:04
Mariusz mozna sie dowiedziec w takiej sprawie mianowicie czy prawienie komplementow dla kobiet nadal jest twoja domena?
Prosze o nie kasowanie mojego posta dopoki Mario nie odpisze bardzo mi na tym zalezy.
Pozdrawiam.

Tisaya
18-01-16, 20:48
Mariusz mozna sie dowiedziec w takiej sprawie mianowicie czy prawienie komplementow dla kobiet nadal jest twoja domena?
Prosze o nie kasowanie mojego posta dopoki Mario nie odpisze bardzo mi na tym zalezy.
Pozdrawiam.

http://w645.wrzuta.pl/audio/158cmnYMjoy/mixtape_collegium_sunblade

haha!;D

Mnie to sie marzą czasy, jak się expilo 150 zwiadem na koscianych, robilo 350k/h, magowie zarabiali na cultach, a pozniej sie chodzilo demce huncic, czy inne super hiper silne potworki. I nikt nie narzekal, jak 100 rycerz zarabial na cyklopach ;D No, ale to juz nie wroci;/

Xeneox
18-01-16, 20:55
Również bym mógł coś podziałać na test serwerze

zuz
18-01-16, 22:11
Proszę o dostęp do test servera, chciałabym sprawdzić nowy balans.

carlcoxxx
18-01-16, 22:15
Ja też, ja też! :uśmiech6:

sokoskiiii
18-01-16, 22:32
Już widzę ten balans zrobiony przez navaroga i łobuza.
Robicie wielki szum i zamieszanie jakby ten wasz śmieszny balans miał przyciągnąć tutaj tłumy ludzi, co z tego, że coś zmienicie, dalej nie będą napływać tu nowi gracze, a tylko wkurzeni ciągłymi zmianami starzy odchodzić.
Kolega z hertagonu dobrze to ujął w innym temacie. Było dominando i zabijanie 10lvl to jakoś się nie przejmowaliście, że nie będą grać tu ludzie, wręcz przeciwnie, dążyliście do tego żeby nie grali. Kiedy jednak wielki lider z tygrysem na ręku się nie spełnił i został zwalony z tronu to teraz próbuje grać tego dobrego który chce jak najlepiej dla altaronu, proszę was...
Płaczą przeciętniaki którzy nawet w grze nie potrafią nic osiągnąć, a winę zwalają na tych którzy potrafili się wybić oraz wadliwy system. Każdy miał równe szanse, dalej może te szanse wyrównać robiąc czy to dobry zestaw, czy to odpowiednią postać.
Przed resetem grałem jedną z najgorszych postaci, a radziłem sobie zarówno w pvp jak i pvm i nie płakałem jaka to moja postać słaba i swoim 100 necro biję więcej niż 270~ duchownym.
Te zmiany w balansie zmienią to, że przez 2 tygodnie pobijemy się, a później przegrana strona wymyśli kolejny powód przez który "altaron to gówno", a w międzyczasie odejdzie kolejnych kilku którzy wkurzą się tym syfem.

Ratunkiem dla servera nie jest przejmowanie się płaczkami którzy dawno powinni skończyć w to grać (bo przecież tutaj wszystko jest takie słabe),a wypuścić w końcu obiecany dawno temu otClient pomijając nawet tłumaczenie go (na tą chwilę) i dzięki temu utorować sobie drogę do normalnego reklamowania gry nie przejmując się prawami autorskimi.
Nie rozumiem dlaczego administracja ulega presji ludzi którzy w całej grze więcej złego niż dobrego tu wnieśli, niech w końcu spełnią swoje obietnice i zostawią tą grę, bo przecież jest taka chujowa ;|

Ratunkiem? Ty chyba sie naćpałeś talarami. Na h.j reklamowac gre gdzie nawet niema balansu

Trixis
18-01-16, 23:18
Up
Jak mu nie zależy na tym by gra się rozwijała tylko żeby miał napchane plecaki talarów i 3mał to wyłącznie dla siebie. Na teście bez setu razem z gwanderem latali ,żeby tylko im dmg nie nerfili mocniej haha .
To samo spejson płakał, że 2 bagiennych nie wystoi a się specjalnie nie leczył. Żałosna jest postawa takich osób , byle by mieć więcej niż inny byle by ich postać była taka jak jest, żeby za rok wystawiać talary na alegro. Z takimi osobami to balansu nigdy nie będzie
Ale najlepiej jest zwalić wine na mnie, że to ja płacze bo grać nie mogę XD. Jakoś przez ostatnie dni / tygodnie nie naszła mnie ochota na grę tutaj , a jak bym chciał grać to expił bym jakiegoś noba ,ale po co ?

gekong
18-01-16, 23:43
Witam. proszę o udostępnienie serwera testowego. Również chciałbym pomóc w testowaniu Altaronu.

Noratl
19-01-16, 00:57
Up
Jak mu nie zależy na tym by gra się rozwijała tylko żeby miał napchane plecaki talarów i 3mał to wyłącznie dla siebie. Na teście bez setu razem z gwanderem latali ,żeby tylko im dmg nie nerfili mocniej haha .
To samo spejson płakał, że 2 bagiennych nie wystoi a się specjalnie nie leczył. Żałosna jest postawa takich osób , byle by mieć więcej niż inny byle by ich postać była taka jak jest, żeby za rok wystawiać talary na alegro. Z takimi osobami to balansu nigdy nie będzie
Ale najlepiej jest zwalić wine na mnie, że to ja płacze bo grać nie mogę XD. Jakoś przez ostatnie dni / tygodnie nie naszła mnie ochota na grę tutaj , a jak bym chciał grać to expił bym jakiegoś noba ,ale po co ?

pragnę zaznaczyć że ty dałeś radę wystać magiem duchownym 3 bagienne (300+ lvl pewnie) gdzie ja ledwo stałem 1 wojownikiem 2h, 2 stałem z twoim leczeniem, ale to nie było za ciekawe. tak ma wyglądać balans? żebyś był niezniszczalny? znowu mają nastać czasy gdzie wojownik jest gównem, a lepszymi blokerami są palkowie duchowni i na high lvlach magowie duchowni? cóż z tego że coś mnie bije o 10% mniej, gdy ty mając już odpowiednią ilość hp leczysz się 4x wydajniej. (400 z hape tawisa leczę się na 27 mlvlu, który jest dość duży dla wojownika, ty leczysz się 1600+ z tapena)

combo2h
19-01-16, 12:20
Chciałbym przetestować postać wojownika.

gumizelka
19-01-16, 15:08
Też chcem :P

poiuyt321
20-01-16, 16:13
Również chętno pomoge

mutek99
20-01-16, 23:13
Prosze o dostęp

Kornelia
21-01-16, 09:22
i ja tez chetnie pomoge :)

lordps
22-01-16, 18:06
Wyrażam chęć udziału w testowaniu gry.

Taco
22-01-16, 23:55
Czy powinienem czekać na wiadomość prywatną z powiadomieniem o dostępie? Czy ktoś już dostał dostęp?

Mervakis
22-01-16, 23:58
Dostałeś dostęp już dawno.

pawello13
23-01-16, 06:54
Pacc nie kupuje ale moge pomóc

Ditos
23-01-16, 08:06
Też pomoge.

Pamela
23-01-16, 11:38
Chciałbym dołączyć do testerów - postać Dookade

Rahilux
23-01-16, 20:26
Zgłaszam swą kandydature, będę wysyłać wszystkie propozycję dot. Balansu tutaj albo w ctrl+r :)
Nick Soltys Andrzej

Zaabsorbowany
25-01-16, 06:22
Chętnie pomogę.

Smoczy Pogromca
25-01-16, 13:32
Również chętnie pomogę.

armidas
25-01-16, 13:33
Jak wszyscy to i ja;), jeśli można:)

sadysta
26-01-16, 01:12
w miarę wolnego czasu chętnie pomogę w testach :)

Rahilux
27-01-16, 14:53
Są jeszcze wolne miejsca czy nie ma już na co się kusić?

Wizak
31-01-16, 09:00
Cześć, coś się dzieje? jakieś postępy?

Rahilux
11-02-16, 16:00
Odświeżam moje pytanie tak samo jak i górne, Duchowni magowie bardzo potępieni?

mikeleplacido
11-02-16, 16:15
@up
Gdyby byli to info byłoby już w changelogu, a zmiany w grze, skoro info i zmian nie ma, to nie, nie są.

Rahilux
11-02-16, 17:00
W sensie czy będą :P