PDA

Zobacz pełną wersję : Reset co jakiś czas


Pawlo182
07-02-16, 22:35
Tak wpadłem na pomysł, że w sumie najwięcej ludzi w altarona grało zaraz po starcie/resecie, to może dobrym pomysłem byłoby okresowe resetowanie serwerów. Powiedzmy co 1-2 lata.

Do tego możnaby prowadzić jakiś ranking kto najwięcej osiągnął na koniec i na nowy start dawać jakieś nagrody.

Mesmerize
07-02-16, 22:55
Stanowczo na nie, gra nie dawałaby przyjemności, wiedząc że za "równo" 12 miesięcy wtedy i wtedy będzie reset

19960314
07-02-16, 23:00
Luffy nie zdąży postaci wyskilować i już reset? :v

carlcoxxx
08-02-16, 01:13
Reset pozytywnie działa tylko na pvp, bo od nowa zaczyna się expienie postaci i rywalizacja. Dla non reset bez dodania sporej ilości nowego kontentu to porażka, bo po co wbijać od nowa poziom, skoro nie ma nic nowego do odkrycia?:zdziwiony:

Rahilux
08-02-16, 06:24
Ja bym ten reset dał kiedy Administracja ukończy Altaron, wtedy będą dochodzić już tylko smaczki.
Jak ja to widzę?
OTClient
Kochaw
Misje Perfect
Outfity Perfect (Wojownik Kobieta Mechanik... Mag Szlachcic...)
Balans w 80-100%
Nie byłoby już tego że kiedyś ludzie expili szybciej na starych runkach!
Wszyscy wystartowali by tak samo.

Pozdrawiam
Soltys Andrzej.



P.S
To tylko moja opinia, może więc się sprzeczać z waszymi :P

paaaprikos96
08-02-16, 07:35
Zróbmy jutro

paaaprikos96
08-02-16, 13:34
Cóż z tego, gdy nie ma ludzi głupszych niż orgian? ;/

Taco
08-02-16, 17:29
Ja bym ten reset dał kiedy Administracja ukończy Altaron, wtedy będą dochodzić już tylko smaczki.
Jak ja to widzę?
OTClient
Kochaw
Misje Perfect
Outfity Perfect (Wojownik Kobieta Mechanik... Mag Szlachcic...)
Balans w 80-100%
Nie byłoby już tego że kiedyś ludzie expili szybciej na starych runkach!
Wszyscy wystartowali by tak samo.

Pozdrawiam
Soltys Andrzej.



P.S
To tylko moja opinia, może więc się sprzeczać z waszymi :P

Zamieniłbym jednak ten balans na większy rozwój samouczka.

kaczkaspa
08-02-16, 17:42
Zamieniłbym jednak ten balans na większy rozwój samouczka.
HEHE
Człowieku a raczej dzieciaku chciałeś być śmieszny ?
Lepiej zostaw tego typu komentarze osobom które mają te 12+ ^^

dzik2
09-02-16, 14:18
W sumie można by się zastanowić nad takim rozwiązaniem że na non pvp nigdy nie byłoby resetu, a na pvp byłby raz na pół roku przykładowo :oczko:

carlcoxxx
09-02-16, 14:29
W sumie można by się zastanowić nad takim rozwiązaniem że na non pvp nigdy nie byłoby resetu, a na pvp byłby raz na pół roku przykładowo :oczko:

Takie rozwiązanie wydaje się sensowne ale nie wiem na ile ludziom na pvp będzie się chciało wyexpiać mocno postacie skoro i tak je ewentualnie stracą. Ktoś powiedział kiedyś, że najlepsze battle są pomiędzy ekipami 100-150 lvl ale co ja tam wiem.
Reset jest nieunikniony ale z perspektywy non pvp mam nadzieję, że nastąpi on dopiero przy wyjściu własnego klienta i sporym rozbudowaniu map, zwiększeniu liczby questów itd.

Noratl
09-02-16, 18:14
Najlepsza wojna była gdy wszyscy mieli parcie na Exp

Windykator
10-02-16, 09:40
Nonpvp - server którego ten post się nie tyczy - bez zmian na serwerze.

Pvp 1 - server na którym gra toczy się do końca altaronu.
Pvp 2 - server z którego postacie wraz z dobytkiem są co rok przenoszone na PVP 1 (całkowity reset servera z zachowaniem postaci na pvp1 gdzie można grać rpg do upadłego).

Plusy są takie, że będzie można robić ogromną upke co rok, która przewróci całą rozgrywkę (wliczając ewentualną 'nową grę')

Wizak
10-02-16, 18:03
Żałosny temat

Mastach
10-02-16, 18:04
@up

Popieram, calkiem dobry pomysl. Zreszta wydaje mi sie, ze gdzies juz takie rozwiazanie widzialem. Alee po dobrym rozreklamowaniu serwerow warto pomyslec nad takim rozwiazaniem:)

P.s. pvp umaruo:/

Pawlo182
10-02-16, 18:09
W sumie dobrym rozwiązaniem byłby nowy serwer pvp, gdzie gracze mieliby obniżony dmg i leczenie o połowę - wtedy wolniejby się expiło i Altaron byłby trudny (bo już nieraz się słyszało, że Altaron ma być trudny, chociaż ostatnio jest banalnie łatwy :P)

Szkoda tylko, że na takie zmiany nie mamy co liczyć :/

Noratl
10-02-16, 19:53
Nie prawda że solo się najszybciej Expi , jeżeli ktoś wyciągnie solo na 120 lvlu 1,6kk to jest katem. A w dwójkę się da ;)

Windykator
11-02-16, 08:04
Felczyk, wejdziesz na ts czy wyjazd?

Mist
20-02-16, 18:42
Reset co rok? Ciekawe ile lat założyciel tematu grał by w Altarona... chcesz reset to znikaj na Otsy.

Ebzdyberybecjusz
21-02-16, 19:58
To widzę , że lepiej jest grać w 10 osob na dwóch serverach ? :)

Mist
22-02-16, 21:25
Nie? Lepiej ulepszać Altaron tak jak chcą gracze :) teraz to akurat najpotrzebniejszy jest Market, a inne pomysły które przyciągną to... Nie stać w miejscu.

paaaprikos96
22-02-16, 21:35
Jeżeli uważasz serio, ze w tym momencie to MARKET jest najpotrzebniejszą rzeczą to ......

Trixis
23-02-16, 07:28
To jesteś kolegą karnemelka który już 2 razy kończył na stałe z altaronem

paaaprikos96
23-02-16, 08:24
raz
http://49.media.tumblr.com/14ffae08bd8b19d77b0f1389e8bf5189/tumblr_o10w5ejVib1td6yp0o1_400.gif

Kagrenak
26-02-16, 13:01
Ja bym ten reset dał kiedy Administracja ukończy Altaron, wtedy będą dochodzić już tylko smaczki.
Jak ja to widzę?
OTClient
Kochaw
Misje Perfect
Outfity Perfect (Wojownik Kobieta Mechanik... Mag Szlachcic...)
Balans w 80-100%
Nie byłoby już tego że kiedyś ludzie expili szybciej na starych runkach!
Wszyscy wystartowali by tak samo.

Pozdrawiam
Soltys Andrzej.



P.S
To tylko moja opinia, może więc się sprzeczać z waszymi :P


Administracja w najbliższych latach nie ukończy altaronu. Tak się składa, że biorę udział w innym "OTSowym" projekcie i teraz wiem jak wygląda od środka praca. Cóż mogę powiedzieć? Moim zdaniem admini już odpuścili całkiem altaron, a szkoda, bo ze swoim potencjałem byłby w topce "Otslistserv".
Także gra tutaj nie ma totalnie sensu. Chyba, że oddadzą projekt dalej i zacznie kwitnąć.

Kuzyn
28-02-16, 00:56
W sumie to prawie nigdy nie grałem w Altarona bo mnie nudził, ale gdyby serwer pvp był resetowany co x miesięcy, to byłoby fajnie. Tylko warunkiem byłyby np. nagrody za miejsce w końcowym rankingu. Jakieś gadżety, konta premium, jakieś tańsze inne gry, doładowania i takie tam.

Windykator
29-02-16, 07:39
z tego co słyszałem to altaron ma opcję zafundowania ciekawych nagród za 'półdarmo', chętnie poszedłbym zjeść nie płacąc 2 zer. Kiedyś pisałem o takim rozwiązaniu jak punkty wymienne na nagrody za postęp w grze, ale chyba uznane to zostało bardziej jako żart. Niby nie gram, ale chętnie wchodzę sprawdzić co słychać w projekcie, a takich jak ja jest zapewne więcej, tylko ciekawe czy prace trwają.

Mastach
29-02-16, 08:05
Mysle ze to wcale nire bylby zly pomysl, jesli chodzi o pvp. Reset charow co pol roku + jakies nagrody i na pewno znalazloby sie sporo graczy by powalczyc przez ten krotki czas a nikt i tak by nie narzekal.

Ebzdyberybecjusz
29-02-16, 08:14
Popieram Mastacha :) przynajmniej wojna bylaby ciekawsza niż teraz .

Trixis
29-02-16, 10:37
Panowie szanujcie swoj czas prosze was . Szanujmy sie hallo
Jak chcecie powalczyc przez xx czasu a potem nic z tego nie miec polecam granie na otsach typu vestia itp

Ebzdyberybecjusz
29-02-16, 10:40
To już jest lepsze Carla niż bieganie 300 lvlami i napieradalnie z sd po xxxx w ludzi ...

aleksy5885
29-02-16, 10:46
A to nie jest przypadkiem ots?Tylko jakiś słaby pod względemilości graczy itp.

Mastach
29-02-16, 10:55
A teraz co jest ? Zbierales itemy przez rok czy tam wiecej a teraz mozesz zrobic z nimi tyle, ze staniesz w dp i sobie zwalisz na ich widok, i tak nikt nie zobaczy bo praktycznie nikt nie gra. A co do tego, ze nic nie ma... To mozesz grac na non i miec tak dlugo jak to bedzie mozliwe. Natomiast wspomnialem jeszcze o jakis ciekawych nagrodach, na ktore mysle ze administracja moglaby pozwolic przy wiekszej liczbie graczy w pierwszych miesiacach gry. Dla mnie rowne jest poswiecanie czasu na wbicie 100 lvla w 6 miesiacy, tak samo jak z 100 na 200 przez kolejne miesiace na pustym serwerze

Mysle, ze jeszcze dodatkowo przy zmianie klienta i dodaniu angielskiek wersji, mozna by spokojnie liczyc na przybycie jakis ekip nowych :)

Trixis
29-02-16, 13:17
Powiem tak , gra w altaron miala by sens gdy projekt byl by robiony z pasja. Powinno sie robic wszystko by gracza umilic gre a tak niestety nie jest . Bez celowe jest wymyslanie jakis resetow co iles tam xx etc. Mysle, ze kluczowa sprawa jest powiekszenie terenu jakies 2x z fajnymi misjami typu matka natura / klasztor. Do tego dochodzi wersja angielska i gra tutaj minimum 100os online . Balans to maly problem bo by powstala dobra wersja potrzebne sa nie wielkie zmiany
Elloooooooo

Mist
29-02-16, 17:41
Hahahaha... Co xx miesięcy reset :P po tym resie ludzie grali bo myśleli że już nie będzie resa i ze już nie stracą swojej ciężkiej pracy. 300lvle? po xxx z sd... i słusznie kto by chciał żeby 50lvl walił prawie tyle samo co 300. Pff bez sens. Głównie ludzie odchodzą bo serw nie jest ulepszany. update co rok? w ostatnim nawet nic nie zmieniono... DMG? to wszystko? trzeba się zająć grą. Wpis na głównej musi być min co mięsiąc. Bo teraz Altaron nie jest na wymarciu... Wygląda jak by już wymarł jakiś czas temu. Pozdro

paaaprikos96
29-02-16, 19:14
Zbierales itemy przez rok czy tam wiecej a teraz mozesz zrobic z nimi tyle, ze staniesz w dp i sobie zwalisz na ich widok, i tak nikt nie zobaczy bo praktycznie nikt nie gra.

Teraz wszyscy zobaczą jakie mam zajebiste sandały!
http://i67.tinypic.com/2s7zyf4.png

Taco
16-03-16, 15:18
Teraz wszyscy zobaczą jakie mam zajebiste sandały!
http://i67.tinypic.com/2s7zyf4.png

"Przyznałeś reputację temu użytkownikowi."