PDA

Zobacz pełną wersję : Sprawa o noon


deamonq
17-07-11, 07:29
Oto przykład jak zalosny jest Noon..
Chlopak nie umie byc gorszy niz inni :]

08:18 Angelisso [84]: ?
08:18 Noon [75]: ile masz staminy?
08:18 Angelisso [84]: 39.56
08:19 Angelisso [84]: do czego ci moja stamina potrzebna
08:19 Noon [75]: bo w pare dni
08:19 Noon [75]: wbiles kilka mln expa
08:19 Angelisso [84]: gdzie to sprawdziles?
08:19 Noon [75]: expisz z rana
08:20 Angelisso [84]: gdzie to sprawdziles?
08:20 Noon [75]: top secret
08:20 Noon [75]: :D
08:20 Noon [75]: nic bede mial cie na oku
08:20 Angelisso [84]: lOL ;D boisdz sie ze expise szybciej od cb ta?
08:20 Noon [75]: bo podejzany jestes mi w okresie wojny cos szybko expisz
08:20 Noon [75]: nie ze szybciej odemnie
08:21 Angelisso [84]: LoL ;D
08:21 Angelisso [84]: co cie obchodzi jak ja expie?:D ja expie i niemam zadnych wojen
08:21 Noon [75]: obchodzi mnie
08:21 Noon [75]: bo trzymam piecze nad takim czyms
08:22 Angelisso [84]: pff... expic komus nie wolno ?
08:22 Noon [75]: PFF?
08:25 Angelisso [84]: co ty bedziesz mnie tu sprawdzal ile ja expa mam i w jaki czas.
08:25 Angelisso [84]: zajmij sie soba
08:26 Noon [75]: spoko
08:26 Noon [75]: gosicu
08:26 Noon [75]: tak mowia zawsze
08:26 Noon [75]: wrogowie


08:27 Angelisso [84]: hhaa ajkie dziecko omg
08:27 Angelisso [84]: chory jestes moze na cos? chuj ci do tego jak kto expi
08:28 Noon [75]: i za to juz jestes hunted

09:41 Angelisso [84]: a wogole nie powinienes spogladac na to jak kto expi
09:41 Angelisso [84]: bo niema takiej potrzeby
09:41 Noon [75]: powinienem
09:41 Noon [75]: rzadzac serverem
09:41 Noon [75]: kontrolujemy wszytsko
09:41 Noon [75]: jest nei jestes w gildfi rzadzacej nie wiesz
09:41 Angelisso [84]: Ty nie rzadzisz serverem.. wladze ma nad toba GM

PROSZE BARDZO CHCIALES I MASZ. Myslisz ze boje sie Ciebie bo placzesz mi na privv ze expie szybciej od Ciebie i za to chcesz mnie zabijac? idz do mamusi dzieciaku

Luop
17-07-11, 07:34
Szanowni obywatele klanu Planu B ogarnijcie swojego kolege Noona, bo chlopak bije ludzie dlatego ze expia szybciej niz on. a oto teksty jakie mi pisal.

08:18 Angelisso [84]: ?
08:18 Noon [75]: ile masz staminy?
08:18 Angelisso [84]: 39.56
08:19 Angelisso [84]: do czego ci moja stamina potrzebna
08:19 Noon [75]: bo w pare dni
08:19 Noon [75]: wbiles kilka mln expa
08:19 Angelisso [84]: gdzie to sprawdziles?
08:19 Noon [75]: expisz z rana
08:20 Angelisso [84]: gdzie to sprawdziles?
08:20 Noon [75]: top secret
08:20 Noon [75]: :D
08:20 Noon [75]: nic bede mial cie na oku
08:20 Angelisso [84]: lOL ;D boisdz sie ze expise szybciej od cb ta?
08:20 Noon [75]: bo podejzany jestes mi w okresie wojny cos szybko expisz
08:20 Noon [75]: nie ze szybciej odemnie
08:21 Angelisso [84]: LoL ;D
08:21 Angelisso [84]: co cie obchodzi jak ja expie?:D ja expie i niemam zadnych wojen
08:21 Noon [75]: obchodzi mnie
08:21 Noon [75]: bo trzymam piecze nad takim czyms
08:22 Angelisso [84]: pff... expic komus nie wolno ?
08:22 Noon [75]: PFF?
08:25 Angelisso [84]: co ty bedziesz mnie tu sprawdzal ile ja expa mam i w jaki czas.
08:25 Angelisso [84]: zajmij sie soba
08:26 Noon [75]: spoko
08:26 Noon [75]: gosicu
08:26 Noon [75]: tak mowia zawsze
08:26 Noon [75]: wrogowie


przymyslcie to i podejmijcie jakąś decyzje na temat tego goscia.

Zapomniales wkleić tekstów jakie do mnie rzucałeś i jak mi groziłeś. :) Ale ja mam all na ss'ach :)

deamonq
17-07-11, 07:50
Waski a Ty jestes za Noonem bo jest z Twojej gildi ?? Noon placze ze ktos expi lepiej od niego. To jest ŻAŁOSNE

slawek
17-07-11, 08:07
Waski żal że stajesz w obronie noona To dziecko ma chyba z 13 lat i cwaniaka odgrywa .... poprostu słabo sie robi . Angelisso wiesz czemu sie do cb dowala bo Plan B nie pozwoli na to żeby na serwie wybijały sie high lvl gdyż mogło by to im zaszkodzić dlatego wolą po koleji upiaradalać tych co sie wybijaja Np; Eksterminator
2011-06-11 23:26:54 Gracz zginął na poziomie 108 , zabity przez Yobak, Wawro, Tharoo, Waski, Aurix, Vo'Rith, Zipek, Johnny Walker, Agri, Tisaya, Hafcik, Sadysta, Lai, Zly On, Kozako, Noon, Embaa Embaa, Ormo,

18 vs 1 brak mi słów


Strzałka ;>

mostafaisgood
17-07-11, 08:34
Nie rozumiem co to za przyjemność wybijania wszystkich wysokich leveli ?.
Z kim wy chcecie się bić w przyszłości ? Bo chyba exp wam sie kiedyś znudzi co nie ?

slawek
17-07-11, 08:44
A on kur*a jest mg czy panem Bogiem ->>>08:20 Noon [75]: nic bede mial cie na oku...

Sliwa0907
17-07-11, 09:38
Tylko widzisz Waski, do Ciebie czy Sadysty nikt nic nie ma, bo idzie sie z wami dogadac. A z tym wypierdkiem Noonem nie. Koles albo ma kompleksy w rl albo uwaza ze ta gra to jego zycie i musi bronic siebie i Altaronu jak lwica mlodych. Robi sie to powoli zalosne bo niedlugo bedzie to serv 'policyjny' gdzie nie bedzie mozna wbic wiecej niz 45 lvl(bo SD!) bo kazdego bedziecie miec na oku...Zalosne i tyle :)

slawek
17-07-11, 09:45
Popieram ^^^



Czarno na białym !!!

Delooz
17-07-11, 09:51
Dlaczego Noon jest taki be ?
Ze stara sie utrzymac na pozycji ? Chce sprawowac wladze na serwie ?
Nie rozumiem was haha.

Koles wylapal hunta bo zaczal na niego bluzgac i na cwaniaka powycinal rozmowy zamiast wkleic calego screena z rozmowa :)
A teraz jak kazdy co nie umie nic zalatwic placze na forum jaki Plan B jest nie dobry :(

A co do samego Noona , da sie z nim dogadac :) spoko chlopak jest.
Beatbox - jackson rox :D Pzdr Noonuś
Tyrko.

dedereq
17-07-11, 09:59
Nie kumam tego -,-

bilsom
17-07-11, 10:21
Dlaczego Noon jest taki be ?
Ze stara sie utrzymac na pozycji ? Chce sprawowac wladze na serwie ?
Nie rozumiem was haha.

Koles wylapal hunta bo zaczal na niego bluzgac i na cwaniaka powycinal rozmowy zamiast wkleic calego screena z rozmowa :)
A teraz jak kazdy co nie umie nic zalatwic placze na forum jaki Plan B jest nie dobry :(

A co do samego Noona , da sie z nim dogadac :) spoko chlopak jest.
Beatbox - jackson rox :D Pzdr Noonuś
Tyrko.

uwierz mi że nawet gdyby nie wyzywał Noona i expił w takim samym tempie to by po prostu padł gdzieś na expie, już było parę takich przypadków więc to nie jest wyciągnięte z palca. Z tego co wiem połowa ludzi z Planu B nie jest za tym żeby kontrolować tak ludzi niech sobie expią jak chcą ale są takie wyjątki jak "Noon" który musi pokazać że jest pępkiem świata. Zrozumiałe są takie posunięcia ale na serwerach gdzie gra po 400 + osób, ale tutaj gdzie zamiast grać wiecej osób to gra coraz mniej. A może to jest świadome posuniecie ze strony Noona żeby w końcu wybuchła jakaś wojna bo prócz forum gdzie co chwila są takiego typu tematy to w grze powiewa nudą....

Yobak
17-07-11, 10:28
Ja osobiście nie zgadzam się z w tym przypadku z postępowaniem Noon'a

Pozdrawiam.

Delooz
17-07-11, 10:30
Ogarynka masz racje , nikt mu nie zabroni zabijac graczy na respie bo to swiat pvp - i jezeli bedzie chcial zeby sie nikt nie wybil to moze tak robic :)

A Ci co pisza na fourm "O nie padlem Plan B mnie zabil za nic <płacz> " zamiast pisac durnego posta mogli by zorganizowac jakas ekipe , starac sie wyexpic (jest taki czar akus bala) i postawic sie Planowi :)

Ale poki co , co ktos padnie czy wylapie Hunta - pisze swoje magiczne opowiadanie jaki on to nie jest i jaki swiat jest zły.

@Yobak - Jestscie razem w klanie , ustalcie sobie zasady jakies :) A nie ze jeden naklada Hunta , a drugi jest temu przeciwny.

slawek
17-07-11, 10:43
Delooz Przestań już Im TAk Dupe lizać!!! bo co posłodzisz im i co cb zostawią w spokoju hahahah

Delooz
17-07-11, 10:51
Ja lizac ? haha

Co do spokoju to jeszcze troche bede mial tego spokoju :)

elo.

laskowcowy
17-07-11, 11:09
chyba wszyscy wiedzą że Noon jest największą zakałą tego serwera, nie rozumiem liderów Planu B dlaczego go jeszcze w gildi trzymają, chodzi wyzywa ludzi od kurew itp. albo ma 12 lat, albo przegrzał mu się mózg od internetu i nie odróżnia świata rzeczywistego od gry ;d

Felt Down
17-07-11, 11:38
Powiem tyle. Jeśli ta sytuacja nadal tak będzie się miała to nikt tu nie będzie grał. Noon, sam osobiscie Ci powiem, że pa to bezsens. Za miech max 2 znudzi sie wam gra tutaj bo nie bedzie co robic. I mowie Ci to ja, Sacred :).. sam osobiscie zrobilem przerwe bo wieje nuda. Kogos sie ubije to zaraz ktos hejtowac zacznie. Serwer pvp jak pvp ale czepianie sie o expa to bezsens. Mogles go ubic ot tak i podac argument serweru pvp: od tego jest pvp zeby sie bic. Wtedy na pewno by na forum nic nie powiedzial. TU nie chodzi o to zeby komus napisac ze padnie za to i za to. Jak masz cos do tej osoby ubij i tyle. Jak bedzie chciala wyjasnien to powiedz za co, jak bedzie dalej spinac zaproponuj duel i tyle bez huntow bezsensownych. Ludzie czytajac to forum beda sie zniechecac do dalszej gry.

Proponuje zamknac temat bo nic nie wnosi tylko kolejna paplanina na forum.

deamonq
17-07-11, 11:41
dOBRA sprawa z Noonem wyjasniona. Wiadomo chlopak stawia na swoim i nie da za wygrana, taki swiat ALTARONA >>> pozdro for all. Dziękuje i prosze o zamknięcie tematu, ale Meffri ma racje jesli dalej tak sprawa bedzie sie toczyc wiele osob odejdzie z servera i zobaczą wtedy po co to wszystko bylo. O to wlasnie chodzi w PVP zeby sie wyexpic, dac na zmiane sobie siebie wyexpic i robic wary czy cos.. Temat do zamkniecia

Deni
17-07-11, 12:41
Noon to j**ana KU**a. Hunty za nic od planu B. Nikt im się nie chce postwić. Angelisso zamiast prosic o t ozeby nie bylo hunta trza było zrobic team i noona z dp nie wypuszczac.
Widzicie co sie dzieje , duzo osob ktore znam mniej wiecej odeszlo przez plan b.
Niedlugo Plan b będą mieli 400 lvle. Dlaczego? Bo zostanie 40 graczy w tym 25 graczy z planu B, i 5 rookstayerow, reszta boty. Przecież gdybyśmy sie zebrali to plan b by jaja mógł jedynie lizać.
Dlaczego się ciebie czepiał? Bo szybko wbijales lvl, tak samo mnie się czepiał.
Poprostu noon to nie ogar , a że jest w planie B to wykorzystuej to prowokując graczy.
jest kilka osób z planu b które są wporzo , Ale noon ośmiesza ich klan napuszczając ich na dobrych grczy.
Mam nadzieję że się to zmieni bo to już Parodia.
Jak będzie jakaś ekipa piszcie na Ghall2 na forum dołącze z miłą chęcią !!!
JB (j***ać Plan B)
BTW. Ów post nie zawiera wulgaryzmów , bo np w wyrazie j***ać są gwiazdki i mogłem mieć na myśli wiele wyrazów np jutrać :)
JB!!! na 100% buehehe

Lord Darkei
17-07-11, 13:30
Właśnie każdy wie że Noon to debil jakich mało na tym świecie ale wejście się zbierzcie i ponapierdalajcie dzieciaka trochę i się uspokoi.

siwyus
17-07-11, 13:31
@2up
Wypuść na rynek serie ciuchów ala JP ze swoim JB. Na pewno kupie ;]

Deni
17-07-11, 13:33
Siwyus powiem ci jedynie że nienawiść do was jest wielka wśród graczy.
Powiem ci jedynie Tyle
JB.
Oraz dodam że niedługo chary planu b będą moje bueheh

siwyus
17-07-11, 13:50
Nawet nie chciałbym, że taki kretyn jak Ty mnie lubił ;p A co do charów to co wyślesz nam keyllogery, które naściągałeś w poszukiwaniu bota ?? hahah..

@edit: Powiedziałeś mi "jedynie tyle" 2 razy ;d Więc to bardzo "jedyne" słowa.

Luop
17-07-11, 13:58
Powiem tyle. Jeśli ta sytuacja nadal tak będzie się miała to nikt tu nie będzie grał. Noon, sam osobiscie Ci powiem, że pa to bezsens. Za miech max 2 znudzi sie wam gra tutaj bo nie bedzie co robic. I mowie Ci to ja, Sacred :).. sam osobiscie zrobilem przerwe bo wieje nuda. Kogos sie ubije to zaraz ktos hejtowac zacznie. Serwer pvp jak pvp ale czepianie sie o expa to bezsens. Mogles go ubic ot tak i podac argument serweru pvp: od tego jest pvp zeby sie bic. Wtedy na pewno by na forum nic nie powiedzial. TU nie chodzi o to zeby komus napisac ze padnie za to i za to. Jak masz cos do tej osoby ubij i tyle. Jak bedzie chciala wyjasnien to powiedz za co, jak bedzie dalej spinac zaproponuj duel i tyle bez huntow bezsensownych. Ludzie czytajac to forum beda sie zniechecac do dalszej gry.

Proponuje zamknac temat bo nic nie wnosi tylko kolejna paplanina na forum.


Osobiście zapytałem typa jak było widać w rozmowie gdyż dostałem cynk że to wróg, który się wyexpia. Jako, że Człowiek o imieniu Fasol powiedział "Plan B to banda baranów bo dają nam sie wyexpic i ich zniszczymy" to podjęliśmy decyzje ze nikt nam nie będzie ubliżać. Faktycznie pozwoliliśmy ludziom wyexpić się takim jak sebek, juste, evill, ojczul etc. Niektórzy z nich dalej expią gdyż nie szukali nigdy zaczepki a niektórzy uważali, że mogą robić sobie wszystko. Jedni zaatakowali naszych sojuszników (Sunblade, które nie chciało pomocy chciało się samo tym zająć) inni wyzywali nas po kryjomu i uważali nas za kretynów. Sorry ale pluć sobie w twarz nie damy. Co do tego gościa zapytałem go w celu sprawdzenia czy nie boci ile ma staminy, gdyż gdyby miał mało to by oznaczało, że albo siedzi przy kompie po 16h dziennie albo boci i bym go wtedy sprawdzał. Powiedziałem mu moje podejrzenie a ten zaczął mnie wyzywać. Sorry ale, nie wiem każda osoba która będzie mi ubliżać będzie padać. U nas w gildii panuje zasada jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Nie wiem jak jest w innych gildiach, wiem że nie damy ruszyc Collegium i Sunblade. Fakt może wygląda to na PA z naszej strony, że nie dajemy się wyexpić ale niestety tak nie jest po prostu nie dam mi i innym pluć w twarz. Mieliście szanse, która daliśmy ludzia, co byli naszymi wrogami, niestety podziękujcie Fasolowi za jego niewyparzoną buźkę. Najśmieszniejsze jest to, że pomysł żeby ludzie byli free i mogli się wypłacać, był moim pomysłem. Co do wyzwisk typu, że jestem dzieciakiem etc. albo mam kompleksy, to na poczaktu z tego śmialiśmy się ale teraz to nudne trochę. Piszcie z main charów a nie z noobów bo się boicie. Wiele ludzi do mnie napisało na prv i wiele ludzi nie było zawiedzionych.

Deni
17-07-11, 14:03
Tak? wielu ludzi? wszyscy h lvl to plan b , sunblade, colegium , sin selma oraz te mniejsze jak lizydupy Destiny, które są z wami.
Reszta nie moze sie wyexpić. To co ty tu pierdolisz kurwo jebana szmato?
CO TY KURWO PIERDOLISZ?!!!!!!!!!!!!!!

Luop
17-07-11, 14:06
Up
Sorry ja mam dopiero 13 lat.

Deni
17-07-11, 14:11
huncicie ludzi za free , więc o czym do mnie mówisz.... ty nie masz 13 lat max 9 frajerze

siwyus
17-07-11, 14:15
Wydało się Noon ^^ ale co poradzić "swój swojego pozna" (mowa o wieku)... :D

Deni
17-07-11, 14:18
słownictwo.

Mervakis
17-07-11, 14:19
Wnioskując po Twojej wypowiedzi jest odwrotnie niż twierdzisz.

Luop
17-07-11, 14:34
No Siwyus wydało się teraz beda mnie gnoić bo mam 13 lat :(

Acolt
17-07-11, 15:06
wyjaśni mi ktoś, bo nie rozumiem... O co te gość sie rzuca?
ja nie liże dupy Planowi, nie wchodze im w parade i hunta nie mam... Nie znam wszystkich ale kilku jest na prawde spoko gości... Raz mnie zabili- olałem. Potem sie sprawa szybko wyjaśniła.
Gracz i PlanB dwa bratani i do hunta i do szklanki:P

slawek
17-07-11, 15:10
Liżesz Dupe ->Gracz i PlanB dwa bratani i do hunta i do szklanki:P i Nara...

Kosiarzumysłów
17-07-11, 15:13
słownictwo.

malpaa
18-07-11, 07:56
Ale tak naprawdę Noon byś się przyznał do tego swojego wieku wkońcu 13-la:ptku!! Tak jak każdy z planu B ja mam 11 wioseł!!:) śmiechy czechy ;)

dedereq
18-07-11, 08:03
Opozycja strony rządzącej (szybki test na inteligencję, do kogo kieruję to pytanie) - powiedzcie mi w jakiej sprawie i kiedy to było, jak Destiny lizało dupę dla Planu B lub reszty?
Rzecznik prasowy 'Destiny"

makmej
18-07-11, 10:09
No kurwa Noon ja nie mam siły już do Ciebie baranie głupi. Pierwszy raz padłem bo "pojebały się hotkeye" komuś. Tak na pewno. Jak napisałem do eremce że gram to mnie zabili odrazu po tym więc co ty pierdolisz że mam nie wyparzony język? Drugi raz padłem i już chociaż mi napisaliście że mam hunta;). I wtedy zacząłem już mówić co ja o was myślę ;) , jedyna osoba co u was coś rozumie to chyba Sadysta. Ja miałem hunta już podobno od samego początku jak mój nick poznaliście (ded od Zly on) więc chłopie nie mów że chcieliście dać się wyexpić bo to są BREDNIE.
ZAMKNIJCIE TEN TEMAT...
Ludzie nie piszcie już o Planie B , po prostu przestańcie grać , znudzi im się ta gra w końcu.

Felt Down
18-07-11, 10:59
Dla mnie ten temat jest głupi. Nie kminie o co sie rzucacie. Plan B jak kazda inna gildia ktora by miala wladze robi co chce. Jak chcecie cos zrobic to ubijajcie ich nawet robiac masslogi na respach u nich. Nikt nie kaze wam grac. Mi sie znudzilo to break zrobilem. Bede chcial grac to bede. Noon, jeszcze jedna uwaga. Bo mowisz ze bedziecie bronic Collegium i Sunblade. OK, ale jesli jakis gracz by sobie przejebał ewidentnie i by go tyrały osoby to wszyscy byscie za nim poszli? To cos tu jest nie tak IMO. Chyba, ze panowała by zasada jak u Was, ze takie osoby leca z gildii i sa zdane na samych siebie. Bo jak czasem loguje i widze jak podbiega taki typek mowi do wszystkich hunted pod dp i ich napierdala za przeproszeniem, deklarujac sie ze ma pro od Sunblade czy od kogo tam jeszcze nie jest fair. Jesli taki gracz idzie pkowac powinien sie liczyc z tym ze ktos go moze ujebac, a nie wszyscy trzesa portkami bo zaraz rush wleci w nich z 40 osob.

baster
18-07-11, 11:48
Zamknąć temat!

Bym zapomniał jebać Plan b!

Luop
18-07-11, 14:47
No kurwa Noon ja nie mam siły już do Ciebie baranie głupi. Pierwszy raz padłem bo "pojebały się hotkeye" komuś. Tak na pewno. Jak napisałem do eremce że gram to mnie zabili odrazu po tym więc co ty pierdolisz że mam nie wyparzony język? Drugi raz padłem i już chociaż mi napisaliście że mam hunta;). I wtedy zacząłem już mówić co ja o was myślę ;) , jedyna osoba co u was coś rozumie to chyba Sadysta. Ja miałem hunta już podobno od samego początku jak mój nick poznaliście (ded od Zly on) więc chłopie nie mów że chcieliście dać się wyexpić bo to są BREDNIE.
ZAMKNIJCIE TEN TEMAT...
Ludzie nie piszcie już o Planie B , po prostu przestańcie grać , znudzi im się ta gra w końcu.

Fasol odpowiem ci krótko nigdy nie byłeś free, ustalone było msg do planu b a on podejmuje decyzje. I nigdy ty nie byles free bo ludzia zaszedles za skore dlatego padles.

makmej
18-07-11, 21:30
To co mowisz że mam nie wyparzony język CHŁOPIE ZASTANOW SIE CO MOWISZ...
Tym postem zamykam ten temat prosze nie pisać już więcej...

PrzemuS
18-07-11, 21:36
Witajcie. Piszę tego posta w jednym celu. Ten cel to złagodzenie kłutni między gildią Plan B, a graczami.
Siedzę na forum od ok. miesiąca (nie zakładałem konta ;p) i obserwuję Wasze poczynania. Dochodzę do wniosku, że gildia Plan B nie jest hitlerem, a gracze nie są żydami. Problem tkwi tutaj w graczach, którzy nie okazują szacunku lub kultury (*dopowiedz sam* hejterów) w stosunku do gildii Plan B. Właśnie tacy gracze zostają przez nich nawiedzani (czyt. hunceni). Tym postem chcę Wam uświadomić, że można żyć z Nimi w zgodzie, ale tylko pod warunkiem. Jeżeli Ty sam tego chcesz. Nie licz na to, że wyzywając, ośmieszając, chamsko zachowując się w stosunku don ich (gildia) nie będziesz atakowany. Przytoczę tutaj pewne przysłowie "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie". Szanujcie innych, a sami będziecie szanowani.
Tym postem chciałbym Wam uświadomić, że wojną Gracze-Plan B nic nie zdziałacie. Rozwiązujcie sprawy pokojowo, nie siłowo. Ta pierwsza metoda skutkuje w ponad 87%. I czasem tak myślę, czy tego posta powinienem wstawić do innego działu w nowym temacie ;)

Pozdrawiam,
PrzemuS. (:

siwyus
18-07-11, 21:45
@up
Jeden normalny, ale i Ciebie zaraz nazwą lizodupem czy kim tam jeszcze... Jak to ktoś kiedyś trafnie powiedział/napisał " Nic nie dzieję się bez przyczyny". <-- czy jakoś tak ;]