PDA

Zobacz pełną wersję : Propozycja poprawy serwera


Vulpes
12-03-16, 00:18
Witam

Chciałbym zaproponować połączenie serwerów(wiem, wiem już była taka propozycja) ale myślę, że to jest najlepsze rozwiązanie w tej chwili dla Altaronu, przestałem grać w listopadzie/grudniu 2015r. ponieważ większość graczy dostała bany za rzekome boty na serwerze pvp, więc nie było sensu grać z garstką ludzi którzy również tracili nadzieje na lepsze jutro serwera. Drugą przyczyną a przez niektórych główną przyczyną spadku graczy było wycofanie się gildii z serwera. Przed tymi banami serwer rozkwitał w depo było ponad 10 osób w stanie spokojnym wieczorami i w weekendy dochodziło do około 30 graczy w depo, aż pojawiał się uśmiech na twarzy z tego widoku. W tej chwili na serwerze pvp gra max 10 osób online z czego każdy praktycznie expi, serwer pvp wisi na włosku zamiast go dobijać administracja powinna go ratować.


A więc moją propozycją jest połączenie serwerów a raczej dodanie postaci z serwera PVP na nPVP i stworzenie jednolitego głównego serwera, była by możliwość pvp tylko za zgodą drugiego gracza np. wysyłamy komuś zaproszenie za pomocą komendy "!pojedynek nick" gracz dostaje komunikat i może przyjąć zaproszenie lub je odrzucić było by to ciekawym ułatwieniem w skillowaniu oraz urozmaiceniem w walkach 1v1. Można również stworzyć system wojen dla gildii jaki istnieje w tibii(nie mam pojęcia czy taki system już istnieje na nPVP ponieważ nigdy tam nie grałem) istnieją również areny i tutaj ciekawy pomysł dał gracz Trixis.
( https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=17983 ) Pomysł może być oczywiście lepiej rozpatrzony przez administrację.
Drugą sprawą problemem są wnęki przy całkowitym eq w wnękach możemy osiągnąć około 40% obrony przed mrokiem itd. myślę, że balans postaci nie jest potrzebny lecz poprawienie bonusów w poszczególnych przedmiotach, ponieważ według mnie balans jest dostatecznie dobry (lecz nie posiadam dużego lvla i nie wiem jak to się sprawuje na 150+ lvlu tutaj powinni się wypowiedzieć inni gracze) Więcej argumentów proszę podać pod postem.


Altaron jest ciekawym serwerem jedynym w swoim rodzaju gra na nim mała garstka ludzi ponieważ doceniają ten klimat, nie potrzebują masy ludzi by miło grać a wręcz przeciwnie tworzą taką Altarońską rodzinę :) jeżeli mogę tak to nazwać mam na myśli rdzennych graczy, niestety gimbusów tutaj nie brakuje którzy psują ten klimat. Do gry wróciłem jakieś 2 dni temu przez ten czas napotkałem się na nowych graczy w depo którzy pytali mnie o wskazówki dotyczące gry jak widać przychodzą nowi gracze lecz bardzo! bardzo! mała ilość graczy ich odpycha wiec serwer nie ma szans na odbudowanie w takim trybie, do gry w większym stopniu wracają starzy gracze popatrzeć co tam się dzieje na serwerze, którzy również chcą wrócić do gry ale odpycha ich śmiało mogę powiedzieć prawie ZEROWA ILOŚĆ GRACZY!!!


Dlaczego administracja nie ruszy z naprawą serwera dla tych którzy są i dla tych którzy mogą wrócić, przyjść. Przecież normalny serwer już dawno został by wyłączony ale Altaron nadal stoi nie jest to jakiś amatorski projekt. Zbudowaliście coś czego nikt inny nie dokonał jedynym podobnym serwerem tibi był ( Ron OTS ) lecz Altaron to już nawet nie jest Tibia wszystko jest w 100% zbudowane od zera, własny projekt, własny system. Po prostu pomyślcie nad przyszłością waszego projektu, prawda jest taka, że macie graczy w dupie ale wszystko ma swoje przyczyny większość graczy tylko marudzi i krytykuje więc nie dziwię się, że olewacie podobne tematy.



Piszę w imieniu wszystkich graczy do Administracji proszę o rozważenie tej propozycji. Mam nadzieję, że większość ludzi na serwerze ma podobne zdanie do mojego. Proszę o komentarze pod postem w celu ewentualnej poprawy propozycji również nie mogło by zabraknąć krytyki więc zapraszam do ocenienia.

Pozdrawiam

3005259
12-03-16, 00:35
Sam gram na serwerze PVP i wacham się co do przestania gry. Administracja może napisać "podoba się to grajcie nie to nie" mi się bardzo podoba ale co zrobić gdy brakuje mi przedmiotu jest jakiś boss albo ciężka misja do wykonania np przeszłość. Pewne rzeczy nie zostały stworzone do zrobienia w pojedynkę tak wiec popieram ten temat gościu ma absolutną racje. Administracjo altaron jest ogromny ma mase questów świetny system profesji oraz subprofesji, wiele itemków, potworków, NPC, miast. Zadajcie sobie pytanie "Czy to wszystko co zrobiliście ma być dla 5 graczy na pvp i 30 graczy na npvp?" Czy może chcecie żeby serwer odżył. Vulpes dobry pomysł z nie wszystkim się zgadzam ale widać że Ci zależy na serwerze.

Ditos
12-03-16, 08:06
Niech usuna server pvp a wy sobie zróbcie nowe chary bedziecie miec nowa frajde!

Rahilux
12-03-16, 09:14
O chłopie, popieram twój pomysł w 100%. Jedyna propozycja przy której wczytałem się w każde słowo.
Administracjo odewzijta się jeśli można!

CySiO
12-03-16, 10:10
Jedyną normalną propozycją byłby reset i wprowadzenie starego systemu ekwipunku i wprowadzenie stanu sprzed tabelek. Tutaj gra kończy się po około 4-6 miesiącach. Wbijasz 200+ lvl i gra się nudzi. Robisz miliony expa na godzinę, robisz miliony talarów w banku. Bez sensu. A gra bez pvp dla wielu ludzi jest nieinteresująca.

Trixis
12-03-16, 10:33
Bez sensu . Polaczenie serwera nonpvp i pvp nic nie da a wrecz jeszcze bardziej by mnie zniechecilo do gry . Kurwa ludzie macie klapki na oczach??? Bez masy nowych terenow ,potworow, ciekawych misji a najwazniejsze wersji angielskiej nic tuta nie ruszy . To nie zalezy od graczy, jak komus zalezy na altaroniku to niech podesle kase na konkretnego grafika i mapera .
Zamykam

inbass
12-03-16, 10:37
Bez sensu . Polaczenie serwera nonpvp i pvp nic nie da a wrecz jeszcze bardziej by mnie zniechecilo do gry . Kurwa ludzie macie klapki na oczach??? Bez masy nowych terenow ,potworow, ciekawych misji a najwazniejsze wersji angielskiej nic tuta nie ruszy . To nie zalezy od graczy, jak komus zalezy na altaroniku to niech podesle kase na konkretnego grafika i mapera .
Zamykam

Co jak co, mam takie samo zdanie.

carlcoxxx
12-03-16, 11:18
@up

signed

Vulpes
12-03-16, 12:33
Jeżeli chodzi o nowe tereny, potwory, wersja angielska itd. jak najbardziej mogły by być dodane lecz jest to niepotrzebne ponieważ nie mam na myśli poprawy serwera w takim stopniu by grało na nim 200 osób jest to w tej chwili nierealne. Oczywiście można dodać nowe miejsca z expem, nowe npc(misje) itd. to nie wymaga zbyt wiele pracy. Po namyśleniu Cysio ma racje taki system byłby dobry lecz wymagał by resetu oraz było by to czasochłonne lecz było by to bardzo korzystne dla graczy. Ale czy administracja poświeciła by tyle czasu na taki projekt? dlatego myślę, że pomysł który zaproponowałem były najlepszym rozwiązaniem w tej chwili.

Arkon
12-03-16, 13:32
heh <znaki>

Ebzdyberybecjusz
13-03-16, 10:26
Jedyną normalną propozycją byłby reset i wprowadzenie starego systemu ekwipunku i wprowadzenie stanu sprzed tabelek. Tutaj gra kończy się po około 4-6 miesiącach. Wbijasz 200+ lvl i gra się nudzi. Robisz miliony expa na godzinę, robisz miliony talarów w banku. Bez sensu. A gra bez pvp dla wielu ludzi jest nieinteresująca.

Chociaż raz niech posłuchają graczy i może zróbmy ankiete na ten temat ? Bo jak dla mnie i starych graczy którzy grali gdy nie bylo pierdolone* Tabelki grało się fajnie .

Vulpes
13-03-16, 12:50
Pisałem z wieloma graczami, każdego zachęcałem do podpisywania się pod tematem wielu odmówiło ponieważ administracji już nie ma w takim składzie jak była kiedyś i ten pomysł jest bardzo mało prawdopodobny aby wypalił. Osobiście uważam gdyby wszyscy gracze poparli ten pomysł była by o wiele większa szansa na odbudowę serwera ale ci gracze po prostu wątpią w to aby się udało. Owszem problemem jest "administracja" ale również gracze, każdy tylko krytykuje i narzeka na tym forum i w grze zero wdzięczności, w ostatnim czasie zostały dodane nowe runy, które bardzo ułatwiają grę z braku graczy, przez co handel runami umarł. Właściciel serwera ruszył by dopiero z naprawą jak mu wpadną pieniądze na konto inaczej nie ma mowy, większość ekipy pracowała za darmo poświęcając swój wolny czas, nikt nie będzie robił za darmo gdy ma możliwość innej pracy za którą ma płacone. Więc ten pomysł ma nikłe szanse, zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa dlaczego gracze w większości piszą, że ten serwer to "gówno" i nie opłaca się tu grać ale i tak grają lub wypowiadają się aktywnie na forum to jest najbardziej dziwne.

Pozdrawiam.

CySiO
13-03-16, 14:31
Moim zdaniem, ludzie z pvp nie wrócą do gry bez zmian w eq/dmg. Bo chcą walczyć, a nie wpierdalać 300 lvl. Wolą bić się na 80 poziomach a nie 200 z eq +30% dmg.

Rahilux
13-03-16, 14:55
Ja to bym wyrzucił wnęki do morza po prostu :)

Noratl
13-03-16, 16:03
Tylko że teraz oprócz ciągłego expienia jest jeszcze kompletowanie eq. bez wnęk zostanie samo expienie i gra jeszcze szybciej się znudzi. W altaronie nie ma za bardzo co robić, skilowania nie ma, na wszystkich expach zarabiasz, liczy się tylko ile expa na godzinę zrobisz, bo hajs i tak się będzie zgadzał.

Rahilux
13-03-16, 16:04
Set z wnękami = jeszcze szybsze expienie :p

CySiO
13-03-16, 16:53
@Felczyk
Proszę Cie kompletowanie??? Czy kupowanie 3 itemowych itemów?? :D To jest różnica.
Kiedyś się kompletowało sety, jak musiałeś mieć cały zestaw lub podane części do mieszanego setu. Zmniejszasz droprate tych itemków i możesz je zbierać dosyć długo. I każdy item jest warty tę samą cenę, a nie jak teraz 1 wnęka=śmietnik, 2 wnęki=dobra cena, 3 wnęki=plecak talarów. Dlatego to co było wczesniej było dużo lepsze, bo biegały 150 max lvl, a nie 250-300 po pół roku. I wojna jest lepsza na lvl 80-100, a nie po 2 miechach 150 lvl i dmg jak z orshaabala.

Vulpes
13-03-16, 20:58
Ten temat nie ma absolutnego sensu ilu nas jest 5? w tylu nie zrobimy nic, jedyną opcją jest podpisanie się wszystkich graczy pod tym postem i po uzyskaniu pełnego zdania wszystkich graczy na temat poprawy można zacząć działać i kontaktować się z "administracją" na ten moment można sobie tylko pomarzyć o lepszym altaronie. Jeżeli chcecie zachęcajcie graczy do chociażby wyrażenia swojego zdania pod tym postem, nie od razu Kraków zbudowano.

Pozdrawiam.

Mesmerize
13-03-16, 23:35
Ten temat nie ma absolutnego sensu ilu nas jest 5? w tylu nie zrobimy nic, jedyną opcją jest podpisanie się wszystkich graczy pod tym postem i po uzyskaniu pełnego zdania wszystkich graczy na temat poprawy można zacząć działać i kontaktować się z "administracją" na ten moment można sobie tylko pomarzyć o lepszym altaronie. Jeżeli chcecie zachęcajcie graczy do chociażby wyrażenia swojego zdania pod tym postem, nie od razu Kraków zbudowano.

Pozdrawiam.

Jestem za żeby się "zjednoczyć" ale po co to wszystko skoro i tak się nie interesują tym co się dzieje? Za pewne miesiąc temu zauważyli po postach na forum, że gracze się "buntują" i że coś jest nie tak, a odzewu brak ;)

CySiO
14-03-16, 00:22
Problem jest w tym, że Altaron jest serwerem beta, na którym administracja nie może wprowadzić tego co by chcieli. Próbują zrobić ot clienta. I ogólnie Altaron został porzucony już dawno (w obecnej wersji). Mieli więcej czasu zaczęli cos robić, ludzie przestali grać, administracja przestała tworzyć.

corkarypto
14-03-16, 08:24
Gdzie są Ci ludzie którzy głosowali w ankiecie kilka tygodni temu na temat balansu i stwierdzili że wszystko z balansem jest dobrze. GDZIE ONI SĄ? CZEMU NIE GRAJĄ, DLACZEGO?

Co do tematu uważam że jest bezsensu połączyć serwer pvp npvp po co? Akurat to że jest serwer pvp i npvp to jest wielki plus.

Vulpes
14-03-16, 14:30
Istnienie dwóch serwerów PVP i NPVP ma jak największy sens ale przy dużej ilości graczy, w tej chwili na pvp gra max 10 osób i to jest naprawdę max a na npvp około 30 z tego co wiem. Gdy przychodzą nowi gracze na serwer a takich już widziałem, wspomniałem już o tym w pierwszym poście, wyobraźcie sobie, że na serwer przychodzi nowy jak i stary gracz i widzi pustkę w depo co robi? wychodzi momentalnie z gry lub ma chęć ale szybko ją traci ponieważ nikt nie lubi grać samemu oczywiście zdarzają się wyjątki, druga sprawa gdy nowy gracz przychodzi ma wybór serwer pvp albo npvp i tutaj kolejny dylemat. Gdy serwery będą połączone gracz wejdzie na główny serwer nPVP z systemem walk, pojedynków itd. i zobaczy w depo około 5+ osób nabierze większej ochoty oraz nie będzie miał dylematu gdzie zagrać na pvp gdzie prawie nikt nie gra? czy na npvp gdzie gra więcej ludzi? ale większość nie lubi grać na npvp.

Więc uważam, że ten temat ma jak największy sens jedynym brakiem sensu są gracze którzy nie chcą nic zdziałać w tej sprawie, drugą sprawą może być a nawet gorszą jest właściciel serwera, który nie zamierza płacić za pracę swoim współpracownikom. Bez administracji możemy pisać i mieć tylko nadzieję, że ruszą głową i zrobią coś w kierunku poprawy serwera. Możliwe, że może im się to nie opłacić więc wolą mieć wbite we wszystko. Dlatego ten pomysł jest jak najbardziej na miejscu ponieważ nie wymaga dużej pracy jedyne co to przeniesienie postaci z pvp na npvp i zrobienie systemu jaki zaproponowałem, można zmienić balans w przedmiotach np. maksymalnie 2 wnęki w 1 przedmiocie i 2% na bonus tak żeby cały zestaw dawał maksymalnie 20% bonusu, do tego ewentualna poprawa balansu w postaciach, z tego co mi gracze mówili 150 mag nekro z łatwością pokona 150 rycerza nekro ponieważ bije po 700+ z pocisku śmierci dmg mogło by zostać zmniejszone o jakieś 20%. Nie wymagajmy takich zmian które by postawiły altaron na nogi w takim stopniu, że odżyje dla 200 graczy, może w przyszłości były by takie zmiany po wprowadzeniu wyżej wymienionych, krok do kroku i do celu.

oczywaszki
14-03-16, 21:14
Gdzie są Ci ludzie którzy głosowali w ankiecie kilka tygodni temu na temat balansu i stwierdzili że wszystko z balansem jest dobrze. GDZIE ONI SĄ? CZEMU NIE GRAJĄ, DLACZEGO?


Zrezygnowani uciekli po tym jak Carla robił balans na test serwerze i to, że administracja brała pod uwagę te jego chore wymysły. Uciekli, bo nie chcieli zmian, a administracja pokazała tym, że ma gdzieś tą część graczy. Tą część, która regularnie kupowała statusy. Hejty niedzielnych graczy spowodowały, że administracji się odechciało, a to z kolei miało dalsze konsekwencje, które wszyscy widzimy.

aleksy5885
14-03-16, 21:50
Zrezygnowani uciekli po tym jak Carla robił balans na test serwerze i to, że administracja brała pod uwagę te jego chore wymysły. Uciekli, bo nie chcieli zmian, a administracja pokazała tym, że ma gdzieś tą część graczy. Tą część, która regularnie kupowała statusy. Hejty niedzielnych graczy spowodowały, że administracji się odechciało, a to z kolei miało dalsze konsekwencje, które wszyscy widzimy.

http://i.imgur.com/WCHpuz7.gif
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_fIvRzlDf7reB7lLssoA60iLzVQxgr6un.jpg
http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2012/06/d5b499a3c7864cdcf9554e349f204e77.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=-fBRcDrchMk

Trixis
14-03-16, 22:49
Zrezygnowani uciekli po tym jak Carla robił balans na test serwerze i to, że administracja brała pod uwagę te jego chore wymysły. Uciekli, bo nie chcieli zmian, a administracja pokazała tym, że ma gdzieś tą część graczy. Tą część, która regularnie kupowała statusy. Hejty niedzielnych graczy spowodowały, że administracji się odechciało, a to z kolei miało dalsze konsekwencje, które wszyscy widzimy.
Ale zamknij ten swoj pusty leb ktory porastaja blond wlosy prosze . Smiesz twierdzic, ze ludzie uciekli bo jakis Carla cos tam sobie dzialal na test serwerze zalosne. Nie osmieszaj sie przed wszystkimi. Chodz i tak juz wiele razy to zrobilas.

Uwaga ludzie uwaga
Na pvp nikt nie gra bo carla robil cos na test serwerze Haahaahhfahaahahahah juz dawno nikt tak nie dojebal, nie wiem czy w ogole ktos byl by w stanie napisac cos na tak niskim poziomie .

neilran
14-03-16, 22:57
Z wypowiedzi wynika zarzut że nijaki Carla zjebał balans. Czytelnie Ci to wyłożyłem?

c770832
14-03-16, 22:59
Tak.
To przez niego administracja postanowila opuscic ten projekt. Smutne, ale prawdziwe...

Vulpes
14-03-16, 23:00
Wy naprawdę nie macie co robić tylko się wyzywać? szkoda myślałem, że coś będzie z tego tematu, ale jednak lipa :P

neilran
14-03-16, 23:02
Nie, to przez "hejty niedzielnych graczy". Czytaj uważnie.

Ja uważam że ogólnie przez destruktywną krytykę, nie tylko niedzielnych graczy, administracja mogła stracić chęć rozwijania tego projektu i utrzymywania kontaktu z wiecznie niezadowolonymi graczami.

corkarypto
14-03-16, 23:08
Wszytko łączy się w logiczną całość, przejrzałem na oczy!
Carla Ty chuju coś narobił, teraz nie mogę grać. ;/////////
To był mój ostatni post na tym forum (chyba).

@Vulpes to co proponujesz jest do dupy.

Trixis
14-03-16, 23:10
Haha . Przepraszam :/

Vulpes
14-03-16, 23:10
Tak, nie ważne ile by mieli i tak zawsze będą mieć mało ale to są raczej jakieś gimbusy, niestety ich zdanie jednak ma jakieś znaczenie bo nabyło ich coraz więcej i jest ich większa liczba od starych graczy. Patrząc na tą całą sprawę doszedłem do wniosku, że starzy gracze nie mają ochoty wrócić do gry a obecni po prostu wiedzą jaka jest administracja i nawet nie chcą się wypowiadać pod tym tematem a co dopiero mieć nadzieje, że coś się zmieni. No nic jeżeli nikt nie będzie popierał tego tematu nie ma sensu dalej go ciągnąć.

Pozdrawiam

Trixis
14-03-16, 23:16
Sorka ale ja nie w temacie ogolnie ale jak widzie, ze jakies cos wygaduje takie bzdety, ze serwer wypustoszal przez jakiegos gracza /Ge/ to se noz w kieszeni otwiera . Smiechawa.pl :P

neilran
14-03-16, 23:16
Zaglądaj czasem, może coś się zmieni ;)

Wiem czego brakuje Altaronowi, trzeba zrobić ściepę i kupić od Stonogi smak życia xD

Vulpes
14-03-16, 23:34
Ciekawe czy administracja w ogóle przegląda te forum.

Rahilux
15-03-16, 07:14
Przegląda! Flauros dostał bana po godzinie/dwóch od napisania posta ze sprzedażą konta :v

aleksy5885
15-03-16, 10:19
http://generator.memy.pl/ajax/generImg.php?insbox1=A+idz+pan+w+chuj&insbox2=z+balansem+robionym+przez+carle&insbox3=20714&fin=1
http://generator.memy.pl/ajax/generImg.php?insbox1=Carla%3A+Proponowa%C5%82em+zm iany+w+balansie+na+te%C5%9Bcie&insbox2=a+teraz+oskar%C5%BCaj%C4%85+mnie+ze+to+prz eze+mnie+ludzie+odeszli&insbox3=10024&fin=1
Zrezygnowani uciekli po tym jak Carla robił balans na test serwerze i to, że administracja brała pod uwagę te jego chore wymysły. Uciekli, bo nie chcieli zmian, a administracja pokazała tym, że ma gdzieś tą część graczy. Tą część, która regularnie kupowała statusy. Hejty niedzielnych graczy spowodowały, że administracji się odechciało, a to z kolei miało dalsze konsekwencje, które wszyscy widzimy.
http://generator.memy.pl/ajax/generImg.php?insbox1=Dojeba%C5%82a%C5%9B+jak+Hanka&insbox2=w+kartony&insbox3=1556&fin=1

Tisaya
15-03-16, 13:49
Ale zamknij ten swoj pusty leb ktory porastaja blond wlosy prosze . Smiesz twierdzic, ze ludzie uciekli bo jakis Carla cos tam sobie dzialal na test serwerze zalosne. Nie osmieszaj sie przed wszystkimi. Chodz i tak juz wiele razy to zrobilas.

[...]


chodź- bardzo źle
choć, chociaż- bardzo poprawnie

Dostajesz1 z wykrzyknikiem. Czego Was w tej szkole uczą... ;/

@topic
to wśiśko przez Carle

Lajked
15-03-16, 14:51
Padłem Hahaha :uśmiech8:

chodź- bardzo źle
choć, chociaż- bardzo poprawnie

Dostajesz1 z wykrzyknikiem. Czego Was w tej szkole uczą... ;/

@topic
to wśiśko przez Carle

aleksy5885
15-03-16, 17:27
chodź- bardzo źle
choć, chociaż- bardzo poprawnie

Dostajesz1 z wykrzyknikiem. Czego Was w tej szkole uczą... ;/

@topic
to wśiśko przez Carle

http://www.xdpedia.com/obrazki1/9208_ostatnie_przeblyski_slonca.jpg
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQpHxvbnIjXBTKvS-SBPTz5MUNmS0CylMAMefTBenFn-_zSFqhD
http://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_v6Vj9UwMBchP078aJyDFflJYhT79HP9S.jpg
http://p1.pej.cz/p1.pej.cz/6501ac89f5014bef46762be745433eb2.jpg

Arkon
15-03-16, 17:50
Nie wiem czy wy serio jestescie tacy głupi zeby ktos dostał bana nie potrzeba altrela pregusi itp wystarczy doradca jak wiemy arkon i cathon wchodza tylko na forum wiec juz wiecie kto bana wystawił.:uśmiech7:

nie mieszaj mnie w to, poza tym nie banuje na forum, a szkoda. :uśmiech8:

Taco
15-03-16, 21:26
http://www.xdpedia.com/obrazki1/9208_ostatnie_przeblyski_slonca.jpg
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQpHxvbnIjXBTKvS-SBPTz5MUNmS0CylMAMefTBenFn-_zSFqhD
http://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_v6Vj9UwMBchP078aJyDFflJYhT79HP9S.jpg
http://p1.pej.cz/p1.pej.cz/6501ac89f5014bef46762be745433eb2.jpg

Poziomem to Ty od tej Tisaya'i odstajesz tym postem. I jeszcze mem z kuchnią po czym prawica. Boszszszsz.

Kre Donau
27-04-16, 20:38
Witam

Temat może dosyć stary i nie każdy lubi odgrzewać kotleta, ale jeżeli pomysł autora został zaakceptowany to ja w tym temacie zaproponuje kolejną zmianę na lepsze :)

Z uwagi na stan serwera i w jakiej sytuacji się obecnie znajdują gracze proponuję aby postacie dostawały doświadczenie za samo zalogowanie do gry :)

Oczywiście ilość doświadczenia może być uzależniona od posiadanego poziomu postaci :)

Drugim znakomitym pomysłem jest dodanie kolejnej sub profesji dla doświadczonych postaci , np. postacie powyżej 200 lvl mogłyby wybrać sobie trzecią profkę.

Dziękuję administracji za rozważenie w/w propozycji :)

tomakeo
27-04-16, 21:30
O, albo dać wszystkim maksymalny lvl (XD), nieskończone potiony, runy nie zabierające many, przy dedzie dostajemy expa zamiast go tracić i niech bossy respią się co 2 minuty i zostawiają po 6 skrzynek. Dodatkowo można zrobić zoo i wjebać do jednej z klatek Dextera, w którego można będzie rzucać jakimś mięsem czy owocami.

Kto za?

Rahilux
27-04-16, 21:43
Ja to chcę wiedzieć co jest za tą bramką na raindarze ;p

Arkon
27-04-16, 23:01
Gra nie będzie dalej rozwijana, można to przeczytać w newsie. Poza tym To jest smutny pomysł, aż szkoda pisać takie rzeczy na forum.

Kre Donau
28-04-16, 00:36
Smutne to jest doprowadzenie tej gry do takiego stanu w jakim się znajduje, post na forum pisany raczej półżartem bo na serio to chyba już nikt nie podchodzi do tej gry

Shakyo
28-04-16, 01:14
Ja to chcę wiedzieć co jest za tą bramką na raindarze ;p

Wbij lvl, to sie dowiesz 'znafco samouczka'.

Rahilux
28-04-16, 07:00
Wbij lvl, to sie dowiesz 'znafco samouczka'.

Jedni z CBA godni są podziwu, drudzy sięgają marginesu społecznego :) Ty się zaliczasz do tej drugiej klasy :>

Windykator
28-04-16, 09:21
"Ja to chcę wiedzieć co jest za tą bramką na raindarze ;p"

a ja chciałbym wiedzieć co "to" miało być zdaniem autora owej lokacji.

Najciekawsze lokacje altaronu są jednak zablokowane w przeróżne sposoby. Niby istnieją, ale dostać się do nich nie da.

Rahilux
28-04-16, 14:33
Bramka na raindarze od 380poziomu ;I

Kr92
28-04-16, 14:56
Za bramką jest niewielki resp kościeji, a na końcu tunelu skrzynia bez action ID więc po prostu pusta. Nie marnujcie czasu na wbijanie 380lvl ;>

Dokończyć nikt tego nie dokończy bo projekt został opuszczony.

Nie ma za co.

Windykator
28-04-16, 17:17
no nie, a mieliby zagadkę...

Z tego co pamiętam to jest tam coś na kształt ołtarzu. Lepsze tajemnice kryją się pod vampirami na ankradii ;-)

paaaprikos96
28-04-16, 17:31
Lepsze tajemnice kryją się pod vampirami na ankradii ;-)

Nom, dobrze trzeba szukać

Taco
28-04-16, 17:32
"Ja to chcę wiedzieć co jest za tą bramką na raindarze ;p"

a ja chciałbym wiedzieć co "to" miało być zdaniem autora owej lokacji.

Najciekawsze lokacje altaronu są jednak zablokowane w przeróżne sposoby. Niby istnieją, ale dostać się do nich nie da.

Komenda /a chyba nadal działa na test serwerze. Droga otwarta, podróżniku!

Windykator
28-04-16, 18:37
Komenda /a chyba nadal działa na test serwerze. Droga otwarta, podróżniku!

jaja sobie robisz?

Do ołtarzyka na raindarze wystarczy /changestat, co do wampirow na ankardii - tu juz ciezej, bo trzeba wiedziec gdzie szukac.

Noratl
28-04-16, 19:18
jaja sobie robisz?

Do ołtarzyka na raindarze wystarczy /changestat, co do wampirow na ankardii - tu juz ciezej, bo trzeba wiedziec gdzie szukac.

Na teście nie można mieć 380 lvla. Wystarczy wpisać go to kościej i do skutku.

Windykator
29-04-16, 13:07
Ja to sprawdzałem jeszcze za czasów, gdy wybrańcy mieli flagi do /r.