PDA

Zobacz pełną wersję : Odrodzenie serwera pvp.


CySiO
01-04-16, 12:50
Witam, chciałbym zaproponować odrodzenie serwera pvp. Dużo osób, które znam mają sentyment do Altaronu i chcieliby pograć, problem w tym, że nie ma już graczy, z którymi grali wcześniej, a zarazem nie ma nowych na serwerze pvp.

Co do samego odrodzenia, by serwer pociągnął dłużej, według mnie powinny zostać cofnięte aktualizacje dotyczące bonusów od subprofesji oraz systemu ekwipunku, gdyż gracze za szybko zdobywali lvl jak i talary, a gra stała się nudna. Jeżeli się nie mylę aktualizacja ta weszła dnia 19-05-14, gdyby administracja miała pliki z tamtego okresu, mogłaby otworzyć nowy serwer równocześnie zamykając stary, ponieważ nie ma tam już graczy.

Dołączam również ankietę, by zobaczyć ile osób by wróciło na serwer i czy wgl ten pomysł im się podoba. Proponuję, by oddawać tylko głosy i nie komentować, jedynie dodatkowe pomysły umieszczać w komentarzach tego tematu.

Niech administracja poczeka na wyniki ankiety i zadecyduje czy ten pomysł jest możliwy i opłacalny. Proszę wziąć tą propozycję na poważnie, może ona przywróci życie Altaronowi.

Trixis
01-04-16, 13:18
Za duzo to nie da . Ludzie znowu pograli by kilka miesiecy i na tym by sie skonczylo no ale pogral bym pewnie by zrobic dominando

hejhop
01-04-16, 13:23
Ale wiecie ze taki pomysl wiąże sie z kupowaniem ssow za plny, bo potencjalnym sponsorom dominando sie nie podobało i pewnie nie wrócą.

Trixis
01-04-16, 13:25
Up
Ćpałeś coś ?

begar321
01-04-16, 13:28
Nie obrazajmy Artezona on dalej gra wiec bylo by mu dos przykro

hejhop
01-04-16, 13:30
@exo
Nie mogę ćpać bo ŻW nas sprawdza. Zwróciłem uwagę na taki problem bo nie uważam cie za osobę ktora sobie kupuje miesięczne statusy, moge się mylić, nie krzycz na mnie. Ale jesli widzisz tu wszystkich neutrali spowrotem po tym temacie to stawiam prawą nerkę, ze ich nie zobaczysz spowrotem.

Noratl
01-04-16, 13:34
Jeżeli ma to być serwer pvp enfo to nie widzę przyszłości. Ale reset by się przydał w jakiejkolwiek wersji.

hejhop
01-04-16, 13:40
Moge byc w mniejszości, ale nie chciałbym resetu do starszych wersji, ta wersja bardzo mi sie podoba, chciałbym zeby pvp odżył, jesli uważacie ze potrzebna jest zmiana balansu tylko dlatego, ze ktos wymaksowal postać to jesteście smieszni. W większości.

CySiO
01-04-16, 14:17
Prosiłem o nie dodawanie komentarzy. Widać nie każdy umie czytać ze zrozumieniem. Nie kłóćcie się co by było, poczekajmy pierwsze na to czy administracja się odezwie jak znajdą się ludzie. Teraz to możecie do siebie zadzwonić i sobie pogadać, a nie robić na forum pajacerkę.

Ebzdyberybecjusz
01-04-16, 14:18
Tak jak Zao napisał zrobić większy Exp na lvl od 50 do 80 i pozmieniać coś tutaj , o wiele lepiej by sie grało niż teraz i wrócić do tego czasu kiedy nie było tej tabelki i sdkami nie biło sie po 1k w ludzi , a ekwipunek który z bosów wypadał opłacało sie zbierać . A teraz ? Nogawice Chaosu 1 Wenęka to chuj do kosza , Święta zbroja i reszta Chuj do kosza ...

zonu
01-04-16, 22:11
Chętnie bym wrócił do starego Altaronu, gdzie było pełno ludzi, pare konkretnych gildii i ludzie na poziomie, do pogadania ;)

Boltzer
01-04-16, 22:49
Bez rozwiązania problemu kończących się fragow, nie wracam. Chcę hardcoru a nie glaskania się po pleckach.

begar321
02-04-16, 08:00
Gdyby nie konczace sie fragi to dominando bylo by nie do pokonania przez innych oponetow wiec dobrze sie zastanowcie

Taco
02-04-16, 10:16
No to mamy dwudziestu czterech graczy. Historia chwały Altaronu dzieje się na naszych oczach.

19960314
02-04-16, 11:02
Administracja nie odpowie, ale to chyba ich oficjalne stanowisko co do tej sprawy.

https://www.youtube.com/watch?v=cUVmHzvrGjo

corkarypto
02-04-16, 12:44
Serio was cieszy bicie się ciągle z tymi samymi osobami? Jak dla mnie nic na siłę.

@Eremce co do fragów powinno być tyle co na tibii czyli war mode albo same truskawy biegają tylko na obecnym systemie nie da się tak walczyć gdzie twój eq walczy zamiast ciebie i nikt rsa nie wbije bo straci swoje pierdolone bonusy a bez tego bić się nie da, to jest żałosne.

Co to administracji to chyba jasne że brak odpowiedzi jest jakąś tam odpowiedzią więc radze wam ogarnąć sobie jakieś inne uzależnienie.

Boltzer
02-04-16, 13:42
Rozpisalem system automatycznego warmode'a. Nikt się nie zainteresował, bo nikt nie zrozumiał i fragi by się kończyły i walczyły by tylko te osoby które by tego chciały. Altaron cierpi z powodu małej ilości osób, i mimo, że ma się debili w teamie to trzeba z nimi grać, bo bez nich nie ma buły. Altaron byłby piękny, gdyby grało więcej osób.