PDA

Zobacz pełną wersję : Zastąpienie Altaronu


Taco
14-04-16, 16:25
Cześć, chyba nie tylko ja tęsknie co nieco za Altaronem, który dla mnie zakończył się niedługo po wakacjach bo już wtedy ilość graczy była bardzo znikoma a wielu moich znajomych przestało grać. Projekt upadł, jednak społeczność wciąż tu zagląda, tworzę temat, w którym dzielimy się nazwami serverów, które Wam przypadły do gustu, byle były customowe, tj. nie piszcie o serverach RL Map, niezależnie, czy to 7.6 czy 10.92. Zakładam temat w akcie desperacji, tęsknię za skillowaniem, chodzeniu po dropa a na RL to już niestety nie to samo. :smutny:

Lista:

- ArchLight
Server z ogromnym potencjałem, niestety w pogoni za pieniądzem lub z chęcią na szybsze ukończenie prac jest to server EVO z trainerami oraz teleportami do expowisk co przesądziło o odpuszczeniu sobie po tygodniu. Server jest na cliencie 10.80~, jest 8 całkiem ciekawie zrobionych klas, przez okres mojej gry nie spotkałem się z żadnym bugiem.

- PokeXgames
Gra utrzymana w klimacie Pokemonów, jeśli chodzi o mechanikę gry to jest na mega wysokim poziomie, nie znam się na silnikach, clientach jednak ten z pewnością nie jest silnikiem CipSoftu, warte sprawdzenia. Przestałem grać głównie przez monotonię gry oraz niewielu anglojęzycznych graczy.

- Demetri World

Tu zacząłem swoją przygodę, jest całkiem ciekawie, będę zdawał relacje
http://www.demetri-world.net/

- www.medivia.org

- Necronia
Open Beta Testy

Mesmerize
14-04-16, 17:12
Demetri World!

- Server "teamu" z tibia.net.pl

http://tibia.net.pl/threads/575480-Tibia-net-pl-OTS-Demetri-World-RPG-Własna-Mapa

(nie wiem czy moge link)

Noratl
14-04-16, 18:42
Demetri World!

- Server "teamu" z tibia.net.pl

http://tibia.net.pl/threads/575480-Tibia-net-pl-OTS-Demetri-World-RPG-Własna-Mapa

(nie wiem czy moge link)

Taka trochę lipa. Na starcie 50 graczy. Na następny dzień max 25 online. Masa bugów. Ping 100 (wszyscy się na to skarzyli).

Niektóre systemy ciekawe. Klient po polsku i to tyle.

inbass
14-04-16, 18:46
Kolega był testerem, pewnie się wypowie na temat Demetrii. Ogólnie nie poleca - bug mapy na bugu.

Taco
14-04-16, 21:30
Kurde, szkoda, bo opis zrobił na mnie wrażenie.

Tron
14-04-16, 21:54
Dota 2 .

mario
14-04-16, 22:57
Lol eune....

Lunaar
14-04-16, 23:10
Demetrii,necronia,phobos(chyba upadło?), rangers arcanii też chyba upadł, wcześniej te serwery zachwalałem teraz trochę siara, na tym świecie nie ma zastępstwa dla Altaronu, ba mówię to z pełnym przekonaniem opierając się o doświadczeniach z gry na powyżej wymienionych serwerach, byłem testerem na demetrii dosyć długo i zapowiadało się zajebiście ogarnięty team i wszystko słodko. Nie jestem pewien co poszło nie tak, tyle razy przekładali start że można by z tego zrobić kabaret i gówno z tego wyszło bug za bugiem lagi, niedociągnięcia niektóre przeze mnie zgłoszone bugi mapy nie naprawione(trudno było usunąć wiszący w powietrzu maszt łodzi?) to tyle co do demetrii. Necronia o największym potencjale, zawiodłem się strasznie takie pingi ostatnio miewam grając tam że na litość bierze, rangers... pisałem teksty npc do questów przez jakiś czas potem kiedy wypalił test serwer, ściągnąłem klienta odpaliłem i po moich policzkach popłynęły krwawe łzy... nie wiem czy zachowały się screeny ale ich OTC klient wyglądał okropnie przeładowany zbędnymi duperelami od których można było dostać fiksacji.

Podsumowując mój krytyczny wywód, wszystkie te serwery obrały kierunek odwrotny do Altaronu, one wybrały tibijskość zaś Altaron jedyną słuszną i prawilną drogę ku oryginalności(na swój sposób oczywiście), dla jednych to dobrze(dla mnie), a dla innych to obojętne, nie zdecydowanym powiem jedno sami się przekonajcie.

ps:sry za ten brak ładu i składu ale zamierzam się ukryć za moim kacem i niewyspaniem po wczorajszej nocy w pracy ;p.

naabster28
14-04-16, 23:27
Necronia, bardzo dobrze się rozwija, usuwaja bugi, z pingiem max 100 stabilnie brak crashow. W fazie open testow nie trzeba placic za nic

Arkon
14-04-16, 23:52
demetri - serwer gdzie na starcie było tylu graczy co na altaronie podczas ogłoszenia zamknięcia xD

Walles
15-04-16, 00:31
www.medivia.org
Do czasu startu Altaronu można się pobawić a boty karane boleśniej niż tu więc warto! mimo że to zwykła tibia.

Taco
15-04-16, 02:13
Co do Demetrii - jest prawie druga a ja jestem pod mega wrażeniem, piorunującym, ping stabilny, bugów mapy nie spotkałem, z początkiem był niewypał jak na Altaronie ale teraz ponoć jakoś to się odbudowuje.
Oczywiście Altaron to to nie jest, błędy clienta, czary i profesje z rl. Ale zapowiada się ciekawie.

Demetrii,necronia,phobos(chyba upadło?), rangers arcanii też chyba upadł, wcześniej te serwery zachwalałem teraz trochę siara, na tym świecie nie ma zastępstwa dla Altaronu, ba mówię to z pełnym przekonaniem opierając się o doświadczeniach z gry na powyżej wymienionych serwerach, byłem testerem na demetrii dosyć długo i zapowiadało się zajebiście ogarnięty team i wszystko słodko. Nie jestem pewien co poszło nie tak, tyle razy przekładali start że można by z tego zrobić kabaret i gówno z tego wyszło bug za bugiem lagi, niedociągnięcia niektóre przeze mnie zgłoszone bugi mapy nie naprawione(trudno było usunąć wiszący w powietrzu maszt łodzi?) to tyle co do demetrii. Necronia o największym potencjale, zawiodłem się strasznie takie pingi ostatnio miewam grając tam że na litość bierze, rangers... pisałem teksty npc do questów przez jakiś czas potem kiedy wypalił test serwer, ściągnąłem klienta odpaliłem i po moich policzkach popłynęły krwawe łzy... nie wiem czy zachowały się screeny ale ich OTC klient wyglądał okropnie przeładowany zbędnymi duperelami od których można było dostać fiksacji.

Podsumowując mój krytyczny wywód, wszystkie te serwery obrały kierunek odwrotny do Altaronu, one wybrały tibijskość zaś Altaron jedyną słuszną i prawilną drogę ku oryginalności(na swój sposób oczywiście), dla jednych to dobrze(dla mnie), a dla innych to obojętne, nie zdecydowanym powiem jedno sami się przekonajcie.

ps:sry za ten brak ładu i składu ale zamierzam się ukryć za moim kacem i niewyspaniem po wczorajszej nocy w pracy ;p.

Kwintesencja mojego smutku

Windykator
15-04-16, 05:19
@Casual

Szkoda, że na Medivi wykminili w których godzinach pracuje administrator (tak, PRACUJE I MU NAWET PŁACĄ) i w pozostałyc stawiają runemakery na taskerach...

Noratl
15-04-16, 06:22
@Casual

Szkoda, że na Medivi wykminili w których godzinach pracuje administrator (tak, PRACUJE I MU NAWET PŁACĄ) i w pozostałyc stawiają runemakery na taskerach...

Na 2 mc jedziesz lekko

Rahilux
15-04-16, 06:31
Nie chcielibyście pograć na pxg :)? Na demetrii grałem jakiś tydzień ale skończyłem w nią grać z powodu bugów i prawie że zerowej pomocy od testerów którzy zawłaszczali Sobie spawny.
To co PxG ktoś coś?? /pisane z tel

elthii
15-04-16, 11:49
- www.medivia.org

- Necronia
Open Beta Testy
przy oby dwóch tych serwerach pracował ten sam twórca map..
Necronia hmm masa bugów (nawet z klonowaniem kasy był ;D). Za każdym razem gdy odkryją jakiś, serwer jest OFF na przynajmniej 2 tyg. Zależnie od znaczenia tego bugu.. (no sami piszą że ten serwer to dla nich praca po pracy ;d). Początki były spoko (mimo masy kicków, pingów i innych niespodzianek xD typu najazd silnych potworków na wyspę dla początkujących, co tym samym powodowało zablokowanie poruszania się po mieście, czyli wkur...nie się xD

Drugi serwer, (Medivia) czyli Tibianic. Stary klimat gry z nowymi itemkami i potworami ;p Masa zagranicznych i ekip, które bronią respów ;d

Kuzyn
15-04-16, 13:06
Dota 2 .
Odradzam, ciężko zwalczyć nawyk grania z debilami. 5 raz odinstalowałem i już wytrzymałem miesiąc :)

Uiop
15-04-16, 16:01
Necronia, bardzo dobrze się rozwija, usuwaja bugi, z pingiem max 100 stabilnie brak crashow. W fazie open testow nie trzeba placic za nic

Prawda. Skończą testy to i serwer będzie lepszy. Przynajmniej kiedyś tak pisali.

Rahilux
15-04-16, 16:56
Nie chcecie w pokemony zagrać :v?

Ditos
15-04-16, 19:47
A na jakich stronach reklamuja swoje otsy ze tam start tego i tego np.

Lunaar
15-04-16, 22:55
zazwyczaj na tibia.net.pl, ale to trzeba też obserwować komentarze ludzi.

Mesmerize
16-04-16, 02:19
Co do Demetrii, osób jest coraz więcej, błędy są stale poprawiane, ping bynajmniej u mnie utrzymuje się w granicy 60~ OTClient, PACC tani - 10 zł przelewem za 3 tygodnie no bardzo ciekawie krótko pisząc i w przeciwieństwie do altaronu faktycznie można latać smokiem ;)

http://i.imgur.com/Y3dWVHW.png

Rahilux
16-04-16, 06:43
Start tego i tego? Tibia.Net.pl jak kolega wymienił wyżej i Torg :P

paaaprikos96
16-04-16, 08:21
Ten smoczeg wygląda zacnie

Ditos
16-04-16, 08:40
No na poczatku bylo tak o ale teraz sie rozkreca ta demetria zobaczymy dalej ;P

Taco
17-04-16, 01:02
Ja rownież zapraszam na Demetrię.

A na jakich stronach reklamuja swoje otsy ze tam start tego i tego np.

OT Land <znaki>.

Mesmerize
17-04-16, 02:29
Widzę że temat zszedł na Demetrię, proponuje podać nicki w grze ;)

szymon39
17-04-16, 11:20
Popieram Demetri World. Nick: Czesix'rushar

Ditos
17-04-16, 13:38
Jak z altaronów. Nie ma milionow ludzi, questy sa poniedokanczane ale poki co jest spoko. Przynajmniej mozna sprawdzic ile ludzi gra, po południu tak 30 dobija. No cóż, wiecej jak na altaronach.

Póki co polecam.

Arkon
17-04-16, 15:18
nadal mam pingi straszne na demetri i pełno bugów widziałem

na archlight sobie pykam jak sie nudze i walcze z (rage) smokami hehe

Marancza
17-04-16, 16:28
A właśnie, Arkon, kiedy twoja Tibia 10.91? Chętnie se pogram :joke:

Taco
17-04-16, 16:55
Czekam na kolejne customy, chłopaki wyślijcie nicki z Demetri na pw

Smoczy Pogromca
17-04-16, 17:41
Wbijam do was!

Smoczy Lowca moj nick.

Ditos
17-04-16, 20:49
Zrobiłem prowizoryczna gildie. Zaprosiłem Łowce i Persone. Taco nie wiem jaki nick a czesik gildie juz ma. Mogloby nas byc wiecej, mam juz typa do ubicia ale ma kolegow ;d

Lunaar
17-04-16, 22:23
Zrobiłem prowizoryczna gildie. Zaprosiłem Łowce i Persone. Taco nie wiem jaki nick a czesik gildie juz ma. Mogloby nas byc wiecej, mam juz typa do ubicia ale ma kolegow ;d

Hehe widzę że ładnie tam wyczyniacie, coś na wzór "Altaroniusze wszystkich respów, łączcie się!". A tak btw to polecam expy smoków na prawo od dragonborn village, jak sie idzie na orki, jak testowałem to tam głównie expiłem+ gsy też na prawo ale od smoków trzeba szukać bagien gdzie ukryta jest dziura (weźcie maczete) jest tam gigantyczny resp gsów.

Smoczy Pogromca
17-04-16, 22:40
Wybaczcie towarzysze,przez 3dni grac nie bede gdyz egzamin gimbusowy:( ale slyszalem o startujacym ots z nie duzym expem torg ots startuje22 kwietnia

http://torg.pl/showthread.php?469794-8.0-TorgOT

Marancza
17-04-16, 23:03
Wybaczcie towarzysze,przez 3dni grac nie bede gdyz egzamin gimbusowy:( ale slyszalem o startujacym ots z nie duzym expem torg ots startuje22 kwietnia

http://torg.pl/showthread.php?469794-8.0-TorgOT

Co tam, że to jest troll ten OTS, temat zrobiony w prima aprilis :uśmiech8:

arcticode
18-04-16, 14:01
O torgu i pochodniach zapomnijcie, bo to stoi tydzień i później reset od nowa… a co do demetrii to serwer ok, ale są błędy itp. które zgłaszali gracze na testach, a ich nawet nie naprawiono… no i nie zbyt klimatyczna mapa, skoro wchodzisz do gry i w pierwszym mieście masz dookoła miasta wszystkie respy…

paolis
18-04-16, 14:52
Na demetrii jest ciekawie ale ludzie maja lepie rączki i kradą lootbagi i to ich bawi :) low lvl szybko się wkurzy i nie pogra długo.

Taco
18-04-16, 15:58
Na demetrii jest ciekawie ale ludzie maja lepie rączki i kradą lootbagi i to ich bawi :) low lvl szybko się wkurzy i nie pogra długo.

Mnie póki co spotyka tylko uprzejmość.

Mój nick Dope Skillz, piszcie priv.

Ditos
18-04-16, 16:30
Jest jak jest, niestety na ten moment nie widze lepszej alternatywy jak Demetria.

Marancza
18-04-16, 17:58
Jest jak jest, niestety na ten moment nie widze lepszej alternatywy jak Demetria.

Może rl? Kolejni będą próbować zrobić dominandno na Antice.

paaaprikos96
18-04-16, 18:43
Podbijcie mortę

Marancza
18-04-16, 21:18
Podbijcie mortę

W sumie kasa tam bardziej wartościowa niż na Altaronie, nie głupie...

paaaprikos96
18-04-16, 21:34
Tutaj kasa nie ma wartości, więc śmiem twierdzić, że na każdym innym serwie kasa jest bardziej wartościowa :uśmiech9:

Kuzyn
22-04-16, 05:15
Jeśli ktoś chce stworzyć fajny, nowy, nietypowy serwer, a potrafi mappować to zgłoście się tutaj http://tibia.net.pl/threads/584137-Magna-Conflicta-Mapper-pisarz

mecherek
24-04-16, 21:27
http://www.ruthlesschaos.com//index.php/

Royalks
27-04-16, 06:01
Lewe Oko na Demetrii

Ditos
30-04-16, 13:42
Ehh demetria to gawno. Bug na bugu, klonuja kase wbijaja 300+ lvle w kilka minut. Porazka.

Ktoś z HTG gdzieś gra to niech piśnie słowo chętnie dołącze, chetnie bym tez zagral z wieksza grupa jakby sie uzbierała najchetniej HTG ale nowe znajomosci tez sa dobre heh xD

Taco
30-04-16, 23:38
Znów się nudzę, już miałem na RL wracać ale jednak 35 ziko to mi szkoda na kilka dni gry.

paolis
02-05-16, 10:22
http://www.ruthlesschaos.com//index.php/

to jest ciekawy serwer. Jeszcze nie wiele zrobiłem czy się dowiedziałem ale fabuła już mi się podoba.

Arkadiasz
02-05-16, 17:13
Ja mogę wam zaproponować Zezenia online. Od ponad dwóch lat stoi i jakoś się trzyma.

paaaprikos96
02-05-16, 17:16
Ja mogę wam zaproponować Zezenia online. Od ponad dwóch lat stoi i jakoś się trzyma.

Próbowałem, wrażenie nawet nawet, ciekawy system wbijania skilli, taski dzienne/dwudniowe/trzydniowe dające skilla/kasę/expa, w miarę funkcjonujący market, duuuża mapa (zdecydowanie większa niż Altaronu).

Taco
02-05-16, 20:32
Ja mogę wam zaproponować Zezenia online. Od ponad dwóch lat stoi i jakoś się trzyma.

Chyba nic mi nie dogodzi. O ile pamiętam tam jest system jak za bardzo starej Tibii, tj. bez hotkeys co dla mnie jest nie do wyobrażenia. :smutny:

Ditos
02-05-16, 20:39
Ja mogę wam zaproponować Zezenia online. Od ponad dwóch lat stoi i jakoś się trzyma.

Pierwsze kilka minut całkiem spoko :P Zobaczymy

paaaprikos96
02-05-16, 21:42
Chyba nic mi nie dogodzi. O ile pamiętam tam jest system jak za bardzo starej Tibii, tj. bez hotkeys co dla mnie jest nie do wyobrażenia. :smutny:

Fake info, normalnie hotkey'e są, nawet jakiś mini-system przełączania hotkey'ów między F1-12 a 1-0.

tomakeo
02-05-16, 23:11
Chociaż już nie gram, to również polecam zezanię.

Royalks
03-05-16, 04:57
rok temu miałem dosyć po 20 minutach gry

ale teraz to jest to ;d

mecherek
03-05-16, 09:19
Na którym serwerze na Zezeni gracie?

Ditos
03-05-16, 12:16
Nonpefałpe, Iskariote, lewe grasz tam ? Daj nick

paolis
03-05-16, 19:18
sprawdzam właśnie Zezenia Online i rzeczywiście ciekawie się zapowiada. Mam dopiero 7 ale .... podoba mi się gra.



Edycja: Ja wole non-pvp, gram ne Elysium.

mecherek
03-05-16, 21:34
Ale zapraszam na serwer Platon.

Royalks
04-05-16, 00:36
Gram ale też na Platonie.
Nick: Left Eye
:uśmiech7:

Kornelia
04-05-16, 16:50
zezenia jest nudna...

Ditos
04-05-16, 16:51
Na nonie zdaje sie grac wiecej ludzi :X

Royalks
04-05-16, 18:41
nooo i to o wiele, dobra przenosze się na non-pvp
Lewe Oko ;d

Dark Fury
02-06-16, 00:14
Chciałem sprawdzić polecaną przez was Demetrię, ale niestety serwer jest offline od kilku dni, więc z sentymentu stworzyłem sobie postać na rl tibi, jakby ktoś chciał dołączyć to zapraszam, na pewno będzie mi raźniej: server Bellona, nick Kreedzu. Gram od przedwczoraj, ale jeszcze nie udało mi się spotkać żadnego bota, ludzie w miarę przyjemni i polaków jest nawet sporo, także zapraszam :).



//offtop
Przy okazji chciałem wtrącić swoje dwa grosze, może przeczyta to ktoś z administracji. Podjęliście decyzję o zamknięciu obecnego projektu i skupieniu się całkowicie nad nowym. Brawo, słuszna decyzja. Jednakże jako wieloletni bywalec Altaronu nie znalazłem żadnej wzmianki kiedy nowy projekt miałby przypuszczalnie ruszyć, czy chodźby drobnej informacji w ilu procentach jest on ukończony. Z mojej perspektywy jest to brak poszanowania dla graczy, nowych czy starych. Wydawało mi się, że utrzymanie graczy jest rzeczą istotną, a tymczasem nie dostaliśmy żadnej wzmianki, zupełnie nic. Moim zdaniem tak się po prostu nie robi. Nie potrafię zrozumieć takiego posunięcia z waszej strony. Mogę sobie to tylko tłumaczyć w ten sposób, że projekt dopiero raczkuje i dane nam będzie zagrać, gdy nasze dzieci będą już dorosłe. No cóż, szkoda. Być może jeszcze kiedyś się spotkamy na pixelach nowego projektu, o ile ktoś z nas go doczeka. W każdym bądź razie życzę wam powodzenia i oby wszystko poszło po waszej myśli.

Wybaczcie, że pisze o tym w tym temacie, ale na forum obecnie i tak nic się nie dzieje, więc przy okazji napisałem dwa słowa od siebie.

Pozdrawiam,
Kreedz.

Kre Donau
04-06-16, 22:43
Zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej przygody na Medivia , mamy już tam małą gildie i zapraszamy wszystkich chętnych Altaronowcow do gry .

Do zobaczenia na Medivia.

Total
04-06-16, 22:59
Exority gdzies cos graja? dajcie namiary.
Pzdr Tuz Pik

Shidar
04-06-16, 23:30
Ă* propos Medivii aka stary Tibianic

Botów praktycznie brak. Macro/Taskery się zdarzają ,lecz są tępione.
Klient śmiga aż miło - po chwil gry na Medivii i zalogowaniu do Alta brak płynności aż kłuję w oczy.

Jeżeli ktoś się zdecyduje to może liczyć na pomoc na start ;)

mój nick Azere

/Póki co jest nas 6

Shidar
12-06-16, 16:58
W ramach ciekawostki.
Poszukując nowych ots'ow natrafilem na ThoraOt - nie wiem kto od kogo kopiował ,ale przynajmniej część "rookgardu" jest żywcem wzięta z Altaronu. Wioska w Annan jest praktycznie co do piksela przeniesiona.

Mervakis
12-06-16, 17:03
Nasz Anan ma 7 lat, więc wiesz kto od kogo kopiował. :v

Shidar
12-06-16, 17:33
Tak myślałem - w sumie to cały rook jest zerżnięty. Wyspa ucięta o jakieś 50% ale ta druga połówka to kopiuj wklej.

Marancza
14-06-16, 19:29
Te same grafiki są?

arcticode
17-06-16, 19:00
grafika Altaronu od dawna jest w necie także ją mam

MrMavado
18-06-16, 20:09
Tak przypadkiem zobaczyłem informację o tym, że Zezenia Online chce się dostać na Steama i pomyślałem, że pewnie was to zaciekawi.
Steam: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=650952590
Trailer: https://youtu.be/lfBLkesQLNs

Shidar
02-07-16, 16:28
Jakby się jeszcze chętni znaleźli na wspólne granie to zapraszam na Medivie do mini gildi o jakże kreatywnej nazwie Altaron ;)

http://medivia.org/community/guild/2912/

Noratl
02-07-16, 21:32
Jakby się jeszcze chętni znaleźli na wspólne granie to zapraszam na Medivie do mini gildi o jakże kreatywnej nazwie Altaron ;)

http://medivia.org/community/guild/2912/

Jeśli będzie ktos potrzebował pomocy na start to pisać do gusmar.

Shidar
03-07-16, 13:45
8 chłopa z Altaronu jest - nie jest źle.

c770832
03-07-16, 15:26
Agri gra? albo chociaz Zipek... lub Naabster? Bez nich to nie to samo :smutny:

Rahilux
03-07-16, 19:04
Mam 19 najciora o nicku Tefendy, tylko że jestem po hacku i 0 itemów, zaczynać od nowa czy błagać innych o plate seta i jakiegoś axa? (tak axa bo mam 50/51)

Shidar
03-07-16, 19:27
Dzisiaj się 2 p setów pozbyłem ,ale pisz to coś się znajdzie ;)

naabster28
03-07-16, 20:21
Nie wywołuj koty za płoty bo wywołasz i będą KŁOPOTY SUMO CIMO ;D

Agri
03-07-16, 23:32
Agri gra? albo chociaz Zipek... lub Naabster? Bez nich to nie to samo :smutny:

Elo, gram. Nick Sebe Kleszcz

c770832
04-07-16, 14:24
Agri ty kacie, usun sobie repito z hotkeya najsampierw.:oczko:

makmej
04-07-16, 18:51
Ale od Agriego to Ty się odpierdol dobra?

c770832
04-07-16, 20:21
Fasol szczochu nie pyskuj, bo jeszcze za malo chleba zjadles w zyciu, zeby ze mna dyskutowac...

Shidar
04-07-16, 21:50
Mały Update. Dodałem nicki z Altaronu ,więc możecie sobie zobaczyć kto gra na Medivii.

http://medivia.org/community/guild/2912/

c770832
04-07-16, 22:19
Death lista u Grzecha sie zgadza, mozna spac spokojnie XDDDDD

Shidar
06-07-16, 18:45
refresh.....

Vehetalyen
09-07-16, 21:35
Czyli jakby ktoś chciał coś podobnego do Altaronu i non-pvp to pozostaje tylko Zezenia?

Royalks
10-07-16, 01:07
która sie nudzi po 3 taskach

Mervakis
10-07-16, 02:06
Medivia jest bezstresowym złem, a jej reg przewiduje delete chara za huncenie kogoś. :|

Vehetalyen
10-07-16, 02:40
która sie nudzi po 3 taskach

No trochę tak jest, Altaron jakby miał więcej polotu i bardziej wciągał.

Medivia jest bezstresowym złem, a jej reg przewiduje delete chara za huncenie kogoś. :|

No nie wiem, z tego co widzę to na liście śmierci 90% to 10-20 levele zabite przez PK 35-60 lv. A gość który zabił dzisiaj osiem 10 leveli w ciągu godziny dostał bana na jakieś śmieszne 7 dni. Jakieś PVP na wyższych levelach to tam kij, pojedyncza osoba czy nawet dwie nie zabije jednej bez trapa, a zmasowanego PK to chyba nikt nie robi na randomów, gram dla relaksu ale tyle tam przeżyję, bez przesady, ale jak latają 40+ levele i zabijają 10 levele gdzieś na Rotach to trochę żenada. Ja bym za to dawał perm bany na IP bo to odstrasza nowych graczy. Poza tym trudno o bardziej debilne zachowanie, już tylko z tego tytułu perm ban na wszystko, grę, forum, wszystko, nawet bez względu na to jaki to ma wpływ na nowych graczy i populację. Gildie, wojny itp to wiadomo, to naturalne i część gry, ale taki debilizm jak to trzeba tępić.

Windykator
10-07-16, 03:05
dokładnie! wszystkie serwery gier powinny być nonpvp, a pvp tylko jeżeli gracz to akceptuje!!!!!!!!!!!!!1!111
BIcie się w grach jest dziecinne i nic do gry nie wnosi, tylko niszczy rozgrywke!
Niech zyje ograniczenie graczy do bicia mobów, bo w końcu jak się jest no-handem to nawet zbieranie loota będzie problemem!

Mervakis
10-07-16, 05:11
h) Hostile towards other players

Killing players without reason or abusing the power on the server forcing other players to do things under threat of punishment.

Punishment: Deletion of the character.

To jak nie egzekwują własnego regulaminu to jeszcze gorzej niż jakby faktycznie kasowali te chary za zabijanie bez powodu. xD

Vehetalyen
10-07-16, 15:33
dokładnie! wszystkie serwery gier powinny być nonpvp, a pvp tylko jeżeli gracz to akceptuje!!!!!!!!!!!!!1!111
BIcie się w grach jest dziecinne i nic do gry nie wnosi, tylko niszczy rozgrywke!
Niech zyje ograniczenie graczy do bicia mobów, bo w końcu jak się jest no-handem to nawet zbieranie loota będzie problemem!

Dwa na szynach, siadaj. I lepiej się popraw bo nie zdasz egzaminu gimnazjalnego w przyszłym roku.

Noratl
10-07-16, 18:36
ja nie spotkałem się z takim zachowaniem administracji, coś kiedyś słyszałem, ale największym zagrożeniem są 10 lvle biegające i zabijające na afku, od pewnego lvla podnosi się poziom kultury :P

Mervakis
10-07-16, 18:47
No ja nie wiem, po zobaczeniu kto gra miałem założyć konto i sprawdzić co i jak, ale najpierw przeczytałem regulamin, który mnie całkowicie od tej myśli odwiódł. Jest on strasznie nieumiejętnie zrobiony. Podpunkt, który powyżej przytoczyłem znajduje się w dziale "statements", więc pomimo tego, że odnosi się do zachowań, zdeletowanie kogoś za napisanie "hunted" w świetle regulaminu jest całkowicie dopuszczalne, a to daje ogromne pole do nadużyć w majestacie prawa. :D

Psimgoth
10-07-16, 23:50
na Medivii mam 41 lvl rookera na serwerze Legacy. Konto ma ponad 4 lata :)

nick Psimgoth

aktualnie robie taska na 5000 minotaurów :D prawie 400 na rooku mam zabite. Potem minotaury magi :D

Shidar
11-07-16, 01:23
Na Medivii raczej nie uświadczysz nadużyć w stylu Slythi'i... Właściwie to administracja nie rzuca się w oczy co jest chyba komplementem. To jak z sędzią - dobry to taki o którym po meczu nikt nie mówi.
Nie słyszałem o ani jedynym wypadku nadużycia ze strony administracji ,choć nie wykluczam ,że miały takie miejsce.

Boty są raczej wytępione , taskery i macra są ,ale zarówno przez administracje jak i graczy są ścigane.

Wiadomo altaron to to nie jest ,ale po wypróbowaniu wszelkich Zazenii, Classicusow i innego syfu niczego lepszego nie znalazłem.

Serwer jest stabilny ,długo jeszcze będzie stał, liczba graczy ostatnimi czasu bije rekordy (przynajmniej na Legacy). Administracja wygląda na profesjonalną , gra się przyjemnie choć skilowanie ,czy klepanie run zajmuje sporo czasu. Ekonomia się względnie dobrze trzyma.

Co do PK czy PA póki co nie zauważyłem żeby był to problem. A powyżej 40lvl random Pk to właściwie pojedyncze przypadki ile ktoś nie afkuje pod depo w Thais.

Także ten wbijaj panie Marku ;p

http://medivia.org/community/guild/2912/

Ditos
11-07-16, 18:17
Też spróbuje. Gracie tam aktywnie czy od tak porobione chary byle by ?

O wow imba server. Na starcie dwoch frajerow zrobilo mi trapa na ratach. Moich dwoch pierwszych ^^. Ojej..

Shidar
11-07-16, 21:58
Jakby od tak były porobione to byśmy nie spamowali na forum altaronu ;) Ja, Kairos,Strachan i Felczyk gramy aktywnie. Reszta różnie to bywa. Tak naprawdę za granie porządne to się teraz wzieliśmy dopiero wcześniej to tak średnio ;p

Póki co sami ludzie z altaronu w gildii choć inni się już pytają czy mogą dojść. Zobaczymy na razie jaką się uda zebrać ekipe z Altaronu. Powoli ,ale można chyba powiedzieć ,że się "rozwijamy" ;p

Myślę ,że jeszcze z 2-3 osoby aktywnie grające i będzie można całkiem fajnie pograć

szymon39
12-07-16, 01:04
Czesix Rushar - dodajcie mnie na medivii

Shidar
12-07-16, 12:51
Inv wysłany

Pawlo182
13-07-16, 21:51
Potwierdzam słowa Azafarisa :) Nie jest to Altaron, ale całkiem spoko się gra i jest trudno - tak jak miało być w altaronie, ale w starym tibijskim stylu ;)

aaaa no i jest brat, który leci jak szalony - oczywiście ze skillami :D

Shidar
13-07-16, 21:58
Drogie pani i jeszcze drożsi panowie!

Uprzejmie informuję ,że populacja Altarończyków na Medivii zwiększa się.
Fabuła gry porywająca niczym Złotopolscy, zwroty akcji jak w Klanie, ustawki pomiędzy gildiami jak dobra rozruba pod wiejska remizą , a administracja bystra jak woda w kiblu.

Także ten tego... Wbijać.

http://medivia.org/community/guild/2912/

A i nie istotne czy ktoś jest z Exoritu ,z Collegium, Jehowych , Zielonoświątkowców, Al Kaidy czy nawet jest weganinem - jesteś z Altaronu to wbijaj(choć z kiełkami sojowymi może być problem) ;)

Royalks
14-07-16, 01:31
brzmi zachęcająco ale wszystko ma swoje
https://www.youtube.com/watch?v=Swzvuh9Uuck
prawda Merv?

Mervakis
14-07-16, 01:33
Tak, zaiste, Charizardy nie mogą czekać.

Windykator
14-07-16, 03:27
szukam teamu do wspólnego zbierania pokemonów na trasie gdańsk-kraków.

Zbiórka w poniedziałek o godzinie 6:30 pod dworcem głównym PKP w Gdańsku.
Robimy zakupy, wyłapujemy okoliczne pokemony i zgarniamy bonusowe pokeballe w okolicy dworca głównego i o 7:22 wsiadamy w pociąg. Tam kanapeczki, zawody - kto więcej pokemonów złapie przez okno.
Oczywiście wysioadamy w większych miastach i przez pół godziny czasu szukamy w każdym pikatchu.
Naszym celem jest zebranie jak najwięcej pokemonów nie występujących w trójmieście oraz zdobycie liderów krakowskich sal.
Do zobaczenia.

Shrime
14-07-16, 10:08
Tylko żeby was w tym Krakowie maczetami nie najebali. Jakiś Team Kraków czy coś.

Windykator
14-07-16, 12:39
Bastek będzie czekał z maczetą.

Kre Donau
14-07-16, 17:24
Zapraszamy , zapraszamy , miło się gra jak jest nas więcej, a co dzień ktoś przybywa

Medivia Online

Mervakis
14-07-16, 19:35
Z Pokami żartowałem Legwanie, mam windows phona. :( <chlip_chlip>

Shidar
14-07-16, 20:06
Tylko ja nie ogarniam o co chodzi z tymi pokemonami?

Rahilux
15-07-16, 11:48
Biegasz po mieście i łapiesz rataty :v. W Ameryce jakaś nastolatka chciała zejść pod most żeby znaleźć magikarpia do złapania zamiast tego złapała martwe ciało xD...

Azere pamiętasz jak pożyczyłeś mi 2k? ja wysłałem Ci knight axe do thais, selniesz za 3k albo 2k jak wolisz ;d.

Ja zamiast zastępowania altaronu zaprosiłbym was do rpg smaczków na altaronach, nie chciałby ktoś pograć jeszcze? na tsie się pośmiać, powymyślać jakieś legendy np że administracja chce zrespić demona na licor a wszystkich graczy tam przenieść :v? Albo że skończą pracę nad tłumaczeniem silnika? Chyba zrobię zaraz parę propozycji ekkh :/.

Windykator
16-07-16, 06:20
Z Pokami żartowałem Legwanie, mam windows phona. :( <chlip_chlip>

ja też, z tego samego powodu, ale z moją niewiedzą o tej grze - wydaje się być całkiem ciekawa.

Ditos
16-07-16, 18:30
No wbijac na medivie bedziemy lurowac gsy pod mostki xD

Mervakis
16-07-16, 18:46
A w tej wersji tibii co ma medivia nie było patykopająków zamiast gsów?

Shidar
16-07-16, 19:51
normalne gsy

Zresztą wbijaj i zobacz sam ;p

Ditos
16-07-16, 23:54
Merv chodz bo oni cie tylko wkrecaja ze tam duzo ludzi gra, ja zaczalem gram drugi dzien i wiecej jak 2 altaronczykow nie ma online no moze 3. To bys byl czwarty i by bylo fajno nie ?

paladin123
17-07-16, 10:11
Tylko, że jak dzisiaj zrobiłem konto to sie nawet zalogować nie da :/

Ditos
17-07-16, 10:36
Ja gram od rana i nie mam żadnych problemów z logowaniem. To cos u ciebie. Chyba że było to o 10 to wtedy jest ss i trwal do 10.15

Rahilux
17-07-16, 12:23
Byłem od 8-12 w pile dzisiaj, już jestem w domu, trochę mokro ale złapałem magikarpa i już mam gajardosa hehe, na jednym rondzie zająłem sale, kto ku.rwa jynxa z 812Cp tam zostawił? Gajardos wymiękł i musiałem bić to gunwo jakimś czarizardem :(

tomakeo
17-07-16, 14:09
A w tej wersji tibii co ma medivia nie było patykopająków zamiast gsów?

Patykopająki skończyły się na wersji 7.1

paladin123
17-07-16, 14:10
A właśnie pomógłby ktoś na start na medivii?

Rahilux
17-07-16, 16:05
@up
Radzę pisać do Azere (na legacy). A jeśli chcesz pomoc na rooku to pisz do Rahilux Rooker, wyskilliłem postać swoją, 9 rookstayer (LICOR GÓRĄ) ale 18sworda i 22shielda jest (+ 21 dista :P)

Jej złapałem pikaczu, jechałem po niego 3km pod rzeszów xD.
Kumple na dzielni gadajo że jestem posiadaczem gyaradosa i przychodzą do mnie by zrobić 1v1 xDD (serio 3 już przyszło a 1 nie znałem w ogóle kuhwa XDDD)

Te pokemon Go to niezły bajer, chciałby ktoś z małopolski zrobić jakiś meeting na którym będziemy łapać rattaty i wspólnymi siłami zajmować sale gymn? Tu w tarnowie jest nawet dużo poke stopów :D Więc balli nie zabraknie.

Shidar
18-07-16, 08:07
Azere walczy z choróbskiem ,więc przez najbliższe 2 dni raczej nikomu nie pomogę ;p

Windykator
18-07-16, 14:29
siema, złapałem fokę na 120 lvl jadąc autobusem.

Royalks
19-07-16, 02:03
a nie masz przypadkiem nicku Legkan i nie buszujesz po Gdańsku jako team instinct? ;d

Ditos
19-07-16, 21:52
Lewe wbijaj na medivie

Windykator
20-07-16, 00:42
nie, mam nick Szokor i buszuje po morenie kułeczka:
Bocian
Rybny
Dom Kultury
Dom Muzyki
Kościół
Stawek
Bocian


Co za ułan 500 goliatha ma w gymie do uja????? pewnie ten gimbus z tabletem co siedzi 24/7 na placu zabaww i pali Chesterfieldy niebieskie, bo tam się respia (goliathy, nie czesterki)...

Mervakis
20-07-16, 00:54
Gymy, Pokestopy, w dupach się poprzewracało! Ja na wiosce mam 1 pokestopa, 0 gymów i żyję. :<

Windykator
20-07-16, 01:05
Spokojnie, niedługo będzie można wykupić pokestopa w każdej restauracji i innych punktach tego typu to sobie kupisz pod łóżkiem nawet.

Royalks
20-07-16, 04:57
Chop ja tam czekam na Altaron ;d

Legkan, o to całkiem blisko, ja okupuje wrzeszcz górny, głownie gym o wdziecznej nazwie "tu sikamy" nick Esztemehere :D:D a temu gimbusowi trzeba spuścić poke-wpierdol za takie słabe rzeczy w gymie

a Marek cwaniaku z mobilnym pecetem to sobie możesz xd

Rahilux
20-07-16, 08:11
Ja jebłem 962gya w 1gymie a w drugim 986 snorlaxa :)

Royalks
20-07-16, 23:16
pokemienny z altaronis

Pawlo182
21-07-16, 09:12
Merv jak prace nad nowym altaronem? Jest szansa w tym roku coś pograć?:D

Nadal zapraszamy do Medivii - gildia trochę większa się zrobiła, lvl rosną, skille też - zapraszamy

Rahilux
21-07-16, 09:38
Zarobiłem dyszkę za wpuszczenia kolesia do ogródku bo chciał Eevee złapać XDDDDDDDDDDDDDD
Kocham tą/tę (PAAPRIKOS WZYWAM) aplikację, lepszej nigdy nie było :D
Dzisiaj na fb napisałem że jest pikachu na strychu u mnie, już 1 osoba leci, ja trzymam aplikacje włączoną by jak najdłużej ten pikaczu nie spierdolił :v.

A teraz tak apropo Altaronu, bo też jestem ciekaw czy Altaron będzie jeszcze w tym roku.
Merv?!

Ditos
21-07-16, 16:24
Odjebało ludziom z tymi pokemonami, tylko z mostu nie spadnijcie szukajac ich.

Fuck.

(Moj smartfon jest too vintage :X)

tomakeo
21-07-16, 17:27
http://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/201607/1468560013_by_NinjaAssasin.jpg?1468560013

Rahilux
21-07-16, 19:13
Pokemony to anime mojego dziecinstwa lol nadal jest, czekam na naruto Go apropo poprzedniej wypowiedzi, koles przyjechal z kumplen i kuzynem, 3 dyszki w garsci. Elo.

tomakeo
21-07-16, 20:28
W takim razie czekamy na moment, kiedy nasz rząd to opodatkuje. Janusze biznesu są wszędzie.

Rahilux
22-07-16, 11:00
Wieść gminna niesie że u mnie w szkole są organizowane walki pokemonów 1v1 i 6v6 na hajs XDD... a dyrekcja na to pozwala... japierdole, ide wygrac 5dyszek moim gyaradosem elo

johnyy
23-07-16, 07:13
witam mam pytanko dlaczego jak pobieram klienta altaronu to mi sciaga nie wiadomo co i nieda sie tego otworzyc pomoze ktos?

Arkon
23-07-16, 12:49
witam mam pytanko dlaczego jak pobieram klienta altaronu to mi sciaga nie wiadomo co i nieda sie tego otworzyc pomoze ktos?

Altaron jest spakowany w formacie .rar, więc masz winrara?

@niżej aha ok.

paaaprikos96
23-07-16, 14:18
Altaron jest spakowany w formacie .rar, więc masz winrara?

Aż mi się przypomniała akcja z uczelni: mieliśmy do wysłania projekty z programowania, babka prowadząca mówi nam byśmy wysyłali jej w .zip, w .rar ona nie przyjmuje, bo nie ma zainstalowanego na komputerze WinRAR'a, bo nie ma kupionej licencji, a z pirackich programów ona nie korzysta http://pix.iemoji.com/twit33/0741.png

Vehetalyen
24-07-16, 18:08
Aż mi się przypomniała akcja z uczelni: mieliśmy do wysłania projekty z programowania, babka prowadząca mówi nam byśmy wysyłali jej w .zip, w .rar ona nie przyjmuje, bo nie ma zainstalowanego na komputerze WinRAR'a, bo nie ma kupionej licencji, a z pirackich programów ona nie korzysta http://pix.iemoji.com/twit33/0741.png

Są tacy co zrzędzą o skserowane strony z podręczników, bo to kradzież i można co najwyżej przepisać sobie ręcznie podręcznik na własny użytek, wtedy jest legalnie :uśmiech7:

Shrime
24-07-16, 19:52
Są tacy co zrzędzą o skserowane strony z podręczników, bo to kradzież i można co najwyżej przepisać sobie ręcznie podręcznik na własny użytek, wtedy jest legalnie :uśmiech7:

Spoko, u mnie babka nie będzie przyjmować formatu .doc, bo na pewno nie mamy MS Worda oryginalnego.

Shidar
24-07-16, 22:37
Jeszcze z Medivii nas nie wykurzyli ,więc niedobitki z forum niech się czują zaproszone.

http://medivia.org/community/guild/2912/

corkarypto
28-07-16, 20:28
inva na Gonio, może za jakiś czas zagram jak się pogoda popsuje

Taco
29-07-16, 10:00
Nicki takie same jak na Altaronie, może tu Taco i Tobi wrócą do łask?

http://ascalonworld.com/

Arkon
30-07-16, 00:30
grałem w ascalon z rok temu fajnie tam

Pawlo182
31-07-16, 11:15
może chociaż grajcie na serwie gdzie jest więcej jak 100osób online?? taka medivia na przykład :D

Rahilux
31-07-16, 13:07
http://imgur.com/a/YK9Wv

Ja kurwa nie wiem co odjebało tym od imgura ale nie da się już u nich jebnąć... usunęli opcje by na fora odrazu screenika ładnego wrzucać, jebaki leśne ...
a tak po za tym to 53/50 XD

Dzia marańcza

http://i.imgur.com/9TJWIvp.png

Marancza
31-07-16, 15:48
http://imgur.com/a/YK9Wv

Ja kurwa nie wiem co odjebało tym od imgura ale nie da się już u nich jebnąć... usunęli opcje by na fora odrazu screenika ładnego wrzucać, jebaki leśne ...
a tak po za tym to 53/50 XD

prawy -> kopiuj adres obrazu...

http://i.imgur.com/9TJWIvp.png

Rahilux
31-07-16, 16:33
Ahhhhhhhhhhh
Nic dodać nic ująć

Windykator
01-08-16, 00:05
Skoro regulamin nie dotyczy już tego tematu (reklamowanie innych serwisów) to czemu mam nie ogłosić sprzedaży...

Jżeli macie zajawke namedivie to od dłuższego czasu mam tam swoje małe zoo, sprzedam wszelkie runy w dużych ilościach.

ccki też sprzedam (żadnych doładowań, ewentualnie psc).

postacie też.

zaszaleje, nawet skrypty.

MrMavado
01-08-16, 08:13
Dziś w nocy Kharsek wbił 999lvl w Tibi. Teraz zamkną Tibię i wszystkie OTSy. Tak jest napisane w wielkiej księdze Damiana Sześciana z Kaczych Nużek.

Taco
01-08-16, 15:11
Banuta stoi otworem

Rahilux
02-08-16, 20:45
http://i.imgur.com/Ne9FiU4.png

Siemka

Windykator
03-08-16, 13:39
przypominam o swojej ofercie, im więcej osób będzie zainteresowanych - tym taniej wycenie swój dobytek ;-)

paaaprikos96
08-08-16, 23:35
A tak się bawią wariaty na Antice :uśmiech7:
watch?v=H-GVPlm1HFM
PS Nie kręcone kalkulatorem - youtube jakoś lubi mi psuć jakość wrzucanego filmiku ;_;
Pozdrawiam,
Maślaczek :uśmiech2:

Taco
25-08-16, 10:23
Podbijammmmm

thronx.com

Windykator
25-08-16, 14:56
Ten Altrel jest jakiś milszy.... ^^

(po kliknięciu na obrazek jest wyraźnie)

http://i.imgur.com/j1LzhuB.jpg

paaaprikos96
25-08-16, 15:12
Ile krajów, tyle Altrelów

szymon39
04-10-16, 23:23
Polecam: http://www.8ware.net/

Zapowiada się nawet spoko.

Jak coś mój nick: Czesix Rushar (knight) / Thy Digistyle (druid)

Rahilux
05-10-16, 07:01
grałem na becie, spoko serwer ale teraz mi sie nie chce :v.

Gram w taern w 5osob z paroma torgowymi graczamo, chce ktos na Duneb pograc ;D? mamy 26-30lvle grany od 0.

ogryz1988
05-10-16, 14:13
Fajny server wyszedł 4dni temu, klimat starej tibi. Kasteria.pl jak ktoś tam gra to dajcie znać. Pozdrawiam

Yooshi
07-10-16, 11:14
Polecam: http://www.8ware.net/

Zapowiada się nawet spoko.

Jak coś mój nick: Czesix Rushar (knight) / Thy Digistyle (druid)

Troche tu grywam, nick jak zawsze.

Marancza
07-10-16, 18:21
Zrobiłam sobie konto na kasterii :D Co ja będę tam robić :D

Ok, pograłam trochę. Pierwsze wrażenia - dużo ludzi, ludź na ludziu, najbardziej epicki był moment jak z 10 ludzi otoczyło 3 trolle na rookgaardzie, przez chwilę widziałam też samego Kastiego. Wzajemne wybijanie sobie mobków na wyspie początkowej to norma, jest tam tyle ludzi, że nie da się inaczej expić. Gdyby nie to, że pisanie na czacie jest dozwolone dopiero od 10 lvla po opuszczeniu wyspy to zostałabym tam dłużej. Teraz akurat nie mam ochoty expić, wbiłam tylko 6 czy 5 lvl. I Faktycznie tak jak pisał Ogryz klimat starej tibii, ropowanie potworków, brak trainerów, stare tibijskie grafiki i brak stackowania potionów i run :)

Miałem grać, ale mi się nie chciało ^^

seya
08-10-16, 01:32
Gdzie polecacie grać, samemu mi się nie chce zaczynać..
Trochę ostatnio mam czasu wolnego 1-2h dziennie mogę przeznaczyć na giercowanie ;)

Marancza
12-10-16, 18:44
Ktoś chętny na Kasterię? Właśnie zrobiłem chara ;)

Uiop
12-10-16, 18:54
wolę taern

Psychol
21-10-16, 18:47
Ktos gra w taern? Wszedlem z ciekawosci i w miare fajnie to wygląda. Chetnie bym zagral tylko jeszcze jakby ktoś mógł cos podpowiedziec o tej grze. Pozdrawiam

eremce
22-10-16, 00:38
www.medivia.org
http://medivia.org/community/guild/3240/

Robimy pegiole z agrim na barana.

P.S. Trochę trejdów przyjeliśmy, ale nie da się ludzi z Altaronu nikim zastąpić.

Rahilux
22-10-16, 10:30
Taern? zapraszam na torg, mamy tam temat o taernie w dziale inne gry ;D

Bass1
25-10-16, 23:51
Zapraszam jeden z najlepszych ots ktory wyszedl ostatniej chwili i cieszy sie duza popularnoscia bo brak botow http://www.kasteria.pl/?subtopic=latestnews
klient 8,54 silnik 8,00 stare pvp

ogryz1988
26-10-16, 14:37
gram na kasteri mam 70ms :) całkiem sympatyczny ots

Walles
13-11-16, 01:19
Polecam grałem chwile.. 60 RP jakby ktoś chciał to priv tanio dam.