PDA

Zobacz pełną wersję : Działanie na szkodę "projektu"/graczy


inbass
04-05-16, 20:57
Witam.

Na wstępie chcę zaznaczyć, że osoby, które nie graja/nie logują się systematycznie nie powinny wypowiadać się w tym temacie. Jeżeli jesteś taką osobą, pomiń ten temat.

Od czego by tu zacząć... Projekt został zamknięty, pvp przeniesione na npvp...
Ludzie dalej grają, mimo iż gra nie będzie dalej rozwijana - są to głównie osoby, które zawsze grały na npvp, oprócz kilku (teraz została chyba jedna osoba). Czytając newsa Wiosenne zmiany (https://forum.altaron.pl/showthread.php?p=149924#post149924) spostrzegłem jedną rzecz, a mianowicie
Ostrzegamy i dajemy zarazem ostatnią szansę dla wielu z was - wszelkie formy niekonstruktywnej krytyki, destruktywnego zachowania czy szeroko rozumianego braku kultury będą od dziś dzień bardzo restrykcyjnie karane.

Mimo iż widnieje taka wiadomość to nie jest ona przestrzegana (jeżeli mogę to tak określić?). Są pewnie osoby (tak, z pvp), które nieustannie uprzykrzają grę innym. Jak? Lur/mwalle/blokowanie/wyzywanie (lurują moby nawet postacią 20 lvl'owym). Wiem i rozumiem, że projekt jest zamknięty... ale... Czy na prawdę osoby na serwerze npvp muszą tego doświadczać? Serwer ten powinien być przyjazny dla graczy. Pisałem do doradców, otrzymałem odpowiedź "co z tego? po co banować skoro i tak projekt zamknięty". Tak samo, niektórzy dostają bany za nic, dosłownie za błahostki, kiedy inni robią co chcą - są równi i równiejsi. Znam osoby, które straciły chęć do gry przez takie właśnie zajścia.

Osoby, które grają wiedzą o kim piszę. Zadziwia mnie ta osoba - lubi marnować swój czas na lurowanie innym/blokowanie ich. Może czas coś z tym zrobić? Skoro wybrańcy nie graja/nic nie robią, może pora dać "władzę" komuś kto gra i zrobi z tym porządek? Powołując się na wiosennego newsa kilka osób powinno dostać bana z miejsca.

Zachęcam do dyskusji pozostałe osoby :uśmiech:

nevonsky
04-05-16, 21:14
Może czas coś z tym zrobić? Skoro wybrańcy nie graja/nic nie robią, może pora dać "władzę" komuś kto gra i zrobi z tym porządek?

KTO CHCE BIGOSA NA KRULA ALTARONU LAPKA W GORE!!!!!111oneone

Marancza
04-05-16, 21:34
Ostrzegamy i dajemy zarazem ostatnią szansę dla wielu z was - wszelkie formy niekonstruktywnej krytyki, destruktywnego zachowania czy szeroko rozumianego braku kultury będą od dziś dzień bardzo restrykcyjnie karane.

Selbo do mnie pisał, bym nic nie pisał na forum, bo nie chce żebym wyrwał bana za trollowanie, czy coś. Jest gdzieś w FAQ zabronione lurowanie, czy rzucanie mwalli? No właśnie, że nie jest... Głównie chodziło tutaj o forum.

inbass
04-05-16, 21:51
Jak pisałem, osoby, które nie grają nie powinny się wypowiadać.

Ostrzegamy i dajemy zarazem ostatnią szansę dla wielu z was - wszelkie formy niekonstruktywnej krytyki, destruktywnego zachowania czy szeroko rozumianego braku kultury będą od dziś dzień bardzo restrykcyjnie karane.

Wyzywanie graczy na czacie ogólnym powinno być karane.
Po połączeniu serwerów ktoś napisał "zniszczyliśmy nasz serwer, to teraz pora na was". To nie jest działanie na "szkodę projektu"? Tak samo: ludzie grają sobie normalnie, ktoś przychodzi, zabija ich, raz, dwa, trzy... Niektórym odechciewa się grać, to też nie jest działanie na szkodę projektu (zniechęcanie graczy do gry poprzez złe community)?

paaaprikos96
04-05-16, 21:52
Ej, ale ja już nie luruję, sory :|

Marancza
04-05-16, 21:57
Wyzywanie graczy na czacie ogólnym powinno być karane.
Po połączeniu serwerów ktoś napisał "zniszczyliśmy nasz serwer, to teraz pora na was". To nie jest działanie na "szkodę projektu"? Tak samo: ludzie grają sobie normalnie, ktoś przychodzi, zabija ich, raz, dwa, trzy... Niektórym odechciewa się grać, to też nie jest działanie na szkodę projektu (zniechęcanie graczy do gry poprzez złe community)?

A o wyzywaniu nie pomyślałem, ale zobacz, że nikt zgłoszeń już nie przegląda (nie wliczam Arkona, który ciśnie bekę ze zgłaszających)

inbass
04-05-16, 22:13
Z tego co zauważyłem to panuje tutaj "koleżeństwo" w banowaniu/załatwianiu spraw.
Dlatego też chcę aby wybrano nowego doradce, który sobie z tym poradzi. Skoro inni mają 2 lewe ręce, to może ktoś inny to ogarnie. Nie wiem czy trzeba robić z tym ankietę (oddzielny temat). Chciałbym aby ktoś z administracji to rozpatrzył.

c770832
04-05-16, 22:40
Nie ma czegos takiego jak ban za lurowanie/ m walowanie nigdy nie bylo, gdyz jest to DOZWOLONE i jezeli wierzycie, ze moze byc inaczej to jestescie krotko mowiac niestabilni emocjionalnie. :oczko:

Zamykam temat.

inbass
04-05-16, 22:59
Niestabilnie emocjonalnie są osoby, które lurują, mwalluja po czym wyzywają gdyż sobie nie radzą. Czy zniechęcanie ludzi do gry na npvp nie jest kwalifikowane jako destruktywne zachowanie/działanie na szkodę projektu? Jak pisałem, za wyzywanie powinien być ban.
Jeżeli ktoś szuka "adrenaliny/emocji" (tak, ludzie tak piszą) lurując moby innym na npvp, to jest coś z nim nie tak.

Dather
04-05-16, 23:21
Nie ma czegos takiego jak ban za lurowanie/ m walowanie nigdy nie bylo, gdyz jest to DOZWOLONE i jezeli wierzycie, ze moze byc inaczej to jestescie krotko mowiac niestabilni emocjionalnie. :oczko:

Zamykam temat.

Niestabilny to jest rodzaj Wyciągania wniosków Twoich oraz myślenia.
KOMPLETNIE NIE CZYTASZ Tego co Autor wątku zamieścił Jesteście Po prostu do zbanowania. Tylko byś swoje pląsy zamieszczał wszędzie i obwieszczał jakto powinno sie dawać wpierdol normalnym ludziom...

Temat Tyczy się ludzi z non - pvp Którzy czerpią z grania przyjemność a nie zabijania. Jak może być dozwolone to że blokuje się innych graczy. Mało tego jeszcze Napisane jest Aktywnych graczy... Byle się wypowiedzieć.

Ty Naprawdę jesteś tak ograniczony czy co ? Jak mwalujesz kogos non stop albo lurujesz non-stop to JUŻ jest jakieś znęcanie sie psychiczne i destruktywne wpływanie na szkodę serwera Bo tacy gracze po prostu odejdą.
Syndrom szczupaka w zbiorniku karasek bedzie jadł i podgryzał je aż zje ostatnią a wtedy bedzie zjadał siadające kaczki nad zbiornikiem... Taki jest altaron... administracja pozwoliła Takiej zarazie narodu tu grać i tak to wygląda.

datherbaza
04-05-16, 23:28
Wystarcza słowa "Zniszczyliśmy pvp , zniszczymy i n-pvp" wnioski łatwo wyciągnąc.
I nie wiem czy poczynania owych graczy maja zaoferować cos dobrego.

Windykator
05-05-16, 05:13
brzmi jak zaproszenie

Ebzdyberybecjusz
05-05-16, 09:31
Witam.

Na wstępie chcę zaznaczyć, że osoby, które nie graja/nie logują się systematycznie nie powinny wypowiadać się w tym temacie. Jeżeli jesteś taką osobą, pomiń ten temat.

Od czego by tu zacząć... Projekt został zamknięty, pvp przeniesione na npvp...
Ludzie dalej grają, mimo iż gra nie będzie dalej rozwijana - są to głównie osoby, które zawsze grały na npvp, oprócz kilku (teraz została chyba jedna osoba). Czytając newsa Wiosenne zmiany (https://forum.altaron.pl/showthread.php?p=149924#post149924) spostrzegłem jedną rzecz, a mianowicie


Mimo iż widnieje taka wiadomość to nie jest ona przestrzegana (jeżeli mogę to tak określić?). Są pewnie osoby (tak, z pvp), które nieustannie uprzykrzają grę innym. Jak? Lur/mwalle/blokowanie/wyzywanie (lurują moby nawet postacią 20 lvl'owym). Wiem i rozumiem, że projekt jest zamknięty... ale... Czy na prawdę osoby na serwerze npvp muszą tego doświadczać? Serwer ten powinien być przyjazny dla graczy. Pisałem do doradców, otrzymałem odpowiedź "co z tego? po co banować skoro i tak projekt zamknięty". Tak samo, niektórzy dostają bany za nic, dosłownie za błahostki, kiedy inni robią co chcą - są równi i równiejsi. Znam osoby, które straciły chęć do gry przez takie właśnie zajścia.

Osoby, które grają wiedzą o kim piszę. Zadziwia mnie ta osoba - lubi marnować swój czas na lurowanie innym/blokowanie ich. Może czas coś z tym zrobić? Skoro wybrańcy nie graja/nic nie robią, może pora dać "władzę" komuś kto gra i zrobi z tym porządek? Powołując się na wiosennego newsa kilka osób powinno dostać bana z miejsca.

Zachęcam do dyskusji pozostałe osoby :uśmiech:


To na początku zacznij od osób które expią na bugach servera na cmentarzu uzywają taskera do zrobienie zręczności i wiele ale to wiele wiecej rzeczy :) , a wyzywanie suchovskieg i dathera " Twoja Stara " to już nic przecież co nie? Tak tak już rozumiem przyszliśmy z pvp i nie dajemy grać :D Ale i tak bede biegał za wami do skończenia sie Talarów w Banku <3 Mwallowanie blokowanie lurowanie było dozwolone i będzie dozwolone :)

19Fafka06
05-05-16, 09:55
"ból dupy" kocham to :)
ostatnimi czasy biegam tylko za ludzmi który biegaja na taskerach głównie gilia Sleepwalkers.

co do suchovskiego i dathera poza sharowaniem kont i ciśnieciem po matkach to chyba nic dodawać nie trzeba :)

inbass
05-05-16, 10:41
Nie wiem jak wygląda sytuacja z "taskerami" i "bugami gry". Skoro biegasz za takimi osobami, to dlaczego nie napiszesz o tym jak wygląda sytuacja?
Ja piszę jak było od początku, od kiedy wbiliście do Janeli i Magnesika. Lurując im wyzywaliście ich od g*****, c****, p************ i tak dalej... Mam nadzieję, że jesteście z siebie dumni ubijając osoby, które nikomu nic nie robią oraz nikomu nie przeszkadzają. Jak widać, kulturę wynosi się z domu.
Jesteście odzwierciedleniem upadku pvp.

datherbaza
05-05-16, 11:23
nic dodać nic ując :)

19Fafka06
05-05-16, 12:32
Nie wiem jak wygląda sytuacja z "taskerami" i "bugami gry". Skoro biegasz za takimi osobami, to dlaczego nie napiszesz o tym jak wygląda sytuacja?
Ja piszę jak było od początku, od kiedy wbiliście do Janeli i Magnesika. Lurując im wyzywaliście ich od g*****, c****, p************ i tak dalej... Mam nadzieję, że jesteście z siebie dumni ubijając osoby, które nikomu nic nie robią oraz nikomu nie przeszkadzają. Jak widać, kulturę wynosi się z domu.
Jesteście odzwierciedleniem upadku pvp.

głupiego udajesz czy jak z tymi taskerami czy bugiem ?

masz coś z głową? co ma kultura z domu do zabawy na upadającej gierce ?

Waka
05-05-16, 13:12
głupiego udajesz czy jak z tymi taskerami czy bugiem ?

masz coś z głową? co ma kultura z domu do zabawy na upadającej gierce ?

Ty nie rozumiesz nadal po co ten wątek jest założony. Tłumaczą Ci ludzie kulturalnie ale nic do ciebie niedociera. Masz Ludzi za smieci nie wazne kim są i co robią. I po to ten wątek został utworzony.

Mało tego W którejś z wiadomości od Administracji był temat że to jest tylko gra a wy na pvp się na wzajem reportujecie i .... nie będe powielał tego co administracja napisała w tamtym wątku.

Te resztki ludzi którzy czekaja na nową grę którzy wiernie grają na non pvp nie moga egzystować przez takie osoby jak ty. Napisane było że zgłoszenia nie będą przyjmowane że możemy sobie grać i w spokoju doczekać nowej gry.

I dziekujemy administracji że zostało to tak rozwiązane natomiast Wy z tego pvp (nieliczni) zachowują się jak zostało wiele razy opisane. Mało tego to jeszcze zanim zostaliście przeniesieni na non-pvp pisaliscie posty dominando zaczyna się tylko tam wpadniemy czekajcie na lury itp.

Szkoda strzępić języka na temat juz przewałkowany jesteście jak zaraza.
Dajcie ludziom grać w spokoju.
Peace.

carlcoxxx
05-05-16, 13:58
@up

Mogę się pod tym podpisać :oczko:

Od siebie dodam tylko tyle... Destruktywne działanie, działanie na szkodę projektu to dla mnie łącznie ze sobą serwerów. Nie było w tym żadnego sensu a poza tym serwer pvp stoi mimo zapewnień o konieczności jego zamknięcia :zły:.
Poza tym, destruktywne działanie, które miało być "bezwzględnie" karane nie zostało nawet w najmniejszym stopniu zdefiniowane... :zdziwiony:

poiuyt321
05-05-16, 20:56
Po co ratować serv który i tak umarł ?:D WTF ;DD

makmej
05-05-16, 21:11
Myślę że dla sentymentu droga koleżanko :)

Boltzer
13-05-16, 01:58
Fasol nie bądź taki sentymenalny.

kypciu91
30-08-16, 00:25
Sentymentalny ćwoku.

Royalks
30-08-16, 13:56
altaron = non-pvp-enfo