PDA

Zobacz pełną wersję : 7.4 ClassicTibia


pawello13
26-06-16, 19:41
witam , ja sobie zaczalem grac na starej tibi, mozna zrobic dominando

exp x2 skille tez , mlvl 1x bo mana rosnie 2x szybciej.

www.classictibia.com

serwer ma 2 tyg takze jeszcze nie ma nawet 80 lvl chyba jakos.

pierwsze dni pacc 9 dni, free

ezzak
26-06-16, 21:57
siema ypkis, jeśli podoba Ci się stara tibia to polecam Medivię :)

pawello13
26-06-16, 22:17
ale tam 300+ lvl juz jest, takze dziekujje, tu mam swiezy serwer ;]

Noratl
27-06-16, 06:13
Na clasicusie masz 40 graczy online a na medivi 400, mimo że masz kilka 300lvli to ekonomia serwera jest na bardzo dobrym poziomie. Nie ma botów które ja niszczą ☺

Rahilux
27-06-16, 09:08
Potwierdzam, medivia to dobry serwer ktory jszcze dlugo pociagnie, mialem 102 najta przed delete a teraz 7 rookstayera xD pozdrawiam z legacy, Rahilux Rooker xD

Smoczy Pogromca
27-06-16, 21:24
A jeśli was interesuje7.4 to classicus po 400-650online.

Graata
28-06-16, 04:26
No szkoda, że altaron upadł. Mervakisy zganiają na nas bo lubiliśmy wojenki i oranie nobków, a tak naprawdę altaron upadł przez ich leniwe cztery litery :D Wypalili się i zwątpili, a sam mervakis mimo że się starał to nie miał szans temu wszystkiemu podołać w pojedynke. Szkoda, bo nadal jestem zdania, że Altaron miał potencjał. Najlepsze jest to, że wiedzieliśmy, że tak będzie, nie?

Dam wam kilka słów odemnie, Ci którzy mnie kojarzą to pewnie wiedzą, że jeśli polecam giere to musi być ona dobra. I tak jest w tym przypadku.

Obecnie gram w Taerna, wróciłem do niego, tak jak wracam do tibijki bo do obu tych gierek mam sentyment. No jeśli patrzeć na liczbe online to tak jakby porównywać wieże eiffla do znaku drogowego. Mamy tu wojny, czasem trwają cały dzień, ostrą rywalizacje, no i ładny hajs też wpada. Piękne jest to, że mimo dużej liczby graczy, każdy z tych więcej znaczących graczy sie zna ; p Nauczyłem się czegoś w Altaronie, a jak wróciłem do taerna tą wiedze wykorzystalem no i... xd zajebiscie mi sie powodzi. Tylko nadal za duzo gram ;d Co widać po godzinie.

Także polecam Wam tą gre, niedługo zaraz po 3D będzie nowy serwer, za ok. pół roku, a na nowym serwerze jak wbija 100tys graczy jest taka jadka ze to uj.

Na początku wydaję się skomplikowana i odstrasza grafiką (tak jak tibia). Po czasie zrozumiecie, że niczym się nie różni od starej dobrej tibii.

Nie zaczynajcie grać na serwerze hardcore, nawet ja tam sobie kurwa nie poradze XD

Gra jest w stuprocentach oparta na grze zespołowej, poznacie dużo ludzi i pewnie bedziecie sie z nimi spotykac. Tutaj wam odrazu dam radę, jeśli zaczynacie grać w kilka osób to niech każdy sobie zrobi inną profesję, jeśli oczywiscie chcecie razem farmić bossy, czempy i ogólnie grać razem. Dam nawet drugą radę, uważajcie na regulamin :) Nie zależy im na graczach bo mają ich sporo, za np. wyzwanie komuś rodziny - usuwają konto. Nie pierdolą się :D

I ostrzegam bo wmaniaczycie się.


Pisze to bo miło wspominam rozrywkę z Wami na Altaronie, z kazdym, bez wyjątkow, pozdrawiam każdego. I nie, nie reklamuje tej gry, nie trzeba jej reklamować xD

A co do mnie to gram na dunebie, nicku nie podam bo jestem w czołówce serwera, więc nawet na grze się nie będziemy widywać. Jak ktoś będzie bardzo ciekawy, to niech pyta o najlepszego maga ognia ;p

paaaprikos96
28-06-16, 07:54
http://www.gothic.phx.pl/gothic2/dane/zbroje/14.jpg
Tak zachęcasz, że aż zobaczę to cudo ;p

Rahilux
28-06-16, 13:40
@UP

Propsuje za Gothica ;3

Grałem swego czasu w taerna, miałem 19 rycerza i 42 maga ognia <3

Zagrałbym sobie arczerem ale który świat polecacie :D?

begar321
28-06-16, 17:42
A ja polecam wam Margonem . Farmie pszczoly i jest zajebiscie :)