PDA

Zobacz pełną wersję : Mag - oklepane ale już mam dość, GM wypowie sie?


Wilo Dazim
19-07-11, 00:16
Witam :\


Opisa Maga :

- W ch** malo życia przyklad 35 lvl 315 hp(ja rozumiem ze to nie łucznik ani woj, ale jak ma tak malo zycia to inni nie mogą tak duzo hitac, fajnie ze mag duzo wali, ale co z tego jak nie zdąży nikogo uderzyć bo śpi ? ) POZDRO,

- 0 defa pełny set czarnoksieżnika na + 2 trolowa tarcza przykład ( wolfy wbijaj po 10, ghoule 70 )

-wandy maja 1000 uzyc? zal ktos widzial zeby różdżka sie konczyła? to kur** na mane działa to nie sa bolty? chyab ze miecze dla knightów tez będą mialy 1000 uzyc i np. beda musieli oddawac je do kowala ? hmm

Opis Wojownika :

- moze expić solo ( i niech nikt nie mowi ze nie bo udusze.. moj kumpel w czasie mojego 30 lvl ma juz 60 i gra caly czas sam . . ZERO TEAM EXP )

- Zycie ? od GROMA i jeszcze sety mu daja ?. . lol ok kumam magowi tez set ddaje % do many, ale co daje magowi dodatkowa mana jak i tak jej nie zdąży użyć?

- od groma capa, moj kumpel wraca z 5k (albo i wiecej) lot baga na sobie ( 0 kradzieży = kasa 100% )

Opis Zwiadowcy :

zwiadowcy nie znam ale on tez jak mag
- konczy mu sie amunicja + jest ciezka a ma mniej kapa od wojów , moj kumpel 37 palekime expi na dragach 30 mag? zart zeby poszedl na waste albo pechowego laga - ktorych nie brakuje i ded ale looz , wali z daleka fakt jak mag ale wali po 200 (przykład moj kumpel) aa no tak i ma wiecej hp oO

inne :

ringi - nie działaja poprawnie NIECH KAZDY SOBIE LOOKNIE - pierscien zycia jest tam napisane 20 min po 3 min pisze 8 lol ?!.. a po 5 min on znika , , ale super . .

utamo vita - to juz chyba kazdy wam powie gadalme nawet z 100+ Altaronu i to z Wojami i sami mowili ze mag bez utamy .. to < nie cenzuralne słowo >
to jak zabrać wojowi eq i dac tylko mecz i tarcze po co mu wiecej ?

statystyki ? ilu widzicie wojowników? od groma i ciut ciut
łuczników? nie am wielu ale sa i looz
magowie an h lvl ? z 5? a reszta to 24 duchowni an uhy - boty

mam nadzieje ze o niczym nie zapomniałem, jak sobie przypomnie to 100% dopisze...

A co Wy Altarońska zgrajo o tym sądzicie ?]



Wilo Dazim

Drakonno
19-07-11, 00:46
Pierd*****, bo innego słowa już się użyć nie da.

Mag bez Utamo Vita pozostanie i to się nie zmieni, rekompensatę ma w ogromnych obrażeniach, zobacz sobie wyższe poziomy magiczne, co do Utamo, niech Twój "kumpel rycerz" spróbuje zabić maga na tym samym poziomie, albo 10 niższym.

Jeśli grasz magiem, a lubisz ciągle walkę kontaktową zapraszamy serdecznie na serwery z "exp x999 pro eful", albo w tym stylu. Tutaj mag pozostanie taki jaki jest. Co do łucznika, to aż szumi i nie sądzę, żeby administracja go pominęła w przyszłej aktualizacji.

Nie chce mi się więcej pisać, był na Beta Testach (sam grałem magiem, skromny na obecne poziomy, 60 poziom) długo robiony mag i póki co on jest chyba najbardziej dopracowaną profesją. Obecnym problemem jest łucznik i poprawka niektórych zaklęć nekromanty dla rycerza, z tego co się orientuję.

Tyle. I temat powinien być zaraz zamknięty, bo ani nic nowego, ani nawet w kulturalny sposób nie napisane. Mogę Ci streścić w jednej linijce:

"Ej ludziska, zrupcje mi zajepistego maga bo mnie czerwie leją zbyt mocno!"

Caveki
19-07-11, 00:48
Tak, wbij sobie magiem pierw wyższy lv. Na takim 45magu bijesz z sd w ludzi po 300+. Na 100magu z czaru dla nekromanty bije sie po 800+ w człowieka. I co może jeszcze mag ma mieć 10k hp? Rózgi dobrze, ze są na ładunki, expisz np na dragach, ładujesz na wodę (lód), idziesz na gs ładujesz na ogień. Wbiłeś 30lv i już wielki znawca maga. Taki urok tej profy, potężny atak, słaba wytrzymałość, magiem robi się największego expa/h, jak się nim umie expic to się wbija lvle szybko. Na tym servie jedynie zwiadowca ma źle bo ma słabe bronie.

Poza tym na rl tibii 30 mag ma 295hp i jakoś ludzie nie plączą, ze padają...

siwyus
19-07-11, 13:39
Mag jest wielki ale to na wyższym lvlu. Na początku gra nim jest trudna ale taki jego urok. Mówisz, że mag sam expić nie może ? Dziwne... Ostatnio widziałem Wawro który złożył Czerwonego Smoka na 2 sd+ wave... Źle?? Ja to musze się z "odes rago" pomęczyć kilka razy, żeby padł. Poza tym nie każdy exp jest dla każdego. Ja np. wojem na fanatyki nawet nie mam co chodzić,widmo to samo. Ale np. magiem już ciężko na bagiennych siedzieć.

Mówisz, że Twój kumpel nosi 5k+ capa loota czy 5k w kasie loota? Bo jeśli capa to tyle nawet Waski chyba nie ma ... Ja mam może ze 3k ogółem...

Sprawa lagów. Jedyny lag jaki miałem w tej grze to lag związany z zapisem + crashe, którym jest winny serwer. Reszta to poprostu Twój internet ! Taka jest prawda, ja na swój nie narzekam jeśli chodzi o lagi, ale czasem się rozłącza.

Wanel Rost
19-07-11, 13:57
Przeczytałem twój post i cóż mogę powiedzieć.
Jesteś durny i tyle. Gram magiem duchownym od początku nie zmieniałem profesji i wątpię że zmienię.:} Magiem gra się najlepiej i tyle.. teraz mam 700 hp w tibi miałbym z 550 więc zamknij się i idź expić...tyle.

malpaa
19-07-11, 14:19
hmmm a ja nie gram magiem jak wiadomo ale np. mag na moim lvl ma mnie na cepa płacze??---NIE!!!!!---- czemu bo wiem że kiedyś może będzie lepiej ;d;d

Kozi1911
19-07-11, 14:46
co do maga to fakt jest jeden, za mało hp lub za duży DMG z bomby i SD. za łatwo nas zabić a co do expa to nie może być zbyt łatwo i ciesze się że jest tak hardcorowo mag to jest siła więc nie jest dla każdego. :) po za tym temat wałkowany 100x, zobaczymy co przyniesie update

Wicked
19-07-11, 16:05
Nadchodzi update, zmiany. Nie macie co płakać póki co. A skoro temat oklepany, to sobie jego ambitny twórca mógł darować. Closed.