PDA

Zobacz pełną wersję : Odblokowanie możliwości robienia kont


Rahilux
18-09-16, 15:14
Tak jak w temacie, mam "prawie kolege" który chciałby pograć aczkolwiek nie ma możliwości stworzenia konta do gry, sam nie rozumiem celu zablokowania tej opcji aczkolwiek odblokowanie jej nie byłoby chyba problemem?

Ememems
18-09-16, 20:44
Jestem za. Ale nie łudźmy się, administracja pewnie pracuje ciężko i nie ma czasu wejść na forum, a co dopiero odblokować możliwość robienia kont.. Zresztą nie potrzebują tłumów na serwerze, który musi upaść, po co.. jeszcze komuś by się spodobał ten stary Altaron, lepiej, żeby żaden nowy gracz nie stanął na starej altarońskiej trawie, bo jeszcze gotów się zakochać i strzelić focha na nową grę. I żeby czasem nie było strajku: "MY CHCEMY STAREGO ALTARONU!", "DAJCIE NAM STARY SERWER PEFAUPE!", "UWOLNIĆ STARE ALTAROŃSKIE KOZY!", no dobra może bez tego ostatniego. I te pytania nowych graczy przez które administracja ma koszmary "kiedy nowa gra?", "a czemu administracja nic nie robi?", "a kiedy updejt?", "czemu administracja zamknęła taki dobry projekt? przecież to miało potencjał!", "a jak będzie wyglądać ta nowa gra?", "czy stary serwer będzie usunięty? co się stanie z postaciami i przedmiotami? zostaną przeniesione na nową grę?", "a co się stanie jak skończy mi się pacc na starym serwerze? czy to już koniec świata?". Ja to mam nadzieję, że to jednak nie będzie koniec świata. Za dużo już tych końców świata. Zdecydowanie. Cel zablokowania możliwości stworzenia konta gry.. hmm.. jeśli nie wiadomo o co chodzi.. to z pewnością chodzi o sałatę. Siano. Many-many. Spróbujmy na chwilę wniknąć w umysł jednego z administratorów. Z pewnością dowiemy się o co w tym wszystkim chodzi. Łączę się.. Altrel? Nie mogło być inaczej. Chyba jedyny, który pozostał przy życiu po ostatnim ataku rozwścieczonych do granic możliwości graczy, reszta administracji widząc pędzący wściekły tłum ewakuowała się w trybie natychmiastowym, zabierając morgianowi (bo pewnie to jego niezwykłej mocy przebywania w tym samym czasie wszędzie tak bardzo się obawiali) na wieki wieków możliwość założenia nowego konta i tym samym zabierając tą możliwość też innym graczom. Skubany jednak zdążył jeszcze założyć konto, było to ostatnie założone konto w tej grze. Ale wracając do umysłu Altrela, po wejściu backdoorem okazało się, że korytarz prowadzący do - jak głosiła wielka tablica - tidzmskdg - wygląda jak szyfr! Co za zbieg okoliczności! Niestety nawet zespół składający się ze 44 specjalistów łamiących szyfry nie zdołał rozszyfrować tego skrótu, 80% specjalistów jest nadal święcie przekonanych, że w tym skrócie tkwi odpowiedź na pytanie o sens istnienia Altaronu i wszechświata, reszta czyli jakieś 20% jest za, a nawet i przeciw. Niestety nie udało mi się dostać do źródła wiedzy i nie wiem czym kierowała się administracja, gdy blokowała tę możliwość. A może po prostu strzelili focha?

Tron
18-09-16, 22:18
Ale ci się nudzi.

Ememems
18-09-16, 22:21
Wydaje Ci się.

Rahilux
19-09-16, 06:28
Ja pierdole przeczytałem to XDDDDDD

http://dailycat.net/cats/2016/07/700cbaabcca7557ba6a467a5cc1ad038.gif

Gratulejszons dla mnie.

Kre Donau
24-09-16, 11:49
Jak się okazuje jest wiele osób które chciałyby pozwiedzać krainę Altaronu, niestety nikt nie odblokuje możliwości stworzenia nowych kont więc altaron będzie nadal pusty

Windykator
24-09-16, 12:00
WYdaje mi się, że forum czytają, ale nie wypowiadają się w tematach, które nie wspomagająich obecnej pracy ;-) Polecam sprawdzić posty użytkownika Pregusia, gdzie coś ciekawego - tam i jego post.

Ememems
24-09-16, 21:42
Faktycznie.. Pregusia napisał w tym roku aż 4 posty na ogólnodostępnym forum. W ilości postów może najlepszy nie jest, bo Altrel ma dużo więcej, ale przynajmniej ostatni post napisał w lipcu, a nie w lutym. Od 2 miesięcy nikt z administracji nic nie pisał. Niech żyje administracja! wolność i swoboda!

Windykator
26-09-16, 23:17
Niech żyje społeczność, która wymaga, a nie rozumie jasnego przekazu!

Ememems
27-09-16, 09:22
Rozumiem, bo ten przekaz jest bardzo jasny i brzmi "mamy was w dupie".

viviane
27-09-16, 20:45
Rozumiem, bo ten przekaz jest bardzo jasny i brzmi "mamy was w dupie".

Zakładam, że kilka miesięcy temu miałaś/miałeś przerwę w grze albo w przeglądaniu forum; na stronie głównej pierwszy post jak byk mówi, że prace nad serwerem zostały przerwane, nie spodziewaj się, że ktokolwiek z administracji będzie odpowiadał na Twoje pytania/zażalenia, oni po prostu nie pracują nadal nad serwerem, dlaczego mieli by pisać na forum :) Narzekanie na to, że administracja "ma cię w dupie" to trochę jak narzekanie, że gość który pracował w firmie 2 lata temu nie odbiera ode mnie teraz telefonu i nie chce pomóc mi w sprawie "x" bo mam z tym problem a on się na tym zna :D

Ememems
27-09-16, 21:22
Wiem jaka jest sytuacja, nie musisz mi wyjaśniać..

paaaprikos96
27-09-16, 21:50
Wybacz mi szczerość, ale to chyba jednak było konieczne

begar321
28-09-16, 08:14
Karmelia wypierdalaj z tego forum. Bo jesteś tak bardzo przyjebany/na ,że nieprzyjemnie czyta mi się to co zawsze mnie bawiło. Jak chcesz robić pajacerke to wypierdalaj na jakieś forum typu pomoc24.pl
:)
/Krąg

Trixis
28-09-16, 08:19
Jestem brzydalem.
Przepraszam Karmelie.
/Krąg

Ememems
28-09-16, 09:02
Zakładam, że kilka miesięcy temu miałaś/miałeś przerwę w grze albo w przeglądaniu forum; na stronie głównej pierwszy post jak byk mówi, że prace nad serwerem zostały przerwane, nie spodziewaj się, że ktokolwiek z administracji będzie odpowiadał na Twoje pytania/zażalenia, oni po prostu nie pracują nadal nad serwerem, dlaczego mieli by pisać na forum :) Narzekanie na to, że administracja "ma cię w dupie" to trochę jak narzekanie, że gość który pracował w firmie 2 lata temu nie odbiera ode mnie teraz telefonu i nie chce pomóc mi w sprawie "x" bo mam z tym problem a on się na tym zna :D

Administracja (z wyjątkiem Pregusi) ma wszystkich graczy gdzieś, nie tylko mnie. Porównanie kiepskie, bo oni nadal pracują w tej samej firmie tylko mają gdzieś graczy i starą grę, bo niby coś tam bardzo intensywnie tworzą (wolę nie pisać co). Jeszcze, żeby było wiadomo o co konkretnie strzelili focha, ale nie.. tylko "odpowiednich rąk do pracy jest jak na lekarstwo a społeczność graczy systematycznie zniechęcała nas do pracy". Jak myślicie, że po wypuszczeniu nowej gry wszyscy będą was chwalić jaka to piękna i cudowna gra, jakie wszystko jest zbalansowane i że nikt nie będzie narzekał, a odpowiednie ręce do pracy będą się mnożyć jak króliki i grzyby po deszczu.. to nie chcę nic głośno mówić, ale coś mi się wydaje, że tak nie będzie. I może teraz pozbyliście się Morgiana, ale on na pewno wróci jak będzie nowa gra. I co wtedy? Znowu foch na wszystkich graczy, bo jedna osoba czy kilka osób coś tam powiedziało lub coś zrobiło co było niefajne? W takim razie nie dziwię się, że się wam nie śpieszy do otwarcia nowej gry.

Karmelia wypierdalaj z tego forum. Bo jesteś tak bardzo przyjebany/na ,że nieprzyjemnie czyta mi się to co zawsze mnie bawiło. Jak chcesz robić pajacerke to wypierdalaj na jakieś forum typu pomoc24.pl
:)
/Krąg

Karmelia WYPIERDALAJ Z TEGO FORUM TY JEBANA SZMATO

/Krąg

Hmm.. jak na razie nie mam ochoty opuszczać tego forum. Niestety jesteś skazany na czytanie moich wypocin. Muahahaha xD Myślisz, że jak ze swoich obydwu kont napiszesz to jesteś taki pro elo super koksu? Szmata jest bardziej przydatna i potrzebna niż te Twoje posty tutaj.

begar321
28-09-16, 09:08
Ty jebany lachociagu. Napisali Ci ,ze obecny projekt jest over a ty kurwa cisniesz swoje pierdolone wypociny na tym forum z problemem typu "dlaczego nie bylo resetu?" "czy to koniec?" . Masz jakieś niedojebanie mózgowe czy o co b? Jak tak pragniesz grac w ten jebany altaron to graj na over serwerze i nie pierdol ,ze cos jest zle albo czegoś tam nie ma bo kazdy wie, ze jest to jedynie niewypał.Tak juz jest i nikt Ci na tym starym serwerze nic nie zrobi ani nie pomoże. Poczekaj na tą ich "nową grę" i wtedy tam sobie szalej .
WYPIERDALAJ JESZCZE RAZ DZIECIAKU

Droga Karmelio,

Z przykrością muszę Cię poinformować, że niestety kwestionuję zarówno zasadność Twoich wypowiedzi na tym forum, jak i rozsądek, który za nimi stoi. Jak wiadomo, obecny stan serwera jest swoistym limbo - przestrzenią, w której co prawda można istnieć, jednak nie jest ona przyjazna i docelowa, cel jest bowiem dalej i o niebo wspanialszy. Cel dopiero nadejdzie.

Wybacz nieuprzejme słowa, mam nadzieję, że nie wywołały urazy na Twym młodym licu.

Ememems
28-09-16, 09:38
Gdyby nie "lachociągi" to by Ci nie miał kto pały stawiać :< Nie obrażaj więc lachociągów, patafianie. Niedojebanie mózgowe powiadasz? U Ciebie za to widzę adhd, dda, manię i seksoholizm, bo ciągle o lachociągach i kurwach gadasz. A i alzheimera + tourette'a, bo znowu piszesz "WYPIERDALAJ" i cały czas nawijasz o tym samym jakby Ci mózg sformatowało i jakbyś zapomniał, że pisałam "nie mam ochoty opuszczać tego forum". "DZIECIAKU" znalazł się.. dojrzały mężczyzna xD.

Salmo
28-09-16, 09:49
Brawo Karmelcia :uśmiech4:

Rahilux
28-09-16, 14:30
Od dzisiaj uważam na słowa przy Karmeli, obudziłeś Boginię Wojny, czekam na wyzwiska typu kleptoman. :v

begar321
28-09-16, 18:11
Gdyby nie "lachociągi" to by Ci nie miał kto pały stawiać :< Nie obrażaj więc lachociągów, patafianie. Niedojebanie mózgowe powiadasz? U Ciebie za to widzę adhd, dda, manię i seksoholizm, bo ciągle o lachociągach i kurwach gadasz. A i alzheimera + tourette'a, bo znowu piszesz "WYPIERDALAJ" i cały czas nawijasz o tym samym jakby Ci mózg sformatowało i jakbyś zapomniał, że pisałam "nie mam ochoty opuszczać tego forum". "DZIECIAKU" znalazł się.. dojrzały mężczyzna xD.
Brak mi juz na Ciebie slow . Zawsze gdy widzialem jak piszesz jakiegos posta to to olewalem bo wiedzialem ,ze typ ktory ma 46 poziom i przegrane moze polowe tego czasu co ja w tej grze nie napisze nic sensownego.
Wkurwia mnie to ,ze ktos nie moze pogodzic sie z tym, ze ta gra juz nie istnieje i napierdala non top o tym czego to on by nie zrobil albo, ze nie bylo restartu PEACE.
Koniec to koniec jak chcesz grac to wbijaj lvl pochwal sie fotkami na forum a nie zyj w swiadomoci ,ze ktos tu cos jeszcze robi (bo po twoich postach wynika, ze wlasnie tak myslisz). I teraz cos od "dojrzałego mężczyzny# (ktorego zreszta karmi jeszcze kochana mamuska)..... pykpyk
Wypierdalaj z tego jebanego forum ty przeklety szatanie pierdolony w dupe lachociagu . Niech cie gorski trol dojebie a dzik w lesie neolickim wyrucha. :idiota::spam::offtopic::offtopic::offtopic::offto pic::owca::owca2:

Nie odpisuje juz wiecej bo pewnie zalukam na forum za jakis miesiac

Royalks
28-09-16, 18:31
Choć kilka celnych (lub mniej) uwag poleciało, także w łacinie to takie rzucanie mięsem jest niezdrowe i niepotrzebne.

Wszystko odnośnie Altaronu i Nowej Gry zostało uwzględnione w ostatnim newsie Selba. Swoją drogą news cały czas jest na stronie głównej. Polecam przeczytanie go jeszcze raz przed napisaniem czegoś na forum by unikać takich akcji.

Temat zamykam, pozdrawiam i cierpliwości :)