PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy altaron - brak polskiej wersji językowej


Ememems
04-11-16, 10:19
Do usunięcia.

Arkon
04-11-16, 12:55
jestes szalona...
:v
i weź tu napisz budujący post...

Ditos
04-11-16, 16:11
Masz racje! Polska wersja najlepsza, zawsze wolne respy, duzo miejsca w depo itd itp. No i to echo. Bezcenne :)

Royalks
04-11-16, 16:18
dobrze że uniwersum LOTR było po polsku bo by straciło klimat

a czekaj...

sokoskiiii
05-11-16, 05:59
Kurwa terazz to bedzie rpg w huj. Zaczołem grac w gre podobną do tibi bo była po Polsku a teraz to sie wkurwiłem

Psimgoth
05-11-16, 06:21
Pentagram czy ty przypadkiem nie grałeś w tibieme ma w1?

sokoskiiii
05-11-16, 06:28
Przed altaronem w tibie nigdy nie grałem. Jedyne co grałem to z tydzien na otsie gdzie expiło sie zabijając innych<nie pamiętam nazwy> no i teraz niedawno 16 lvl na medivi

Shrime
05-11-16, 08:17
Uhh, ale wiesz że skoro gra będzie po angielsku to to nie oznacza że nie możesz w niej pisać po polsku?
Poza tym chyba każdy zna na tyle język angielski, żeby "poszprechać" z innymi.
Jedyne czego będzie mi brakować to chyba nazwy potworków.
Spoczywajcie w pokoju Praojce.

paaaprikos96
05-11-16, 11:58
Jedyne czego będzie mi brakować to chyba nazwy potworków.
Spoczywajcie w pokoju Praojce.

Będziemy teraz chodzić na Great-Grand Fathery, bosko

Noratl
05-11-16, 18:41
No i wpadnie grupa Szwedów którzy za kieszonkowe wykupią altaron...

Mervakis
05-11-16, 19:32
A skąd wiesz, że Szwedzi będą grali w grę, którą z tibią łączy tylko grafika, a odróżniają wszelkie mechaniki? ;p

Total
05-11-16, 22:57
@up
Wszyscy chca huncic mervakisa...

Mervakis
05-11-16, 23:51
A skąd wiesz, czy będą mieli taką możliwość? :D

Tisaya
06-11-16, 14:54
fajna sprawa, ale jak dla mnie nie powinno byc mozliwosci zabijania

Windykator
06-11-16, 16:14
Zamiast płakać to nauczcie się angielskiego. Nic trudnego, a po kilku minutach używania mózg sam przestawia się na komunikację w nim i leci jakbyście po polsku rozmawiali... Chyba, że polski język jest dla Was "jedynym, prawdziwym i najlepszym", językiem.

Kaziola88
07-11-16, 18:09
Osobiście nie przeszkadza mi fakt, że w grze będzie rozmawiało się głównie po angielsku. Pamiętam, kiedy byłem jeszcze gówniarzem, to strasznie irytowałem się, że nie rozumiem, co oni do mnie rozmawiają. No...więc nauczyłem się podstaw komunikacji po angielsku :D . Tym sposobem gry były dla mnie pierwszym motorem do nauki języka obcego (a przyznam, że nauka języków nie idzie mi za dobrze - mój mózg lepiej radzi sobie w innych dziedzinach). Mimo wszystko ogromnie cieszyłbym się, gdyby gra dawała możliwość wyświetlania interfejsu w naszym ojczystym języku. Być może nawet NPC reagowaliby również na inne języki poza angielskim (bo zakładam, że jak nie po polsku, to gra tworzona jest właśnie po angielsku), ale to już daleko idące wymagania. Po prostu byłoby miło dalej widzieć Kościeje, Smoki, czy wspomniane już Praojce zamiast jakichś tam Grandfatherów.
Cóż...takie moje przemyślenia w tym temacie.

kacpinio1
10-11-16, 13:53
Jakieś podstawy angielskiego znam...ale sądzę że nie dam rady wczuć sie w fabule itp jeśli wszystko będzie po angielsku...wykonywanie nowych misji będzie śmieszne...wyobraźcie sobie robicie grabarza (niewiecie co i jak) i wszystko macie po angielsku....domyśleć sie po polsku co on mial na myśli to jest masakra...a co dopiero po angielsku...

3005259
10-11-16, 14:22
Beka, tak se kminie po co się tym przejmujecie zanim wystartuje ten projekt to już biegle się paru języków nauczycie :uśmiech4::uśmiech4: To że robią to po angielsku jest wiadome chcą zgarnąć więcej ludzi, uuhh kasy*
Po pół roku pierwszy spoiler czekam na kolejny co powiedzą...

begar321
10-11-16, 16:13
Jakieś podstawy angielskiego znam...ale sądzę że nie dam rady wczuć sie w fabule itp jeśli wszystko będzie po angielsku...wykonywanie nowych misji będzie śmieszne...wyobraźcie sobie robicie grabarza (niewiecie co i jak) i wszystko macie po angielsku....domyśleć sie po polsku co on mial na myśli to jest masakra...a co dopiero po angielsku...


Wszystkim się nie dogodzi. Mieli by robić to coś w języku polakow,brazoli,szwedow,norwegow,albanczykow???

paaaprikos96
10-11-16, 16:50
Wszystkim się nie dogodzi. Mieli by robić to coś w języku polakow,brazoli,szwedow,norwegow,albanczykow???

W niderlandzkim z akcentem południowoafrykańskim