PDA

Zobacz pełną wersję : I co z tym altaronem


makmej
13-11-16, 19:26
Witam serdecznie,
razem z Colensem chcieliśmy zadać pytanie, CO Z TYM ALTARONEM? Będzie coś się działo, wyjdzie nowa gra, czy może odejdzie w zapomnienie jak większość otsów które zaistniały w naszym świecie? Myślę że spora grupa graczy czeka na tą odpowiedź.

paladin123
13-11-16, 19:35
Podłączam się do pytania.

Mervakis
13-11-16, 21:04
Kłamczuszku Ty, Colens wszystko wie. :v

c770832
13-11-16, 21:39
Fasol chyc ty sie lepiej jakiejs roboty... i wybij sobie z glowy szukac na komendzie pracy.

Uwolniona Mysl
13-11-16, 22:49
Fasol ty kurczaku, liczba mandatów się zgadza, że tak sobie siedzisz i spamujesz na forum farfoclu?

Total
14-11-16, 20:47
Tak z innej beczki, WypasOTS ukradł grafiki Altarońskie, Fasol odpal fure agriego i łap bandytów... to się dowiesz co dalej z Altaronem będzie.

begar321
15-11-16, 16:33
Grafiki altaronskie wystepuja na wielu otsach :). Nie wiadomo czy ich nie sprzedali haha. Wlasnie co z tym altaronem bo bym w cos poneonił

Taco
16-11-16, 10:34
Będzie. <znaki>

Henio
18-11-16, 21:01
No właśnie, kiedy znów będziemy robić:

http://i1133.photobucket.com/albums/m587/Pampeluna/UO0023.jpg (http://s1133.photobucket.com/user/Pampeluna/media/UO0023.jpg.html)

na altaronach ?

begar321
18-11-16, 21:57
Lol papmeluna czyta forum

Mervakis
19-11-16, 03:54
Jest ogeń!

Na Altaronach już ogenia nie porobicie bo jest tylko serwer non-pvp. W nowej grze któż to wie, ale mechanika nie pozwala na tibijskie openki, więc musisz żyć wspomnieniami. ;p

begar321
19-11-16, 11:54
Jest ogeń!

Na Altaronach już ogenia nie porobicie bo jest tylko serwer non-pvp. W nowej grze któż to wie, ale mechanika nie pozwala na tibijskie openki, więc musisz żyć wspomnieniami. ;p
No to zjebaliscie ;d

tomakeo
19-11-16, 16:20
Czyli nie będzie czaszek, czy w ogóle nie będzie można się bić?

Tłumię emocje. Abitańskie szamanki nadal będą biły. Pozdro dla kumatych.

@Marku
Czemu nie pozwolisz potrollować Karmelki? :/

Mervakis
19-11-16, 16:34
Abitańskie szamanki nadal będą biły.

Nie będą bo ich nie ma, jak uważałeś na lekcji nowej fabuły. :<

Kre Donau
19-11-16, 17:54
Czy to już czas odstawić stary Altaron i czekać na nowy, może swiąteczny ? :)

Henio
19-11-16, 18:00
Nie no dajcie spokój, bez mordowania nie ma grania ;/

Dark Fury
19-11-16, 18:15
Również czekam na info,

Kreedz

CySiO
19-11-16, 18:29
A ja proponuję oddać stary altaron 2-3 Mistrzom Gry i niech go zrobią na nowo, z mniejszym dmg, expem i tak dalej. Żeby było jak kiedyś ala RPG ots, a oddzielnie niech tworzy się nowa gra, ludzie wybiorą gdzie chcą grać.

begar321
19-11-16, 19:36
A ja proponuję oddać stary altaron 2-3 Mistrzom Gry i niech go zrobią na nowo, z mniejszym dmg, expem i tak dalej. Żeby było jak kiedyś ala RPG ots, a oddzielnie niech tworzy się nowa gra, ludzie wybiorą gdzie chcą grać.

no dokladnie niech wybiorą

Royalks
19-11-16, 23:33
1. Nie wyobrażam sobie nowej gry bez pvp.
2. Już nie mam już pojęcia, gdzie trzeba napisać, że Altaron został zamknięty, żeby to było czytelne.
3. Projekt ani grafiki, które w nim są NIE zostaną sprzedane/oddane/wydzierżawione przez administracje.
3. Racja - ludzie wybiorą i wybór będzie prosty.

Mervakis
19-11-16, 23:59
Przecież dokonaliście wyboru dawno temu, od 2011 roku Slythia pisała wyraźnie, że Altaron jest poczwarką, która przeobrazi się w zupełnie różną od tibii NOWĄ GRĘ, co prawda niewiele w tym kierunku robiła, ale dawała to wyraźnie do zrozumienia. Jedyne co się zmieniło to sposób, w jaki planujemy to osiągnąć, zamiast porcjować zmiany i musieć się liczyć z ograniczeniami tego silnika oraz klienta, postanowiliśmy, że lepiej to zaorać do ziemi i zrobić od początku na solidnym fundamencie tak jak należy. Ot cała filozofia. Jedyne co się zmieni to fabuła, mechaniki będą takie jakie finalnie byłyby tu wprowadzone.

Dark Fury
20-11-16, 00:35
Merv,
dajcie nam coś. Cokolwiek. Przybliżona data startu lub chociaż procentowy postęp prac ? Altaron został zamknięty i wielu ludzi sobie już wcześniej zdawało sprawę, że prędzej czy później to nastąpi. Lecz zostawiliście nas z niczym, takie posunięcie już na początku nie wydawało mi się dobre. Dlaczego nas, starych i stałych graczy, ze z względu na szacunek nie uraczyliście przybliżoną datą startu lub chociaż jakimś szczątkowymi informacjami ?

Mervakis
20-11-16, 00:48
Bo nikt tu nie siedzi na etacie i robimy jak mamy czas, w takiej sytuacji nie da się niczego nijak datować. ;p

Mervakis
20-11-16, 01:24
Osoby zajmujące się publikowaniem newsów są nieosiągalne, nie wchodzimy sobie wzajemnie w kompetencje. ;p

Mervakis
20-11-16, 01:54
A Wy dalej nie wiecie kim jest Altrel i strzelacie ile wlezie. :|

Mervakis
20-11-16, 02:02
A słyszałaś, że Obama jest reptilianem? Też jest na to wiele dowodów. :D

Rahilux
20-11-16, 02:07
XDDDD


Altrel =Altrel (potwierdzone informacje od Altrela który dowiedział się tego od Altrela).

Mervakis
20-11-16, 02:09
Zaraz sobie zrobię NPC Obama, napiszę mu "hi" i będę znał osobiście. :v

Mervakis
20-11-16, 02:18
Kumpel kumpla mojego kumpla też zna i co?

Mervakis
20-11-16, 02:50
Dość tej altrelocepcji, czas porobić coś twórczego. Newsy będą w swoim czasie.

Agri
20-11-16, 10:17
Pośpieszcie się panie Marku. Idzie zima, będą nudki ;]

Ser
20-11-16, 11:26
Altrel to ja ! Potwierdzone info.

CySiO
20-11-16, 13:23
Czyli tibijski altaron zniknie doszczętnie tak? Czy jest jakaś możliwość, że zostanie odrodzony i będą 2 oddzielne gry?

Catthon
20-11-16, 14:25
Merv, jak uważasz, jaki % Altarończyków dobrze przyjmie nową grę?
Ja bym strzelał w 10%, choć projekt znam tylko z plotek.

Mervakis
20-11-16, 15:53
Merv, jak uważasz, jaki % Altarończyków dobrze przyjmie nową grę?
Ja bym strzelał w 10%, choć projekt znam tylko z plotek.

To Ty nie masz dostępu do podforum? :o

Nie wiem ile osób zagra, pewnie te, które grały RPG, a nie tylko chciały ciągle expić.

tomakeo
20-11-16, 15:53
Boże Karmelia o co Ty niby walczysz? O polską Tibię? Angielskiego nie znasz, czy o co chodzi? Uwaga! Na nowej grze również będziesz mogła rozmawiać po polsku! Poważnie.
Jeżeli dla Ciebie hehe klimatem jest język polski w grze, to przegrywasz życie niestety. Klimat tworzą gracze, fabuła, a nie język. Zawsze pozostaje Ci translator.
Rozumiem, że twoje zdenerwowanie jest podyktowane obecną sytuacją na Altaronie, gdzie nikt nie gra i jedynie można porozmawiać w ojczystym języku z NPC, ale myśl perspektywicznie.

CySiO
20-11-16, 18:54
Zauważcie, że 60% jak nie więcej, grało dla walki, jedna strona odeszła druga przestawała grać po dłuższej chwili. I to właśnie klimat starej tibii, stary system walk trzymał ich na altaronie, w dodatku był po polsku więc jeszcze lepiej, wszystko zrozumiałe od początku do końca. Nie wiem jak się przyjmie nowa gra, ale wiem, że stary altaron z dobrym balansem i zrobiony pod RPG by miał swoich zwolenników cały czas i mógłby przynosić profity dla właścicieli. Nie mówię o setkach graczy, ale te 100 osób by było, a język angielski jakby był to byście mieli ich jeszcze więcej, z tym, że musiałby być dwujęzyczny altaron. Polski/Angielski.

pregusia
21-11-16, 12:09
Jak to w końcu jest.. silnik będzie własny pisany od zera, a klient to będzie otc?

'Silnik' bedzie pisany 'od zera' - zreszta, silnik to nie jeden program co sie wlacza i dziala - tylko z 5 roznych ktore ze soba wspolpracuja etc.

Klient natomiast w 80% bedzie wlasny - z OTC zostana jedynie fragmenty kodu (glownie tego od UI oraz OTML) - reszta calkowicie wlasna, poczawszy od jezyka skryptowego, kontenerow zasobow konczac na rendering pipeline.

Lunaar
21-11-16, 13:34
Jest juz jakas planowana data startu nowej gry ?

c770832
21-11-16, 15:10
Ta jutro. Badz o 8, pojdziemy na frosty.

begar321
21-11-16, 18:36
Przywrocic mi proszę altaron do stanu gry z 2014 roku.
Zwiekszyc zwiadowi duchowi leczenie, lekko sd . Mieli byscie siano ze statusow szlacheckich a my mieli bysmy swoje cos ktore odebraliscie wszystkim jakies 2 lata temu. To duzo pracy nie wymaga a cieszylo by sie sporo osob. Tworzycie cos na forum czegos co trzymalo ludzi przez swoj "tibijski" klimat Wyjebane w tą waszą grę podobną do margonem. Ide tam wczytuje sie ide tam wczuje sie GG spierdalajcie albo usuncie to forum/strone i zrobcie nowa do tej waszej "nowej gry". Srac mi sie zachciewa jak widze posty mervakisa. Wszyskie maja w przekazie cos w stylu "wielka tajemnica, nie bedziecie mogi robic tego i tego.." no kurwa mac dajcie sobie siana. Majac takie podejscie to mozecie ogóry pomagac babce kisic a nie probowac stworzyc jakas rpg gre i liczyc na ludzi (z tego forum ????????????) by tam grali

Peace

Mervakis
21-11-16, 19:27
Pisaliśmy co będziemy robić z osobami zachowującymi się w chamski sposób. Projekt Altaron został zamknięty, zostało to wyraźnie napisane, jeżeli nie interesuje Cię nowa gra to nie masz po co tu zaglądać.

Mervakis
21-11-16, 20:22
Nie pomyl z makaronem bo się oskalpujesz. xD

Trixis
21-11-16, 21:07
E za co ten ban no wee odbanuj XDD

Mervakis
21-11-16, 21:51
A ile mniej więcej % zostało już ukończone jeśli chodzi o silnik i klienta? Czy to tajemnica? :D

Zrobiłem piękne okienka do questów, ekwipunku i handlu! Więc klienta jest procent dużo. A reszty ocenić nie umiem. Nie dowiesz się konkretnie ile % bo gdy dochodzi nowy pomysł to muszą być te elementy rozszerzane. Chyba im więcej na start tym lepiej, nie? ;p

Catthon
22-11-16, 15:22
To Ty nie masz dostępu do podforum? :o

Nie wiem ile osób zagra, pewnie te, które grały RPG, a nie tylko chciały ciągle expić.

Ano nie mam.
Na samym początku ktoś mi odciął wszystkie dostępy :oczko:.
Ostatnio i tak mam wyjątkowo kiepsko z czasem, więc tak czy siak mógłbym Was wspierać tylko opinią i pomysłem. Trzymam jednak kciuki za projekt :oczko:
Altaron bez bullingu... hm :uśmiech9:

Natchnienie
22-11-16, 20:45
Na zime w sam raz :) i nareszcie jakieś przecieki ;)

Mervakis
23-11-16, 01:19
Ano nie mam.

Problem solved.

A ja czemu nie mam? :smutny:

To pytanie retoryczne? ;p

Testować będziecie sami, czy udostępnicie graczom do testowania?

Na obecnym etapie mamy wystarczającą grupę testową.

3005259
23-11-16, 16:09
Bez sensu że każdy nie będzie mógł testować

sokoskiiii
24-11-16, 08:07
zrobiłem piękne okienka do questów, ekwipunku i handlu! Więc klienta jest procent dużo. A reszty ocenić nie umiem. Nie dowiesz się konkretnie ile % bo gdy dochodzi nowy pomysł to muszą być te elementy rozszerzane. Chyba im więcej na start tym lepiej, nie? ;p

jea piękne okienka do questów to jest cos na co czekalismy!!

Mervakis
24-11-16, 15:36
Cieszę się z Twojego szczęścia, że się doczekałeś!

szymongal
24-11-16, 18:49
Wy tu jeszcze żyjecie? Trzymam kciuki za nowy Altaron, ale tylko jak sobie o nim przypomnę :<> Quack

Windykator
24-11-16, 19:03
Na obecnym etapie mamy wystarczającą grupę testową.

Szukam osoby z dostępem do testów (za wyjątkiem Arkona). W zamian za współpracę dostanie licencje Altaron Bota za free, haha. :uśmiech4:

Mervakis
24-11-16, 19:29
Na tym forum tych osób nie znajdziesz. :v

c770832
24-11-16, 19:39
Siema Liklik ty kacie ;D

Kuzyn
25-11-16, 03:23
Może ta "nowa gra" przyciągnie mnie na dłużej niż godzine jak stary altaron :P (mimo, że siedze tu już 7 lat ;x)

Tak z innej beczki, WypasOTS ukradł grafiki Altarońskie, Fasol odpal fure agriego i łap bandytów... to się dowiesz co dalej z Altaronem będzie.

Elf ukradłby grafiki?

Mervakis
25-11-16, 03:50
Elf ukradłby grafiki?

Grafiki ukradł pewnie Seya Kuroya, który tam jakiś czas działał, mają je od dawna, ale widocznie dopiero teraz ich użyli.

3005259
25-11-16, 15:47
To że ukradli nie jest aż takie złe :D Altaron już zamknęli mało kto gra za 100 dni status się skończy więc jak nie przedłuża to nikt nie będzie grać a więc korzystanie z tych grafik to żadna zbrodnia no bo po co miały by się marnować.... To tylko moja opinia

Mervakis
25-11-16, 16:28
Zaproś ich do domu i niech wyniosą rzeczy, których akurat w tej chwili nie używasz, po co maja się u Ciebie marnować?

Obles
25-11-16, 16:30
To że ukradli nie jest aż takie złe :D Altaron już zamknęli mało kto gra za 100 dni status się skończy więc jak nie przedłuża to nikt nie będzie grać a więc korzystanie z tych grafik to żadna zbrodnia no bo po co miały by się marnować.... To tylko moja opinia

Pewnie masz rower. A jest zima, więc raczej nie jeździsz. Po co Ci rower skoro z niego nie korzystasz? Wpadnę jutro i go ukradnę, to nie takie złe, po co ma się marnować :oczko:.

CySiO
25-11-16, 17:24
Grafiki grafikami, ale serwera szkoda :D. Jak ma się zmarnować to oddajcie to komuś z Administracji, może będzie jakaś zainteresowana osoba. Niech przywróci stan sprzed tabelek i będzie serwer dla jakieś liczby graczy, którzy byli tu dlatego, że był to fajny serwer TIBII.

makozul
25-11-16, 17:31
@topic

odpalcie normalnie PVP od nowa na zime, dedyka macie wiec w czym problem?
Ludzie napewno chętnie pograją ;>>>

c770832
25-11-16, 17:43
Signed!
Pomaniaczylo by sie w zime :D
Serio nie mozna tego odpalic z jakimis tam wartosciami, ktore najbardziej ludziom pasuja i tak to zostawic, a my bysmy sobie grali? Admini by mieli dodatkowy hajsik ze statusow, a przywrocenie do jakiegos tam stanu, ktory juz wczesniej byl nie byloby mega trudne.. chyba.

szymongal
25-11-16, 20:29
Coś musi być w tej grze. Minęło tyle czasu a na forum jeszcze ktoś siedzi, a Rekerafi dalej gada tak samo. Znerfić zwiada! :D
Pvp byłoby spoko, ale to chyba bezcelowe prośby.

3005259
25-11-16, 22:01
Zaproś ich do domu i niech wyniosą rzeczy, których akurat w tej chwili nie używasz, po co maja się u Ciebie marnować?

No trafne porównanie grafiki altarona do domu 100% trafne ahuhaua co Ty masz w głowie

Selbo Ty też dobry łeb masz cisnę z was bekę po pierwsze grafiki które macie i oni sobie ukradli dalej są a w momencie zabraniu mego rowerka bym go stracił także coś Ci nie wyszło... Zresztą Mervakis to są dobre grafiki a altaron nie funkcjonuje jak go nie wznowicie to te grafiki się marnują zrozum i nie porównujcie bez sensu.

pepeszka
26-11-16, 00:43
Podpisuje się, odpalcie serwer pvp na zime z jakimiś tam ustalonymi rejtami i zostawcie nas żebyśmy sobie pograli, mozecie z góry napisać że go wyłączycie za 2-3 miesiące albo przeniesiecie postacie na non-pvp myślę że nikomu to nie będzie przeszkadzać.

Taco
26-11-16, 01:40
No to od początku.

Po pierwsze - Karmelia, starałem się nigdy nie wytykać Ci dennych postów, nieśmiesznych tekstów, wypisywanych głupot ale przeczytałem ten temat i proszę - przestań, przystopuj. Wszystko jest trucizną, nic nie jest trucizną.

Po drugie - co do daty release'u - ja z tego co wiem, a wiem mało - obstawiam od maja 2017 do stycznia 2019.

Po trzecie - jakieś próby szantażu itp. na administracji, przekonywanie ich że na Altaronie z 2014 grałoby najwięcej osób - to zbędne. Mają swój, jako tako określony plan działania i takie postulaty nic nie zmienią. Administracja zna Wasze stanowisko.