PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebny, poszukiwany


Ememems
22-11-16, 18:10
Do usunięcia.

Royalks
22-11-16, 20:06
Cholera, Merv. Robi sie nam tutaj konkurencja.

Mervakis
22-11-16, 20:19
OTLand, ściągasz silnik, ściągasz OTC, zmieniasz w configu all na swoje i voila. Po co tu programista, przecież studiujesz informatykę, bazy danych już pewnie miałaś, stronkę gotową znajdź i masz OTSa. Samo skryptowanie też pewnie ogarniasz na zadowalającym poziomie, a już na pewno lepiej od pelikana.

tomakeo
23-11-16, 17:13
Marek, ale Pelikana to Ty szanuj :D

Mervakis
23-11-16, 17:18
Nie ma takiej opcji. :|

Mervakis
23-11-16, 22:33
Są różne wersje RME, musisz tez odpowiednio pliki nazwać. Nie działa na jakiej zasadzie? Jaki komunikat wyskakuje?

Mervakis
23-11-16, 22:53
Bo pliki altarońskie nawet ze zmienioną nazwą nie będą działać, mamy własne edytory i programy rozkodowujące grafiki żeby nikt ich nie kradł. To co jest na OTSach zostało ukradzione przed 2013 rokiem. Musisz poszukać jakiegoś normalnego OTSa.

Kuzyn
25-11-16, 02:16
Wie ktoś jak są zbudowane pliki spr? W sensie w jakich dokładnie miejscach można znaleźć hexy od RGB konkretnych pikseli i jak one są rozmieszczone?

???

nie prościej użyć sprite editora? xD

WsT
25-11-16, 06:14
Wie ktoś jak są zbudowane pliki spr? W sensie w jakich dokładnie miejscach można znaleźć hexy od RGB konkretnych pikseli i jak one są rozmieszczone?

iksde :owca:

Windykator
25-11-16, 15:58
żeby RME Ci dzialal musisz pobrać clienta tibii ze strony producenta RME. nie ma za co.

Taco
26-11-16, 00:35
ehhhhhhhhhhh

Windykator
26-11-16, 16:20
to kiedy altaron?

paaaprikos96
26-11-16, 17:24
Coming soon. Tylko muszę się nauczyć programować, bo raczej nie znajdę programisty.

No to raczej doczekamy się prędzej pierwotnego altaronu jak jeszcze nie potrafisz programować

Arkon
27-11-16, 02:25
Wlasnie czytam jawne przyznawanie się o usiłowaniu podpierdolenia grafik xd najlepsze dzis

Tron
28-11-16, 03:25
Zgłaszam się jako projektant map. Mam odkodowane grafiki, przerobiony edytor, mapę, a nawet pliki serwera. Merv mi mówił, że ze mną dołączy bo się trochę samemu cyka.

Gdzie wysyłać CV? Make Altaron Great Again. Kappa.

Agri
28-11-16, 14:46
Razem z Wojownikiem Ognia szukamy drugiego pregusi chętnego do tworzenia altarońskiego otsa za darmo dla dobra altarońskiej ludzkości.

Podeślij jakieś foty na priv, to przemyślę sprawę (pracuję jako programista od 5 lat).
Pozdrawiam

tomakeo
28-11-16, 15:33
Podeślij jakieś foty na priv, to przemyślę sprawę (pracuję jako programista od 5 lat).
Pozdrawiam


Agri, nie chcesz widzieć zdjęć Karmielii :uśmiech7:

Mervakis
28-11-16, 22:27
Zgłaszam się jako projektant map. Mam odkodowane grafiki, przerobiony edytor, mapę, a nawet pliki serwera. Merv mi mówił, że ze mną dołączy bo się trochę samemu cyka.

Gdzie wysyłać CV? Make Altaron Great Again. Kappa.

Mnie w to nie mieszaj.

Altaron oferował Ci możliwość tworzenia za darmo, niczym prawdziwy artysta, który zostaje doceniony dopiero po śmierci. Pewnie liczysz, że Karmelia rzuci groszem na piwo co miesiąc. :<

Dobrze mówi, nie chcesz widzieć moich zdjęć.

Ja widziałem! Zawsze możesz się pocieszyć, że jest lepiej niż w przypadku Anny Grodzkiej.

Tron, jeśli masz wszystko to czemu nie postawisz serwera?

Bo Tron szanuje czyjąś pracę i czas. :v

Katamaran
28-11-16, 23:30
No pewno lepiej niech się marnuje coś z czego może byc jeszcze duzo dobrego :)

mutek99
29-11-16, 10:44
Nie potrafili dobrego otsa podtrzymac a oni sie za nowa gre biora gg . Mervakis z ekipa jak zawsze zadufani w sobie lvl expert. Karma wraca pamietajcie

Mervakis
29-11-16, 13:03
@UP Najpierw myśl, potem pisz.

No pewno lepiej niech się marnuje coś z czego może byc jeszcze duzo dobrego :)

1. Nic się nie marnuje, wszystkie grafiki są wykorzystywane w nowej grze.
2. Wypowiedź Selba nie jest wypowiedzią administracji, nie jest wyszczególniony w liście twórców, ja również, jedynymi osobami decyzyjnymi są Altrel i Pregusia, ale zachowanie w tamtym temacie nie zachęca do podjęcia poważnej dyskusji.
3. W styczniu były otwarte testy, które znacznie zmniejszyły wpływ tabelek, dostosowały pobór many różnych run i inne tego typu rzeczy. Chcieliśmy Wam pójść na rękę, ale Ci co krzyczeli najgłośniej, że za dużo się bije, za szybko expi, za dużo zarabia jak zobaczyli zmiany od razu poszli na globala wbijać jak największy poziom zanim zmiany wejdą. Chcieli zmian do tego stopnia, że testując SD podawali wyniki z testowania zwykłych pocisków pisząc żeby SD wzmocnić bo zostało za bardzo osłabione. Biegali też na bagienne hydry w stone skinach pisząc, że nadal wojownikiem za mało się dostaje. I powiedz Ty mi jak żyć z takimi charloverami?

Katamaran
29-11-16, 15:05
Merv co ja Ci na to poradzę ze gimbusy spamuja nie na temat.. nie mam możliwości usuwania wiadomości, jeśli Ty masz proszę zrob to.

Stary teraz to nic nie trzeba zmieniać jak nie macie czasu.. po prostu niech włącza pvp i sobie programy do startu nowej gry. Nikt nawet tego pilnowac nie musi :p a jak trzeba to dostaniesz MG i bedziesz sobie latał o ile Ci sie chce ☺

mutek99
29-11-16, 17:41
@UP Najpierw myśl, potem pisz.



1. Nic się nie marnuje, wszystkie grafiki są wykorzystywane w nowej grze.
2. Wypowiedź Selba nie jest wypowiedzią administracji, nie jest wyszczególniony w liście twórców, ja również, jedynymi osobami decyzyjnymi są Altrel i Pregusia, ale zachowanie w tamtym temacie nie zachęca do podjęcia poważnej dyskusji.
3. W styczniu były otwarte testy, które znacznie zmniejszyły wpływ tabelek, dostosowały pobór many różnych run i inne tego typu rzeczy. Chcieliśmy Wam pójść na rękę, ale Ci co krzyczeli najgłośniej, że za dużo się bije, za szybko expi, za dużo zarabia jak zobaczyli zmiany od razu poszli na globala wbijać jak największy poziom zanim zmiany wejdą. Chcieli zmian do tego stopnia, że testując SD podawali wyniki z testowania zwykłych pocisków pisząc żeby SD wzmocnić bo zostało za bardzo osłabione. Biegali też na bagienne hydry w stone skinach pisząc, że nadal wojownikiem za mało się dostaje. I powiedz Ty mi jak żyć z takimi charloverami?


Tylko Artezon był do tego zdolny

inbass
30-11-16, 00:05
3. W styczniu były otwarte testy, które znacznie zmniejszyły wpływ tabelek, dostosowały pobór many różnych run i inne tego typu rzeczy. Chcieliśmy Wam pójść na rękę, ale Ci co krzyczeli najgłośniej, że za dużo się bije, za szybko expi, za dużo zarabia jak zobaczyli zmiany od razu poszli na globala wbijać jak największy poziom zanim zmiany wejdą. Chcieli zmian do tego stopnia, że testując SD podawali wyniki z testowania zwykłych pocisków pisząc żeby SD wzmocnić bo zostało za bardzo osłabione. Biegali też na bagienne hydry w stone skinach pisząc, że nadal wojownikiem za mało się dostaje. I powiedz Ty mi jak żyć z takimi charloverami?

Potwierdzam, byłem tego "świadkiem" :uśmiech4:
Szkoda, że czasy testów już nie wrócą... dawno tak się nie śmiałem.

Arkon
30-11-16, 21:30
ale offtopujecie, ja to bym nie offtopował bo bóg jeden wie co Karmelia zrobi gdy zobaczy taki offtop, jeszcze pożałujecie gdy depo zniknie bo zabraknie głównego strażnika.