PDA

Zobacz pełną wersję : Poradnik o Wampirach


Uwolniona Mysl
14-12-16, 14:41
Witam.

Chciałem napisać taki miniporadnik o jednej z ciekawszych miejscówek na mniejszy lvl, aczkolwiek o wampirach i wampirzycach.

Na samym wstępie polecam zabrać tam broń lub strzały zaczarowane na światło, gdyż wampiry nie lubią tego żywiołu, więc pomoże nam to żwawiej przemierzać czeluście altarońskich krypt.

Ogólnie plan jest prosty, jeżeli widzimy na naszym ekranie wampira, zaznaczamy go i walimy go w dorę. Jest to ciekawa miejscóweczka która daje nam różnorodność i wiele radości z gry, niestety nie pamiętam już jakim lvlem się tam najlepiej wybrać, to sami sobie zobaczycie.

Mam nadzieję, że komuś się przyda mój miniporadnik
Pozdrawiam, Lord Askary

PS, jeżeli będzie dużo pozytywnych komentarzy do moich miniporadników, to będę dla Was tworzył kolejne, jeśli publika będzie się domagać

Katamaran
14-12-16, 14:45
Jak na miniporadnik to całkiem spoko :) takze lubilem spedzac tam wiele dni i nocy :)

http://i66.tinypic.com/bhk7rl.jpg

Quescik do tego mozna zrobic :P

POZDRO!

makozul
14-12-16, 17:44
sprawdzone, polecam. 40lvl wchodzi w nie jak paczek w Dorote Wellman.

oby wiecej takich poradnikow.

harvey
14-12-16, 17:44
Bardzo dobry poradnik dużo mi pomógł ale dopisałbym jeszcze że wampiry zamieniają się w nietoperze i trzeba wtedy uważać bo można nie zauważyć i odznaczyć przypadkiem takiego wampira myśląc że to słabszy potwór i wpaść w trapa pozdro

Noratl
14-12-16, 18:57
na pewno, po rozpoczęciu przygody dołożę starań, aby móc zwiedzić to miejsce, dzięki kolego za pomoc.

eremce
14-12-16, 20:16
Polecam tego altarończyka. Hunty z Pawłem odprężały niczym głos Czubówny w niedziele w samo południe.

Shrime
14-12-16, 20:19
Pozwoliłbym dodać od siebie: wampiry potrafią nas sparaliżować ( no bo w końcu są takie straszne, nie?). Zaleca się razie posiadanie czaru Przyspieszenia!

paaaprikos96
14-12-16, 20:39
Dodam jeszcze, że po częstokroć możemy pozyskać z nich cenne składniki, jakimi są oczywiście skrzydła nietoperza, które z pewnością przydadzą nam się w sztuce zwanej alchemią.

Windykator
15-12-16, 00:17
alchemicy dodatkowo mogą zdobywać prochy wampira poprzez używanie na ich zwłokach moździerza, a exorit kupi je za dobrą cenę. Podobnie zresztą jak skrzydła nietoperza, które tam lecą w ilościach porównywalnych do legendarnych talarów Trannitisa.