PDA

Zobacz pełną wersję : Moje Największe Tibijskie Marzenie.


Magicdragon
19-07-11, 20:40
Moim największym tibjiskim marzeniem jest, aby ktoś zrobił serwa pod tibię 7.5 , podobnego do altaronu pod względem np questów, misji, itp, i żeby grało na nim z 400 osób.
Kiedyś tibia to było coś, teraz to syf.
Moim zdaniem twórcy altaronu popełniliście największy błąd nie robiąc tego serwera pod tibię 7.5.
;(((((

Wanel Rost
19-07-11, 20:50
Nawet nie chcę mi się odpisywać na takie durne tematy.
Więc nie odpowiadam.Ty od bana i delete chara naprawdę nie masz co robić już??

Magicdragon
19-07-11, 20:59
chara nie deletnolem. I masz racje nie mam co robić. Temat nie jest durny. Jak byś grał na realu oldschol to bys wiedzial. Grał bym na apo no ale tam są 3 k lvle ;(

Karooleq
19-07-11, 21:22
pisze się grałbym :)

vendi94
19-07-11, 21:58
Grał bym na apo no ale tam są 3 k lvle ;(

Napisz na forum petycję o reset charów albo zrób zbiórkę pieniędzy na drugi serwer :D

Magicdragon
19-07-11, 22:21
już to zrobiłem raz i lipa ;(

Tron
19-07-11, 22:25
Drogi Magicdragonie.

Twoja głupota i poziom wypisywanych głupot na forum sięga rekordowego poziomu, który ustanowił użytkownik "wywiadypl" i inne jego konta. Jeśli podoba ci się taka stara Tibia, co pewnie i większości starych wyjadaczy, to znajdź sobie proszę taki serwer. Tak, istnieją takie i także powstają nowe. Ze względów oczywistych, nie podam ci tutaj żadnego adresu, ani nie oczekuj tego od nikogo. I idź grać na innych serwer i zostaw to forum w spokoju. Padłeś raz od Planu B i żalisz się na wszelkie możliwe sposoby, zamiast wziąć się w garść i grać dalej, ale nie. Ty wolałeś się załamać bo jednej śmierci, wstydź się chłopie.

Luop
19-07-11, 22:43
Moim największym tibjiskim marzeniem jest, aby ktoś zrobił serwa pod tibię 7.5 , podobnego do altaronu pod względem np questów, misji, itp, i żeby grało na nim z 400 osób.
Kiedyś tibia to było coś, teraz to syf.
Moim zdaniem twórcy altaronu popełniliście największy błąd nie robiąc tego serwera pod tibię 7.5.
;(((((


Wiec powiem tak ja gram w to od 8-9 lat straciłem rachubę już co do tej wersji tibi spoko była, ale Altaron ma swój klimat jedyne czego mu brakuje to szwedów z tymi się fajnie wojuje :D

leavemealone!
19-07-11, 22:50
W jakim celu piszesz tutaj posty?
Szukasz przyjaciół? Nikt cię tu nie lubi, nie bierze na poważnie. Nie grasz tutaj, więc nie udzielaj się na forum i nie psuj krwi innym graczom.

pozdrawiam, Ormo

Kozi1911
20-07-11, 03:34
magicdragon Ty na prawdę oszalałeś po tym dedzie ;( odpocznij od komputera może kilka dni, tygodni ?

blanko2222
20-07-11, 04:11
Poniżej lista ośrodków NFZ, które udzielają bezpłatnej pomocy z zakresu zaburzeń psychicznych

















Dla Ciebie niema :/ szkoda pieniędzy z podatków

rada dla Ciebie ,załóż nową postać , graj na spokojnie nie pucnij się nikomu kto Ty jesteś ,przecież i tak Cie nikt nie zna ,a od czasu jak kaleczysz to forum już byś 60 lvl wbił ;]