PDA

Zobacz pełną wersję : Antyczne Skarabeusze


Uwolniona Mysl
19-12-16, 20:21
Witam

Ostatnimi czasy zamieściłem tutaj poradnik który cieszył się dużym zainteresowaniem, dużo ludzi z vc było na wampirach, ale nie o tym tutaj mowa.

Chciałbym się dowiedzieć, czy jest możliwość dodania gdzieś na pustyni respu antycznych skarabeuszy, tak jak i zwykłych? Byłoby to miejsce takie na wyższy lvl, na team drużynowy, mało takich ciekawych respów.

Ostatnio w grze pojawiło się dużo askarskiego temperamentu, myślę, że byłby to dobry pomysł, co sądzicie?

pepeszka
19-12-16, 20:24
Najlepszy pomysł roku

Agri
19-12-16, 20:34
Jestem na tak

Bass1
19-12-16, 20:53
Wszystko ładnie pięknie ale znając życie nie będzie się chciało nikomu w to bawić bo prowadzą nowy projekt.

Catthon
19-12-16, 21:02
I nie mając grafik.

Goferczarnegozla
20-12-16, 04:44
Mysle ze tak koledzy zao'x i gość musza wbic 60lv i gnoic naszych magow na 1 kpiro a jedynymi spotami dla nich na dzien dzisiejszy to dicerosy i renegaty mysle ze antyczne skarabeusza wpasowalyby sie w klimat altaronu i znalazly swoich milosnikow po obu stronach sporu

Mervakis
20-12-16, 04:56
Bagienne konie będą lepsze. :|

Zurvy19
20-12-16, 10:58
zly a ja mysle,ze 20h przy kompie na altaronie to juz twoja norma xD

powiedz, jak sie zyje na bezrobociu? :D :D

ps po co maja zmieniac miejscowki na ktorych jest git???

sokoskiiii
20-12-16, 12:24
Zły? Hahah dobre.

c770832
20-12-16, 18:31
Widze Maciek, ze ostatnimi czasy bardzo obrosles w piorka. Powiedz, co cie obchodzi czyjes zycie? Twoje argumenty sa jak klotnie w gimnazjum na poziomie "twoj stary, twoja stara". Przypomnij sobie jak sam byles bezrobotnym studentem na garnuszku rodzicow, to wcale nie bylo tak dawno, ale nikt normalny nie cisnie komus z takich powodow, bo to poprostu zenujace. Kazdy zyje jak mu sie podoba i nie powinno to nikogo obchodzic. Nie wiesz, czy gosc nie pracuje na ulicy i nie robi 3 razy wiekszego siana niz ty, wiec shut the fuck up Maciej. Przebywanie z Exoreniusem ryje ci beret koleszko, a ja mialem cie za normalnego czlowieka. ;D Peace !

Morgiannek
23-12-16, 12:31
http://i64.tinypic.com/dmcvgw.png:owca:

Zurvy19
23-12-16, 13:33
Zapraszam fardon na studia i wtedy pogadamy o zyciu. Jakie ty tu widzisz argumenty skoro zadnych nie podalem? probujesz strugac uczonego a jestes losiem. widze,ze strasznie zabolala cie dupa gdy wspomnialem o 20h online zlego :))
jesli mi przebywanie z exo ryje beret to ty jestes juz calkowicie popierdolony bedac z morgianem i reszta. mogles miec za normalnego czlowieka tak jak ja ciebie ale w momencie gdy zaczales pierdolic glupoty i gada sie z toba gorzej jak z 13 letnim kiedys gwanderem to leje na to co ty piszesz. mozesz sie dalej pospinac i powypisywac o studiowaniu czy innych sprawach. a co do bycia na garnuszku u starych to przykro mi marcin ale to ty mieszkasz z rodzicami nie ja, tak wiec podales slaby argument ;/

PS morgian, eldoka chce jezdzic na ancient scarabie a nie chodzic z nimi na spacer :D

c770832
23-12-16, 14:32
Wesolych Swiat, Maciek ;D

Zurvy19
23-12-16, 14:39
Szczesliwego nowego roku Marcin

Tisaya
23-12-16, 17:16
Zapraszam fardon na studia i wtedy pogadamy o zyciu. Jakie ty tu widzisz argumenty skoro zadnych nie podalem? probujesz strugac uczonego a jestes losiem. widze,ze strasznie zabolala cie dupa gdy wspomnialem o 20h online zlego :))
jesli mi przebywanie z exo ryje beret to ty jestes juz calkowicie popierdolony bedac z morgianem i reszta. mogles miec za normalnego czlowieka tak jak ja ciebie ale w momencie gdy zaczales pierdolic glupoty i gada sie z toba gorzej jak z 13 letnim kiedys gwanderem to leje na to co ty piszesz. mozesz sie dalej pospinac i powypisywac o studiowaniu czy innych sprawach. a co do bycia na garnuszku u starych to przykro mi marcin ale to ty mieszkasz z rodzicami nie ja, tak wiec podales slaby argument ;/

PS morgian, eldoka chce jezdzic na ancient scarabie a nie chodzic z nimi na spacer :D

O.o najbardziej podoba mi się fragment "Zapraszam fardon na studia i wtedy pogadamy o zyciu." ha - ha - ha

---------------------

ja tez chce jezdzic na skarabie;/

Katamaran
23-12-16, 18:39
Wskakuj na mojego mała, fajne ma szczypce

Tisaya
23-12-16, 18:45
pokaż gooo

Katamaran
23-12-16, 18:47
Wiesz ze to kosztuje duzo scarab coinow? :)

Tisaya
23-12-16, 20:48
Nie mam :'( No trudno

mutek99
24-12-16, 00:01
Widze Maciek, ze ostatnimi czasy bardzo obrosles w piorka. Powiedz, co cie obchodzi czyjes zycie? Twoje argumenty sa jak klotnie w gimnazjum na poziomie "twoj stary, twoja stara". Przypomnij sobie jak sam byles bezrobotnym studentem na garnuszku rodzicow, to wcale nie bylo tak dawno, ale nikt normalny nie cisnie komus z takich powodow, bo to poprostu zenujace. Kazdy zyje jak mu sie podoba i nie powinno to nikogo obchodzic. Nie wiesz, czy gosc nie pracuje na ulicy i nie robi 3 razy wiekszego siana niz ty, wiec shut the fuck up Maciej. Przebywanie z Exoreniusem ryje ci beret koleszko, a ja mialem cie za normalnego czlowieka. ;D Peace !

Beret ryje to jaki poziom reprezentuja soba nieliczne jednostki w Exorit. Kto w ogole ten trade team nazwal Exorit, hańba!!!
Piszesz drogi Fardonie, ze przebywanie ze mna na ts ryje banie a z tego co wiem na tsie znaleźć się chciałeś!
Mowilem to juz dawno temu, nie jestem gosciem ,ktory bierze na tsa kazdego kto tego chce, lubie swoje grono w jakim teraz przebywam i nie bede tego zmienial, nie wazne czy wygram z nimi wojne czy przegram . Liczy sie klimat i dobra zabawa, tego zawsze bede sie trzymal i tego na altaronie niestety brakuje od dluzszego czasu.

Slyszalem, ze liczy sie tylko to by wywalic Exoreniusa z serwera, spoko przyjme to na klate. Jak wam sie uda, oznaczac to bedzie ,ze za wysoko postawilem sobie poprzeczke.


Nie wiem kto to jest Szaman Uzdrowiciel i Etherad ale za tych gosci to bym sie wstydzil. Darujcie sobie pisanie do mnie na pw jakich kolwiek wierszykow. Jestescie gosciami, ktorzy z mojej perspektywy nie wprowadzaja jakiegos wiekszego wzmocnienia dla swoich a koparka wam sie otwiera gdy jest was znacznie wiecej a zalogowany jest wasz bóg hektorek.
Pokarzecie "jaja" na wojnie to mozemy sobie wtedy posmieszkowac na pw inaczej se darujcie bo bede robil screeny i zmontuje jakis fajny mix waszego bezmozgowego zachowania, ktorym udowadniacie ,ze Altaton to wasza jedyna opcja gdzie mozecie poszaleć. BARANKI nie pozdrawiam. :uśmiech8::uśmiech6:


Co do skarabeuszy jestem na tak. Mapa to nie problem a grafikinmozna zakosic z tibi :uśmiech9:

Katamaran
24-12-16, 01:50
" Pokarzecie "jaja" na wojnie to mozemy sobie wtedy posmieszkowac na pw inaczej se darujcie bo bede robil screeny i zmontuje jakis fajny mix waszego bezmozgowego zachowania, ktorym udowadniacie ,ze Altaton to wasza jedyna opcja gdzie mozecie poszaleć. BARANKI nie pozdrawiam. "

Wysylaj warmoda

I w ogole kto to jest exorenius xD

c770832
24-12-16, 07:14
@ Exo.
Poczatkowo, gdy jeszcze altaron nie wystartowal chcialem grac z Fasolem i Colensem, gdyz uwazam ich za normalnych ludzi, ktorych tak bardzo brakuje w tej grze, nie z Toba, zeby bylo jasne, wiec takie sluchy mogly do Ciebie dotrzec.
Co do calej reszty, rozsmieszyles mnie w ten wigilijny poranek troche ;d
Pamietam Cie jeszcze jak grales najtem, byles bardziej normalny, a z Twoich ust nie wyplywaly same bluzgi i glupoty. Teraz uwazasz siebie za jakiegos wielkiego przywodce, wywyzszasz sie, robisz z siebie niewiadomo kogo, bo udalo Ci sie cos tam polidowac, a raczej pokrzyczec. Wlasciwie nie dziwie sie, bo dobrales sobie taki team ktory Cie uwielbia, team ktory sam nie potrafi nic zrobic, team ktory nie potrafi samodzielnie myslec i zawsze bedzie sluchac sfrustrowanego dzieciaka, ktory wydziera sie do mikrofonu. Prawda jest taka, ze na Altaronie kazdy by mogl prowadzic akcje. KAZDY, bo tu nie liczy sie myslenie tylko zaznaczanie i spamowanie hotkeyi, to nie tibia niestety.
Dla mnie jestes dzieciakiem, ktory po kazdej wygranej akcjii spamowal gre i forum "DOMINANDO", taki mam obraz Twojej osoby, a to bylo zalosne, nie zabawne, ale rozumiem Cie poniekad, tez mialem kiedys 18 lat i wiem co siedzi w takiej mlodej zbuntowanej glowie. : )


Ps. Podtrzymuje pytanie Zlego.

mutek99
24-12-16, 10:26
" Pokarzecie "jaja" na wojnie to mozemy sobie wtedy posmieszkowac na pw inaczej se darujcie bo bede robil screeny i zmontuje jakis fajny mix waszego bezmozgowego zachowania, ktorym udowadniacie ,ze Altaton to wasza jedyna opcja gdzie mozecie poszaleć. BARANKI nie pozdrawiam. "

Wysylaj warmoda

I w ogole kto to jest exorenius xD

Hehe, gdybys mnie nie znal to nie wypisywal bys do mnie po wygranej akcji jakis glupot na pw ,ktorymi sie osmieszasz i po ktorych to ja zadaje sobie pytanie "kim ten gosc jest". Nie wiesz co odpisac to próbujesz rozśmieszyc tłum. Najławtwiej jest napisac wysylaj war moda gdzie jest was praktycznie dwa razy wiecej a robote za ciebie odwala kto inny. Tak zachowuje sie jedynie jakis bezmozgi gosc, ktory ma w glowie pustki.
@fardon
Nie nie uważam siebie za niewiadomo kogo, nie wiem skad to wywnioskowales.
"Pokrzyczec" hmm. Nie wiem znasz mnie tylko z altarona lidowanie tibia-altaron bardzo sie rozni tutaj emocje sa 2x wieksze. Wielu ludzi ktorzy prowadzili akcje darlo jape, czy to Fasol, Trianos etc. Wiec nie wiem jaki masz problem do mojego prowadzenia akcji. Byc moze jestes typical polakiem, ktory musi nawciskac cos na kogos komu idzie dobrze.
Odpierdol se od mojego teamu gosciu bo ich nie znasz a piszac takie glupoty zaznaczasz, ze jestes kims z kim nie warto sie spierac.
No zachowywalem sie jak dzieciak piszac dominando, altaron upadal wiec sobie na takie zachowanie pozwolilem. Bylo ( na koncu) 2 edycji, znasz mnie od pierwszej :).

paaaprikos96
24-12-16, 10:40
http://i130.photobucket.com/albums/p278/Waltzilla111/Hey-Guys-Itis-an-Internet-Fight.jpg

Katamaran
24-12-16, 10:44
Ziomek wy zawsze znajdziecie pretekst by nie dac war mode, jak nas jest wiecej to nie bo mamy mase, jak mamy wieksze lvle to nie bo mamy za duze lvle, skoro jestes takim nieudacznikiem i twoj team takze to przestancie w to grac

c770832
24-12-16, 10:50
@Exo.
Znam prawie kazdą osobę z Twojego teamu bardzo dobrze, inaczej nie pozwolilbym sobie mowic o nich. Nie jestem "typical polakiem", nie wiem nawet co to znaczy, jestem Polakiem i życze, zeby szlo Ci jak najlepiej, GOSCIU !
To wszycho z mojej strony, nie mam zamiaru sie denerwowac zwlaszcza w takim dniu, w swieta, ani wiecej w tym roku ;D PEACE!

eremce
24-12-16, 10:51
Spokojnie, skill sam się obroni. Jak jesteście lepsi to wygracie. ;)

mutek99
24-12-16, 10:57
Ziomek wy zawsze znajdziecie pretekst by nie dac war mode, jak nas jest wiecej to nie bo mamy mase, jak mamy wieksze lvle to nie bo mamy za duze lvle, skoro jestes takim nieudacznikiem i twoj team takze to przestancie w to grac

Nieudacznikiem na jakiej podstawie? Na podstawie nie wziecia war moda na poziomach ~50? Gosciu wez daj sobie juz siana z takimi tekstami bo reprezentujesz tutaj jakas czysta patologie :zaskoczony::uśmiech8::uśmiech8:

Wesolych Swiat koncze ta walke z wiatrakami

Catthon
24-12-16, 11:37
Ja też. Zamykam.