PDA

Zobacz pełną wersję : Kusza


sitobix
21-07-11, 00:41
Witam, mam pytanie. Dlaczego czar szybkostrzelność jest na lvl 25 jak ktoś zrobił kuszę na 45 lvl? W ogóle co za pomysł robić kuszę na 45 lvl? Kusza powinna być chyba od 10 lvla nie? To jest śmieszne.:\

Wiked[KaZ]
21-07-11, 05:02
Tak samo po co są miecze i eq od levela bezsens !!!
A tak btw skoro łucznik został zbustowany to trzeba gdzieś odjąć.
Na rl masz tak samo royal speary , ench spear, assasiny od levela.
Aby taki 10 level nie bijał na smoki i z assasinek po 200 ciskał :)

Luop
21-07-11, 06:39
Szybkostrzelność działa także na Łuk + strzały więc dlatego :P

makmej
21-07-11, 08:23
Eh ludzie tylko narzekać umiecie;)

sitobix
21-07-11, 12:33
;17950']Tak samo po co są miecze i eq od levela bezsens !!!
A tak btw skoro łucznik został zbustowany to trzeba gdzieś odjąć.
Na rl masz tak samo royal speary , ench spear, assasiny od levela.
Aby taki 10 level nie bijał na smoki i z assasinek po 200 ciskał :)

Tak to jest logiczne, ale kusza od zawsze była do użycia od początku. Czy może się mylę? Sam osobiście chciałbym już z kuszą biegać lecz nie mogę. Moje zdanie jest takie iż jest to bezsens.

Wicked
21-07-11, 13:34
Otóż: zostały wprowadzone nowe rodzaje strzał i bełtów. Po co? Po to, by zbalansować rozgrywkę jakoś. Łucznicy dostali mnóstwo mocniejszych rzeczy + możliwość ulepszania. I tym sposobem taki łucznik na 10 lvlu miałby o wiele mocniejszą broń od rycerza, gdyby znieść ograniczenia.
Są nowe STRZAŁY (bełty też), po to, aby nie było powodów do narzekań, że gracze tracą wiele. Co to za problem biegać z łukiem? Hańba?

Kosky
21-07-11, 17:54
No akurat tu się nie zgodzę.
Mam 42 lv i z niecierpliwością czekałem na update, aby w koncu mi lucznika ulepszyli. co dostalem w zamian ? zamiast 40 k\h (bez premium staminy) z kuszą expię 25-30 k\h max (na 42 lvlu !!) bo muszę używać łuku z "najlepszymi" strzałami. Zamiast zachęty zostałem zniechęcony do expienia. Kusza powinna być od 30-35 lvla, lecz mocniejsze bełty od 45 a nawet 55.

PS
I waste większy. Koszt najlepszej strzały = tyle co przed upem 1 bełta. A obrażenia teraz i celność są 10 x gorsze. i jak ja mam wyjść na swoje ?!

Ozi
21-07-11, 21:07
Kosky nie wiem gdzie ty expisz że masz tyle k/h ale lepiej zmień miejsce nie ma co narzekać moja sugestia jest taka zeby nawet podbić próg lvl na te wzmocnione bełty do 80, i pewnie zaraz mnie tu zjadą bo mi to obojetne i tak mam duży lvl ale wbilem go od początku gry kiedy tego wszystkiego nie było a missy były częstsze niż trafienia. Łuk nie jest taki zły jak go malujecie tyle z mojej strony. Pozdrawiam :)

Kosky
21-07-11, 22:06
z bełtami miałem 40-50k\h. spróbuj super evul strzał i łuku. a mówie o expie beZ premium staminy...

Wiked[KaZ]
22-07-11, 01:09
jak się expi na kamiennych golemach z gargulcami (które sają mane) lub czerwiach to się nie dziw :)

Kosiek
22-07-11, 10:12
Kosky, najmocniejszy typ strzał ma dokładnie tyle ataku co miały bełty przed aktualizacją, więc przestań płakać...

sitobix
22-07-11, 12:16
Otóż: zostały wprowadzone nowe rodzaje strzał i bełtów. Po co? Po to, by zbalansować rozgrywkę jakoś. Łucznicy dostali mnóstwo mocniejszych rzeczy + możliwość ulepszania. I tym sposobem taki łucznik na 10 lvlu miałby o wiele mocniejszą broń od rycerza, gdyby znieść ograniczenia.
Są nowe STRZAŁY (bełty też), po to, aby nie było powodów do narzekań, że gracze tracą wiele. Co to za problem biegać z łukiem? Hańba?

tak więc czy nie lepiej kuszę dać na niższy lvl a lepsze bełty na wyższy lvl? takie jest moje odczucie iż byłoby to lepsze. Takie są moje odczucia na ten temat gdyż sam lubię korzystać z kuszy. A strzelanie z łuku nie jest hańbą ale myślę że korzystanie z kuszy jest praktyczniejsze i po prostu lepsze.

Blumx
22-07-11, 12:48
celnosc zostala pogorszona ? lucznik jest gorszy niz przed upade.. wstarczylo dac jakies lepsze belty ale tylko 1 i to od 65 lvl? a ilu jest zwiadowcow na 65 lvlu ktorzy aktywnie graja ? nie widzialem nawet 3

Dinoo20
22-07-11, 12:51
moja sugestia jest taka zeby nawet podbić próg lvl na te wzmocnione bełty do 80, i pewnie zaraz mnie tu zjadą bo mi to obojetne i tak mam duży lvl ale wbilem go od początku gry kiedy tego wszystkiego nie było a missy były częstsze niż trafienia.

Dokładnie. Zgadzam się w 100%. Powinni podnieść jeszcze bardziej próg lvlowy uzywania najmocniejszych bełtów gdyż są one za mocne na 65lvl. Taki lucznik z kusza i tymi bełtami na 65lvl bedzie robil za duzo zamieszania według mnie. I takze nie mowcie ze mi to obojetne bo mam wysoki lvl. Tak samo jak Ozi wbijałem go sam i wczesniej było o wiele gorzej niz teraz. Do wyboru byly 2 bronie(łuk, kusza) i celność jak i dmg były o wiele mniejsze a i tak sie jakoś expiło.

A kosky'emu(nie wiem jak sie odmienia xd) radze aby zamiast narzekać wbił te 3lvle i zaczął chodzić z kuszą.

Nie testowałem jeszcze łuku z nowymi strzałami także nie wiem jak się z nich bije ale nie może być aż tak tragicznie jak mówicie. Za te 300miedziaków dostaniecie najmocniejsze strzały i zapewne nie są one słabe. A łuk także można podbić aby miał więcej celności.


##Blumx
to najwidoczniej słabo się rozglądasz :) osobiście znam przynajmniej pięciu elitarnych zwiadowców na 65lvl lub wyższym.

CySiO
22-07-11, 13:25
gdyby nie brak pacca sam bym miał pewnie już 65 lvl, nie narzekajcie tylko wbijcie skille ludzie !!!

Kosky
22-07-11, 15:24
chodzi mi o to, ze jak wczesniej zabijalem kamienne stwory na 2-4 hity, tak za pomocą łuku + najmocniejszych strzał jest to 4-6... nic wiecej.

beta2468
30-10-11, 08:58
Równowaga między profesjami musi być zachowana... Łucznik z kusza i z czarami które może używać od niskiego lvle był mocny jak na taki poziom, za bardzo, lepszy od wojownika. Dobrze, że kusza jest na 45 lvl, może zmobilizuje to jakoś graczy to dłuższej gry :)

Yuri
31-10-11, 14:22
Zawsze można zaczarować strzały danym żywiołem, na który wrażliwy jest dany potwór wtedy obrażenia zadawane przez Ciebie są większe :) i tak jak już ktoś wcześniej pisał zwoje i ulepszenie łuku.
Pozdro!