PDA

Zobacz pełną wersję : Małe podsumowanie aktualizacji


jakup
21-07-11, 11:05
Witam. Jako szary gracz altaronu, pragnę podsumować aktualizację. Uwzględnię tutaj zmiany, które dotyczą mojej postaci. Otóż tak: Jestem rycerzem nekromantą, alchemikiem.

- Straciłem 2 skille (raz miałem 2% do kolejnego, dodałem PN i mając 10% do kolejnego ponownie zresetowano skill)

- Spowolnienie skilli do masakrycznej prędkości

- Ulepszanie itemków (10 broni po kolei spaliło na +1 zwojami)

- ulepszanie alchemią to samo

- możliwość ulepszania surowymi stalami

- udostępnieni czaru "ucieczka" każdej postaci (poprzednio tylko nekromanta)

- zabranie "Mocnego Przyspieszenia" rycerzowi


To tylko niektóre zmiany, które dotyczyły mojej postaci. No cóż, chyba trzeba się powoli żegnać.

siwyus
21-07-11, 11:43
Skille są już zwrócone. Z bronią jest dobrze, co Ty byś chcial z bronia +10 chodzić ??

Mervakis
21-07-11, 12:43
Dodanie PNami do stanu że brakuje 10% do next skilla jest to świadome wykorzystywanie buga więc nie płacz, że to straciłeś.

Co do 2 ostatnich punktów, strata mocnego przyśpieszenia = dodanie możliwości używania repito dla każdego rycerza więc wychodzi na to samo.

Skille spowolnione bo tutaj podstawą jest system rozdawania PN.

Ulepszanie broni było zbyt proste dlaczego? Zaibatsu na +10 było lepsze od tizony co było głupotą.

Ryzy
21-07-11, 13:08
dokładnie tak, żadna profesja prócz maga nie ma powodu do narzekań.

Łucznicy dostali wiele atrakcji więc są najbardziej zadowoleni.

Rycerzom zabrali jedno ale dali nagrodę pocieszenia, więc też u nich jest ok.

Tylko magom zabrali najistotniejszą rzecz, która czyniła z nich prawdziwych magów, ale w zamian(podobno) dali im większy def by mogli iść śladem rycerzy i blokać demony.

Tak więc z mojego punktu widzenia, profesje tracą ostrość i taką ścieżką nie długo mogą zlać się w całość :confused:

ale za to podobają mi się nowości dotyczące nowych zadań i nowe grafiki.:)

jakup
21-07-11, 14:05
Skille są już zwrócone. Z bronią jest dobrze, co Ty byś chcial z bronia +10 chodzić ??


O to chodzi, że są zaibatsu, upadłe +7, 8, 9 i jest ich bardzo dużo, a teraz po zmiejszeniu szansy ulepszenia, ludzie i tak posiadają te przedmioty, a tylko gracze, którzy dołączyli później, będą mieli trudniej.