PDA

Zobacz pełną wersję : Fuzja serwerów (?)


Wywra
14-03-17, 17:52
Z racji na pustki na serwerze nPVP (ale i fakt, że gra tam trochę ludzi od czasu do czasu, na poziomach 50-150+) proponowałbym przeniesienie kont z nPVP na PVP, odwrotnie niż ostatnio.

Serwer nPVP zapewne i tak jest nierentowny i hajs ze Szlachiców graczy PVP musi go utrzymywać. Przeniesienie zapewne spowoduje powrót wielu graczy z nPVP (obecnie to może z 5-6 osób z top100 aktywnie gra XD), którzy nie grają, bo wieje pustką, a nie chce im się wbijać tyle leveli od nowa.

Rozumiem, że powstaje wtedy problem "nieuczciwie" wbitych poziomów przez ludzi, którzy nie byli zagrożeni PK. Ale myślę również, że te pustki uniemożliwiały expienie w teamie, prawie każdy expi/expił solo i poziom trudności się wyrównał ;)

A jeśli pomysł się nie przyjmie, to mam pomysł B:
opcja dobrowolnego przeniesienia (może być za niewielką opłatą) postaci na PVP, z limitem do 100-ego poziomu.

Myślę, że któraś z tych dwóch zmian wyjdzie twórcom na dobre. Ja osobiście planuję porzucić tą grę z powodu pustek, a na pewno nie jestem jedyny. Puste serwery to błędne koło, które samo się nakręca, aż do zera, a kiedyś i tak zamkniecie ten nierentowny serwer i przeniesiecie konta. Kwestia tylko, czy zrobicie to teraz i zachowacie kilku graczy, czy dopiero jak będzie max 2-3 osoby online na nPVP (a już obecnie tak bywa XD).

Mervakis
14-03-17, 17:57
Bez szans, sety 36% zalałyby pvp i wszystko zepsuły.

Wywra
14-03-17, 17:59
^wszystko można jakoś ograniczyć

aion
14-03-17, 17:59
Bez szans, sety 36% zalałyby pvp i wszystko zepsuły.

<3 (znaki)

poiuyt321
14-03-17, 18:10
PRZEPRASZAM ALE MUSZE !! - Jebnij się w ten pusty łeb XDD

Uiop
14-03-17, 18:12
Jestem za. Tylko żeby postacie miały po przeniesieniu skille po 1, 1lvl i puste sloty w eq, oraz puste depo.

paaaprikos96
14-03-17, 18:53
To prawie jak wpuszczenie imigrantów do kraju xD

poiuyt321
14-03-17, 20:32
To prawie jak wpuszczenie imigrantów do kraju xD

Maślana dobrze gada xDD

Catthon
14-03-17, 21:16
Brawo. Najbardziej irracjonalny pomysł tygodnia. Karmelia, musisz się bardziej postarać.

sokoskiiii
14-03-17, 22:00
Panie pierdolnij sie pan w łeb.

mario
14-03-17, 23:26
No spoko będę miał 2 op magów i mój fajny set 16% dmg No i kolejne 400t.. No szkoda że połowę rzeczy rozdalem z tego non pvp, tak byłbym milionerem normalnie... gościu chybas nowy jest i nie wie co się działo wcześniej...

19Fafarafa06
15-03-17, 00:44
masz tak duży lvl że nic tylko przenosić postać .

Stanowcze i kategoryczne Nie !

adrx95
15-03-17, 13:09
Słuchaj ziomek, główny problem dlaczego wpierw na pvp były pustki było to, że z tego serwera zrobił sie "system dwóch gildii" czyli jak chciałeś sie pobawić to musiałeś w jakieś gildii być, a jak nie to miałeś hunta od obu. To po prostu był wybór albo umrzesz od jednej z nich albo obie na ciebie będą polować.

Na npvp pustki były z różnych powodów. Po prostu czekaj, aż wyjdzie nowy altaron i tam poszalej.

Wywra
15-03-17, 20:55
Okej, zabiłem się już, zamykamy i ja zamykam mordę, proszę o zaprzestanie komentowania i odwiedzenie mojej drugiej propozycji, a moderatora proszę, o zabicie tematu

wojtek12345
15-03-17, 20:58
Słuchaj ziomek, główny problem dlaczego wpierw na pvp były pustki było to, że z tego serwera zrobił sie "system dwóch gildii" czyli jak chciałeś sie pobawić to musiałeś w jakieś gildii być, a jak nie to miałeś hunta od obu. To po prostu był wybór albo umrzesz od jednej z nich albo obie na ciebie będą polować.

Na npvp pustki były z różnych powodów. Po prostu czekaj, aż wyjdzie nowy altaron i tam poszalej.

Można być neutralem lol