PDA

Zobacz pełn± wersję : Notoryczne lagi


Wywra
11-04-17, 14:38
Na nPVP s± minimum raz dziennie lagi przez 10-15min, w różnych porach. Wróciłem do grania jaki¶ czas temu i kupowałem bez przerwy SS sms-ami i przez te lagi przestałem i w±tpię, że znowu zacznę, bo prędzej zostawię t± grę. I moje zdanie można mieć głęboko, ale wydaje mi się, że sporo ludzi też przez takie co¶ odeszło. A serwer jest prawie pusty, więc to nie s± żadne przeci±żenia czy co¶ XD
I nie, nie piszę tego dla jakiej¶ rekompensaty bo 20-30k i połowa levela to nie jest żadna strata, tym bardziej na serwerze, gdzie wszystko jest darmowe od każdego, o ile kto¶ się zaloguje i tym bardziej, że mieliby¶cie to głęboko. Piszę to po to, żeby ponarzekać, a nuż kto¶ jeszcze ponarzeka. Szkoda, bo tyle ile ten projekt ma wkładu własnego, odróżniajacego go od Tibii, powinno luzem zapewnić minimum 10.000 stałych graczy. Serdecznie nie pozdrawiam.

Ememems
11-04-17, 14:56
Najbardziej dla mnie zniechęcaj±cym faktem jest to, że mało ludzi gra, a na czacie panuje grobowa cisza. Lagi akurat mi nie przeszkadzaj± :D

Wywra
11-04-17, 14:59
Nigdy Cię nie widziałem, a zawsze jak jestem online, to czat mam odpalony i z kim¶ gadam.

Ememems
11-04-17, 16:00
Może dlatego, że nie gram już na non pvp..

aion
11-04-17, 18:31
Skoro nawet Karmelia pogardziła npvp, to znaczy, że jest Ľle. :|

Morgiannek
12-04-17, 21:27
Poważnie expisz hara od zera na npvp :u¶miech8::u¶miech7:
podziwiam.